Coronavirus-انکار جنبش در حال حاضر یک رهبر

Andressa Anholete / گتی / کتی مارتین / اطلس

او در توصیف این بیماری به عنوان یک “کمی آنفولانزا” یک پوچ “سرد است.” او را متهم کرد رسانه ها از ساخت “هیستری”—حتی به عنوان موارد تایید شده از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 افزایش می یابد به بیش از نیم میلیون نفر و مرگ و میر به حدود 25000 نفر در سراسر جهان است. Coronavirus-انکار جنبش رسما دارای یک رهبر و آن را رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro.

با نام مستعار “مغلوب ساختن پیشی جستن از مناطق استوایی” Bolsonaro به دنبال تقلید از رئیس جمهور آمریکا را از جناح راست پوپولیستی-ناسیونالیسم پس از راه اندازی پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری در سال 2018 است. اما در مقایسه با Bolsonaro بر coronavirus همه گیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به نظر می رسد هوشیار و علمی مبتنی است.

اگر یک درس از جهانی پاسخ به COVID-19 آن این است: کشورهایی که تا به حال بیشترین موفقیت “مسطح منحنی” عمل به سرعت و به شدت به مهار این ویروس به جای کم اهمیت جلوه دادن تهدید آن را مطرح کرد. Bolsonaro تا به حال ماه به جذب این درس هنوز انتخاب کرده است را مخالف رویه.

Bolsonaro که منجر به یکی از پرجمعیت ترین و اقتصادی پویا در کشور توصیف کرده است COVID-19 به عنوان یک علامت رایگان مزاحمت برای “90 درصد” از آلوده برزیل. او استدلال کرد که در حالی که او ممکن است 65 او نمی خواهد در معرض خطر جدی حتی اگر او برای تبدیل شدن به آلوده به دلیل “تاریخ به عنوان یک ورزشکار.” (این ورزشکاران که قرارداد COVID-19 ممکن است تعجب به یاد بگیرند که استعدادهای خود خداوند به آنان قدرت های ویژه در برابر ویروس.) او پیشنهاد کرده است منزوی و تنها افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. به تازگی به عنوان دیروز Bolsonaro اظهار داشت که برزیل “هرگز هر چیزی را گرفتن” حتی زمانی که آنها شیرجه رفتن به “فاضلاب” و که آنها ممکن است در حال حاضر توسعه “آنتی بادی” برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

او علاوه بر این برافراشته در برابر مستندات; تعطیلی کسب و کار و مدارس و حمل و نقل عمومی; هر چیزی را که دستگیر میشوند به دور از ظاهر ، او به شدت انتقاد کرد در فرمانداران و شهرداران که اجرا این سیاست ها ادعا که آنها در حال ارتکاب جنایت و “از بین بردن برزیل” و فعالانه به دنبال برای جلوگیری از برخی از این اقدامات است.

Bolsonaro موضع اتحاد جسارت برخی از مشاوران و حامیان برجسته به شرکت در همان کره زمین, اما آن را نیز در سمت چپ او جدا شده و محاصره. مقامات محلی همراه با بسیاری از قابلمه و تابه-کوبیدن خود quarantining معترضان را محکوم کرده اند او را برای حمایت از اقدامات اضطراری. یکی سابق حامی, فرماندار, Rio de Janeiro, فقط موفق به کسب یک دادگاه مبارزه با Bolsonaro که اجازه خواهد داد که او را به ادامه با بستن فرودگاه ها و جاده های بین ایالتی. فرماندار سائو پائولو دیگری متحد تهدید به شکایت دولت فدرال اگر آن مانع تلاش خود را برای مهار این ویروس.

Bolsonaro انجام داده است و همه این را حتی به مقامات بالا در اطراف او از جمله وزرای کابینه افتاده اند بیمار با COVID-19. در روز 7 مارس در یک صحنه که در حال حاضر به نظر می رسد از دوران گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات Bolsonaro در Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر گرمی را تکان داد دست خود را و رد سوال خبرنگار در مورد اینکه آیا او نگران بود که این ویروس بود: “نزدیک به کاخ سفید است.” در سه هفته پس از بیش از 20 نفر از Bolsonaro را هیئت نمایندگی ایالات متحده در حال آزمایش مثبت برای coronavirus. (Bolsonaro و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو می گویند که تست کردم منفی است.) Bolsonaro نادیده گرفته و خود وزارت بهداشت مشاوره به خود منزوی کردن برای یک زن و شوهر از هفته و برای تضعیف اجتماعات بزرگ. او ساخته شده یک مبارز نشان می دهد از دست دادن و گرفتن عکس های سلفی در یک تجمع که جذب صدها نفر از هواداران خود را.

“ما می تواند نشستن بر روی یک بمب ساعتی در اینجا” به خصوص برای کشور آسیب پذیرترین شهروندان پائولو Sotero یک کارشناس در برزیل در مرکز ویلسون به من گفت. “این شگفت انگیز است که [Bolsonaro حفظ] این نادان نگرش عمومی-بهداشت و درمان اضطراری … این دیوانگی چه این مرد در حال انجام است.” رئیس جمهور “یک پرتاب کننده بمب” طبیعت Sotero استدلال کرد که آنچه کشور نیاز دارد در حال حاضر است یک defuser بمب.

در حالی که برزیل در حدود 3,000 تایید coronavirus موارد و 77 مرگ و میر به مراتب کمتر از کشورهای ترین مبتلا ویروس در حال حاضر از آن است که اکثر موارد در آمریکای لاتین و رشد آن از مواردی است که در یک نگرانی در مسیر. Bolsonaro وزیر بهداشت, چه کسی رئیس جمهور به نظر می رسد انجماد از مذاکرات هشدار داد در هفته گذشته که این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی “سقوط خواهد کرد” تا پایان مارس از افزایش COVID-19 بيمار.

Sotero اشاره کرد که برزیل خود را جشن گرفت معروف خشن کارناوال تنها یک ماه پیش در مورد این واقعیت با توجه به این که عمده شیوع کروناویروس در نیواورلئان مرتبط شده است مردی Gras جشن. او با اشاره به این که بسیاری از برزیل را بیچاره حتی نمی باید دسترسی به پاک کردن در حال اجرا آب برای شستن دست های خود را. این مشکل می تواند تبدیل به حاد به خصوص در مناطق روستایی و شهری متراکم زاغه شناخته شده به عنوان فقیر نشین که در آن coronavirus موارد در حال حاضر گزارش شده است.

“اگر در شهر نیویورک مهم ترین شهر در ثروتمندترین کشور در جهان با آنها روبرو شوم که آنها با آن روبرو هستیم در حال حاضر شما می توانید تصور کنید چه اتفاق می افتد در بیشتر کشورهای آسیب پذیر و بسیار شهرهای بزرگ مانند سائو پائولو مانند ریو” Sotero گفت. “ما با استعداد بسیاری از پزشکان در برزیل, اما ما لازم نیست که یک NIH با دکتر Fauci counterpunching در تلویزیون است.”

“Bolsonaro واقعا نگران تاثیر طولانی قرنطینه را در اقتصاد به خصوص در کشوری مانند برزیل که در آن بسیاری از مردم فقط به سختی در یک روز-به-روز اساس” Brian زمستان سردبیر آمریکا فصلنامهگفت: من در یک ایمیل. “خیابان فروشندگان نمی توانید از خانه کار می کنند.” که سختی تعادل به اعتصاب برای هر سیاست ساز در زمستان اشاره کرد. حدود یک چهارم از جمعیت این کشور را بیش از 200 میلیون نفر در فقر زندگی می کنند. “ما می دانیم که رکود عمیق می تواند کشتن مردم بیش از حد,” او نوشت.

به عنوان Bolsonaro قرار است: “اگر ما از ترس دولا شدن و انتخاب کردن برای آسان گفتمان همه باقی می ماند خانه آن را به هرج و مرج باشد. هیچ کس نمی خواهد هر چیزی را تولید کند وجود خواهد داشت بیکاری یخچال و فریزر خواهد شد خالی هیچ کس قادر خواهد بود به پرداخت صورتحساب.” Bolsonaro نیز ممکن است به دنبال جدا خود را از سختگیرانه اجتماعی-فاصله اقداماتی که دولت او را مجبور به اتخاذ بنابراین به عنوان برای فرار از سرزنش اجتناب ناپذیر آسیب آنها باعث شود به برزیل در حال حاضر مشکل اقتصاد است.

اما زمستان اضافه شده که Bolsonaro را انگیزه احتمالا ایدئولوژیک نیز هست و یک تابع از پوپولیسم: “امتناع را به علم به طور جدی به بی اعتنایی به آنچه ‘رسانه ها’ می گوید: به عنوان یک خصمانه نخبگان توطئه را رد استقرار به طور کلی.” Populists تمایل به شرط می بندم که آنها می توانید ایجاد خود را” ولی “Bolsonaro است که به سادگی نمی خواهید برای متوقف کردن یک ویروس با اصرار در Facebook آن است که هیچ بدتر از یک کمی آنفولانزا.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به انتقاد Bolsonaro برای coronavirus شک و تردید اما نرفته است و تقریبا تا آنجا که او همتای برزیلی. در واقع Bolsonaro شده است بیشتر شدید در کره زمین بیش از هر رهبر جهان. حتی نارندرا نخست وزیر هند یکی دیگر از جناح راست پوپولیستی-ملی دستور داده است تا بزرگترین مستند در تاریخ بشر است.*

در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد پاره بین هدایت مشاوران به دنبال جلوگیری از یک بهداشت عمومی فاجعه و غرایز خود را به جفتک انداختن کارشناسان به منظور احیای اقتصاد کارایی که مرکزی است برای خود گشتند. “این LameStream رسانه ای است که نیروی غالب در تلاش برای بدست آوردن من به نگه داشتن کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است به این امید که آن را مضر به انتخابات موفقیت” رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت این هفته است. “مردم می خواهند به بازگشت به کار در اسرع وقت.”

Bolsonaro را از دست داده و وقوع نشان می دهد آنچه که ایالات متحده می تواند مانند نگاه کنید اگر تهمت بود به رفتن تمام در استدلال خود که درمان بدتر از بیماری است.

“من شخصا امیدوارم که تهمت و Bolsonaro را وادار به ایستادن در یک مرحله دو ماه از هم اکنون و بزرگ را به برزیل بزرگ دوباره تجمع که در آن آنها را مسخره همه متنفر و برف برای باد ویروس از نسبت” زمستان به من گفت. “از آنجا که این معنی خواهد بود که همه ما رو از این طریق بدون ده ها یا صدها هزار نفر از مرگ و میر. اما متاسفانه من شک و تردید است.”


*این مقاله در ابتدا در misstated نارندرا موقعیت. او نخست وزیر هند نه رئیس جمهور.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>