Coronavirus بحران و مغلوب ساختن پیشی جستن ساعت حماقت

President Donald Trump
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب قاب مبارزه با COVID-19 رزمی در نظر اما در این هفته او اساسا اعلام کرد که او دیگر نمی خواستم در جنگ باشد ، عکس های جیم واتسون / گتی

در طول جنگ ویتنام ایالات متحده تا به حال پنج ساعت حماقت های شبانه, جلسات که در آن آمریکا رهبران نظامی ادعا کرد, با استناد به انواع ساختگی آمار نیمه حقایق و گمراه کننده گزارش از جلو به برنده شدن در یک جنگ است که آنها در واقع از دست دادن. ریچارد Pyle آسوشیتد پرس سایگون رییس دفتر, به نام کنفرانس های مطبوعاتی “طولانی ترین-بازی تراژدی و کمدی در جنوب شرق آسیا تئاتر پوچ” که منهای “آسیای جنوب شرقی” بخش است که بد نیست شرح صحنه در حال پخش هر شب در James S. بردی نشست خبری در کاخ سفید است. ما در حال حاضر تهمت حماقت های شبانه جلسات که در آن رئیس جمهور تهمت است و دروغ و bragged اظهار تاسف و equivocated در مورد همه گیر جهانی است که یک تهدید برای موجودیت خود را در انتخابات ریاست جمهوری. فقط به عنوان ویتنام جلسات تبدیل به یک استاندارد است که توسط آن فرسایش از دولت اعتبار می تواند اندازه گیری و سپس مورخان از آینده مشورت رکورد از مغلوب ساختن پیشی جستن را دروغگو گمراه کننده کنفرانس های مطبوعاتی به عنوان مثال از یک غم انگیز شکست رهبری در یک لحظه بحرانی. وجود خواهد داشت مقدار مواد برای آنها; متن از فقط سه روز اول این هفته اجرا می شود به بیش از چهل هزار کلمه است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ساخت این کنفرانس های مطبوعاتی یک آیین روزانه یک زن و شوهر از هفته پیش—ابدیت در همه گیر دوران خود را به یاد ماندنی تر خطوط در حال حاضر این برنامه شامل در حملات سیاسی علیه او. “من نمی مسئولیت در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت دو هفته پیش. وقتی پرسیده شد که به ارزیابی خود را از عملکرد خود گفت: “من می خواهم آن را ده.” این جمعه با اعضای coronavirus نیروی کار پیوستن او به روی صحنه او افزود: “ما انجام داده ایم یک جهنم از یک شغل. هیچ کس تا به انجام این کار است که ما انجام داده ایم. و آن را خوش شانس است که شما باید این گروه را در اینجا در حال حاضر برای این مشکل و یا شما حتی نمی باید یک کشور باقی مانده است.”

قطع ارتباط بین Trumpian واقعیت و واقعیت واقعی هرگز در starker نمایش در چند روز گذشته به عنوان چهره واقعی وحشت ما رو در ایالات متحده نشان داده است, خود را در شهر نیویورک با ضعف morgues و اتاق اورژانس فرماندار شفاعت برای هواکش و ماسک صورت از دولت فدرال و دلخراش اول شخص حساب یادآور نامه ارسال شده از ایتالیا چند هفته به عقب که هشدار آمریکایی ها: این چیزی است که در آینده برای شما—را نبر. روز سه شنبه سازمان بهداشت جهانی گفت که ایالات متحده در حال ظهور به عنوان “کانون” از همه گیر جهانی است که باعث می شود James S. بردی نشست خبری اتاق در حال ظهور کانون از عدم پاسخ به آن است.

از چند هفته پیش به نظر می رسید به عنوان اگر شاید که نمی خواهد در این مورد. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال شک و تردید عمل و تاخیر و رد را از طریق مراحل اولیه این ویروس زمانی که آن را خروشان در خارج از مرزهای ما آن نگاه مانند آن را ممکن است در نهایت به آن هم عمل می کنند و این بهداشت عمومی تهدید جدی در حال حاضر که آن را ضربه زدن به زور داخل آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد “ملی اضطراری” شدت تست و در مارس 16, خود موافقت کمیته بحران را برنامه ریزی برای پانزده روز سراسر کشور, رکود, به منظور “صاف منحنی” از این بیماری را در مسیر. به سختی یک هفته به پانزده روز اما تهمت شروع به زنگ یک تغییر ناگهانی البته—فقط در لحظه ای که این بیماری بود شتاب مرگبار آن پیشرفت از طریق یک ثروتمند ملت که معلوم بود جای تعجب آمادگی برای آن است.

در طول این مدت عجیب و غریب, مارس تهمت اغلب قاب مبارزه با این بیماری همه گیر در رزمی نظر: “نبرد” به برنده یک پیروزی به دست آورد مشترک قربانی در برابر “این نامرئی دشمن” که در “تا زمانی که ما را شکست داده است. virus.” اما Commander-in-Chief چیزی فوق العاده ای در این هفته: او شورش علیه خود کلیشه اساسا اعلام کرد که او دیگر نمی خواستم در جنگ با این ویروس بعد از همه.

روز یکشنبه او prefigured این pivot ظاهرا پس از تماشای رادیو فردا میزبان استیو هیلتون شکایت در مورد درمان—بسته-کشور پایین و یک حفره حفره اقتصاد—در حال بدتر از این بیماری است. “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مدت کوتاهی قبل از نیمه شب. توسط دوشنبه شب نسخه از حماقت است که معمولا برای برنامه ریزی 5 P. M.. اما اغلب آغاز شده تا بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار شد این خط دوباره و دوباره. “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را,” او گفت:. “ما در حال رفتن به اجازه درمان بود بدتر از این مشکل است.” او افزود: “ما نمی توانیم از درمان بدتر از مشکل” و نیز “ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد. . . . ما نمی توانیم اجازه این را به ادامه بروید.” امریکا گفته او خواهد بود “برای کسب و کار باز” به زودی.

در روز سه شنبه مشخص شده است که یک ماه پس از در حال حاضر بدنام صدای جیر جیر که در آن رئیس جمهور ادعا کرد که “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا” برگ برنده شد و حتی بیشتر خاص است. او اعلام کرد که بعد از ظهر در یک روباه اخبار ویژه از کاخ سفید چمن که او می خواست به این کشور بازگشایی شد و کلیسا pews “بسته بندی”, عید پاک, آوریل 12th, فقط در زمانی که در نیویورک و کشورهای دیگر شد پیش بینی کرد به صورت حداکثر فشار خود را نامعقول تجهیزات پزشکی. چند ساعت بعد در شبانه خبری از او خواسته شد در مورد این به ظاهر دلخواه جدول ها توسط سی ان ان Kaitlan کالینز.

“که پیشنهاد عید پاک؟” کالینز پرسید. “چه کسی پیشنهاد کرد که روز؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من فقط فکر کردم این یک زمان. این امر می تواند یک زمان یک جدول زمانی. این یک روز بزرگ است.” کالینز به دنبال: “به طوری که نبود بر اساس هر یک از داده؟” “من فقط فکر می کنم این امر می تواند یک جدول زمانی” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

این بود دردناکی آشکار: رئیس جمهور تحت بازجویی توسط یک خبرنگار مستقل شد و اعتراف به این که او می خواست به انجام کاری با هیچ پایه و اساسی در علم است. در واقع در عرض چند دقیقه برخی از کشور کارشناسان برجسته در بیماری های همه گیر panned این پیشنهاد به عنوان خطرناک و بیمار تصور می شد. توسط چهارشنبه تهمت بود هنوز صحبت کردن در مورد عید پاک مهلت اما تنها امیدوار کننده جدید “توصیه” که در آن زمان. “من قصد ندارم به انجام هر کاری راش یا با عجله گفت:” است که به عنوان نزدیک به یک اطمینان بیانیه ای از رئیس جمهور به عنوان او را تا کنون ارائه کرده است.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ظاهر این دوربین فقط قبل از 5:30 p.m., دقیقه پس از زمان گزارش داد که ایالات متحده در حال حاضر بیش از هشتاد و یک هزار مورد ثبت شده از coronavirus فراتر چین به عنوان شماره 1 در جهان کشور در نظر تایید عفونت. وقتی پرسیده شد که در مورد آمار مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل به عنوان هر چند این هم به نوعی یک دستاورد های خود را به تمجید و ستایش کرد و گفت که تعداد بالایی بود “ادای احترام به تست ما.” با وجود این روز شوم, اخبار, خود, دولت, گزارش, یک رکورد بالا در هفته از تعداد مدعیان بیکاری در تهمت خود را ادامه داد شادمان تن. جهان “در حال رفتن برای پایان دادن به بهتر از همیشه,” او گفت: قبل از خواندن همه نام ها از اعضای G-20 رهبران جهان با او سخن گفته بود که آن روز صبح لیست مفاد دو تریلیون دلار اضطراری-بسته کمک که کنگره در حال نهایی و حتی قرائت تعدادی از دستکش که سازمان مدیریت اضطراری فدرال فرستاده است به فردی متحده است. در نهایت او در اطراف خود را به نقطه اصلی این است که “ما باید به بازگشت به کار.” در اوایل روز پنج شنبه دولت او تا به حال با ارسال نامه ای به فرمانداران گفت: این امر به زودی شماره جدید دستورالعمل رتبه ایالات متحده در شهرستانهای خود سطوح متنوع از خطر ابتلا به این بیماری و نشان می دهد که کسانی که با خطر کمتر می تواند رزومه, کسب و کار سریع تر. مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده هیچ جزئیات اما تبلیغ آن به عنوان یک نیاز گام. “من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد به سرعت,” او گفت:. او هرگز از ذکر کلمه “عید پاک.”

پس از همه, که, آن را سخت به فکر می کنم از مغلوب ساختن پیشی جستن کل “جدول زمانی زیبا” به عنوان یکی دیگر از به یاد ماندنی عمل ریاست جمهوری flimflammery یک منحرف هفته از گمراهی به نگه داشتن همه ما را اشغال کردند در حالی که کسانی از ما که هنوز کاری انجام دهید از صفحه اصلی. مغلوب ساختن پیشی جستن باز-توسط-عید پاک تعهد ممکن است به سرعت فراموش شده خود را به عنوان دیگر نهفته است در طول coronavirus بحران تا کنون مانند زمانی که او گفت که این موارد را به پایین نزدیک به صفر چند روز است که این بیماری را به سادگی ناپدید می شوند که این امر هرگز آن را به سواحل ما در تعداد قابل توجهی.

این روزانه انتخابات ریاست جمهوری جلسات باید طبعا بحث برانگیز تبدیل شده در میان رسانه ملی است که با احتیاط از در حال بازی با توجه به دنبال رئیس جمهور. نه زمان و نه واشنگتن پست با اعزام خبرنگاران به آنها با استناد به این خطر سلامت. (یک روزنامه نگار بود که با حضور چند تن از جلسات نیز قرارداد این ویروس حتی هنوز هم رئیس جمهور حاضر به دنبال اجتماعی-فاصله دیکته که دولت او اصرار دیگران برای عمل است.) منابع مختلف در شبکه های تلویزیونی گفته اند که این شبکه ها با توجه به دیگر پخش آنها اگر چه آنها تا کنون همچنان به انجام این کار. در این پست مقاله نویس مارگارت سالیوان معتقد است که این جلسات نباید پخش زنده دیگر با استناد به این واقعیت است که رئیس جمهور بود که با استفاده از آنها به عنوان یک پلت فرم برای “self-تعریف” “media-هجوم” و “اغراق و دروغ آشکار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ خواهد کرد را انجام می دهند اما از آنجا که آنها کار می کنند. با توجه به زماناعتبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات رقیب کسانی که برای “ضربه واقعیت را نشان می دهد و در زمان نخست فوتبال است.” مغلوب ساختن پیشی جستن که ستاره به نوبه خود در ان بی سی “شاگرد” مسلما تا به حال آنجا را با انتخاب او به ریاست جمهوری به عنوان هر چیز دیگری است که با وسواس اعتبار. او دیگر معیارهای بیش از حد خوب از جمله یک نظرسنجی گالوپ نشان دادن او با بالاترین تصویب امتیاز از ریاست جمهوری خود (چهل و نه درصد در مقابل چهل و پنج درصد مخالفت امتیاز). حتی بیشتر قابل توجه بودند نتایج یک CBS/نظرسنجی منتشر شده در این هفته است که در آن پاسخ دهندگان خواسته شد آنچه منابع اطلاعات در مورد کوروناویروس آنها یافت می شود اکثر credibles. دموکرات ها تاریخ متخصصان پزشکی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های بسیار. مغلوب ساختن پیشی جستن آمد در گذشته در میان این گروه در چهارده درصد است. اما برای جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد در بالای نود درصد گفت که آنها مورد اعتماد رئیس جمهور اطلاعات در مورد coronavirus و او زن را با متخصصان پزشکی. این نظرسنجی نشان می دهد که حتی زمانی که زندگی خود را به معنای واقعی کلمه در معرض خطر قابل توجهی زیر مجموعه از جمعیت آمریکا دیگر معتقد است که تقریبا در هر چیزی به غیر از رئیس جمهور است.

این کار در پایان, چرا تهمت را شبانه حماقت مهم است. حتی اگر او نمی تواند بازگشایی این کشور با عید پاک و فرمانداران و شهرداران نادیده گرفتن او به عنوان آنها قطعا خواهد شد. حتی اگر چه او می گوید خیلی متناقض و در زمان آشکارا نادرست است که خود را پیروان احتمالا نمی تواند توجه خود را از مشاوره به عنوان یک راهنمای عملی برای عمل است.

در این دوره از جنگ ویتنام به طول انجامید که در یک دهه کامل برخی از پنجاه و هشت هزار آمریکایی درگذشت. با همه گیر بسیاری از مدل های علمی اطلاع عموم در روزهای اخیر پیش بینی شده است که ایالات متحده و میر می تواند بسیار فراتر از این رقم با زمان coronavirus آن دوره اجرا شده است, بسته حداقل در بخش در چه گیری تهمت و رهبران دیگر را در ماه های آینده. اما این هفته حماقت را نشان داده و دو دل رهبر که نمی خواهند به مبارزه با جنگ و یا حتی در چند روز اعتراف است که در آن وجود دارد. او یک کاریکاتور کاریکاتور از زمان جنگ رئیس جمهور و نه واقعی.

ویتنام پیش نویس-طفره زن که با استفاده از یک حقه باز مشکل پا به خارج شدن از آن جنگ مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته است به ما یادآوری کرد که او می خواهم به یک coronavirus پیش نویس-طفره زن ، اما مبارزه است نه جعل مهم نیست که چگونه اغلب او نشان می دهد آن است و رئیس جمهور آن را دوست دارم یا نه, در حال حاضر در حال مبارزه است. روز سه شنبه گفت که این کشور که او به زودی بازگشایی آن “همانطور که ما در نزدیکی پایان تاریخی ما نبرد با نامرئی دشمن.” در زمانی که شما این به عنوان خوانده شده هر چند جنگ را نمی خواهد بیش از و یا حتی واقعا آغاز شده است. به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده به پایان رسید صحبت کردن در پنجشنبه سی ان ان قطع این جلسه به پخش این خبر که آن را به حال شده است مرگبارترین روز در عین حال در همه گیر برای ایالات متحده با حداقل دو صد و سی و هفت کشته و ساعت مطلب بروید.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>