Coronavirus است تغییر سیاست و اقتصاد

A person walks in front of the Department of the Treasury
فقط در زمان جنگ مردم وحشت زده نگرش عمومی در حال تغییر و شرایط و ضرورت گسترش نقش دولت از جمله وزارت خزانه داری.عکاس توسط اندرو Harrer / بلومبرگ / گتی

در اوایل ماه مارس زمانی که کارشناسان بهداشت هشدار داد که ایالات متحده در معرض خطر در حال اجرا کوتاه از حیاتی لوازم پزشکی مانند ماسک و هواکش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر تماس به استناد دفاع تولید قانون سال 1950 قانون است که به رئیس جمهور قدرت های گسترده ای برای اولویت بندی تولید برخی موارد هنگامی که تبدیل شدن آنها مهم برای امنیت ملی است. اخیرا در هفته گذشته گفت: “ما به آن نیاز نیست.” در نهایت در روز پنج شنبه تهمت کاهش یافته و تظاهر و به استناد قانون به منظور تامین کنندگان از دستگاه تنفس مصنوعی تولید کنندگان به آنها اجزای آنها نیاز به سرعت تولید می باشد.

هر روز در راه های کوچک و بزرگ گسترش coronavirus شکل دهی مجدد سیاست آمریکا است. به عنوان تلفات و اقتصادی خرید اینترنتی گسترش اقدامات یک بار در نظر گرفته غیر قابل تصور در حال به تصویب رسید و نه فقط در عمومی-بهداشت و درمان (persian). به 2.2 تریلیون دلار اورژانس هزینه های لایحه که کنگره با تصویب در هفته گذشته به ارزش حدود ده درصد از G. D. P., و در ماه های آینده ما به احتمال زیاد برای دیدن یکی دیگر از محرک. این چشمگیر سطح شیب دار تا در هزینه های دولت فدرال است که قابل مقایسه با آنچه اتفاق افتاده در سال 1942 سال پس از پرل هاربر زمانی که هزینه های دولت فدرال به عنوان یک سهم از G. D. P. افزایش بیش از ده درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ F. D. R., البته, و, ویروس, بر خلاف محور قدرت است نامرئی دشمن. اما سوابق نشان می دهد که کشنده بیماری های همه گیر و جنگ های بزرگ می تواند هر دو را عظیم سیاسی و اقتصادی. در سال 2017 اپوس “بزرگ لولر” والتر Scheidel یک استنفورد مورخ آنها را به عنوان دو “چهار اسب سوار” است که پهن نابرابری اقتصادی در طول تاریخ بشر است. (دو نفر دیگر درست نیروهایی که Scheidel شناسایی شد, انقلاب و دولت شکست.) توسط decimating جمعیت قرون وسطی, اروپا, سیاه و مرگ ساخته شده کار کمیاب است که افزایش دستمزد و تضعیف نظام فئودالی. جنگ داخلی برده داری را لغو کرد و افزایش داد به حیاط عمل از سال 1862. جنگ جهانی اول تغییر نقش زنان در اقتصاد و هموار راه را برای سیاسی خود را رهایی. جنگ جهانی دوم افزایش نقش اتحادیه های کارگری و منجر به صریح تصویب کینزی کامل سیاست های اشتغال از طریق 1946 اشتغال عمل می کنند. در اروپا آن را تسهیل ایجاد یک دولت رفاه پس از جنگ از جمله خدمات بهداشت ملی بریتانیا است.

این خشونت آمیز پارگی سال به طول انجامید. ما می توانیم امیدوار باشیم که این وحشتناک عمومی-بهداشت بحران نیز خواهد شد به طور موقت. و هنوز “زمان جنگ” استعاره است از بسیاری جهات مناسب است. زندگی روزمره تبدیل شده است; فقط در دو هفته تقریبا ده میلیون آمریکایی را در زمینه نرخ بیکاری و در اوایل این هفته کاخ سفید نیروی کار گفت: مرگ و میر می تواند در نهایت رسیدن به دو صد و چهل هزار نفر است. فقط در زمان جنگ مردم وحشت زده نگرش عمومی در حال تغییر هستند و در این شرایط نیاز به یک گسترش نقش دولت.

تا به امروز دهها میلیون نفر از کوچک و متوسط شرکت خواهد بود قادر به گرفتن وام های بانکی برای پوشش تمام هزینه های در حال اجرا از جمله دستمزد و اجاره برای بعد از هشت هفته. اگر آنها در حفظ و کارگران خود را در کتاب یا rehire آنهایی آنها گذاشته اند در چند هفته گذشته به وزارت خزانه داری را به طور خودکار به بازپرداخت وام در تمامیت خود. (من در مورد نوشت: این طرح در اوایل این هفته است.) دخالت بانک های پنهان این واقعیت است که این است که اساسا یک کمک هزینه فدرال برنامه که در آن عمو سام خواهد پرداخت دستمزد از ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها که در حال اسمی کارمندان بخش خصوصی. برای یک محافظه کار جمهوری خواه دولت این است که کاملا مداخله حرکت می کند. اما آن را پوشش نمی دهد شرکت های بزرگ و با وجود شک و تردید در مورد چگونه به سرعت و به طور گسترده ای وام گرفته خواهد شد تا. (اولیه گزارش نمی دلگرم کننده است.) اگر بیکاری تعداد همچنان رو به افزایش فشار رشد خواهد کرد برای دولت به رفتن بیشتر و کپی اورژانس کار-حفاظت از برنامه های است که بسیاری از کشورهای اروپایی به تصویب رسید که شامل کسب و کار از تمام اندازه ها و شامل دولت پرداخت آنها را به طور مستقیم.

در دیگر زمینه های سیاست بیش از حد Overton پنجره—طیف وسیعی از گزینه های مختلف سیاسی در نظر گرفته شده قابل قبول—در حال گسترش است. این عبور سریع از یک محرک بزرگ با بیشتر به آمده احتمالا دارای سوراخ ایده پشتکار ترویج شده توسط کسری hawks که ما “نمی توانیم” بیشتر برنامه های دولت است. با وجود تمام هزینه های اضافی خزانه داری ایالات متحده است که هنوز هم قادر به قرض گرفتن در قابل ملاحظه ای مطلوب: در روز پنج شنبه عملکرد در ده سال اوراق قرضه خزانه داری فقط 0.63 درصد است. و به عنوان یک backstop وجود دارد که فدرال رزرو با آن, الکترونیکی, چاپ آماده است.

شما لازم نیست که به یک تبدیل به مدرن پولی نظریه اشاره کرده اند که نشاط است که با تغذیه بیش از ماه گذشته خریداری شده و قرار داده شده در ترازنامه حدود 1.5 تریلیون دلار ارزش اوراق قرضه خزانه داری تجاری کاغذ و اوراق قرضه صادر شده توسط شرکت های بزرگ وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار, وام خودرو, و کارت های اعتباری و وام. در روزهای آینده آن را به خوبی ممکن است شروع به اعطای وام به طور مستقیم به شرکت های بزرگ. به عنوان تغذیه سازه های جامع شبکه ایمنی برای وال استریت و شرکت های بزرگ امریکا چگونه هر کسی می تواند استدلال می کنند در برابر یک اندازه و رویکرد جامع برای حفاظت رفاه کارگران پزشکی تحویل-رانندگان کامیون مواد غذایی-فروشگاه کارکنان و دیگر آمریکایی های معمولی در خط مقدم نبرد شامل COVID-19?

عموم مردم ممکن است درک برخی از مالی پیچیدگیهای اما آن را قطعا می بیند نیاز فوری به مراقبت های بهداشتی جهانی. بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط صبح مشورت در اوایل این هفته شبکه پشتیبانی برای مدیکر برای همه کسانی که از آن حمایت منهای کسانی که مخالف آن افزایش یافته است نه امتیاز. این ویروس نیست فقط بالا بردن حمایت اجتماعی پزشکی; آن را نیز تضعیف منابع مالی خصوصی-بیمه مدل. مراقبت از COVID-19 بیماران می تواند بسیار پر هزینه است. اگر شرکت های بیمه باید برای جبران این هزینه ها در سال آینده آنها می تواند خود را افزایش 2021 حق بیمه توسط بیش از چهل درصد با توجه به تجزیه و تحلیل پوشش داده کالیفرنیا طلایی دولت رسمی بهداشت-بیمه بازار. هر چند الیزابت وارن از دموکراتیک اولیه و این امر می تواند یک سورپرایز بزرگ برای برنی سندرز برای تضمین این حزب نامزدی آنها به خوبی می تواند در نهایت برنده این مناظره بیش از مراقبت های بهداشتی سیاست.

در یکی دیگر از مهم توسعه اخراج های دسته جمعی که منجر به از این ویروس نیز گذاشته لخت گناهان از فرفره اقتصاد است که در آن رانندگان و دیگر آنلاین-پلت فرم کارگران temp-آژانس کارگران و تمام انواع از مترجمان آزاد دسترسی ندارد به سلامت و بیمه و مرخصی استعلاجی و یا بیمه بیکاری. در ظاهر در CNBC در پنجشنبه سرمایه گذار جیمز Chanos گفت: او فروش کوتاه مدت سهام فرفره-اقتصاد شرکت های, چرا که مدل کسب و کار خود است که بر اساس طبقه بندی کارگران به عنوان خود اشتغالی به اجتناب از آنها را به هزینه منافع است به احتمال زیاد به چالش کشیده می شود. “من فکر می کنم هر دو احزاب سیاسی در حال رفتن به نگاه کردن به آن بسیار سخت” Chanos گفت.

خیلی بستگی به طول مدت بیماری همه گیر ، اگر در ارتباط خاموش شدن ناگهانی اثبات می شود منطقی کوتاه-زندگی—دو یا سه ماه—اقتصاد و بازار می تواند به دوباره بجای اول برگشتن نسبتا به سرعت. کنگره و تغذیه باد می تواند خود را به برنامه های اضطراری و نگرش عمومی می تواند تلنگر به عقب. اما دیگر این بیماری همه گیر در می رود و مرگبارتر از آن می شود بیشتر فشار خواهد بود برای دولت بیشتر فعالیت از اشکال مختلف.

این امر می تواند اطمینان بخش به فکر می کنم که این فشار همیشه منجر به اقدامات لازم و مترقی سیاست های, اما که ممکن است شوخی خودمان. یک مطالعه جدید به تاثیر از سال 1918 آنفولانزای همه گیر در ایالات متحده و کشورهای اروپایی نشان می دهد که این منجر به کاهش اعتماد اجتماعی. گسترش این ویروس سلول اقدامات انجام شده برای مقابله با آن و “شایعات در مورد جاسوسان دشمن گسترش عفونت فراتر از این خطوط به عنوان یک نوع از سلاح بیولوژیکی ایجاد جو سوء ظن و بی اعتمادی” نویسندگان اشاره کرد.

با برخی از مردم در حال حاضر فراخوانی برای ساکنان COVID-19 نقاط به طور محدود به مناطق خود را و مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به “چین ویروس” ما در حال حاضر شاهد برخی از پژواک از این پدیده است. به عنوان همه گیر تشدید آن می تواند منجر به افزایش بیگانه ستیزی بیشتر نویسههای مربوط به لهجههای مختلف منطقه ای تقسیم و حتی خواسته های استبدادی برای درمان که تهمت حل و فصل به ایده خود را به عنوان یک رهبر زمان جنگ ممکن است بیش از حد مشتاق به بهره برداری.

که بدترین حدس و گمان است. اما COVID-19 است تغییر ساختاری است که زیربنای سیاست آمریکا و, به عنوان با پیشرفت ویروس خود را به طیف وسیعی از نتایج ممکن است گسترده است. آن است که در چنین شرایطی که تاریخ ساخته شده است برای خوب یا بد.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>