Coronavirus خواستار جنگ اقتصادی فکر

Jerome Powell.
فدرال رزرو به ریاست جروم پاول گرفته گام های فوق العاده ای برای تقویت اقتصاد ایالات متحده, اما یکی وال استریت مشاور می گوید بیشتر مورد نیاز است.عکس توسط اندرو Harrer / بلومبرگ / گتی

با وجود بی سابقه مداخله بیش از آخر هفته از فدرال رزرو که با قطع کوتاه مدت نرخ بهره را نزدیک به صفر و معرفی اعطای وام اضطراری اقدامات ایالات متحده بازار سهام به شدت کاهش یافت و دوباره در روز دوشنبه. با پایان معاملات شاخص Dow Jones Industrial Average افتاده بود تقریبا سه هزار نقطه—بدترین تک-بعد امتیاز از دست دادن در تاریخ—و یا سیزده درصد است. بازار در حال حاضر تقریبا یک سوم از اوج خود در اواخر فوریه.

واضح است که سرمایه گذاران در حال spooked با گسترش شیوع کروناویروس و به احتمال زیاد تاثیر بهداشت عمومی اقدامات است که در حال گرفته برای مقابله با آن است. اما دقیقا همان چیزی است که در بازار و اقتصاد ؟ در جستجوی پاسخ به این سوال من صحبت کرد و روز دوشنبه با ایان Shepherdson بنیانگذار پانتئون اقتصاد کلان یک شرکت است که توصیه می کند وال استریت شرکت, صندوق های تامینی و سرمایه گذاران نهادی.

Shepherdson بود که قبلا رئیس ایالات متحده اقتصاددان در بانک بین المللی S. H. B. C. گفت که برخی از سرمایه گذاران نگران این واقعیت است که تغذیه احساس موظف به عمل فقط چند روز قبل از یکی از منظم آن سیاست ها و جلسات که آنها نیز فرسایش در مورد تاخیر در گرفتن هر دو مجلس کنگره به تصویب اورژانس هزینه ، اما Shepherdson همچنین پیشنهاد کرد که وجود عوامل دیگر در بازی از جمله برخی از آنهایی که روانی. “به وحشیانه صادق باشید,” او گفت: “من فکر می کنم بسیاری از مردم در وال استریت را ندارد این ویروس به طور جدی به اندازه کافی تا این که شهرهای خود را که در آن موارد در حال کشف و بچه های خود را که در حال ارسال از مدرسه به خانه.”

در حال حاضر این ویروس غیر ممکن است به چشم پوشی و پس از آن عواقب اقتصادی. “این رفتن به فاجعه بار” Shepherdson صراحت گفت. “این است که یک اقتصاد ساخته شده است در مصرف اختیاری.” او با اشاره به تمام خریدهای غیرضروری است که مردم را در زندگی روزمره خود, همه چیز اعم از لباس های جدید و لوازم شخصی خدمات مانند آبگرم جلسات وعده های غذایی در رستوران ها و بارگذاری ، با توجه به Shepherdson همه این چیزهای غیر ضروری به مقدار حدود چهل درصد از ایالات متحده تولید ناخالص داخلی. به عبارت دیگر آن بسیار زیاد است در نظر هر دو سهم دلار به اقتصاد و تعدادی از مردم آن را در استخدام.

هنوز ما نمی هر گونه بیش از همه آمار و ارقام چگونه از خاموش شدن ناگهانی و منع رفت و آمد خود و انزوا هستند تأثیر هزینه های, اما وجود دارد برخی از نشانه های اولیه. بیش از آخر هفته فیلم-بلیط فروش کاهش یافت و چهل و چهار درصد نسبت به قبلی آخر هفته. Shepherdson شده است نظارت بر تعداد زیادی از مردم در غذا خوردن از طریق سایت رزرو OpenTable. یکشنبه شب مقدار پایین بود چهل و هشت درصد در مقایسه با سال قبل است. او به عنوان خوانده شده برخی از چهره های منحصر به فرد آمده است: “آلاباما: پایین سی و هشت درصد است. کالیفرنیا: پایین پنجاه و پنج درصد است. نیویورک: پایین چهل و هفت درصد است. نیوجرسی: پایین پنجاه و شش درصد است. این فقط باور نکردنی است.”

این زمانی بود که اکثر رستوران ها بودند و هنوز هم عامل. در حال حاضر که بسیاری از ایالت ها از جمله نیویورک و نیوجرسی را به آنها دستور داد به غیر از ساخت تحویل کسب و کار در حال رفتن به سقوط و حتی بیشتر به طور چشمگیری. همان است که رفتن به در مورد تعداد بی شماری از شرکت های کوچک و بزرگ. به عنوان آنها تعطیل بسیاری از آنها بهایى کارگران خود را و یا اجازه دهید آنها را به طور دائم.

این خواهد شد در نتیجه افزایش شدید بیکاری و در منفی G. D. P. رشد—به عبارت دیگر یک رکود است. “اقتصاد آمریکا کاهش به عنوان ما صحبت می کنند—من هیچ شکی در مورد آن” Shepherdson گفت. روز دوشنبه برخی از اقتصاددانان وال استریت نشان می دهد که G. D. P. می تواند سقوط در نرخ سالانه از پنج درصد در سه ماهه دوم این سال است. Shepherdson معتقد است رکود می تواند حتی سخت تر است که با G. D. P. پیمانکاری در نرخ حدود ده درصد است. سقوط اختیاری هزینه های مصرف کننده نیست و تنها خطر او اشاره کرد. به عنوان کسب و کار را در واکنش به بحران, آنها به احتمال زیاد به تعویق انداختن بسیاری از هزینه های سرمایه بیش از حد. “ما هیچ اطلاعات در مورد که در عین حال” او گفت:. “اما آن است که قطعا رفتن به ضربه بد به عنوان به خوبی.”

به کاهش برخی از این آسیب اقتصاددانان بسیاری از گرایشهای مختلف سیاسی معتقدند که برگ برنده دولت و کنگره نیاز به معرفی قابل توجهی بسته محرک در بالای coronavirus گذراندن لایحه ای که مجلس نمایندگان تصویب در روز شنبه. چگونه باید این اقدامات بود ؟ “من در یک تریلیون-به-دو-هزار میلیارد-دلار اردوگاه ترجیحا با زمان شام” Shepherdson گفت. “من فکر می کنم آنها باید فقط پرتاب پول در مردم و کسب و کار است که در خط مقدم. پول نقد داده می شود به خانواده ها. پول نقد داده می شود را به کسب و کارهای کوچک. پول نقد داده می شود به فرفره کارگران است. من نمی دانم چه این ارقام برای رانندگان, اما آنها احتمالا فاجعه بار است.”

این نه فقط کسب و کارهای کوچک هستند که تحت تاثیر قرار ، شرکت های هواپیمایی و هتل های زنجیره ای و سایر اشخاص شرکت ها در حال خونریزی پول است. Shepherdson گفت که برخی از شرکت های هواپیمایی می تواند مجسمه نیم تنه “به سرعت” اگر آنها نمی, دریافت نوعی کمک کند. “مردم می گویند نمی وثیقه آنها—آنها ساخته ام میلیاردها دلار سود پرداخت می شود و مدیران ارشد خود را زیاد مبالغ,” او گفت:. “من بسیار دلسوز به آن استدلال. اما ما در حال رفتن به نیاز به یک صنعت هواپیمایی در ماه سپتامبر. بنابراین قید وثیقه آنها و گونی C. E. O. s. شما نمی توانید فکر می کنم در شرایط طبیعی. این بیشتر شبیه به یک بحران از زمان جنگ عادی وضعیت اقتصادی.”

Shepherdson نیست تنها اقتصاددان ساخت اشاره به اقدامات اضطراری که دولت را در یک جنگ اقتصاد است. “جهان است که عملا در جنگ (در برابر ویروس و نه در برابر یکدیگر—این خبر خوبی است . . .),” اولیور بلانچارد سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول توییتی در روز دوشنبه. او در ادامه به اشاره است که در طول جنگ جهانی دوم کسری بودجه فدرال به عنوان یک درصد از G. D. P. افزایش به بیست و شش درصد به عنوان دولت روزولت صرف به شدت در تسلیحات و برنامه های دیگر. “بیایید نمی شود, نازک نارنجی,” بلانچارد اضافه شده است.

Shepherdson موافق است. “این طبیعی نیست رویداد های اقتصادی در هر شکل یا فرم” او گفت:. “شما باید مایل به فکر می کنم آنچه که قبلا بوده اند غیر قابل تصور است.” اگر لازم به او گفت: فدرال رزرو می تواند با خرید اوراق قرضه که وزارت خزانه داری ایالات متحده مسائل مربوط به سرمایه گذاری عظیم اقتصادی بسته حمایتی—یک تاکتیک شناخته شده به عنوان “کسب درآمد” که نیز به کار گرفته شد و پس از جنگ جهانی دوم است.

“چرا ما نگرانی در مورد کسب درآمد?” Shepherdson گفت. “از آنجا که ما نگران تورم اما این است که به یک موضوع در حال حاضر ما یک مقدار مشکل بزرگتر در چهره ما.” اگر اقتصاد اسلامپ در راه او فکر می کند آن است که در مورد به عدم حمایت مالی کافی برای افرادی که منفی تحت تاثیر قرار می تواند منجر به ناآرامی های اجتماعی است. “اولین کار دولت این است که برای جلوگیری اجتماعی شکست” Shepherdson گفت. “اگر تا کنون یک مورد وجود دارد که سریع اقدام دولت می تواند انجام دهد که پس از این در آن است.”


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>