Coronavirus و آینده ما

A heat map shows people standing in a distanced line.
احتمالا در چند ماه ما به بازگشت به برخی از نسخه های قدیمی طبیعی است. اما این بهار نمی شود فراموش شده است.عکس توسط آنتوان d سنتگتا / مگنوم

منتقد ریموند ویلیامز یک بار نوشت که در هر دوره تاریخی خاص خود را دارد “ساختار احساس.” چگونه همه چیز به نظر می رسید در نوزده-شصت, راه ویکتوریایی درک یکی دیگر جوانمردی از قرون وسطی مشاهده جهان از تنگ-سلسله چین: هر دوره ویلیامز فکر به حال یک راه مشخص سازماندهی پایه احساسات و عواطف انسانی به یک فراگیر سیستم فرهنگی. در هر حال راه خود را از تجربه زنده بودن.

در اواسط ماه مارس در قبل از سن من صرف یک هفته قایق پایین گراند کانیون. هنگامی که من سمت چپ برای سفر به ایالات متحده بود و هنوز هم شروع به دست و پنجه نرم کردن با واقعیت coronavirus بیماری همه گیر. ایتالیا دچار شد; N. B. A. تا به حال فقط به حالت تعلیق در فصل; تام هنکس تا به حال گزارش شده بیمار است. زمانی که من پیاده به بالا در مارس 19, آن را به یک جهان متفاوت است. من تمام عمرم را صرف نوشتن علمی تخیلی رمان است که سعی در انتقال برخی از غرابت از آینده است. اما من هنوز هم شوکه چقدر تغییر کرده بود و چگونه به سرعت.

مدارس و مرزها بسته شده بود; فرماندار کالیفرنیا مانند فرمانداران در جای دیگر خواسته ساکنان شروع به ماندن در خانه. اما این تغییر که به من زده به نظر می رسید بیشتر انتزاعی و داخلی است. این یک تغییر در راه ما به دنبال در چیزهایی و آن است که هنوز هم ادامه دارد. این ویروس بازنویسی تصورات ما. چه احساس غیر ممکن تبدیل شده است thinkable. ما در حال گرفتن حس های مختلف از جایگاه ما در تاریخ است. ما می دانیم که ما در حال ورود به یک دنیای جدید یک دوره جدید. ما به نظر می رسد یادگیری راه ما را به یک ساختار جدید از احساس.

در بسیاری از ما به سر رسیده برای چنین تغییر. در ما احساسات ما شده است و عقب مانده از زمان است که در آن زندگی می کنیم. Anthropocene بزرگ, شتاب, عصر تغییر آب و هوا—هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید, ما که از همگام با biosphere هدر رفتن فرزندان ما امیدوار به زندگی عادی سوزاندن زیست ما سرمایه اگر آن را به عنوان درآمد مخرب ما یکی و تنها خانه ای در راه است که به زودی خواهد بود فراتر از فرزندان ما توانایی تعمیر. و در عین حال ما شده است اقدام به عنوان اگر آن را 2000 یا 1990—به عنوان اینکه نئولیبرالی ترتیبات ساخته شده در آن زمان هنوز هم ساخته شده حس. ما شده ایم فلج شده و زندگی در جهان بدون احساس آن است.

در حال حاضر همه از ناگهانی ما اقدام سریع به عنوان یک تمدن است. ما در تلاش هستیم با وجود موانع بسیاری برای پهن کردن منحنی—برای جلوگیری از جرم مرگ است. انجام این کار, ما می دانیم که ما در حال زندگی در یک لحظه اهمیت تاریخی است. ما متوجه است که آنچه ما در حال حاضر خوب یا بد یاد می شود بعد از آن. این حس از تصویب تاریخ مهم است. برای برخی از ما آن را تا حدودی جبران اختلال در زندگی ما است.

در واقع ما در حال حاضر زندگی می کنند در یک لحظه تاریخی. برای چند دهه گذشته بوده ایم به نام بر عمل و اقدام شده است در راه است که خواهد شد مورد بررسی قرار توسط فرزندان ما. در حال حاضر ما آن را احساس کنید. این تغییر است که با غلظت و شدت از آنچه اتفاق می افتد. 11 سپتامبر بود و یک روز و هر کس احساس شوک از آن اما ما عادات روزانه نمی شیفت به جز در فرودگاه; رئیس جمهور حتی خواست ما را به خرید. این بحران متفاوت است. این یک تهدید بیولوژیکی و آن جهانی است ، هر کس به تغییر با هم به مقابله با آن. که واقعا در تاریخ است.

به نظر می رسد به عنوان اینکه علم شده است و بسیج به دراماتیک درجه های جدید, اما این تصور است که فقط یکی دیگر از راه های که در آن ما در حال عقب. وجود دارد 7.8 میلیارد نفر به صورت زنده بر روی این سیاره شگفت انگیز اجتماعی و دستیابی به فن آوری که غیر طبیعی و ناپایدار است. آن را امکان پذیر ساخته شده توسط علم است که در حال حاضر صرفه جویی شده ما. در حال حاضر هر چند وقتی اعتصاب فاجعه ما درک پیچیدگی تمدن ما—ما احساس می کنیم واقعیت این است که کل سیستم ویژگی های بداهه که علم را نگه می دارد از ریزد.

در سطح شخصی بسیاری از ما پذیرفته اند که ما در زندگی علمی و سنی است. اگر شما احساس بیمار شما به یک دکتر است که واقعا یک دانشمند; که دانشمند آزمون شما پس از آن گاهی اوقات می گوید شما را به یک سم به طوری که شما می توانید زخم التیام یابد—و شما را به سم. آن را در یک سطح اجتماعی است که ما شده ایم عقب مانده. امروز, در نظریه, همه, همه چیز را می داند. ما می دانیم که ما اتفاقی تغییر جو است ما منجر به یک توده-رویداد انقراض و این که ما نیاز به حرکت سریع به آن را گول زدن. اما ما نمی کنند در آنچه ما می دانیم. ما نمی خواهیم به تغییر عادات ما. این دانستن-اما-نه-اقدام بخشی از ساختار قدیمی از احساس.

در حال حاضر می آید این بیماری است که می تواند کشتن هر کسی در این سیاره است. آن را نامرئی; آن را به دلیل راه ما حرکت می کند و جمع. فورا ما را تغییر داده اید. به عنوان یک جامعه ما در حال مشاهده آمار زیر توصیه گوش دادن به دانشمندان. به اعتقاد ما در علم ؟ بیرون بروید و شما اثبات ببینید که ما در همه جا شما نگاه کنید. ما در حال یادگیری اعتماد به علم ما به عنوان یک جامعه است. که بخش دیگری از این ساختار جدید از احساس.

احتمالا در چند ماه ما به بازگشت به برخی از نسخه های قدیمی طبیعی است. اما این بهار نمی شود فراموش شده است. زمانی که بعد از شوک حمله جهانی تمدن ما را به یاد داشته باشید که ما چگونه رفتار و چگونه آن کار می کرد. این نیست که کروناویروس یک لباس تمرین—آن را بیش از حد مرگبار است. اما از آن است که برای اولین بار از بسیاری از فجایع که به احتمال زیاد خواهد شد آشکار در سراسر این قرن است. در حال حاضر زمانی که آنها می آیند ما آشنا خواهید شد که چگونه آنها احساس.

چه شوک ممکن است در آینده ؟ همه همه چیز را می داند. به یاد داشته باشید زمانی که شهر کیپ تاون تقریبا زد آب است ؟ آن را بسیار محتمل است که وجود خواهد داشت بیشتر کمبود آب. و کمبود مواد غذایی و برق و قطع ویرانگر طوفان ، خشکسالی و سیل. این آسان تماس ها. آنها پخته به وضعیت ما در حال حاضر ایجاد شده در بخش با نادیده گرفتن هشدارهای که دانشمندان بوده است پس از صدور نوزده-دهه شصت. برخی شوک های محلی خواهد بود, دیگران, منطقهای, اما بسیاری را در سطح جهانی به این بحران نشان می دهد ما به هم پیوسته به عنوان یک ذخیره گاه زیست کره و یک تمدن است.

تصور کنید که چه مواد غذایی را بترساند انجام دهد. تصور کنید یک موج گرما گرم به اندازه کافی برای کشتن هر کسی که در یک فضای مطبوع و سپس تصور کنید که قدرت شکست اتفاق می افتد, در طول یک موج گرما. (رمان من فقط به پایان رسید شروع می شود با این سناریو پس از آن می ترساند من بیشتر از همه.) تصور کنید بیماری های همه گیر مرگبارتر از coronavirus. این حوادث و امثال آنها آسان تر به تصور کنید که در حال حاضر از آنها در ژانویه هنگامی که آنها مسائل dystopian داستان های علمی تخیلی. اما داستان های علمی تخیلی است که رئالیسم از زمان ما است. به این معنا که همه ما در حال حاضر در گیر یک رمان علمی تخیلی است که ما در حال نوشتن هم—که یکی دیگر از نشانه های ظهور ساختار احساس.

علمی تخیلی نویسندگان نمی دانم هر چیزی بیشتر در مورد آینده از هر کس دیگری. تاریخ بشر است که بیش از حد غیر قابل پیش بینی; از این لحظه ما می تواند فرود به توده رویداد انقراض و یا افزایش به یک سن به طور کلی رفاه. هنوز هم اگر شما به عنوان خوانده شده, علمی تخیلی, شما ممکن است کمی کمتر شگفت زده کرد هر آنچه که اتفاق می افتد. اغلب داستان های علمی تخیلی اثری انشعابات از یک فرض را تغییر دهید; خوانندگان co-ایجاد قضاوت نویسندگان معقول و نبوغ بازجویی تئوری های خود را از تاریخ است. انجام این کار بارها و بارها یک نوع از آموزش است. این می تواند به شما کمک کند بیشتر احساس گرا در تاریخ ما در حال ساخت در حال حاضر. این رادیکال گسترش امکانات خوب به بد که ایجاد چنین عمیق سردرگمی; این آزمایشی آگاهی از ظهور مرحله بعدی این نیز احساسات جدید در زمان ما است.

Memento mori: به یاد داشته باشید که شما باید بمیرد. افراد مسن گاهی اوقات بهتر است در نگه داشتن این در ذهن نسبت به افراد جوان است. هنوز همه ما در معرض ابتلا به فراموشی مرگ است. آن را هرگز به نظر می رسد کاملا واقعی تا آخر و حتی پس از آن را سخت به این باور. واقعیت مرگ چیز دیگری است ما در مورد اما احساس نمی.

بنابراین این بیماری به ارمغان می آورد با آن حس وحشت: همه ما در حال رفتن برای مردن بله همیشه درست است اما در حال حاضر شاید این ماه! که متفاوت است. گاهی در هنگام پیاده روی در سیرا دوستان من و من در یک طوفان رعد و برق و به طور کامل در معرض آن ما عجله بیش از این ارتفاعات سنگی, تماشای رعد و برق پیچ و مهره کرک از هیچ جا و ارتباط نزدیکی تندر انفجار کمتر از یک ثانیه بعد. می شود که توجه شما: مرگ همه بیش از حد ممکن است! اما باید این احساس در شما عادی روزانه زندگی در خانه کشیده در طول هفته—که بیش از حد عجیب و غریب را نگه دارید. شما تا حدودی به آن استفاده می شود اما نه به طور کامل. این مخلوط از ترس و دلهره و نرمال است احساس طاعون در شل. آن می تواند بخشی از ما ساختار جدید از احساس بیش از حد.

فقط به عنوان وجود دارد کاریزماتیک megafauna وجود دارد کاریزماتیک مگا-ایده های. “صاف منحنی” می تواند یکی از آنها است. ما بلافاصله آن را دریافت کنید. وجود دارد یک عفونی مرگبار طاعون که به راحتی گسترش می یابد و اگر چه ما نمی تواند جلوگیری از آن را به طور کامل ما می توانید سعی کنید به اجتناب از سنبله بزرگ در عفونت به طوری که بیمارستان نمی خواهد غرق شود و مردم کمتر خواهد مرد. آن را حس می کند و این چیزی است که همه ما می تواند کمک به انجام. هنگامی که ما آن را انجام دهد—اگر ما آن را انجام دهد—از آن خواهد شد یک تمدن دستاورد: یک چیز جدید که ما علمی, تحصیل, high-tech گونه قادر به انجام است. دانستن است که ما می توانیم عمل در کنسرت زمانی که لازم است یکی دیگر از چیزی است که ما تغییر است.

افرادی که مطالعه تغییرات آب و هوا صحبت در مورد “فاجعه از افق است.” این فاجعه است که ما نمی مراقبت به اندازه کافی در مورد کسانی که در آینده مردم ما فرزندان خواهد شد که باید برای رفع و یا فقط زنده ماندن در این سیاره ما در حال حاضر مخرب. ما دوست داریم به فکر می کنم که آنها می تواند غنی تر و دقیق تر از ما هستند و بنابراین قادر به رسیدگی به مشکلات خود را در زمان خود است. اما ما در حال ایجاد مشکلات که آنها را قادر به حل کند. شما نمی توانید ثابت انقراض یا اسیدی شدن اقیانوس و یا ذوب پرمافراست مهم نیست که چقدر غنی و یا هوشمند شما هستند. این واقعیت است که این مشکلات را در آینده رخ می دهد اجازه می دهد تا ما را به یک جادویی مشاهده آنها. ما در تشدید آنها فکر—نه که ما فکر می کنم این, اما این تصور به نظر می رسد زمینه ساز تفکر ما—خواهد بود که ما مرده قبل از آن را بیش از حد جدی است. تراژدی از افق است که اغلب چیزی است که ما روبرو می شوند بدون دانستن آن زمانی که ما خرید و فروش. بازار اشتباه است; قیمت بسیار پایین هستند. راه ما از زندگی است و هزینه های زیست محیطی که شامل نمی شود در آنچه ما پرداخت و هزینه های آن خواهد شد به عهده ما بازماندگان. ما به عامل multigenerational طرح Ponzi.

و با این حال: “صاف منحنی.” ما در حال حاضر مقابله با یک نسخه مینیاتوری از تراژدی افق زمانی. ما تصمیم به قربانی کردن بیش از این ماه به طوری که در آینده مردم نمی خواهد رنج می برند تا آنجا که آنها در غیر این صورت. در این صورت افق زمانی آنقدر کوتاه است که ما در آینده مردم است. آن را سخت تر برای آمدن به مقابله با این واقعیت است که ما در حال زندگی در دراز مدت بحران است که نمی خواهد در طول عمر ما. اما آن را معنی دار توجه کنید که همه ما قادر به یادگیری به گسترش مراقبت از ما بیشتر طول افق زمانی. میان تراژدی و مرگ این است که یک منبع از لذت. حتی اگر ما سیستم اقتصادی نادیده واقعیت ما عمل می کنند زمانی که ما به. حداقل ما همه ناجور با هم. به ذهن من این حس همبستگی یکی از معدود اطمینان چیزهایی که اتفاق افتاده است در این قرن است. اگر ما می توانید آن را پیدا کنید در این بحران برای نجات خودمان و سپس شاید ما می تواند پیدا کردن آن را در بحران بزرگ برای نجات فرزندان ما و آنها.

مارگارت تاچر گفت که “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان جامعه” و رونالد ریگان گفت که دولت “است و نه راه حل برای مشکل ما; دولت مشکل است.” این احمق شعارهای مشخص شده به نوبه خود به دور از دوره پس از جنگ بازسازی و زیر بنای بسیاری از مزخرف از چهل سال گذشته.

ما افراد ابتدا فقط به عنوان زنبورها هستند اما ما وجود داشته باشد در یک بزرگتر اجتماعی بدن. جامعه است که نه تنها واقعی در آن اساسی است. ما نمی تواند بدون آن زندگی می کنند. و در حال حاضر ما در حال شروع به درک که این “ما” شامل بسیاری از موجودات دیگر و جوامع ما در زیست کره و حتی در خودمان است. حتی به عنوان یک فرد شما یک بیوم یک اکوسیستم بسیار شبیه به یک جنگل یا یک باتلاق یا یک صخره های مرجانی. پوست خود را نگه می دارد در داخل آن انواع بعید coöperations و برای زنده ماندن شما بستگی دارد هر تعداد از درون عملیات در درون شما همه در یک بار. ما جوامع ساخته شده از جوامع وجود دارد هیچ چیز اما جوامع است. این خبر تکان دهنده—این خواسته تمام جهان جدید مشاهده. و در حال حاضر زمانی که کسانی از ما که در حال پناه در جایی سرمایه گذاری کنید و ببینید هر کس در ماسک های به نظر می رسد با غریبه ها چیزی متفاوت است. آن چشم در چشم این دانش است که اگر چه ما در حال تمرین های اجتماعی فاصله که ما نیاز به, ما می خواهیم به اجتماعی—ما نه تنها می خواهید به اجتماعی ما رو به اجتماعی اگر ما برای زنده ماندن. این یک احساس جدید در این بیگانگی و همبستگی در یک بار. این واقعیت اجتماعی; این دیدن ملموس وجود یک جامعه از غریبه ها همه آنها بستگی به یکدیگر برای زنده ماندن. آن را به عنوان اگر واقعیت شهروندی است smacked ما در صورت.

همانطور که برای دولت گفت: این دولت است که گوش به علم و پاسخ با در نظر گرفتن عمل به ما را نجات دهد. توقف برای اندیشیدن به آنچه در حال حاضر مانع از عملکرد آن دولت است. که مخالف آن ؟ در حال حاضر ما در حال شنیدن اظهارات دو ساخته شده است. یکی از رئیس جمهور و دایره: ما باید به صرفه جویی در پول و حتی اگر هزینه آن زندگی می کند. دیگر از مراکز کنترل بیماری و سازمان های مشابه: ما باید به صرفه جویی در زندگی می کند حتی اگر آن را هزینه. که مهم تر است یا پول زندگی می کند ؟ پول, البته! می گوید سرمایه و سخنگویان. واقعا ؟ مردم پاسخ عدم اطمینان. به نظر می رسد که شاید رفتن بیش از حد? حتی اگر این عقل مشترک? یا بود.

برخی از مردم نمی تواند ماندن جدا شده و هنوز هم انجام شغل خود را. اگر شغل خود را به اندازه کافی مهم است آنها خود را در معرض این بیماری است. پسر من با این نسخهها کار در یک فروشگاه مواد غذایی است و در حال حاضر یکی از کارگران خط مقدم که در حفظ و تمدن در حال اجرا است.

پسر من در حال حاضر قهرمان من: این احساس خوبی است. من فکر می کنم همان مردم هنوز هم کار در حال حاضر به خاطر بقیه از ما. اگر همه ما را از فکر کردن در این راه ساختار جدید احساس بهتر خواهد بود که تحت سلطه برای چهل سال گذشته.

این نئولیبرالی ساختار احساس totters. آنچه ممکن است پس از سرمایه داری پاسخ به این بحران شامل? شاید اجاره و بدهی; کمک بیکاری برای همه کسانی که گذاشته; دولت برای استخدام تماس با ردیابی و تولید لازم بهداشتی تجهیزات; جهان ارتش استفاده می شود برای حمایت از مراقبت های بهداشتی; سریع ساخت بیمارستان.

آنچه در مورد بعد از آن زمانی که این بحران فروکش و بزرگتر بحران بافندگی? اگر پروژه تمدن—از جمله علم سیاست اقتصاد و تمام بقیه از آن—به ارمغان می آورد تمام هشت میلیارد دلار از آمریکا به دراز مدت تعادل با گاه زیست کره زمین ما می تواند آن را انجام دهد. در مقابل زمانی که این پروژه از تمدن است که به ایجاد سود—که تعریف می رود به تنها چند—بسیار از آنچه ما به طور فعال مضر به چشم انداز دراز مدت از گونه های ما. همه همه چیز را می داند. در حال حاضر به دنبال سود به عنوان هدف نهایی تمام فعالیت های ما منجر به یک توده-رویداد انقراض. بشریت ممکن است زنده ماندن اما صدمه قطع قهر شرمنده غمگین. یک علمی-تخیلی داستان بیش از حد دردناک برای نوشتن بیش از حد آشکار است. آن بهتر خواهد بود برای انطباق با واقعیت است.

اقتصاد یک سیستم برای بهینه سازی منابع و اگر آن را در تلاش بودند برای محاسبه راه برای بهینه سازی پایدار تمدن در تعادل با biosphere آن می تواند یک ابزار مفید. هنگامی که آن را مورد استفاده برای بهینه سازی سود آن ما را تشویق به زندگی در درون یک سیستم مخرب دروغ. ما نیاز به یک جدید اقتصاد سیاسی است که توسط آن ما را از محاسبات. در حال حاضر بشدت ما احساس می کنید که نیاز دارید.

این می تواند اتفاق می افتد اما آن را نمی ممکن است. وجود خواهد داشت و فشار زیادی برای فراموش کردن این بهار و بازگشت به روش های قدیمی از تجربه زندگی است. و در عین حال فراموش کردن چیزی از این هرگز با این نسخهها کار. ما به یاد داشته باشید این حتی اگر ما تظاهر نیست. تاریخچه اتفاق می افتد در حال حاضر و آن را اتفاق افتاده است. بنابراین آنچه که ما انجام با آن ؟

یک ساختار از احساس است نه یک شناور آزاد چیزی. آن را محکم همراه با متناظر با آن اقتصاد سیاسی. چگونه ما احساس می کنید به شکل از آنچه ما ارزش و بالعکس. آب و غذا و سرپناه و پوشاک آموزش و پرورش, بهداشت و درمان: شاید در حال حاضر ما ارزش این چیزها بیشتر همراه با افرادی که کار آنها را ایجاد می کند. برای زنده ماندن در قرن آینده ما نیاز به شروع به ارزش نهادن به این سیاره بیشتر از این تنها خانه ما.

از آن خواهد شد سخت به این ارزش ها با دوام است. ارزش نهادن به چیز راست و مایل به حفظ ارزش نهادن به آنها را—شاید که این هم بخشی از ما ساختار جدید احساس. به عنوان این است که دانستن اینکه چه مقدار کار وجود دارد که باید انجام شود. اما بهار سال 2020 مطرح است که چقدر و چگونه به سرعت ما می توانید تغییر دهید. آن را مانند یک زنگ برای شروع مسابقه. همه ما رفتن به یک زمان جدید.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>