Coronavirus تغییر آب و هوا و طبیعت بحران

Cars driving under a road sign that reads Covid19. Save lives now. Stay home.
عکس توسط اندرو Caballero-رینولدز / گتی

مشترکین به بحران آب و هوا خبرنامه دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

یک ایده محبوب از technorati است که ما در واقع زندگی می کنند نه در زمین ما به نظر می رسد به ساکن اما در یک شبیه سازی است. Elon Musk گفته است که آن را “به احتمال زیاد” در این مورد و نیل دگراس تایسون دارای مجموعه ای شانس در پنجاه-پنجاه است. اگر ما به وضوح به نقطه ای که در آن هر کس است که نظارت بر عمل و یکمین بازی بیش از یک خسته supervillain که شدید فشار دادن دکمه ها: بیماری های همه گیر! ملخ! Firestorms!

نام این خبرنامه بحران آب و هوا, اما برای لحظه ای تاکید رفتن به در گذشته از این واژه ها. ما نیاز به درک چگونه بحران های, کار, و, از من شده فکر کردن در مورد آنها را برای سال های بسیاری من چند افکار ارائه کرده است. این هفته بازتاب است برای انجام با زمان است که یک متغیر ما به طور جدی underappreciate. ما استفاده می شود به بحث های سیاسی که رفتن برای همیشه—زمانی که من در یک دبیرستان مناظره, در سال 1978 موضوع ما در این سال بود “که دولت فدرال باید در ایجاد یک برنامه جامع برای تنظیم سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده است.” ما تصور کنید که اگر ما نمی حل یک مشکل سیاسی در حال حاضر ما در اطراف آن در نهایت. در ضمن ما دور تراشه در آن—به تأخیر انداختن یک راه حل گسترش درد و رنج در طول راه اما این لزوما یک مشکل در نهایت سخت تر را حل کند. انواع خاصی از مشکلات کار نمی کند که راه ، مشکلات جسمی—تغییر آب و هوا و coronavirus بودن مربوط نمونه—همه چیز در مورد زمان. و آنچه قابل توجه برای من این است که چگونه مشابه این دو نمونه هستند.

ما می دانیم که اولین موارد ابتلا به کروناویروس در کره جنوبی و ایالات متحده پدید آمده در ژانویه 20 و ژانویه 21st بود. کره ای ها در پاسخ بلافاصله نورد گسترده تست رژیم آن را مخل اما ملت “مسطح منحنی” است و در حال حاضر به دنبال در همه گیر در آینه دید عقب. در این کشور ما با تاخیر; رئیس جمهور نمی خواهم “شماره” رشد و متقاعد شده بود که این امر به نوعی “دور” به خودی خود شاید زمانی که آب و هوا گرم. بنابراین ما تلف بسیاری از هفته که در طی آن زمان ویروس جمع آوری حرکت. در حال حاضر ما به صورت فوق العاده پر هزینه (و به مراتب بیشتر مخل) تلاش برای آن را نگه دارید از گرفتن پایین ما کل جامعه است.

به طور مشابه با تغییرات آب و هوایی ما تا به حال موثر هشدار در اواخر نوزده-دهه هشتاد و اوایل دهه نود. در آن زمان ما ساخته اند می تواند تا حدودی مخل تلاش برای کاهش انتشار کربن توسط یک درصد یا دو سال—تماس با آن کره جنوبی با رویکرد است. اما ما نمی, و نه هر کشور دیگری برای همان دلیل: شرکت های نفتی نمی خواهم “اعداد” (در این مورد سود) را تغییر دهید. به طوری که آنها ترویج یک توده درهم و برهم از دروغ در نظر گرفته شده برای آرام مردم ترس و بحران آب و هوا جمع آوری حرکت. ما ساطع بیشتر صنعتی کربن از سال 1988 نسبت به همه قبل از تاریخ بشر کاملا عدم پهن کردن منحنی. (در واقع, تماس با ما نمودار است که به تشریح معضل ما این Keeling منحنی و آن را فقط نگه می دارد در حال افزایش است.) به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر به عمل به مراتب بیشتر مخل راه.

این درس درباره زمان بسیار سخت بوده است به دست آورده و ما جرات آن را فراموش نکنید. در مورد ویروس ما نیاز به نگه داشتن در حال حرکت با سرعت خودمان را به دور. اگر شما عضو شورای شهر و یا شهردار و یا رئیس جمهور پاسخ صحیح به “که” است “در حال حاضر است.” (در واقع “در ماه گذشته.”) و در مورد آب و هوا, ما نیاز به شروع به حرکت با همه ممکن است با عجله برای انتقال دور از سوخت های فسیلی است. با استفاده از این دور از شرکت های بزرگ کمک مالی برای پیشبرد انرژی سبز را حس.

بیایید فرض کنیم که ما در یک بازی اما یکی است که ما می توانید کنترل کنید. هدف ما این است که نمی تواند برنده—آن چه خواهد بود ؟ —اما به سادگی برای نگه داشتن ساعت در حال اجرا حفظ فرصتی برای تصویب اقدام به نسل بعدی.

عبور از میکروفن

متغیر دیگری است فضای فیزیکی. گرمایش جهانی به عنوان بحث می کنم قبل از کاهش اندازه هیئت مدیره که در آن ما بازی انسان بازی. که ممکن است بارز ترین در امتداد سواحل ما که تا کنون بیشتر به سرعت در حال افزایش دریا است که به طور ناگهانی تغییر چه بوده است یک خط ثابت در طول تاریخ بشر است. تغییر شده است فقط آهسته به اندازه کافی است که آن را سخت به تصویر—به همین دلیل است که کار عکاس ویرجینیا Hanusik بسیار جالب است. شما می توانید آن را در اینجا و اینجا و ارزش آن خیره زیرا این هر دو استارک و ظریف است.

چگونه شما را توصیف کار خود را در waterlines? کجا آمده است ؟

کار من واقعا ومیزان در ساحل به عنوان یک محل آستانه ای و مهندسی انسانی انجام داده ایم به ایجاد حس ثبات در فضاهای که همیشه به معنای تغییر است. من شروع محور عمل من در اطراف این مفاهیم زمانی که من نقل مکان کرد به لوئیزیانا و کار با گروه ها بودند که کاهش اثرات سریع زمین از دست دادن در این دولت با توجه به تخریب محیط زیست از صنایع نفت و گاز و دریا-افزایش سطح آب و ساختاری رام از رودخانه می سی سی پی.

گذشته از چند نسل بيشماري شهر شده است تصویر سهولت و آرامش است. این بود که همیشه مورد ؟ چه چیزی شما فکر می کنم آن را به احساس می کنم مثل چند دهه از این رو ؟

ساحل به عنوان یک محل تفریحی یک مفهوم ساخته شده. من فکر می کنم که بخش مهمی از کار من: کاوش در چه مکان ما ارزش بیش از دیگران و درک چه اقتصادی و دلایل سیاسی که ایجاد آنچه مطلوب در چشم انداز است. در امریکا, ما شروع به فکر کردن در مورد این ساحل به عنوان یک مقصد پس از جنگ جهانی دوم افزایش خودرو و سیاست های است که تشویق توسعه در مناطق سیل.

در حال حاضر من کار بر روی یک پروژه در مورد انطباق آب و هوا در امتداد سواحل خلیج فارس و به دنبال در چگونه تاریخ سیل-بیمه سوار مالکیت خانه در این مناطق مستعد سيل. پس از آن سیاست های حساب برای خطر واقعی است که تغییر آب و هوا تحمیل آن مناظر در حال رفتن به نگاه کاملا متفاوت با بسیاری از مردم قادر به پرداخت هزینه حق بیمه بالا—و اجتماعی-عدالت موضوع—اگر هیچ چیز انجام شده است برای نرم کردن ضربه. من در تلاش برای گرفتن این که چگونه این بزرگتر پارادایم شیفت در چگونه ما فکر می کنم در مورد زمین هستند که در محیط زیست ساخته شده است.

پس زمینه خود را است در معماری. چگونه باید به افرادی که زندگی می کنند در نزدیکی سواحل آماده سازی محله های خود را به صورت انعطاف پذیری?

من فکر می کنم از انعطاف پذیری به عنوان دسترسی عادلانه به منابع و ساکن فضایی که همزیستی با جهان طبیعی است. ما در حال رفتن به نیاز به یک بزرگ ایدئولوژیک تغییر در چگونه ما ارزش ساحل و مردم در حال رفتن به نیاز به اطلاعات و منابع را به بهترین تصمیم گیری برای خود و خانواده خود را. شما در حال حاضر می توانید ببینید املاک و مستغلات ارزش در شهرستانها مانند میامی که در آن توسعه دهندگان در حال خرید, خواص دورتر داخلی و قیمت گذاری کمتر مرفه ساکنان جامعه. ما باید سیاست برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض اثرات تغییر آب و هوا.

آب و هوا در مدرسه

ارزشمند آب و هوا متخصص کیت Aronoff می نویسد: در جمهوری جدید که به جای نجات صنعت نفت آن را ممکن است حس را به ملی آن است. او می نویسد: “با در نظر گرفتن سوخت های فسیلی شرکت های تحت مالکیت عمومی در حالی که آنها در حال ارزان برای خرید, ایالات متحده می تواند اطمینان حاصل شود انرژی این کشور خواسته برآورده مسئولانه آن را به عنوان انتقال به یک شبکه-صفر تولید گازهای گلخانه ای اقتصاد بدون نیاز به دلجویی از کسانی که شرکت سهامداران است.” در قیمت های فعلی می تواند ضربه محکم و ناگهانی بالا چهار تولید نفت در ایالات متحده برای صرف سه میلیارد دلار است.

این باید به عنوان جای تعجب نیست که غنی مصرف انرژی به مراتب بیشتری نسبت به فقرا. یک گزارش جدید نشان می دهد که “در میان همه کشورها و درآمد طبقات در اين مطالعه بالا 10% مصرف تقریبا 20 برابر بیشتر انرژی از پایین 10 ٪ است.”

به عنوان اپیدمیولوژی ما را به یاد راه کشورهای جهان هستند به درستی مرتبط, یک مطالعه جدید نشان می دهد که منابع غذایی هستند فقط به عنوان بین المللی: چهار سال خشکسالی در سراسر ایالات متحده آمریکا را “تهی تقریبا تمام ذخایر گندم” و رانندگی شدید غذایی اختلالات در سراسر جهان است.

نسخه جدید از مهم “بانکداری در تغییر آب و هوا” گزارش از Rainforest Action Network و دیگر N. G. O. s آمد هفته گذشته است. این نشان می دهد که هیچ چیز تغییر کرده است: JPMorgan Chase همچنان بزرگترین حامی آب و هوا مخرب پروژه با داشتن پمپ بیش از یک چهارم از یک تریلیون دلار به سوخت فسیلی صنعت از پاریس آب و هوا رایحه. ولز فارگو سیتی و بانک مرکزی آمریکا را تا بعد از سه مکان در جهانی جدول.

در بازی جذاب و تحلیل Kingsmill پیوند کربن ردیاب ابتکار می گوید که ما احتمالا شاهد اوج سوخت فسیلی تقاضا است. بدیهی است که coronavirus را با ضربت بزمین کوبیدن این سال را به مصرف او می نویسد و در آن زمان که تقاضا میدارد تا دوباره همه از رشد ممکن است عرضه شده توسط منابع انرژی تجدید پذیر.”

رتبه بندی

گاهی اوقات فعالان کار برای مدت زمان طولانی بدون اینکه به طور کامل قادر به ارزیابی اثر تلاش های خود را. فسیلی-سوخت-کاهش کمپین تمسخر بود در آغاز خود را به عنوان یک اتلاف وقت (“کسی که دیگری را فقط به خرید سهام”), اما آن را به عنوان رشد علمی مطالعات و شرکت های بزرگ شهادت در حال ساخت اثر بخشی آن روشن است. هفته گذشته زمانی که ملی معدن انجمن خواسته کاخ سفید و کنگره برای نجات پول آن اشاره کرد: “تحت فشار از گروه محیط زیست, موسسات مالی واگذار کرده اند از کربن فشرده در صنایع به طور خاص زغال سنگ بیش از دهه گذشته ترک بسیار محدود گزینه های در دسترس برای صنعت ذغال سنگ.”

خیلی زود به این یک پیروزی است اما بسیاری از فعالان را سوار یک کمپین برای دریافت A. A. R. P. فعال تر در مبارزه با تغییر آب و هوا. درخواست آنها در حال گردش می پرسد A. A. R. P. رهبری برای کمک به سوار شدن یک “ملی آب و هوا بسیج.” با توجه به این که این گروه نزدیک به سی و هشت میلیون و اعضای آن می تواند منحصر به فرد موثر در فشار است.

وحشتناک, اخبار, از, استرالیا, که در آن بزرگ مرجانی است یک بار دیگر تحت عظیم سفید رویداد شاید گسترده ترین تا کنون به عنوان آب گرم sloshes در سراسر مرجان. تری هیوز از دانشگاه جیمز کوک جهانی متخصص در این پدیده اشاره می کند که در بسیاری از آن سخت است برای برآورد خسارت به دلیل مرجانی پوشش در حال حاضر “بسیار پایین پس اخیر توده-سفید کننده حوادث در سال 2016 & 2017.”

گرم کردن

شاید شما باید برخی از ساعت برای پر کردن در اقامت خود را در صفحه اصلی برنامه و شاید شما می خواهم لذت بردن از یادآوری روز هنگامی که ما با هم پیوست برای کنسرت و مانند آن. در اینجا یک ویدیو از این مسیر به پاریس آب و هوا, کنسرت در تالار کارنگی در ماه نوامبر سال 2017 شامل Patti Smith, کک و جوآن بائز که در صدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>