Coronavirus به نام آمریکا بلوف

Jason ردموند / ایسنا

در 8 جولای سال 1853 ناخدا Matthew Perry نیروی دریایی ایالات متحده میره به خلیج توکیو با دو steamships و دو دریانوردی کشتی تحت فرمان او. او فرود آمد و یک اسکادران از شدت مسلح ملوانان و تفنگداران دریایی; او نقل مکان کرد و یکی از کشتی های ostentatiously تا بندر, به طوری که بیشتر مردم می تواند آن را ببینید. او تحویل یک نامه از رئیس جمهور میلارد فیلمور و خواستار آن است که ژاپنی ها برای باز کردن پورت به آمریکا تجارت است. به عنوان آنها به سمت چپ پری ناوگان اخراج اسلحه های خود را به اتر است. در بندر, مردم وحشت زده بودند: “این صدا مانند دور رعد و برق” معاصر diarist نوشت: در آن زمان “و کوه ها تکرار پشت سر و صدا از عکس. این بود که آنقدر توانمند است که مردم در Edo [توکیو مدرن] ترس.”

اما سر و صدا بود و نه تنها چیزی که وحشت زده کرد. پری اعزامی معروف آنها را متقاعد شده است که نظام سیاسی خود بود و ناتوان از مقابله با انواع تهدیدات. امن در جزیره میهن حاکمان ژاپن شده بود متقاعد شده برای دهه های فرهنگی خود برتری دارد. ژاپن منحصر به فرد و خاص میهن خدایان است. “ژاپن موقعیت در راس زمین باعث می شود آن را استاندارد برای ملل جهان” ملی متفکر Aizawa Seishisai نوشت: نزدیک به سه دهه قبل از پری ورود. اما steamships و اسلحه تغییر همه که. ناگهان ژاپنی ها متوجه شدم که خود را از فرهنگ سیاسی خود را به سیستم و فن آوری خود را از تاریخ. خود سامورایی جنگجو رهبران و افتخار فرهنگ قادر به رقابت در جهان تحت سلطه توسط علم است.

Coronavirus همه گیر است که در آن در اوایل روز است. اما مقیاس و نیروی اقتصادی و بحران پزشکی است که در مورد آمار ایالات متحده ممکن است به نوبه خود به عنوان توانمند به عنوان پری معروف سفر بود. دو هفته پیش آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک بی نهایت—من در ایتالیا نوشتن در مورد اولین نشانه های این ویروس است. شیوع من نوشت: “باید یک راه آشکار حقایق اساسی در مورد جوامع آنها تاثیر است.” این یکی در حال حاضر انجام شده و با سرعت وحشتناک. آنچه در آن نشان می دهد در مورد ایالات متحده—و نه تنها این دولت بلکه ما سیستم مراقبت های بهداشتی ما بوروکراسی سیستم سیاسی ما خود را باید آمریکایی ها به عنوان ترس به ژاپنی ها که شنیده ام “دور رعد و برق” از پری اسلحه.

نه همه هنوز متوجه این موضوع, و در واقع, آن را برخی از زمان فقط به عنوان آن را گرفته است زمان برای ماهیت ویروس غرق در. در حال حاضر بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم متقاعد شده است که حتی در این بحران جامعه ما این است که قادر به بیشتر از دیگران است. بسیار زیادی نوشته شده بود در مورد وحشتناک و بی پروا رفتار مقامات در ووهان چین که در ابتدا تهدید پزشکان که شروع به ارسال اطلاعات در مورد ویروس جدید, وادار کردن آنها به سکوت است. در این روز که یکی از این پزشکان Li Wenliang قرارداد این ویروس ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت با صدور بیانیه ای اعلام کرد”تا کنون هیچ عفونت [شده است] در میان کارکنان پزشکی هیچ مدرکی از انسان به انسان انتقال است.” تنها سه هفته پس از گزارش اولیه بودند نوشته شده بود مقامات شروع به گسترش این بیماری به طور جدی تایید است که انسان به انسان انتقال به حال در واقعیت رخ داده است. و تنها سه روز بعد از انجام این مستند از شهر و در نهایت کل استان در واقع آغاز خواهد شد.

این داستان گفته شده است بارها و بارها—و به درستی—به عنوان یک تصویر از چه چیزی اشتباه است با سیستم های چینی: محرمانه بودن و شیدایی برای کنترل درون حزب کمونیست از دست داد دولت چند روز که در طی آن می تواند قرار دادن یک برنامه ریزی بهتر را به محل. اما بسیاری از کسانی که بازگویی چین اشتباه را تبدیل به فقط یک کمی بیش از حد از خود راضی.

ایالات متحده نیز هشدار اولیه از ویروس جدید — اما آن را بیش از حد سرکوب اطلاعات است. در اواخر ماه ژانویه فقط به عنوان نمونه از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus شروع به نظر می رسد در ایالات متحده عفونی-متخصص بیماری های در سیاتل هلن Y. چو متوجه شدم که او تا به حال یک راه برای نظارت بر حضور خود را. او تا به حال جمع آوری شده بینی سواب از مردم در داخل و اطراف سیاتل به عنوان بخشی از یک آنفلوآنزای مطالعه و پیشنهاد آنها را چک کردن برای ویروس جدید. دولت فدرال و مقامات را رد کرد که این ایده با استناد به نگرانی های حریم خصوصی و پرتاب کردن موانع اداری مربوط به آزمایشگاه مجوز. در نهایت در پایان ماه فوریه چو می تواند ایستاده ناسازگاری دیگر. آزمایشگاه او انجام برخی از آزمایشات و کوروناویروس در محلی نوجوان که تا به حال سفر خارج از کشور. که به معنای بیماری در حال حاضر در سیاتل منطقه در میان افرادی که هرگز در خارج از کشور. اگر چو پیدا کرده بود این اطلاعات را یک ماه زودتر زندگی ممکن است ذخیره شده و گسترش این بیماری ممکن است کند—اما حتی پس از ضرورت کار او آشکار شد او lab گفته شد برای جلوگیری از تست.

چو شد و نه تهدید دولت مانند Li شده بود در ووهان. اما او فقط به عنوان به طور موثر سکوت توسط قانون محدود بوروکراسی که به اندازه کافی نگران همه گیر و توسط مسئولان غذا و دارو و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که حتی ممکن است احساس فشار سیاسی به این بیماری به طور جدی به عنوان آنها باید.

برای چو شد به تنهایی نیست. همه ما در حال حاضر می دانیم که COVID-19 تست های تشخیصی در کمیاب عرضه است. کره جنوبی که تا به حال دقیقا همان مقدار از زمان به عنوان ایالات متحده آماده است و قادر به اداره 10,000 آزمون در هر روز است. ایالات متحده آمریکا با جمعیت بیش از شش بار بزرگتر بود و فقط تست شده حدود 10000 نفر در کل همانطور که از جمعه. ویتنام یک کشور فقیر است آزمایش مردم بیشتر از ایالات متحده است. در طول کنگره شهادت در پنج شنبه, Anthony Fauci, برجسته ترین عفونی-بیماری در کشور توصیف آمریکایی تست سیستم به عنوان “شکست.” “این ایده از کسی گرفتن [تست شده] به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن است ؟ ما در حال راه اندازی است که” او گفت:. “من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله اما ما نه.”

و چرا که نه ؟ یک بار دیگر, هیچ مقامات حزب کمونیست چین دستور هر کسی که در ایالات متحده به انجام آزمایش. هیچ کس مانع آمریکا مقامات دولتی از سفارش فوری تولید تعداد گسترده ای از آزمایشات است. با این وجود آنها نیست. ما نمی دانیم که تمام جزئیات در عین حال اما یک عنصر از این وضعیت نمی توان انکار کرد: رئیس جمهور خودش نمی خواست این بیماری صحبت بیش از حد به طور گسترده ای نمی خواهم آگاهی از آن برای گسترش و, بالاتر از همه, آیا می خواهید تعداد کسانی که آلوده به نظر می رسد بیش از حد بالا است. او گفت تا خود را در حالی که توضیح داد که چرا او نمی خواست یک کشتی پر از آلوده آمریکایی ها به اسکله در کالیفرنیا است. “من می خواهم اعداد به جایی که آنها هستند,” او گفت:. “من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درست مثل مقامات در ووهان نگران بود در مورد اعداد—اپتیک چگونه یک بیماری همه گیر به نظر می رسد. و همه در اطراف او آن را می دانستند. وجود دارد برخی از نشانه های که الکس آذر سابق دارویی-صنعت اجرایی و لابی که سران وزارت بهداشت و خدمات انسانی بود و نه مشتاق گفتن رئیس جمهور چیزهایی که او نمی خواهید به شنیدن. در اینجا این است که چگونه دن الماس سیاسی و خبرنگار می نویسد که در مورد سیاست های بهداشتی و ظرافت توصیف مشکل در یک مصاحبه رادیویی: “درک من این است [که آذر] را فشار برای انجام تهاجمی اضافی تست در هفته های اخیر و این تا حدودی به دلیل تست بیشتر ممکن است منجر به بیشتر موارد در حال کشف از شیوع کروناویروس و رئیس جمهور تا به حال ساخته شده روشن—پایین تر از اعداد در coronavirus بهتر برای رئیس جمهور بهتر است به صورت بالقوه خود گشتند این سقوط است.”

یک بار دیگر: هیچ کس تهدید آذر. اما ترس از متخلف رئیس جمهور ممکن است منجر به او دریغ فشار تهاجمی تست با این وجود.

بدون تهدید و خشونت از سیستم چینی به عبارت دیگر ما همان نتایج: دانشمندان مجاز به انجام کار خود را; عمومی-بهداشت مقامات هل دادن تهاجمی تست; آمادگی تاخیر به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم می ترسید که ممکن است آسیب چشم انداز سیاسی رهبر. من نوشتن این مقاله به منظور ستایش کمونیسم چینی—به دور از آن. من از نوشتن این طوری که آمریکایی ها درک می کنیم که دولت ما این است که تولید برخی از نتایج مشابه به عنوان کمونیسم چینی. این به این معنی است که ما نظام سیاسی است که در دور شکل بدتر از ما تا کنون قابل درک باشد.

اگر چه معلوم است, به عنوان آن را تقریبا به طور قطع خواهد شد, که کشورهای دیگر به مراتب بهتر از ما در مقابله با این نوع از فاجعه ؟ نگاهی به سنگاپور که بلافاصله ایجاد یک برنامه است که می تواند از لحاظ جسمی آهنگ هر کس که در قرنطینه و با جدیت دنبال کردن تمام مخاطبین از همه شناسایی شده به این بیماری است. نگاهی به کره جنوبی با آن ثابت تست توانایی. نگاه در آلمان که آنگلا مرکل موفق به صحبت صادقانه و آشکارا در مورد بیماری او پیش بینی کرد که 70 درصد از آلمانی ها آن را دریافت کنید—و در عین حال نمی سقوط بازار.

ایالات متحده, طولانی, عادت به فکر کردن از خود را به عنوان بهترین و کارآمد ترین و پیشرفته ترین جامعه در جهان است به اثبات می شود یک دندان امپراتور. زمانی که زندگی انسان در خطر است ما نه به عنوان خوب به عنوان سنگاپور به کره جنوبی, آلمان. و مشکل این است که ما در پشت فن آوری به عنوان ژاپن در سال 1853. مشکل این است که آمریکا بوروکراسی و کهنه hidebound unloved دولت فدرال که آنها بخشی دیگر به کار مقابله با این نوع از چالش هایی که ما در قرن 21 است. جهانی بیماری های همه گیر جنگ سایبری جنگ اطلاعات—این تهدید هستند که نیاز بسیار با انگیزه بسیار تحصیل کرده بوروکرات; ملی سیستم مراقبت های بهداشتی را پوشش می دهد که کل جمعیت; مدارس است که آموزش دانش آموزان به فکر می کنم هر دو عمیقا و انعطاف پذیری; و خیلی بیشتر.

شکست لحظه ای می تواند تا حدودی نسبت به وفاداری فرهنگ است که برگ برنده خود را صرف سه سال ساختمان در واشنگتن است. تنها دو هفته پیش او به نام او 29 ساله سابق محافظ مردی که قبلا اخراج از کاخ سفید برای مالی shenanigans به سر تا پرسنل جدید-بررسی تیم. نقش خود را به اطمینان حاصل شود که تنها مردم certifiably وفادار مجاز به کار برای رئیس جمهور. تهمت نیز از کار اخراج ostentatiously مقامات که شهادت صادقانه در طول جلسات استیضاح یک عمل است که یک سیگنال را می فرستد به دیگران در مورد خطر از حقیقت گفتن. اینها تنها ترین مظاهر استبدادی سبک است که توصیف شده بارها و بارها توسط بسیاری از مردم است. و در حال حاضر ما می بینیم دقیقا به همین دلیل است که سبک بسیار خطرناک است و به همین دلیل قبلی رئیس جمهور آمریکا از هر دو احزاب سیاسی باید در عمل بسیار متفاوت است. در وفاداری فرقه هیچ کس می خواهد از رئیس جمهور که با شروع گسترده اورژانس تست خواهد بود محتاطانه زیرا هر کسی که در خطر از دست دادن رئیس جمهور به نفع حتی از اخراج شدن. نه این که آن مسائل به دلیل تهمت بسیار کمی راستان اطراف او را ندارد. این نوع از افرادی که جرأت اینکه رئیس جمهور عصبانی را ترک کرده اند به درجات بالایی از دولت و بوروکراسی در حال حاضر.

اما برخی از آنچه که ما در حال دیدن است و ربطی به مغلوب ساختن پیشی جستن. آمریکا اختلال نیز نتیجه ما باز سیستم مراقبت های بهداشتی است که هر دو بهترین در جهان و بدترین در جهان است که به سادگی بشود برای هر نوع جمعی ملی پاسخ. بحران کنونی نتیجه دهه از سرمایهگذاری ناکافی در خدمات مدنی از سازی-بوروکراسی در بهداشت عمومی و سایر مناطق, و, بالاتر از همه, از underrating ارزش برنامه ریزی بلند مدت. از سال 2001 تا سال 2003 نوشتم چند سرمقاله برای واشنگتن پست در مورد جنگ بیولوژیکی و همه گیر آمادگی—مسائل که در بالای هر دستور در پی 9/11 و مختصر سياه زخم را بترساند. در آن زمان برخی بسیار بزرگ سرمایه گذاری ساخته شد دقیقا به این مسائل به ویژه به تحقیقات علمی است. ما در حال حاضر از آنها بهره مند شوند. اما در سال های اخیر سقوط افراد از اخبار است. سناتور میان آنها vaunted جمهوری خواه وزش سوزان کالینز از مین زدم “همه گیر آمادگی” از هزینه صورتحساب. جدید آنفولانزای همه گیر نمی ترساندن مردم به اندازه کافی. اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن حذف مقامات مسئول بین المللی بهداشت از شورای امنیت ملی به دلیل این نوع از موضوع نمی علاقه او—و یا بسیار بسیاری از مردم دیگر در واشنگتن ،

به عنوان یک ملت ما خوب نیست و در برنامه ریزی بلند مدت و هیچ تعجبی ندارد: سیستم سیاسی ما اصرار دارد که هر رئیس جمهور اجازه داده می شود برای تعیین هزاران نفر از مقامات جدید از جمله انواع مقامات که فکر می کنم در مورد بیماری های همه گیر. به همین دلیل است که لازم است ؟ چرا نمی تواند تخصص مجاز به تجمع در بالاترین سطح از سازمان مانند CDC? من نوشته ام قبل از اینکه در مورد مشکل انقطاع در سیاست خارجی: رئیس جمهور جدید می رسند و فکر می کنم آنها می توانید یک “تنظیم مجدد” را با کشورهای دیگر به عنوان اگر کشورهای دیگر در حال رفتن برای فراموش کردن همه چیز را که اتفاق افتاده است قبل از ورود خود را—به عنوان اگر ما می توانیم خوش شروع همه روابط از ابتدا. اما همان درست است در سلامت محیط زیست و دیگر مسائل مربوط به سیاست. البته باید جدید اعضای کابینه هر چهار یا هشت سال. اما باید تمام نمایندگان خود را تغییر دهید ؟ و خود را نمایندگان نمایندگان ؟ و خود را نمایندگان نمایندگان نمایندگان ؟ چرا که اغلب چگونه کار می کند در حال حاضر.

همه این اتفاق می افتد در بالای تمام دیگر آشنا بیماری: عمیق قطبش; ادغام سیاست و سرگرمی; از دست دادن ایمان در نهادهای دموکراتیک; کور چشم تبدیل به فساد و جرم یقه سفید و پول شویی; رشد نابرابری; تبدیل رسانه های اجتماعی و بخشی از اخبار رسانه ای را به سود بردار از دروغ. اینها همه بخشی از پس زمینه عمیق به این بحران بیش از حد.

سوال این است که آیا این بحران را شوک ما به اندازه کافی برای تغییر راه ما. ژاپنی ها در نهایت واکنش نشان می دهند به ناخدا پری اسکادران از کشتی های با چیزی بیشتر از ترس است. آنها را متوقف صحبت کردن در مورد خود را به عنوان راس از زمین است. آنها بازرسی و نگهداری خود را در سیستم آموزش و پرورش. آنها به تصویب رسید غربی علمی روش تجدید سازمان دولت خود را و ایجاد یک بوروکراسی مدرن. این تغییر عظیم شناخته شده به عنوان میجی مرمت چیزی است که ژاپن برای بهتر یا بدتر به جهان مدرن است. به طور طبیعی, پیر سامورایی جنگجو کلاس مبارزه در برابر آن تلخی و عصبانیت.

اما پس از آن تهدید جدید آنقدر آشکار است که مردم به اندازه کافی آن را به اندازه کافی مردم قابل درک است که یک ملی بسیج لازم بود مردم به اندازه کافی به درک که همه چیز می تواند در راه است که به طور نامحدود. می تواند از آن اتفاق می افتد در اینجا بیش از حد ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>