Coronavirus و برش امریکا عمومی-نظام سلامت

Colorado National Guard medical personnel perform coronavirus test.
ایالات متحده موفق به بسیج یک تست رژیم برای coronavirus که ارائه داده که سلامت-سیاست رهبران نیاز به تصمیم گیری.عکس های دیوید Zalubowski / AP

تعداد کمی از مردم مشکل درک هدف آموزش و پرورش عمومی و یا عمومی مسکن: آنها ملموس و برنامه هایی که حداقل در تئوری و طراحی شده برای بهبود زندگی ما است. عمومی-بهداشت دستاوردهای, اما, اندازه گیری در یک راه کاملا متفاوت: موفقیت تعریف شده است چه مانع است نه با آنچه تولید می شود. این باعث ایجاد یک فرد روانی پویا.

زمانی که بهداشت عمومی برنامه های موفق هستند آنها نامرئی هستند و چه نامرئی است که تقریبا همیشه برای اعطا گرفته. هیچ کس به سلامتی زمانی که آنها دست نخورده باقی می ماند و توسط یک بیماری است که آنها به سختی می دانستم که وجود داشته است. که باعث می شود آن را آسان برای کوته سیاستمداران به انکار دراز مدت واقعیت. و این چیزی است که آنها تقریبا همیشه انجام دهید.

اعضای کنگره به سختی ساخته شده جوانه زدن در سال 2018 زمانی که برگ برنده دولت منحل کاخ سفید شورای امنیت ملی اداره بهداشت جهانی امنیت و Biodefense. اداره تاسیس شد پس از شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا در سال 2014 با یک ماموریت ساده است. بث کامرون سابق خود را از سر نوشت: به تازگی در واشنگتن پست: “به انجام همه چیز ممکن است در درون گسترده قدرت و منابع از دولت ایالات متحده به آماده شدن برای آینده شیوع بیماری و جلوگیری از تبدیل شدن به یک اپیدمی یا بیماری همه گیر.”

من هرگز ملاقات یک اپیدمیولوژی یا virologist که بیان حتی کوچکترین شک وقوع چنین رخ می دهد. و نه هر کسی که به دنبال سخت برای شواهد آن خواهد بود. فقط در بیست سال گذشته ما را دیده اند نورد آبشار از شیوع ویروسی خطرناک از جمله سارس, MERSآنفلوآنزای ابولا و بیماری همه گیر آنفلوآنزا H1N1 سال 2009 که به تنهایی آلوده به عنوان بسیاری از 1.4 میلیارد نفر است. اگر آن را به حال شده است به عنوان کشنده به عنوان زمان کم پایان مرگ و میر برآورد COVID-19—حدود یک درصد—به عنوان بسیاری از چهارده میلیون فوت کرده اند.

اما ما زنان در سال 2009 به دلیل ویروس ها نیست و تصمیم می گیرید که چگونه مرگبار آنها را به نوبه خود و H1N1 نسبتا خفیف بود. بهداشت عمومی دفاع در سیستم ایجاد شده برای حمایت از ما در آینده و نه در گذشته. در عین حال در یک سکته مغزی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کار اخراج افرادی که کار آن بود که به طرح و تلاش برای blunt—اجتناب ناپذیر شیوع مانند این یکی که در حال حاضر آوردن بسیاری از نقاط جهان را به زانو در.

نتایج حاصل از چنین اعمال از کره زمین در حال دردناک است. و اگر چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سزاوار محکومیت برای به طور مداوم درک و نادیده گرفتن این تهدید او به سختی اولین رهبر آمریکا به روده و یا چشم پوشی از خیلی سیستم است که محافظت از مردم است.

در سال 2000 موسسه پزشکی با انتشار گزارشی با عنوان “بهداشت عمومی و سیستم های در حال ظهور عفونت: ارزیابی قابلیت های بخش های دولتی و خصوصی.” یکی از یافته های این گزارش بود که زیرساخت های اساسی از آمریکا-نظام سلامت به خصوص در دولت های محلی و سطوح فرسایش است. که با زوال می آید کاهش ظرفیت برای پیش بینی و تشخیص و پاسخ به ظهور بیماری های عفونی. شده اند وجود دارد نمرات مشابه گزارش های صادر شده در بیست سال گذشته—تقریبا هر یک از آنها مثل این بود که اساسا نادیده گرفته شده است. این گزارش بود ویرایش شده توسط اواخر برنده جایزه نوبل جاشوا Lederberg که بینش نقش ویروس ها و باکتری ها در زندگی در این سیاره باید به عنوان خوانده شده توسط هر مقام برگزیده با قدرت مناسب حتی یک دلار به سمت ما مراقبت های بهداشتی.

ما نیز چشم پوشی از خطر بیماری هایی که منجر به کشته شدن مردم برای هزاران سال. توسط nineteen-دهه هفتاد آن را نگاه کرد که اگر ایالات متحده در آستانه حذف بیماری سل به عنوان یک علت مهم بیماری است. بنابراین رهبری سیاسی به سادگی متوقف بودجه برنامه های تحقیقاتی. کارشناسان هشدار داده است که این غفلت را تضمین کند یک اپیدمی جدید اما هیچ کس گوش. به عنوان تعدادی از عفونت TB رشد متخصصان به طور فزاینده ای نگران. در عین حال هر سال بین سال های 1981 و سال 1987 دولت ریگان مخالف وجود فدرال TB برنامه فراخوانی برای لغو آن در هر بودجه.

در سال 1992 ایالات متحده در حال ایجاد آن پیشگیری بیماری—جدید سل گونه است که ثابت مقاوم به آنتی بیوتیک معمولی. من در این مورد نوشت نیازی تجدید حیات در آن زمان اشاره کرد که به آخرین بار شهر نیویورک به حال چهار هزار مورد ابتلا به سل در سال 1967 بیش از یک هزار تخت در شهرداری و بیمارستان بودند به طور خاص اختصاص داده شده برای بيماران مبتلا به سل. در سال 1992 زمانی که وجود دارد چهار هزار مورد است که حتی بیشتر بدخیم تعداد موجود تخت کمتر از هفتاد و پنج.

چه خواهد شد آن را به قطع این چرخه بی پایان از هدفمند جهل? آن سخت است برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد بعد از این همه گیر محو—که در نهایت آن را. اگر بیشتر مردم از مرگ و تبدیل شدن به بیمار از ما انتظار گروه هایی مانند سازمان بهداشت جهانی خواهد بود و محکوم به عدم توانایی خود را برای محافظت از زندگی است. اگر مرگ و میر بسیار پایین تر از آنچه پیش بینی شده است که در بدترین حالات مردم را محکوم همان گروه همراه با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان دلیلی جنجال آفرینی و آنها را سرزنش برای فروپاشی اقتصاد.

شده اند وجود دارد عمیق سیستمیک و هولناک شکست—مهمترین ناتوانی ما به بسیج یک تست رژیم که ارائه داده که سلامت-سیاست رهبران نیاز به هر گونه تصمیم گیری. شما نمی توانید درک علت یک بیماری طبیعی آن تاریخ یا بهترین راه برای جلوگیری از عفونت بدون توانایی برای آزمایش مردم است. ما مدت ها بود که توانایی وجود دارد صدها نفر از دانشگاه های آمریکا و مراکز درمانی است که می تواند ایجاد یک مفید تشخیصی برای COVID-19—اما ما هرگز زحمت به درستی آماده شود.

در جلسه روز سه شنبه رئیس جمهور اقدام به نشان می دهد که فدرال پاسخ شده است کافی است. که دور از واقعی است. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد کرد که دولت اوباما عمل به شدت در طول سال 2009 H1N1 اپیدمی و اظهار داشت: به عنوان اثبات که هفده هزار نفر کشته شدند. حق با او بود در مورد مرگ و میر; آنچه که او به نظر می رسد به درک این است که این تعداد به مراتب کمتر از میزان مرگ و میر در هر دمای فصل آنفولانزا.

شیوع گسترش حداقل به همان اندازه ناشی از جهل به عنوان یک ویروس. تراژدی COVID-19 است که این بار ما نادان هستند. این ویروس مشخص شد به سرعت و توالی در کمتر از یک ماه. تا پایان ماه فوریه دانشمندان تا به حال دوباره ایجاد coronavirus در یک آزمایشگاه تنظیمات و داده ها در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان با هر کسی که مایل به کار بر روی یک واکسن یا طراحی یک تشخیصی و یا مواد مخدر.

ما انباشته شده اند مقدار زیادی از دانش در مورد این ویروس با سرعت بی سابقه ای. اما می توان آن را سخت به از دست دادن مزیت های ما بیشتر به طور کامل. در نهایت آمریکایی ها وعده داده شده است که گسترده تست—که در حال حاضر وجود دارد, در, چین, کره جنوبی و ایتالیا و دیگر کشورها—معرفی خواهد شد این هفته. که ممکن است به ما کمک کند گسترش این بیماری و کاهش اثرات آن. سوال بزرگتر این است که آیا ما خواهد آموخت که از این واقعیت است که این بیماری همه گیر خواهد شد کشتن بسیاری از مردم از آن تا به حال. من می خواهم به فکر می کنم ما خواهد اما اگر به گذشته است هر راهنمای این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید با یک دسته از کمیسیون جدید و شوم ، به عنوان به زودی به عنوان آنها چاپ آنها فراموش خواهد شد.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>