Coronavirus و ساختمان یک استراتژی بهتر برای مبارزه با بیماری های همه گیر

If we had got on top of the coronavirus two months ago America would look very very different right now the director of...
“اگر ما تا به حال رو در بالای [coronavirus] دو ماه پیش و امریکا را نگاه بسیار متفاوت” در حال حاضر مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه گفت.عکس از گتی

من به تازگی صحبت تلفنی با دکتر Ashish Jha, یک پزشک و مدیر دانشگاه هاروارد جهانی سلامت است که ردیابی coronavirus داستان نزدیک بیش از گذشته چند ماه. او شده است به خصوص صریح در مورد تهمت و دولت را آهسته پاسخ به تهدید و همچنین scandalously با سرعت از تست در ایالات متحده است. من از جها به توضیح که در آن دولت رفت و این که آیا ما موجود سیستم مراقبت های بهداشتی به تشدید این بحران است. در مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما نیز بحث خود را بزرگترین نگرانی ها در مورد ضعف تجهیزات پزشکی, چگونه تست بیشتر می تواند ما را در امان ماند از بدترین حالات و به همین دلیل بسته شدن مرزها برای جلوگیری از شیوع اغلب جلب توجه و دور از اقداماتی که انجام می دهد بیشتر خوب است.

شما باید خود را تغییر نام توییتر به “Ashish ‘ما نیاز PPEs [تجهیزات حفاظت شخصی] برای محافظت از اسناد و پرستاران Jha.” چه تماس شما هستند ؟

به دنبال چالش در مقابل ما در هفته آینده یا دو—و در واقع ماندگاری بسیار طولانی تر اما این است که زمانی که آن را واقعا رفتن به ضربه است که تعدادی از بیماران پس از رسیدن با COVID-19 عفونت در حال رفتن به سنبله در سراسر آمریکا بيمارستان.

وجود دارد بسیاری از مردم فکر کردن در مورد تخت بیمارستان و I. C. U. تخت و هواکش و کسانی که کاملا چیز مهم است که ما نیاز به فکر کردن در مورد. اما یکی از چیزهایی که من واقعا نگران این است که تجهیزات حفاظت فردی برای پرستاران و پزشکان است. بیمارستان ها در حال حاضر در حال اجرا از ماسک و دستکش و روپوش و آنچه که بدان معنی است که پزشکان و پرستاران در حال رفتن به با یک معضل مواجه است که انجام آنها مراقبت از افراد بیمار با کروناویروس بدون حفاظت کافی دانستن که آنها با قرار دادن خود در معرض خطر و یا آنها اجازه این مردم می میرند ؟ و من می دانم آنچه پزشکان و پرستاران در حال رفتن به انجام. آنها در حال رفتن به مراقبت از این افراد است. و سپس مراقبت های بهداشتی کارگران را مریض و ما در حال رفتن به سوی یک بحران بزرگ است چرا که اگر ما از دست دادن پزشکان و پرستاران آن را واقعا سخت به مراقبت از افراد بیمار. بنابراین این چیزی است که من بسیار نگران در دو روز گذشته و به تازگی من فقط تغییر توییتر من رسیدگی بر اساس آنچه که من فکر می کنم ما نیاز به تمرکز بر روی آینده و این برای من واقعا یک مسئله حیاتی است که من فکر می کنم گرفتن نیست به اندازه کافی توجه است.

چه دلیلی برای P. P. E. کمبود ؟ است که آن را ساخته شده است در مشکل با سیستم مراقبت های بهداشتی و یا ما فقط به اندازه کافی آماده برای چیزی شبیه به این ؟

ما آماده نیست برای این خاص افزایش بیماران. این کمبود نیز اتفاق می افتد در ایتالیا بنابراین ما فکر نمی کنیم که این منحصر به فرد است که آمریکا مشکل است. اما دو چیز وجود دارد که در حال کمک به این. یکی این است که چون مردم می دانستند این بود که برای رفتن به یک مشکل مردم شروع به ذخیره کردن. بنابراین بیماران و برخی از افرادی که در بیمارستان ها در حال گرفتن فوق العاده ماسک و دستکش و مصرف آنها را از خانه که البته احمقانه است چرا که اکثر مردم نمی خواهد نیاز به آنها را در خانه های خود. است که آنچه در جریان است برای حفاظت از آنها. که ایجاد کرده است یک اجرا در این منابع به طوری است که یک بخشی از مشکل است.

دوم بخشی از مشکل این است که ما زنجیره تامین فقط نبود طراحی شده به صورت گسترده افزایش نیاز به این چیز و هیچ کس در کاخ سفید تا زمانی که واقعا به تازگی ساخته شده است که این یک اولویت است و هیچ کس در دولت فدرال در تلاش است به شکل از چگونه به افزایش عرضه این محصولات است و به همین دلیل ما در حال پیدا کردن خود را در کمبود.

شما باید آموخت و نوشته شده است در مورد آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی. چه آن را آماده شدن برای ما و آنچه آن را ترک به ما آسیب پذیر است ؟ و چگونه به تجزیه و تحلیل خود را پس از تغییر آنچه که شما شاهد در ماه گذشته?

من نوشته اند و فکر زیادی در مورد آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی. یکی از چیزهایی که واقعا شگفت انگیز است در مورد آن این است چگونه پویا و پاسخگو می توان آن را. به عنوان مثال یکی از چیزهایی که من را دیده اند این است که هنگامی که ما تا به حال این شکست بزرگ در سطح فدرال با تست همه ناگهانی شما باید امکانات دانشگاه ها و بیمارستان ها ساختمان خود را تست. البته که نه راه ایده آل برای انجام این کار است. راه ایده آل برای انجام این کار به یک قوی coördinated فدرال پاسخ, اما یک چیزی که به من امید بیشتری است که از آنجا که سیستم بهداشت و درمان است تا تکه تکه و تکه تکه شدن است که معمولا یک چیز بد است که باعث می شود تمام انواع چالش—در این مورد که شده است وجود دارد یک شکست در بالای این سیستم در واقع در پاسخ به دنده خود را. بنابراین در حال حاضر ما در حال انجام بیست و پنج هزار تا سی هزار آزمون در روز است. امید من این است که این تعداد را تا دنده. به این دلیل است که وجود دارد همه از ناگهانی شده رهبری بزرگ در واشنگتن اجازه می دهد که به اتفاق می افتد. آن را به معنای واقعی کلمه است چرا که شهرها و ایالات متحده همکاری با بیمارستان های محلی و دانشگاه ها در حال ramping تا. این نکته قابل توجه است و من مطمئن هستم از آن خواهد شد بسیار آسان برای انجام در تقریبا در هر کشور دیگر. به طوری که روند صعودی است.

البته حرکت نزولی این است که چون این سیستم تا تکه تکه و از آنجا که هر پرداخت کننده متفاوت است وجود دارد همه این بسیار محرمانه قوانین. چگونه ما می رویم به پرداخت برای همه این مسائل است ؟ مردم در حال رفتن به مجبور به پرداخت از جیب برای یک COVID آزمون ؟ این نوع از مسائل نمی آید تا در کشورهای دیگر. چرا که حتی اگر برخی از کشورهای دیگر بسیار غیر متمرکز سیستم های آنها بسیار موثر coördinated در سطح فدرال از ما هستند. بنابراین چیزهای که تمایل به کار بهتر است در جاهای دیگر. ما در حال یادگیری هر دو upsides و جنبه های منفی از سیستم ما. آن را برخی از مزایای استفاده, اما, انسان, این, ایجاد بسیاری از چالش های جدید و همچنین.

شما به تازگی خبری بلومبرگ گفت: “ما تا کنون در پشت این چیزی که در این نقطه است. و دلیل ما تا کنون است چرا که ما تا به حال بسیار کمی تست. این چنین به سرعت در حال حرکت عفونت است که از دست دادن چند روز بد است و از دست دادن یک زن و شوهر از هفته وحشتناک است. از دست دادن 2 ماه نزدیک به فاجعه و این چیزی است که ما انجام دادیم.” می تواند به شما توضیح سناریو که در آن ما باید بیشتر تست شروع دو ماه پیش و آنچه شما فکر می کنم که می خواهم نگاه امروز ؟

آه اگر ما تا به حال رو در بالای این چیزی که دو سال پیش امریکا را نگاه بسیار متفاوت است. بنابراین اجازه دهید راه رفتن را از طریق این سناریو. تصور کنید که وقتی W. H. O. قرار داده و از آن کیت تست [ژانویه] ما هم آن را گرفت و یا ساخته شده موثر تست خودمان. ما را پس از آن ramped تا کسانی که در آزمون. داده ها توسط اواخر ماه ژانویه بود که بسیار روشن است که ما قرار بود برای دیدن بسیاری از این عفونت ها در ایالات متحده و در واقع ما در حال شروع به دیدن اولین مورد از مسافران از چین است. ما را شروع کرده اند تست افرادی که علائم. در ابتدا این بود که مسافران به دلیل این است که چگونه آن را معرفی کردم. ما را جدا این افراد است. ما که تا به حال تماس با ردیابی است که واقعا مهم است. هر کس که تا به حال شده است در تماس با آنها می شده اند بررسی شود و هر یک از آنها نشان داد که علائم شده اند تست شده است.

اگر ما تا به حال انجام داده است که به طور گسترده در سراسر ایالات متحده, من معتقدم که ما باید در بالای این عفونت است. ما نمی وسیع در جامعه گسترش راه ما در حال حاضر, و من نمی دانم که ما را یک مستند در حال حاضر. من می توانم تصور کنید که در برخی از جوامع این عفونت ممکن است کمی از کنترل خارج شده و شما می بستن مدارس و کسب و کار برای یک زن و شوهر از هفته اما جایی که ما در حال حاضر با این گسترده تقریبا ملی باید ملی—خاموش کردن این همه به خاطر ما اجازه این عفونت جلوتر از ما. و چه آن را به دست گرفته اند در بالای آن به معنای واقعی کلمه بود آنچه ما آموخته است که در سال اول عمومی-بهداشت و درمان برنامه های در مورد چگونه شما مقابله با شیوع بیماری. آن چیزی است که ما انجام داده اند و صدها سال است که شناسایی افراد آلوده به ردیابی تماس های خود را, نظارت بر آنها تست آنها و منزوی کردن هر کدام از آنهایی که مثبت است. آن را کمی زنجیره ای. استاندارد آن چیز است. آن چیزی است که کره جنوبی انجام داد. آن است که آنچه در سنگاپور انجام داد. آن چیزی است که در تایوان بود. و آنها را از جنگل. اما آنها را مجبور به تعطیل کردن مدارس خود و یا انجام این نوع از چیزهایی که ما تا به حال به انجام است چرا که ما در میانهی شب تست انجام می شود. من فکر می کنم آنچه که خوانندگان شما نیاز به دانستن است که ما در این موقعیت امروز چون ما هدر رفته دو ماه نه یک زیرساخت هم برای تست آمریکایی است که نیاز به شناسایی و با داشتن COVID-19.

برخی از کارشناسان نوشته شده است در مورد گرفتن-22 ما ممکن است در معرض. اساسا به عنوان من درک می کنم آن را با یک سطح اجتماعی فاصله ویروس هنوز هم می تواند دوباره. و با مقدار شدید اجتماعی فاصله بیش از یک دوره از زمان به اندازه کافی بلند برای دریافت یک واکسن اقتصاد و جامعه خواهد بود غیر قابل جبرانی آسیب. چگونه می توانم به شما که Catch-22, اگر شما توافق می کنید که آن یکی است و یک راه حل وجود دارد?

من انجام دهد. در اینجا ایده: کسانی که خود را وحشتناک دو را انتخاب کند. ما فقط می توانید می گویند ما نمی توانیم فراموش اجتماعی فاصله برای هجده ماه به دلیل آن را از بین ببرد و اقتصاد ما تار و پود جامعه ما آن را فراموش کرده ام و پس از آن شما در حال رفتن به صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مردم در حال مرگ, و بسیاری از, بسیاری از زمان ها که بسیار بیمار است. و این خود بزرگ اقتصادی و عواقب اجتماعی. پس از آن است که نه خود را-پول-یا-خود-وضعیت زندگی. ما می توانیم هر دو را بزرگ اقتصادی ضربه است که واقعا اثرات بهداشتی و یا ایجاد وحشتناک سلامت که دارای اقتصادی بزرگ اثر. من فکر می کنم ما بین دو مکان های وحشتناک.

فکر می کنم از این ویروس به عنوان شما رانندگی یک ماشین و وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از صخره های آینده. اجتماعی فاصله می گذارد روی ترمز. و آنچه ترمز انجام دهید این است که آنها خرید شما زمان بیشتری است. و بیشتر زمان شما—این است که در واقع احتمالا قیاس بزرگ—شما می توانید ساخت جاده جلوتر بنابراین شما سقوط نمی کردن و یا اجرای خارج از جاده. من فکر می کنم در مورد بهتر قیاس اما این ایده است که توسط کاهش پایین چه کار می کنیم بدیهی است که ما خودمان خرید زمان برای واکسن و درمان.

اما نکته دیگر این است که اگر ما این کم کردن سرعت به اندازه کافی ما اساسا جایی که چین امروز است که در آن آنها نداشتن عفونت بیشتر—اما لحظه ای که به آنها اجازه دهید پای خود را خاموش و ترمز عفونت خواهد آمد. و چه بسیاری از مردم پیش بینی شده است که اگر ما با سرعت همه چیز را به اندازه کافی و تست ما می تواند شاید به تابستان و شاید در طول ماه های تابستان ویروس را پایین آهسته و وجود خواهد داشت نه به اندازه عفونت است. اما آن را به عقب با انتقام در پاییز. این چیزی است که اتفاق افتاده است با آنفلوآنزای 1918 و بسیاری از مردم نگران هستند که.

آنچه ما می گوییم این است برای استفاده از زمانی که اجتماعی فاصله خرید شما اساسا به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش و همه جا سریع تست در دسترس به طوری که اگر ما می توانید آن را به ماه های تابستان بدون آسیب بیش از حد ما می توانیم با استفاده از آن زمان به آماده شدن برای پاییز. و سپس در پاییز هنگامی که این ویروس می آید و اگر شما را تهاجمی تست شما می توانید شناسایی مردم به سرعت شما می توانید آنها را منزوی می توانید قرنطینه آنها, شما می توانید تماس را ردیابی. اساسا شما می توانید انجام دهید بیش از این زمان است که ما از دست رفته در ماه ژانویه است. اما ما خواهد شد بسیار بهتر آماده و هنگامی که ما در حال بهتر آماده ما می توانید اقامت جلوتر از آن است. شما نمی خواهد که به جرم بسته شدن مدرسه. شما می توانید تصور کنید که در برخی از جوامع وجود دارد ممکن است شیوع بیماری که بد و شما تعطیل کردن مدارس برای دو هفته شما تست همه و منزوی کردن مردم و پس از آن شما می توانید باز کردن مدارس به بالا. بنابراین ما ممکن است برخی از کسانی که در طول دوره پاییز اما ما لازم نیست برای رفتن از طریق آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر که در آن ما باید مدت طولانی اجتماعی فاصله و واقعا از بین بردن اقتصاد ما. بنابراین ما فکر می کنم یک راه وجود دارد به موضوع این سوزن.

شد رها انگلیسی, آزمایش تلاش به موضوع این سوزن ،

آنها دیوانه بود. آنها گفت: اجازه دهید این ویروس را اجرا وحشی اما همه افراد مسن که فوق العاده خطرناک و به نوعی آنها را ذخیره کنید. قرار داده و آنها را در یک جزیره است. من نمی دانم چگونه شما انجام این کار—که بخشی از مشکل است. ایشان بود و نه یک ایده وحشتناک است اگر شما می تواند به معنای واقعی کلمه همه را که در حال رفتن به یک نتیجه بد و قرار دادن آنها را در یک جزیره و مطمئن شوید که هیچ یک از آنها را آلوده می شوند. اما هیچ کس می داند که چگونه به انجام این کار است. چگونه شما جلوگیری از هر فرد مسن تر از تعامل با هر فرد جوان بیش از نه یا دوازده ماه دوره? به نظر می رسد غیر ممکن است برای من.

شما باید یک دوره تدریس در درس از ابولا. چه شد آن اصلی درس است که ما باید به فکر کردن در مورد بیش از چند هفته آینده?

بیش از چند هفته آینده ؟ خوب, در اینجا برخی از بزرگتر-تصویر درس را به ما آموخته و یادگیری نیست. برای یک, W. H. O. شده است بسیار موثر در این زمان. آنها واقعا آشفته پاسخ به ابولا است و درست نیست در این زمان. مردم وجود دارد که از مهم W. H. O. نظر از اینکه آیا آنها دشوار بوده است به اندازه کافی در چین است و ما می توانیم یک گفتگو در مورد آن است. من در واقع اختلاف نظر دارند و من W. H. O. منتقد و من فکر می کنم آنها انجام داده اند شگفت انگیزی است. به طوری که یک مجموعه ای از درس های آموخته شده. ما نیاز به یک موثر W. H. O., و من می خواهم استدلال می کنند که ما باید خیلی بیشتر موثر W. H. O.

دومین درس بزرگ بود که بیماری شیوع جهانی تبدیل شده و شما باید برای کمک به کشورهای بهتر آماده برای بیماری های همه گیر. و این درسی است که من فکر می کنم تا حد زیادی آموخته اند. تعداد کمی از چیزهایی که مورد نیاز برای انجام شود انجام شد. یکی از آنها ایجاد آفریقا C. D. C., که من فکر می کنم تا پایان بازی یک نقش محوری در آفریقای پاسخ به این شیوع. خواهد شد که فوق العاده مهم است توجه به بیش از دو یا سه هفته. آن را چین و سپس به اروپا در حال حاضر از آن امریکا و من فکر می کنم دو یا سه هفته در حال حاضر از آن خواهد شد در آفریقا و آمریکای لاتین است. ما در آفریقا C. D. C. و ما نمی توانیم به پنج سال پیش. من نشستم با مدیر آفریقایی C. D. C. یک هفته پیش. من احساس می کنم مثل این بچه ها خیلی بهتر آماده شده است. من را دریافت نمی اشتباه—گسترده وجود دارد چالش های پیش رو. من پیشنهاد نمی آفریقا در حال رفتن به خوب. اما بهتر از آن شده اند.

یکی از درس های دیگر از ابولا بود که دیوار و بسته شدن مرزهای گاهی اوقات خرید شما یک زمان کمی اما آنها در نهایت ضعیف بهانه ای برای اقدام و آنها واقعا به شما که در آن شما نیاز به رفتن. خاموش کردن مرز خود را نه لزوما غیر منطقی حرکت در آغاز یک بیماری همه گیر. من نه همه که مهم است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیشتر مسافران از چین است. اما این یک temporizing اندازه گیری است که ممکن است خرید شما اضافی یا دو هفته و اگر شما نمی با استفاده از است که زمان به طور موثر پس از آن شما هیچ چیز انجام می شود. به همین دلیل من اصلا عشق بسته شدن مرزهای این است که آن را به شما می دهد یک ظاهر عمل باعث می شود شما فکر می کنم شما انجام می دهند بیشتر از شما در واقع هستند. همه شما باید انجام شود این است که خرید خود را به زمان کمی. و من همه برای خرید زمان است. که من تمام نقطه است. اما پس از آن استفاده از آن زمان برای چیزی موثر است.

چه ابولا اتصال به این نقطه ؟

تهمت بود بسیار آوازی به عنوان یک شهروند خصوصی است که ما نباید اجازه آمریکایی ها رفتن به آفریقا و یا دوباره اگر آنها مریض شدم—که ما باید اجازه ابولا چرک و غرب آفریقایی مقابله با آن و نزدیک مرزهای ما به هر کسی که شده است در غرب آفریقا. و البته که کاملا اشتباه استراتژی و استراتژی در واقع اتخاذ شده توسط دولت اوباما بود که به مبارزه با ویروس وجود دارد. ارسال افرادی که می خواهید برای رفتن وجود دارد, مقابله با عفونت و آنچه که خواهد انجام دهید این است که اجازه می دهد تا عفونت به ارمغان آورد به نزدیک در غرب آفریقا است. و این نه تنها برای غرب آفریقایی. آن را خوب است برای همه ما.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>