Coronavirus توطئه رونق

moodboard / گتی / پل Spella / اطلس

COVID-19 ایجاد کرده است یک طوفان کامل برای نظریه پردازان توطئه. در اینجا ما یک جهانی همه گیر توفنده اقتصاد انزوای اجتماعی و محدود کننده سیاست های دولت: همه از این می تواند باعث احساس اضطراب شدید, ناتوانی, و استرس که در نوبه خود تشویق توطئه اعتقادات. برای بیش از یک ماه یک افسانه شهری که همه گیر شد پیش بینی کرد در اوایل’80s, Dean Koontz, هیجان انگیز بوده و گردش در رسانه های اجتماعی. در ضمن QAnon مؤمنان در گردش “مول کودکان” نظریه بر آن است که این ویروس یک شگرد برای دستگیری اعضای شیطانی “دولت عمیق” (تام هنکس, باراک اوباما و هیلاری کلینتون) و برای آزادی گروگان های خود (جنسیت, برده و فرزندان) از زیر پارک مرکزی. (تام هنکس ظاهر در شنبه شب زنده باید quelled حدس و گمان است که او دستگیر شده بود برای کودک آزاری اما در نوعی توطئه مد مؤمنان را به سادگی توضیح داد که بی نظمی دور این ادعا که هنکس را تک صدایی بود deepfake.)

اما اگر coronavirus همه گیر است و زمینی حاصلخیز برای conspiracism آن را نیز یک فرصت یک فرصت نادر برای دانشمندان علوم اجتماعی به بررسی فقط چگونه بسیاری از آمریکایی ها اتخاذ خواهد شد تئوری های توطئه با توجه به حق مجموعه ای از شرایط است. در حالی که آزمایش های آزمایشگاهی و عمومی-نظرسنجی مفید برای درک ساختار اساسی از توطئه اعتقادات آنها نمی توانند شبیه سازی دنیای واقعی فجایع از این نوع است که تئوری های توطئه توسل به برخی از مردم است. آن را عاقلانه به گام به عقب و استفاده از این شرایط منحصر به فرد به نظر آنچه تئوری های توطئه می توانید به ما بگویید که در مورد رسانه های دولت و خودمان. معلوم می شود آنها می توانند به ما زیادی است.

جریان اصلی coronavirus تئوری های توطئه آمده در دو رقم: کسانی که شک ویروس شدت و کسانی که آن را نشان می دهد ممکن است یک bioweapon. سابق تایید شد توسط رئیس جمهور تهمت که در اوایل گیر با اشاره به این ویروس به عنوان دموکرات “جدید hoax.” حتی اگر او گرفته شده این ویروس بیشتر به طور جدی از اواسط ماه مارس او هنوز به صراحت محکوم کردن این ایده است که خطر این ویروس به طور اغراق آمیز و یا تشویق همفکر پارتیزان در دولت و رسانه ها به آن را به طور جدی. در واقع محافظه کار-شخصیت های رسانه ای در ادامه به بازیگران شک در واقعیت از این بیماری همه گیر و حتی به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد. Rush Limbaugh, مثلا پیشنهاد کرد که ما بهداشت عمومی مقامات عمیق دولت به فعالان و ممکن است حتی کارشناسان بهداشت و درمان. برخی از مفسران محافظه کار تحت فشار قرار دادند نظریه که بیمارستان های ما نیست در واقع درمان هر COVID-19 بیماران مبتلا به رفتن تا آنجا که برای تشویق مردم به سهام بیمارستان محلی و فیلم تعدادی از بیماران ،

نوع دوم از coronavirus تئوری توطئه ادعا می کند که این ویروس عمدا منتشر شده توسط قدرت های خارجی مانند چین یا روسیه یا میلیاردر خیر مانند جورج سوروس و بیل گیتس: شاید چین ایجاد شده و یا مشغول به کار بود با این فشار از coronavirus در یک آزمایشگاه که این ویروس فرار تصادف و یا شاید گیتس و سازمان بهداشت جهانی در حال کار بر روی برخی از طرح نابکار به “کنترل و حکومت بر جهان” با واکسن. به خصوص مخل نسخه از این تئوری توطئه متصل ویروس برای فناوری 5G شده است; هدایت مؤمنان به آسیب برج های سلولی در سراسر اروپا در هفته های اخیر.

برای دیدن چقدر کشش این دو مرکزی انواع coronavirus تئوری های توطئه را دریافت می کردند و در مراحل اولیه این بیماری همه گیر ما نظرسنجی یک نمونه نماینده از 2,023 آمریکایی ها از مارس 17 تا 19 در مورد باورهای خود را در این و بسیاری دیگر از تئوری های توطئه است. ما همچنین از پاسخ دهندگان به نظرسنجی در مورد حزب خود وابستگی و گرایش ایدئولوژیک و همچنین سوالات طراحی شده را به تصرف مربوط به جهان بینی.

به دلیل همه گیر و واکنش های فدرال و دولت های ایالتی همچنان به تکامل ما باید توجه داشته باشید که نتایج ما هستند اما تنها یک عکس فوری از آنچه که ما انتظار طولانی جدول زمانی. که گفت: توطئه باورهای COVID-19 شد و به احتمال زیاد بیشتر با نفوذ در ابتدا از همه گیر هنگامی که ما بررسی انجام شد و زمانی که اجتماعی فاصله دست شویی و دیگر اقدامات پیشگیرانه—انواع رفتارهای دلسرد توطئه اعتقادات—تا به حال بیشترین پتانسیل برای کاهش گسترش ویروس. به همین دلیل نتایج ما آموزنده برای درک حداکثر تاثیر coronavirus توطئه اعتقادات.

تقریبا همه به ما گفت که آنها باور دارند که در یکی از 22 تئوری های توطئه ما خواسته در مورد. در واقع تنها 9 درصد از پاسخ دهندگان نمی بیان برخی از سطح از توافق با هر یک از 22. پنجاه و چهار درصد بر این باورند که “1 درصد” از ثروتمندترین آمریکایی مخفیانه کنترل دولت و 50 درصد بر این باورند که میلیاردر جفری اپستاین شد, قتل برای پنهان کردن فعالیت های خود را; 45 درصد باور دارند که خطرات ناشی از مواد غذایی اصلاح شده ژنتیکی پنهان بودن از مردم است; و 43 درصد بر این باورند که یک فراقانونی دولت مخفیانه جاسازی شده در دولت ما. حزبی تئوری های توطئه کسانی است که به صراحت متهم به اعضای یک حزب توطئه—همچنین پشتیبانی قوی. سی و هفت درصد از آمریکایی ها بر این باورند که تهمت تبانی با روسیه به سرقت 2016 انتخابات و تهمت است که یک دارایی است. بیست و هشت درصد بر این باورند که هیلاری کلینتون ارائه شده روسیه با مواد هسته ای و 20 درصد هنوز بر این باورند که باراک اوباما جعلی شهروندی خود به طور غیر قانونی غصب ریاست جمهوری است.

در ضمن 29 درصد بر این باورند که تهدید ویروس بود که اغراق آمیز به صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت شانس در انتخاب مجدد و 31 درصد بر این باورند که این ویروس ایجاد شد و گسترش بر روی هدف است. به عبارت دیگر اعتقاد coronavirus تئوری های توطئه در مورد در میانه: حدود 20 درصد پایین تر از اعتقادات در اپستاین و “1 درصد” نظریه اما در مورد دو بار به عنوان بالا به عنوان اعتقادات در نظریه که مدرسه تیراندازی هستند “پرچم دروغین” حوادث که تعداد یهودیان کشته شده در هولوکاست اغراق آمیز شده است. بهداشت و سلامت دیگر تئوری های توطئه نمایشگاه مشابه سطح حمایت در میان توده مردم: 30 درصد باور دارند که خطرات ناشی از واکسن شده اند پنهان و 26 درصد معتقدند به همان اندازه در مورد فناوری 5G.

این مشکل اعداد اما ما خوش نظر—با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد دیگر توطئه اعتقادات—این است که شماره می تواند بسیار بالاتر است. البته بیشتر رای گیری در مورد نیاز به پیگیری چرخه زندگی از این نظریه به عنوان همه گیر گستراند. اما با توجه به سطح بی سابقه ای از استرس و عدم اطمینان و احساس ناتوانی آمریکایی ها در حال مقابله با این شماره ها به احتمال زیاد نشان دهنده یک سقف در توطئه اعتقادات سخت خواهد بود که برای شکستن بدون تعداد بیشتری از شخصیت های با نفوذ واسطه آنها.

جایی که این اعتقادات از آمده است ؟

یک تصور غلط رایج این است که اینترنت و رسانه های اجتماعی به طور خاص مسئول ظاهری گسترش تئوری توطئه در فرهنگ سیاسی آمریکا. اما در حالی که این سیستم عامل را در گسترش هر گونه ایده آسان تر و کارآمد تر از اینترنت است اما یک ابزار برای انتشار یک انسان معجون. برای اکثر دانشمندان علوم اجتماعی و در عین حال برای پیدا کردن شواهدی وجود دارد که توطئه باورهای افزایش یافته است در عصر اینترنت است. در واقع برخی از تئوری های توطئه از جمله کسانی که در اطراف کندی ترور حمایت از دست رفته به عنوان دسترسی به اینترنت و استفاده از گسترش. به جای توطئه اعتقادات ریشه در عناصر اساسی روانشناسی انسان و تعامل است.

اول از کسانی که عناصر گروه پیوست. به سادگی قرار دادن مردم در معرض ابتلا به این باور است که گروه خود را خوب و درست است و دیگر رقابت گروه ها خطرناک هستند, مخرب, و یا در غیر این صورت اشتباه است. برای مثال مردم تمایل به مشاهده سیاست از طریق خود حزبی یا ایدئولوژیک لنز: حزب خود را از اعضای آن و اولویت های خود را درست و طرف دیگر بی کفایت و یا فاسد. این پویا توضیح می دهد که چرا برخی از جمهوری خواهان بر این باورند که اوباما “جعلی” خود گواهی تولد یا که کلینتون مخفیانه برخورد اورانیوم به روسیه فقط به عنوان آن را به حساب برخی از دموکراتها اعتقادات است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک دارایی.

این گروه پیوست عمل نمی تنها از پایین به بالا. می توان آنها را فعال توسط “نشانه ها”—سخنرانی تبلیغات توییتهایی—از گروه خود را به رهبران. اگر مقامات دولتی و یا شخصیت های رسانه ها در ارتباط با یک حزب سیاسی گسترش تئوری های توطئه پیروان خود را بیشتر احتمال دارد که اطلاعات مربوط به قلب و اتخاذ آن اعتقادات. نگاهی به نظریه ای که اثرات coronavirus اغراق شده است برای صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن. این نظریه می یابد بطور قابل توجهی بیشتر با پشتیبانی در میان جمهوری خواهان از دموکرات ها به دو دلیل: جمهوری خواهان زیادی برای از دست دادن در انتخابات ریاست جمهوری سال و تهمت و دیگر جناح راست نخبگان باید به صراحت میفروخت این ایده که COVID-19 اغراق آمیز شده است به او صدمه دیده است.

عمده دوم علی عامل تئوری های توطئه است “توطئه تفکر”—یک جهان بینی است که گرايش مردم به تفسیر رویدادها و اطلاعات به عنوان محصول از سایه توطئه. هنگامی که فعال می شود—اطلاعات نشان می دهد یک توطئه و یا حرف از نخبگان سیاسی و یا اضطراب در آورده با یک فاجعه غیر قابل کنترل—این استعداد نهفته باعث می شود توطئه های جذاب برای توضیح شرایط نامطلوب. در نظر سنجی ما, ما اندازه گیری توطئه تفکر با درخواست پاسخ دهندگان در واکنش به اظهارات مانند “افرادی که واقعا ‘اجرای’ کشور شناخته شده نیست به رای دهندگان است.” پیدا کنیم که پاسخ دهندگان که موافق با احساسات مانند این تمایل به این باور بیشتر تئوری های توطئه عمیق تر. در واقع اندازه گیری های ما از توطئه تفکر به شدت پیش بینی اعتقادات در هر یک از 22 خاص تئوری های توطئه خواسته ما پاسخ دهندگان در مورد. از یک طرف این نگران کننده است که برخی از مردم به راحتی اتخاذ توطئه اعتقادات. از سوی دیگر بسیاری از مردم نمی—و این افراد به عنوان یک فایروال به گسترش تئوری های توطئه دادن بیشتر یک سقف.

توطئه تفکر اکثر اخباری از اعتقادات خاص تئوری های توطئه که رهبران حزبی نیست سهام از موقعیت و حداقل پیش بینی زمانی که آنها انجام می دهند. رهبران جمهوری خواه را به عنوان مثال طولانی سوال از تغییر آب و هوا رفتن تا آنجا که به آن جعل است. در این مورد جمهوریخواهی است که تقریبا به عنوان پیش بینی توطئه تفکر در توضیح تغییر آب و هوا بوده است. اما این مورد برای تئوری های توطئه که کشیده نشده است به نزاع سیاسی مانند کسانی که در مورد ایدز, واکسن و مواد غذایی اصلاح شده ژنتیکی. باید نظریه مانند این تبدیل به علوفه برای محبوب سیاسی و ایدئولوژیک رهبران باورها را در آنها افزایش می دهد و نه به سرعت.

تحت این چارچوب ساختار COVID-19 تئوری های توطئه—چگونه گسترده آنها هستند و آنها از کجا آمده و چه آنها ممکن است به معنای این است—به طور کامل قابل پیش بینی است. تفاوت کلیدی در مورد کوروناویروس است مخاطرات. ما به دلیل کمی نگران به عنوان مثال در مورد یکی از سه آمریکایی که فکر می کند بیگانگان مخفیانه ساخته شده در تماس با انسان است. و در هیچ نقطه ای بود که جامعه ما در معرض خطر به دلیل نزدیک به 80 درصد از آمریکایی ها یک بار فکر وارن کمیسیون رو جزئیات از جان اف کندی را ترور اشتباه است. اما عواقب ناشی از سرزنش coronavirus ظهور در منبع اشتباه یا شک آن جدیت می تواند تهدید کننده زندگی در مقیاس گسترده است. افرادی که بر این باورند که ویروس bioweapon ممکن است بیشتر احتمال دارد به درگیر در احتکار و دیگر خود محور رفتارهای. و اگر یکی از سه آمریکایی که معتقد است که اثرات COVID-19 اغراق شده است را انتخاب کنید به چشم پوشی مهم شیوه های درمانی مانند اجتماعی فاصله مکرر دست شستن و پوشیدن یک ماسک و سپس این بیماری می تواند سریع تر و دورتر از در غیر این صورت می تواند هزینه بسیاری از هزاران نفر از زندگی است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme