Coronavirus و جنبش آب و هوا

Two protestors in masks.
یک سرخوردگی از coronavirus همه گیر است که این وقفه در حرکت سازی است که لازم است به ضرب و شتم سوخت فسیلی میباشد.عکس توسط Patricia De Melo Moreira / خبرگزاری فرانسه / گتی

مشترکین به بحران آب و هوا خبرنامه دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

دختر من—کامل رشد کرده و انجام داده اما هنوز هم دختر من—از من خواست روز دیگر “آیا شما فکر می کنم ما در حال رفتن به رفتن در بحران مانند این تمام زندگی من؟” احتمالا نه کاملا مانند coronavirus (بیماری های همه گیر نسبتا منحصر به فرد در میان بلایای طبیعی که در آنها حمله به کل جهان در همان زمان) اما من بلند می ترسید که ناشی از گرمایش زمین جاری خواهد تسریع سری از حوادث در نهایت قریب به اتفاق ما توانایی مقابله. با سرعت از آن حوادث بوده است افزایش در سال های اخیر و توانایی ما برای نگه داشتن آنها را در چیزی شبیه به یک کنترل سطح بستگی دارد و بالاتر از همه در سرعت است که با ما انتقال از گاز و نفت و ذغال سنگ است.

به همین دلیل برای من یکی نا امیدی از coronavirus همه گیر است که آن را به طور موقت قطع جنبش-ساختمان لازم است که به ضرب و شتم سوخت فسیلی میباشد. فقط به عنوان بسکتبال و برادوی داشته اند برای استراحت به طوری که برخی از اشکال اعتراض. گرتا Thunberg خواسته مدرسه-اعتصاب برای رفتن به دیجیتال در حالی که: “ما افراد جوان هستند که حداقل تحت تاثیر این ویروس اما آن را ضروری است که ما در عمل در همبستگی با بیشترین آسیب پذیر است و ما در عمل در جهت منافع مشترک ما جامعه” او به او گفت چهار میلیون پیروان توییتر. طلوع آفتاب جنبش—الهام بخش افراد جوان که ساخته شده, سبز, قرارداد جدید به علت célèbre—خواسته سازمان “برای جلوگیری از توده بدنی گردهمایی” گفت: “به عنوان یک نسل شکل توسط اینترنت و رسانه های اجتماعی آن زمان به نوآوری esp. دیجیتالی.”

زمانی که نوشتن این خبرنامه من داوطلبانه به عنوان یک سازمان برای متوقف کردن پول خط لوله است که در تلاش برای متقاعد کردن بانک ها و شرکت های بیمه و دارایی و مدیران به توقف کمک های مالی خود را از سوخت فسیلی میباشد. (علاقه من بزرگ شده از قطعه ای که من نوشتم برای نیویورکر در پاییز گذشته.) برخی از ما را به زندان رفت و در ماه ژانویه به راه اندازی کمپین بود که رفتن به تاج با یک موج از اعمال نافرمانی مدنی بدون خشونت با اشغال صدها و یا هزاران تعقیب شعب بانک در آوریل 23rd روز پس از روز زمین را پنجاهمین سالگرد. (JPMorgan Chase جهان تک بزرگترین حامی مالی از سوخت های فسیلی است.) اما در حال حاضر ما نمی تواند—به عنوان به زودی به عنوان امکان بالقوه برای جامعه گسترش COVID-19 روشن شد بنابراین آیا ظلم و شاید معرفی آن به اصلاح سیستم. من صرف زمان فقط به اندازه کافی در زندان به می دانم که آنها معمولا کثیف, پر ازدحام و پر از مردم (بسیاری از آنها نمی نیاز به وجود داشته باشد) در حرکت مداوم بین برگزاری سلول و زندان و دادگاه است. آن را به سختی به اندازه کافی برای نگه داشتن زندانیان سالم بدون اضافی میکروب ساخت راه خود را در داخل از ادراک و فهم معترضان. و مردم واقعا نباید در جمع اعداد در حال حاضر.

دیجیتال فعالیت است به ندرت به عنوان موثر در گوشت بدون خشونت اقدام, اما, انسان, این چیزی است که مردم می توانند در تعامل است. در دوشنبه, پل, انگلر, یکی از بهترین استراتژیست اقدام غیر خشونت آمیز نوشت که “ما باید در قرعه کشی هر دو در امکانات تکنولوژی جدید است که اجازه می دهد تا به صورت غیر متمرکز عمل و برخی از زمان مفتخر درس از گذشته جنبشهای اجتماعی است.” و هنگامی که این بیماری همه گیر عبور می کند ؟ در اینجا این است که چگونه انقراض شورش های انگلستان قرار داده و آن را: “هیچ چیز را همان احساس و ما نیاز به آماده”—آماده برای از سرگیری نافرمانی مدنی “هنگامی که زمان مناسب است.”

آب و هوا در مدرسه

در صورتی که شما تعجب که چرا فعالان آنقدر خشمگین در بانک ها, خواندن این گزارش را از کالیفرنیا بر اساس N. G. O. آمازون دیده بان, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در اوکلند در مورد “کثیف پنج” موسسات مالی ادغام در حفاری نفت در جنگل آمازون. روزی مردم ممکن است به عقب نگاه در تعجبم که در یک لحظه زمانی که بانکداران فکر آن مناسب به سود حاصل از آسیب رساندن آنچه در این گزارش تماس “بخشی از زمین طبیعی ‘ترموستات’ ” به منظور استخراج هیدروکربن ها که خراب کردن سیستم آب و هوا.

مقاله منتشر شده در هفته گذشته توسط مجله Nature Communications یافت که بزرگ اکوسیستم از جمله آمازون تمایل به سقوط “نامتناسب سریع تر” از کوچکتر. “این یافته ها حاکی از آن است که تغییرات در اکوسیستم زمین رخ می دهد بیش از ‘انسان’ دستخطی از سال ها و دهه های معنی سقوط بزرگ اکوسیستم های آسیب پذیر مانند آمازون و کارائیب صخره های مرجانی ممکن است تنها چند دهه یک بار باعث” آن را گفت. به عنوان محقق جان Dearing از دانشگاه ساوتهمپتون در انگلستان به خبرنگاران گفت: “این پیام در اینجا استارک.”

اگر چه آن را بیشتر از دست داده و در میان اخبار از افزایش همه گیر سنا دموکرات کمیته ویژه بر بحران آب و هوا برگزار شد و مهم جلسه هفته گذشته در مورد خطرات که گرمایش جهانی به شمار به بازارهای مالی و انتقال انرژی مورد نیاز برای جلوگیری از آنها را. شهادت سارا بلوم راسکین یک عضو سابق فدرال رزرو حکام بود به خصوص قدرتمند یک نسخه آمریکایی هشدار داد که مارک کارنی—که از سال 2013 تا اوایل این ماه بانک مرکزی انگلستان—ارائه شده است برای نیم دهه است. راسکین گفت که در حالی که مالی-صنعت قرار گرفتن در معرض به سوخت فسیلی صنعت خطرات آشفتگی یک به نوبه خود به دور از نفت و گاز به معنی “یک جارو تخصیص مجدد منابع و انقلاب تکنولوژیک”—reallocation که “آیا تولید, جدید, خلاق, سرمایه گذاری در, سرعت, بر اساس برخی برآوردها در حدود چهار برابر نرخ در حال حاضر.”

عبور از میکروفن

تارا sulla black است Couchiching اول ملت Anishinaabe از مینه سوتا یک وکیل است که با این نسخهها کار بر روی بومی کردن مسائل مربوط به زمین و بنیانگذار Giniw جمعی که توصیف خود را به عنوان یک “بومی womxn رهبری در خط مقدم مقاومت برای محافظت از ما, مادر, دفاع مقدس و زنده در تعادل است.”

شما در حال حاضر در خط 3 مبارزه برای یک مدت زمان طولانی در حال حاضر. به ما یادآوری از اصول اولیه است که مبارزه و چرا از آن بسیار مهم است برای جوامع بومی.

خط 3 عظیم تار-شن و ماسه خط لوله پیشنهادی از آلبرتا به سواحل دریاچه سوپریور. درست است که تک خط ده درصد گسترش کانادا تولید نفت. گسترش شنهای روان در مواجهه با بحران آب و هوا—آن را به کل جنون. Minnesotans و قبیله ای سازمان ملل شده است به مبارزه با دندان و ناخن در سیستم برای سال, اما ما رسیده ایم به نقطه نهایی اجازه توسط دولت است. من زندگی در یک خط لوله-مقاومت کمپ در جنگل برای نزدیک به دو سال نگه داشتن زبانه ها در زمین جنبش و زمین است. این بولدوزر در اینجا.

برای Anishinaabe خاک که پیشنهاد مسیر عبور خط 3 می تواند در از بین بردن قلب فرهنگ ما: wild برنج. وحشی برنج از اهمیت چنین به مردم ما است. آن است که تنها دانه های ذکر شده در هر پیمان تا کنون ساخته شده بین بومیان سازمان ملل و ایالات متحده است. خط لوله ساخت و ساز از طریق تالاب از طریق بیش از دو صد بدن از آب و منابع آبی به وحشی-برنج تخت—درباره مضرات کیفیت آب و اکوسیستم که وحشی برنج نیاز دارد. بالادست و پایین دست خط 3 ادامه نقض حقوق مردمان بومی و حقوق نسل های آینده به یک جهان است که می تواند به حفظ زندگی انسان است.

بومی رهبران باید در صف مقدم بوده است از آب و هوا مبارزه در سال های اخیر است. آنچه آنها را از آوردن به این کار است که باعث می شود حضور خود را اینقدر مهم است ؟

بومی و مردمی نیست جدید برای دفاع از زمین—آن چیزی است که ما انجام داده ایم پس از استعمار نشان داد تا در آستان ما. اما ظهور مستقل و رسانه های اجتماعی جدید را به ارمغان آورد نور به ما روایات و مبارزه برای عدالت است. مردمان بومی هستند و فقط پنج درصد از جمعیت جهانی, برگزاری هشتاد درصد از تنوع زیستی در جهان. مردمان بومی باید از راه های دیگر زندگی دیگر ارزش سیستم های که نگه داشتن دانش پایه است که بیش از حد بسیاری از انسان ها فراموش کرده اند و نیاز به یاد داشته باشید. ما نمی توانیم پول نوشیدنی. ما قرار است به زندگی در تعادل به عنوان مراقبان.

شما صرف مقدار زیادی از زمان در جنگل شکار و…. چه نقشی جهان طبیعی بازی در زندگی شما ؟

طبیعت به من کمک می کند کشف کردن آنچه واقعا مهم در کوتاه عمر من است. در اینجا این حقایق ساده از زندگی ملموس و اولویت های مشخص است. همه چیز سخت است و کار هر حال هر دو هدف و سیالیت. همه چیز به یک روح و باید با احترام رفتار شود. آن است که زندگی در دایره.

رتبه بندی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده چند plaudits برای سرعت دولت او در پاسخ به این کوروناویروس. اما یک سقوط بزرگ در ارزش نفت-سهام شرکت در شروع هفته گذشته توجه خود را گرفتار شاید به این دلیل برخی از بزرگترین همکاران از دست داده و میلیاردها. با پایان هفته او می خواهم دستور وزارت نیرو برای پر کردن ذخیره نفت استراتژیک “سمت راست به بالا” در آنچه که تغییر نفت بین المللی نامیده می شود به عنوان مثال قرار دادن “منافع نفت و گاز از مدیران جلوتر از منافع مردم و جوامع است.”

تلاش برای کشف کردن اثر این ویروس در گرمایش جهانی آینده همچنان ادامه دارد. یک متغیر است که چگونه چین ممکن است واکنش به رکود در اقتصاد آن است. بعد از بحران مالی 2008 چین را بازیابی وابسته در پروژه های زیربنایی (مانند فرودگاه ها) که قفل در بسیاری از سوخت فسیلی استفاده و با توجه به جنوب چین صبح پستکه استراتژی یک احتمال است دوباره. موسسه منابع جهانی نشان می دهد که گزینه بهتر نه تنها برای چین بلکه برای جهان خواهد بود به سرمایه گذاری در انرژی کم کربن.

گرم کردن

این احساس می کند مانند یک هفته زمانی که آرامش واقعی مورد نیاز است—همه اعصاب jangled به عنوان ما سعی می کنید برای تنظیم به واقعیت های جدید است. این آهنگ که بیشتر قابل اعتماد قرار می دهد من حتی دلسرد شدن است “O-o-h کودک است.” (حتی خورشیدی-قدرت پیام.) اصلی ضربه توسط پنج Stairsteps است غیر قابل انکار و شما قطعا باید بنشینید با Kamasi واشنگتن ترکیب فوق العاده. اما به محض pull-up-your-جوراب-آن-going-to-be-O. K. اطمینان آن را Nina Simone را تمام راه را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>