Coronavirus است متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت گرفتن

مندل فا نگن / خبرگزاری گتی

An ساعت یا تا به روز دوشنبه روزانه انتخابات ریاست جمهوری, جلسه توجیهی در coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مخالفان سیاسی خود را باید “مجاز” به برنده 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

دموکرات “می خواهم به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بد به عنوان آنها می تواند به دلیل آنها می خواهند به سعی کنید و برنده شدن در انتخابات است که آنها نباید اجازه داده شود به نفع خود و بر اساس این واقعیت است که ما به انجام یک کار بزرگ. ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در جهان است. من آن را انجام دهد برای بار دوم” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد. “ما مصنوعی متوقف شد توسط یک ویروس است که هیچ کس تا حالا فکر کردین امکان پذیر است و ما آن را به کار گرفته و ما ساخته شده است یک تیم و ما ساخته شده است یک دستگاه است که باور نکردنی است.”

حتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که تف دروغ در یک خیره کننده سرعت که بند قابل توجه است; به عنوان یک بازنشسته رطوبت کشاورز از Tatooine پس از آن هر کلمه ای از آنچه که او فقط گفت اشتباه بود. رشد کار تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شده است کندتر از در سلف خود را در سه سال گذشته ، رئیس جمهور شد, هشدار در مورد خطر ناشی از رمان coronavirus در اوایل ژانویه و تصمیم به چشم پوشی از مشاوران او اعتقاد داشتند آن را به یکی دیگر روابط عمومی مشکل او می تواند هیاهو راه خود را از طریق. اقتصاد تا به حال به “مصنوعی متوقف شد” از آنجا که دولت فدرال dithered تا اوایل ماه مارس به عنوان برگ برنده اصرار دولت چین تا به حال شیوع موجود و به دروغ گفت که موارد خواهد “به زودی به صفر است.” حزب دموکرات علیرغم انتقادات از رئیس جمهور آماده است به دست او یکی دیگر از $1 تریلیون دلار در محرک بودجه برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است که 3 تریلیون دلار بیشتر از صفر دلار خواهان مایل بودند به سلف خود برای جلوگیری از یک رکود شدید اقتصادی از تبدیل شدن به یک افسردگی است.

اگر چه طاعون که به کشته شدن بیش از 10 ، 000 آمریکایی و تعطیل اقتصاد ایالات متحده است که طبعا مسلط عناوین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای تضعیف دموکراسی و حکومت قانون را کمک نمیکند. این authoritarianization دولت فدرال را مختل کرده است پاسخ خود را به همه گیر هدر دادن منابع کمیاب در جلوگيري از رئیس جمهور نهفته است و به دنبال منافع سیاسی خود در هزینه. این نتیجه قابل پیش بینی از یک منطق استبدادی است که در آن حفظ رژیم تقدم بیش از امنیت شهروندان خود را به دلیل رهبر است, incontestable بيان محبوب خواهد شد.

برخی از آسیب از رئیس جمهور خودکامه غرایز است آسان به فروشگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است که بهداشت عمومی مقامات دوش او با متملق ستایش در هر مکان ، او اجازه داده است خود را بیچاره پسر در قانون که تنها مدارک در حال متولد شدن غنی و ازدواج با رئیس جمهور را به دخالت مقامات دولت فدرال در تلاش برای جلوگیری از شیوع چرا که او جوایز وفاداری بیش از تجربه و تخصص. او نیز اجازه داد خود منافع سیاسی و شخصی بستم به دیکته است که کشورهای دریافت درخواست کمک و که نیست.

در میان این همه تهمت تلاش برای شکل دادن به دولت فدرال از یک نهاد به منظور خدمت به منافع عمومی را به صرف یک شرکت تابعه از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان به منظور خدمت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان بدون وقفه.

عصر روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج هوش-جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون در آشکار قانون قصاص برای حمل و نقل whistleblower شکایت به کنگره که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. شکایت با دقت توضیح داد که چگونه تهمت سعی در گرفتن اوکراین به عموم implicating خود را آینده نگر دموکراتیک رقیب جو بایدن در یک جنایت است که زمان هرگز در تلاش برای دکل 2020 انتخابات به نفع خود.

مدت کوتاهی پس از عبور از 2 تریلیون دلار بسته محرک در اواخر ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را به رعایت آن نظارت مقررات. سپس در روز جمعه او منصوب کاخ سفید وکیل برایان میلر برای نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق خود را کنار بگذارند برای برقراری ثبات در شرکت های بزرگ است. اگر چه میلر است قبلا به عنوان یک دولت ناظر خود ترین کار بود به عنوان بخشی از تیم حقوقی دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح. در روز سه شنبه تهمت نیز اخراج گلن خوب منجر ناظر نظارت هیئتی از بازرسان کلی که در نوبه خود نظارت کلی بسته محرک.

رئیس جمهور درآمد شخصی تا حد زیادی ناشی از صنعت مهمان نوازی است که ضربه سخت با این بیماری همه گیر. عمومی سزاوار می دانم که آیا او خواهد بود کارگردانی مالیات دهندگان بودجه برای سرپا نگه داشتن خود را خود کسب و کار یک نتیجه از رئیس جمهور حاضر به رد کردن. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام بهترین خود را به اطمینان حاصل شود که اگر او با استفاده از اقتدار خود را به غنی سازی خود را با مالیات دهندگان دلار, عمومی خواهد بود که به شنیدن آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در دیگر بازرس کل در روز دوشنبه بیش از یک گزارش که در توصیف واضح از نظر کمبود تجهیزات است که ایالات متحده در بیمارستان ها روبرو هستند. پزشکی کارگران در آن گفته بود “تلاش برای ایجاد خود را از مواد ضد عفونی کننده در خانه مواد شیمیایی در حال اجرا پایین در کاغذ توالت و مواد غذایی و تلاش برای منبع ماسک صورت از ناخن سالن.” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این گزارش نتیجه گیری که کشیده شد از مستقیم مصاحبه با مراقبت های بهداشتی حرفه ای در “323 بیمارستان در سراسر 46 متحده” و مناطق در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از شیوع, شد, “فقط اشتباه” و در این گزارش به نام “یکی دیگر از پرونده جعلی.”

هدف از رئیس جمهور پاکسازی مستقل ناظران روشن است: آن دسته از مقامات که قرار دادن منافع عمومی بالا وفاداری خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مقامات که رعایت وظیفه خود را به مردم آمریکا و یا حتی به کوچکترین تصور انجام این کار را پیدا خواهد کرد خود را در مشاغل در معرض خطر است. آنها وجود داشته باشد نه به عنوان شغل خود را قبلا درک برای ارائه عمومی با اطلاعات حیاتی در مورد عملکرد دولت اما برای پنهان کردن حقایق ناخوشایند و تمجید الهی پیش بینی رئیس جمهور است. اگر حقیقت را نمی جلال رهبر باید آن را تغییر و یا سرکوب شده است. حتی بیشتر مهم است که در آن قانون از درگیری با او را قانون باید نادیده گرفته و کسانی که تمایلی به انجام این کار مناسب نیست به خدمت می کنند.

تیوی رئیس جمهور و نهادی ایران در حال اجرای موازی و مکمل مبارزات: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تضعیف حاکمیت قانون به صورت شخصی و سیاسی به دست آوردن; نگه داشتن او در کار بسیار مهم است به حزب جمهوری خواه هدف بزرگتر از قفل کردن مخالفان خود از قدرت توسط مجسم, محدود کردن و یا تغییر دادن حق رای به عایق از یک تغییر رای دهندگان.

رئیس جمهور اهداف رشوه خوار و خرده; ایران را در دراز مدت اهداف بسیار بلند پروازانه تر. مغلوب ساختن پیشی جستن است که به سادگی مناسب خودرو برای دومی یک شکل که تعصب کانال های جمهوری خواه پایه اخلاقی غریزه است که کسانی که بر خلاف آنها کمتر از ادعای تابعیت آمریکایی و دموکراسی خواهد بود واقعی تر و بدون نفوذ خود را. آمریکایی ها امیدوار به تغییر مسیر کشور را به نبرد طاعون و مبارزه برای آزادی در انتخاب رهبران خود را در همان زمان.

جمهوری خواهان مجلس سنا که ممکن است امکان پذیر مهار مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر دموکراتیک انگیزه شده اند و خاموش. به عنوان طولانی به عنوان برگ برنده حفظ حمایت خود را میان ایران با رتبه و فایل ممکن است رئیس جمهور مخالف حکومت قانون به عنوان او را دوست دارد بدون معنی دار کردند. چک کردن تهمت می تواند تداخل با محافظه کار گرفتن از قوه قضائیه فدرال است که مهم و حیاتی به حزب جمهوری خواه برای برنامه های دراز مدت ،

این ننگین قسمت در ویسکانسین نشان می دهد که همگرایی این موازی تلاش. دولت خود را برگزار اولیه دیروز پس از دموکراتیک تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات تا ماه ژوئن به دلیل همه گیر ناموفق بودند. در خطر است یک صندلی در محافظه کار تحت سلطه دولت دیوان عالی کشور; برنده بازیگران تصمیم گیری رای در یک مورد است که می تواند disenfranchise تا 200,000 رای دهندگان در دولت است. اگر چه دولت در حال حاضر تمدید مهلت برای دریافت رای غیابی به مارس 13 دموکرات ها به دنبال تمدید مهلت postmarking کسانی که برگه های رای به عنوان به خوبی با این استدلال که به دلیل حجم زیادی از درخواست ها به صورت غیابی برخی از رای دهندگان نمی خواهد دریافت آنها در زمان.

در شب دوشنبه محافظه کار اکثریت در دیوان عالی ایالات متحده در یک unsigned هر curiam نظر تعطیل تلاش برای اجازه می دهد رای دهندگان در این ایالت به ارسال در رای گیری غایب تا یک هفته دیر با این استدلال که نباید تغییر قوانین انتخابات در آخرین لحظه.

که موقعیت است که اغلب درست—بسیاری از جمله آخرین لحظه تغییرات ممکن است منعکس کننده محرومیت تلاش—اما به عنوان خوانده شده را علامت یوسف استرن اشاره ویسکانسین شده است هولناک با درخواست به صورت غیابی به دلیل همه گیر یک وضعیت که اکثر disingenuously ادعا میکند نیست “قابل ملاحظه ای در موقعیت های مختلف از دیر-درخواست رای دهندگان در انتخابات ویسکانسین با توجه به زمان بندی خود را دریافت رای گیری غایب است.” اگر چه این ممکن است به نظر می رسد مانند یک جزئی ویژگی های موضوع تصمیم دادگاه به این معنی است که رای دهندگان که درخواست رای غایب و دریافت نمی کنند و آنها را در زمان حال به تصمیم دیروز بین خطر مرگ تنهایی بر روی یک دستگاه تهویه و محروم.

Coronavirus شیوع است به طرز چشمگیری کاهش تعداد باز کردن حوزه های رأی گیری در دولت در مناطق شهری—میلواکی برای مثال با آن بزرگ سیاه و جمعیت رفته از 180 حوزه های رأی گیری به پنج. در مناطق پر جمعیت که تمایل به رای دموکراتیک رای دهندگان که به دنبال تحقق مدنی خود را تعهد صرف ساعت در خط خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus. در میلواکی “ایالت پرجمعیت ترین شهرستان و دموکراتیک قدرت پایه دولت, رای گیری, تدارکات, شد, قطعی, کابوس” نیویورک تایمز گزارش داد در حالی که “ساکنان غیر میلواکی مناطق” کجا “بیشتر درایو-از طریق گزینه های رای گیری در دسترس بود و حذف برخی از حوزه های رأی گیری شد و به احتمال زیاد کمتر از یک اثر” گزارش “وقفه کمتری در ساعات اولیه روز انتخابات.”

به عنوان Leah Litman می نویسد: قضات به وضوح درک خطرات ناشی از ویروس است. دادگاه عالی اتحاد خود را به تعویق افتاد شفاهی برای اولین بار پس از سال 1918 آنفولانزای همه گیر شده است و انجام کسب و کار از راه دور برای هفته ها. محافظه کار قضات را انتخاب و به خطر زندگی خود را با ادامه کسب و کار به عنوان معمول اما رای دهندگان به نظر می رسد آنقدر خاص است.

ویسکانسین حزب جمهوری خواه است که به عنوان متعهد به عنوان رئیس جمهور است به این مفهوم که در آن مخالفان سیاسی ذاتا نامشروع به دنبال بهره برداری سیاسی از مزیت های اعطا شده توسط این بیماری همه گیر و نامتناسب اثر در مناطق شهری است. اما این جدا شده است شرایط. این غایب-رای برخورد در ویسکانسین فقط آخرین قسمت در چه بوده است در دراز مدت جنگ به سیمان یک حزب حکومت در دولت است.

در دهه گذشته ویسکانسین جمهوری خواهان به تصویب رای دهندگان محدودیت های است که باید به طور نامتناسبی از حقوق خود محروم و فقیر و سیاه و رای دهندگان. آنها با موفقیت gerrymandered دولت قانونی مناطق که آنها توانستند دو سوم اکثریت در سال 2018 یک دموکرات موج سال است که در آن دموکرات ها در واقع برنده بیش از 100 ، 000 رای بیشتر در دولت است. مدت کوتاهی پس از آن انتخابات آنها نقل مکان کرد به نوار فرماندار دموکرات منتخب تونی Evers از قدرت های بزرگ قبل از او حتی در زمان ،

این همه برای تلفن های موبایل شدید مگر اینکه شما را در درک که جمهوری خواهان در ویسکانسین مانند تهمت مشاهده و مخالفت خود را به عنوان نامشروع بازیگران سیاسی که ادعا می کنند به قدرت ذاتا باطل است. “اگر شما در زمان مدیسون و میلواکی از دولت انتخابات فرمول ما را روشن اکثریت” رابین Vos جمهوریخواه رئیس مجلس ایالتی در ویسکانسین گفت: مدت کوتاهی پس از 2018 midterms که در آن سهم دولت کرسی های جمهوری خواهان برنده شد بسیار نامتناسب به آراء بازیگران را به نفع خود.

منطق در اینجا این است که آسان به دنبال: حزب جمهوری خواه رای باید تعداد بیش از دموکراتیک هستند. وجود دارد هیچ چیز شیطانی در تغییر قوانین به اثر یک نتیجه است که باید رخ داده است به هر حال به این دلیل که حزب جمهوری خواه نشان دهنده واقعی امریکا و حزب دموکرات نشان دهنده چیزی بیش از نامشروع غاصبان.

اگر اواخر غیابی شمارش شد هیچ تضمینی وجود ندارد که دولت می تواند “سرکوب افشای نتایج انتخابات برای شش روز پس از روز انتخابات” محافظه کار قضات نوشت: در نظر آنها جانبداری با کمیته ملی حزب جمهوری خواه و اگر “هر گونه اطلاعات منتشر شد در آن زمان که به شدت تحت تاثیر قرار یکپارچگی روند انتخابات.”

این یک کتاب درسی Orwellian پارادوکس: یکپارچگی روند انتخابات را تحت تاثیر قرار نیست توسط نامتناسب محرومیت از رای دهندگان در مناطق دموکراتیک اما با شمارش آرا خود را. در سفارش ایالت ویسکانسین به disenfranchise هزاران نفر از رابرتز دادگاه صرفا حفاظت از دموکراسی از کسانی که آن را تهدید کند تنها مشروع نتیجه است که پیروزی حزب جمهوری خواه. خود خدمت پرشکوه vagueries از جناح راست originalism هرگز شفاف تر از زمانی که نتایج انتخابات آویزان در تعادل می باشد.

اگر چه آنها اصرار دارند که خود را حاکم “باید به عنوان ابراز نظر در گسترده تر سوال که آیا برای برگزاری انتخابات و یا اینکه دیگر اصلاحات یا تغییرات در مراحل انتخابات در نور COVID–19 مناسب هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان در حال حاضر وزن در ماده است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده که رای گیری از طریق پست را در “سطوح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”پس از تماس با رای گیری از طریق پست “فاسد” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد که چرا او رای دادند از طریق پست در ماه گذشته در فلوریدا او را که منجر به روشن شدن مفید, “من می توانید از طریق پست” چرا که “من به اجازه.” در واقع!

روند رابرتز دادگاه پیدا کردن یک حقوقی بهانه به سمت جمهوری خواهان در هر رای گیری-حقوق مورد می آید که قبل از دادگاه نمی خواهد معکوس خود را هنگامی که بیشتر درگیری بر سر نحوه برگزاری انتخابات در طول یک بیماری همه گیر می رسند و در آستان آن. یک دادگاه است که به رای دهندگان ویسکانسین انتخاب بین رو به یک طاعون و محروم بودن وقتی بیشتر شد که در خطر یک صندلی در دولت دیوان عالی کشور با شکست مواجه خواهد شد برای نجات جمهوری خواه رئیس جمهور باید پیروزی بستگی دارد حکم آن فقط به عنوان سلف خود نیست.

انتخابات-قانون متخصص ریک Hasen است استدلال کرد که اگر چه “حزب جمهوری خواه قانونی رهبران در گرجستان کارولینای شمالی و ویسکانسین را ساخته اند آن را روشن است که آنها از ترس افزایش میزان مشارکت و یا که رای-توسط-mail را کاهش می دهد جمهوریخواه انتخابات شانس” وجود دارد “هیچ شواهد که پست الکترونیکی-در انتخابات خواهد صدمه دیده است جمهوری خواهان در ماه نوامبر است.” صرف ریسک که ممکن است دلیل کافی اجازه می دهد تا یک طاعون به disenfranchise به عنوان بسیاری از آمریکایی ها به عنوان امکان پذیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه از سکو, است که مخالفان خود را “نباید اجازه را به نفع خود” است و نه فقط نفت خام هیاهو از یک شومن بود. بلکه آن است که یک بیانیه ایدئولوژیک اعتقاد مشترک در سراسر این حزب از سالن های کنگره به دیوان عالی کشور از واشنگتن دی سی به, Madison, Wisconsin. این خواهد بود که آخرین باری که ما آن را بشنود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected].

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>