Coronavirus و اهمیت دادن به علم در این زمان به آن نیاز دارد

 Anthony Fauci listens with Vice President Mike Pence.
رئیس جمهور تهمت مشتاق به سعی کنید از داروهای ضد مالاریا در برابر COVID-19 اما اثربخشی آنها در برابر coronavirus دستخوش نیست بالینی.عکس جاناتان ارنست / ایسنا

از هزار یا درس جدید یاد گرفتم هر روز در میان از این بیماری همه گیر کوروناویروس none شاید سخت تر است را قبول نسبت به علمی بی میلی به حمایت از پتانسیل درمانی و درمان است که به نظر می رسد برای برگزاری فوری امیدوارم که برای تسکین. برای مثال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر ترویج از داروهای ضد مالاریا نشان می دهد که قرار است, اگر محدود و اثربخشی در برابر COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن شور و شوق بود فورا قابل تشخیص به عنوان یک مرد باهم تمایل به قرعه کشی یک علامت توجه به دور از تغییر ماهیت می آیند; اگر شما gaslight شنوندگان خود را با انرژی کافی آنها ممکن است قادر به نوبه خود چشم خود را به دور از جدید باهم به اندازه کافی بلند به ببینید که در آن یکی از قدیمی رفت.

هنوز هم آن را به بپرسید: آیا بهتر نیست به چیزی است که به نظر می رسد برای نشان دادن برخی وعده شانس ؟ اصرار به اعتقاد بنابراین در چنین لحظه ای است انسانی. مغلوب ساختن پیشی جستن را درک دقیق آسیب پذیری مخاطبان خود را: آیا همه رویه چیزهای واقعا فقط متخصص درد نمیخورد قرمز نوار اداری تاخیر ؟ بنابراین زمانی که Anthony Fauci, مراحل گریم رو به یک میکروفون برای گفتن یک خبرنگار به عنوان او را در مغلوب ساختن پیشی جستن نشست خبری روز جمعه “اطلاعات است که شما با اشاره به به طور خاص است حدیثی. آن را انجام نمی در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده است, بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن,” او می تواند به نظر می رسد صدا نیست اما دلیل اداری احتیاط.

جای تعجب نیست که Fauci را با احتیاط در این مورد بود با سرعت seconded با توجه به ضد مالاریا, داروی کلروکين. Gaetan Burgio یک متخصص ژنتیک در دانشگاه ملی استرالیا بود به خصوص ترد تحلیل در توییتر موضوع است که هر چند نوشته شده است بسیار در sciencespeak شد و قابل فهم برای آماتورها و تایید کرد که شواهد حدیثی و یک کارآزمایی بالینی احتمالا نشان دادن دارو اثر برای این نرم افزار است که در بهترین حالت نیمه پخته. این بدان معنا نیست که شواهد غلط است درست آن است که ناقص است. در ضمن مشتاق حمایت از سند مقدار گردش در جناح راست وب سایت ظاهرا از آمدن از مدرسه پزشکی دانشگاه استنفورد بود و هیچ ربطی به دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی و یا هر مدرسه دیگر. این ثابت نمی کند که این دارو معتاد به کار در برخی از راه — که نمی امیدواریم که از آن خواهد بود ؟ اما آن را نشان می دهد که ما نمی دانیم که از آن خواهد شد.

در زیر همه این باقی می ماند عمیق تر سوال که بسیاری از مردم در حال دست و پنجه نرم با, حتی اگر آنها اجتناب تهمت را بد ایمان: چرا منتظر مطالعات زمانی که مردم درد و رنج و مرگ در حال حاضر? پاسخ این است که یک سخت به پس از آن به نظر می رسد سخت دل: اگر ما نمی دانیم که آنچه ما انجام می دهیم ممکن است ما را به مراتب بیش از آسیب خوب. (در ضمن Burgio و بسیاری دیگر اشاره کرده اند که خطرناک و بالقوه کشنده کلروکين استعمال بیش از حد.) آفت و بیماری های همه گیر رویدادهای بزرگ تاثیر زیادی جمعیت; ما نیاز به جنگ آنها نمی تکانه اما با یک چشم به آینده دوره بیماری. این صرفه جویی در زندگی بیشتر در بیشتر مکان ها بیش از یک دوره طولانی تر از زمان دانشمندان به ما بگویید حتی اگر به نظر می رسد خونسرد در حال حاضر.

وحشیانه اما ضروری منطق طاعون علم شده است هرگز بیشتر lucidly دراماتیزه تر از آن بود که در حال حاضر عمدتا فراموش شده رمان در حال حاضر عمدتا فراموش شده رمان نویس آمریکایی سینکلر لوییس.

ادبی شهرت خود را تکاملی فشار. در این هفته وجود دارد جعل مربوط به یکی دیگر از رمان نویس, F. Scott Fitzgerald معاصر از لوئیس که کار بر خلاف لوئیس را ثابت کرده است بنابراین هاردی که نام خود را و زندگی خود را در حال سمبل نوزده-بیست نسل. جعل درگیر یک نامه که فیتزجرالد گفته نوشت: در سال 1920 در حالی که او در قرنطینه در اروپا در طول اسپانیایی – بیماری همه گیر آنفلوآنزا. (جعل شد و در واقع به خوبی معنای تقلید مسخره امیز از McSweeney استو به آسانی قابل تشخیص به عنوان چنین به دلیل آن بود بیش از حد مشخصه. زمانی که کاری کنه در هر جعبه—در این مورد مشروب موبایل و کامپیوتر نور ستاره و غیره.—آن را تقریبا همیشه ساختگی. فیتزجرالد شهرت ساخته شده هر خواننده تشخیص عناصر است.)

لوئیس است که عمدتا خوانده نشده در حال حاضر هر دو به دلایل صدا—او یک طنز اول و یک سبک دوم و سبک تمایل به گذشته پس از طنز’ اهداف گذشت—و نادرست—او نوشت: یک نوع از روزنامه نگاری داستانی است که در گرو کمتر در outré تجربه از در عبور و به مسائل روز که مدرن ادبی طعم یافت fatuous. اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید لوئیس در سال 1935 رمان “این نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا” به نظر می رسید به تازگی مربوطه. و در “Arrowsmith,” بسیار بهتر رمان از سال 1925 که رو Lewis, پنج سال بعد به جایزه نوبل در ادبیات, اولین داده شده به هر آمریکایی—او نوشت: آمریکا بهترین رمان ما در مورد طاعون علم است. (اگر کسی شک و تردید در ارتباط ادبیات به زندگی فکر می کنم ضرورت مطالعه در هفته گذشته به تنهایی: رمان در حال فشرده تاریخ از ما در زندگی تجربه می کنند. آنها در گذشته ما ساخته شاعرانه.)

این رمان شخصیت و اسم مارتین Arrowsmith, یک جوان میانه, دکتر الهام, آلمانی-آمریکایی immunologist نام حداکثر Gottlieb می شود یک دانشمند محقق. پس از misadventures در دانشگاه ها از جمله یکی در نیویورک موسسه مفرغ در پس جدید موسسه راکفلر او توسعه یک درمان طاعون به نام “فاژ.” هنگامی که او می آموزد از شیوع طاعون در ساختگی غرب هند جزیره St. Hubert او تصمیم می گیرد برای رفتن وجود دارد برای تست پزشکی خود را. به عنوان او می رود او ذهن و قلب تقسیم شده در یک نوع از psychomachia بین علم-فکر Gottlieb که به او می گوید: “اگر من می تواند به شما اعتماد مارتین به استفاده از فاژ با تنها نیمی از بیماران خود را و نگه داشتن دیگران به عنوان کنترل عادی تحت شرایط بهداشتی اما بدون فاژ و سپس شما می تواند مطلق تعیین ارزش خود را به عنوان کامل به عنوان آنچه که ما را از پشه انتقال تب زرد” و دیگری مربی Gustaf Sondelius, کاریزماتیک سوئدی رسول بهداشت عمومی که همراه Arrowsmith و مصمم است به فاژ به هر کس در این جزیره است.

Arrowsmith نیز اختصاص داده شده, همسر, Leora که امتناع از بازی در نقش های خوب کوچک, همسر, اصرار بر رفتن با او به سنت هاوبرت. (Lewis بود خیلی بیشتر مصمم فمینیستی نسبت به هر یک از خود را مدرن تر و ادب معاصران.) لوئیس است Gottlieb التماس او: “من فکر نمی funniness در مورد نوعدوستی بود که من استفاده می شود به; گاهی اوقات در حال حاضر من t’ink مبتذل و ستیز نژاد بشر ممکن است هنوز به اندازه فضل و طعم خوب به عنوان گربه. اما اگر این است که باید وجود داشته باشد و دانش. بسیاری از مردان مارتین نوع هستند و همسایگی; چند تا اضافه شده اند به دانش است. شما باید شانس خود را!”

هنگامی که در جزیره Arrowsmith در تلاش برای حفظ و استحکام خود را آزمایش حتی به محض وحشت و بدبختی از طاعون را تحت الشعاع او. “او تقسیم مردم به دو قسمت مساوی.” یک نیم “تزريق با طاعون فاژ نیم دیگر باقی مانده بود ، او شروع موفق است. او را دیدم دور هند با آن سالانه چهار صد هزار مرگ و میر ناشی از طاعون نجات داد توسط تلاش های خود را. او شنیده حداکثر Gottlieb گفت: “مارتین شما haf انجام آزمایش خود را. من بسیار glat!”

Sondelius می میرد و پس از مبارزه با موش. (“من می خواهم شما را به دیدن چگونه یک اگنوستیک می میرند! من نمی ترسم اما yoost یک بار دیگر من می خواهم برای دیدن استکهلم و خیابان پنجم در روز اول برف و هفته مقدس در سویا. و یکی خوب آخرین مست! . . . اوه مارتین به مردم فاژ! صرفه جویی در همه آنها را.”) سپس در یکی از مهمترین و غیر قابل تحمل توالی در آمریکا, داستان Leora قرارداد طاعون با کشیدن یک قرعه کشی مارتین سیگار لب به لب. “او نگه داشته و دور از بطری از میکروب طاعون, اما او تا به خاطر آن بود که او یک نیمه دودی سیگار و روشن آن است.” پس از او می میرد شکسته Arrowsmith شروع به فاژ به هر کس در این جزیره از بین بردن این آزمایش است. طاعون می کند کاهش دهد و او را به عنوان یک قهرمان اما هیچ کس واقعا می دانم آنچه در آن ساخته شده است از بین برود. آفت شناخته شده به slacken و مرگ قبل از. Arrowsmith می داند که حتی به عنوان او است lionized او خراب است: او “فکر در مورد آنچه که ناشناخته, تنگ فکر دانشمندان در دور آزمایشگاه می گویند یک مرد است که تا به حال شانس خود را و بازیگران آن را دور. بیشتر آنها او را به نام دهنده از زندگی بیشتر به او احساس خود را خوار و خائن است.”

آن است که به لوئیس اعتبار به عنوان یک نویسنده و یک اخلاق است که او نمی یدکی هر طرف آن مسئولیت است. حق علمی چیزی که به انجام یک مطالعه کنترل شده—به نظر می رسد بی رحمانه بود و بی رحمانه در فوری انسانی در سطح. در عین حال فروپاشی Arrowsmith علمی عصب کاهش فوری درد و رنج در هزینه ممکن است از درد و رنج بیشتر بعد. او می داند که پروتکل ها و کنترل های دردناکی بلند مطالعات و آماری سوالات ضروری هستند اگر همه ما به خوبی در دراز مدت.

چه مدت است که در دراز مدت? چگونه دلسوز باید یک دلسوز محاکمه شود ؟ چگونه از جان گذشته باید متحمل شود قبل از او می شود تجربی مواد مخدر ؟

هیچ کس خاصی پاسخ به این سوال اما در زیر واریته بیت از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات و پزشکی مردم پله به جلو به بی سر و صدا محدود کردن به او هستند و خطوط عمیق و بی پایان و در حال حاضر به تازگی فوری روانی و اخلاقی نزاع. منطق علم است بسیار سرد راحتی. اما در آن سرد مقادیر ممکن است دروغ تنها امید ما از وضوح.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>