Coronavirus کشته شدن سیاست اولیه

Andrea Crisante / Kolonko / Shutterstock / پل Spella / اطلس

چه اجرای آن خواهد بود. جو بایدن را ایستاده در کنار نماینده سابق Gabby Giffords در یک رالی بزرگ در میامی روز دوشنبه قبل از فلوریدا اولیه. آنها می خواهم راه آهن در برابر اسلحه, خشونت, انتقاد برنی ساندرز و دریافت شروع به سر در مصرف آن را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. آن را فقط به آنچه که تفنگ-کنترل حرکت مورد نیاز: یک ترشح رویداد خواهد بود که بیش از همه محلی و ایالتی و ملی ،

این تجمع در اصل برنامه ریزی شده در مارس 16, هرگز اتفاق افتاده است.

به جای Giffords تایید بایدن در یک ویدیو در توییتر. هزاران نفر از رسانهها شد ، اما آنها نبودند چه تفنگ-کنترل حرکت برای امیدوار بود. آیا می دانید این حمایت اتفاق افتاده است ؟ اگر شما, آیا شما مراقبت ؟

اسلحه. تغییر آب و هوا. اصلاحات مهاجرت. اصلاحات مالی. اصلاحات در آموزش و پرورش. جنایی-عدالت اصلاحات. هزینه های طرح های پیشنهادی. مالیات پیشنهادات. دموکرات انتخابات ریاست جمهوری شد و ضخیم هر مسابقه تا کنون بوده است در سیاست. هر نامزد به حال یک تیم مشاوره; هر مشورتی تیم تا به حال مقالات سفید و نقاط گلوله و ایده از آنچه می تواند از لحاظ نظری یک بار اتفاق می افتد نامزد خود در کاخ سفید و کنگره آماده به بازی همراه.

با تشکر از کروناویروس که همه از بین رفته اند. جدا از بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات همه گیر شده است تقریبا به طور کامل پیشی انتخابات ریاست جمهوری—بهداشت و درمان-مراقبت از استدلال فرو رفته در همان حفر شده در درخواست برای و در برابر مدیکر برای همه است که آنها بیش از سال گذشته است. Coronavirus بحران بازنویسی قوانین در مورد دامنه لوایح کنگره می تواند عبور مکیده تریلیون دلار در دولت و پول محور اقتصاد را به رکود و احتمالا یک رکود جهانی و روشن ساخته است که پیامدهای آن را تعریف چهار سال آینده مهم نیست که چه کسی برنده در ماه نوامبر.

طرفداران و فعالان برای مسائل دموکرات بودند بیشتر در مورد قبل از این ویروس تا به حال شده است در انتظار باید در نیروی کامل در این بهار. آنها در خانه نشسته و مانند هر کس دیگری است و آنها نمی دانند زمانی که شانس خود را دوباره خواهد آمد این سال و یا فراتر از آن.

“ما نیاز به درک که هیچ کس تا به یک توپ کریستال در حال حاضر. وجود دارد نه بسیاری از افرادی که اعتماد به نفس زیادی در مورد راه رفتن چیزهایی به شکل بالا می گوید:” پیتر Ambler مدیر اجرایی Giffords تفنگ-ایمنی سازمان است. چشمانتان به صورت یک پوشش نقره ای در بحران, او به من گفت که بسیاری از مردم در خانه ماندن است و به معنای رها کردن در تیرباران های دسته جمعی اگر چه وحشت-خرید اسلحه کرده مشخصی در همان زمان. آن را نیز بدان معنی است که پناهگاه در جای دیگر یک اصطلاح مورد استفاده تنها در تیراندازی. شاید تمام تمرکز بر بهداشت عمومی مردم را دریافت کنید متفاوت فکر کردن در مورد تفنگ ایمنی و شاید روشن ترین مثال از سیاست آمریکا’ عدم تولید سیاست است که هم راستا با افکار عمومی.

“در زمانی که [آمریکایی ها] بهداشت و ایمنی بیشتر در معرض خطر” Ambler گفت: “من فکر می کنم که تفنگ های ایمنی برای رفتن به ادامه برای شکستن از طریق به عنوان یک آشپزخانه-جدول شماره.”

فقط به عنوان اجتماعی فاصله بود سه هفته قبل trevor trust Pro-Choice امریکا امیلی لیست, Planned Parenthood, و چند تن دیگر مترقی گروه اعلام کرد که “زنان اجلاس” برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی در ماه جولای. در حال حاضر این کنوانسیون شده است نقل مکان کرد و به اوت و روشن نیست چه شکل آن را. آوردن مردم با هم برای اضافی گردهمایی روز قبل از ؟ حتی رهبران گروه های برگزاری این اجلاس می دانم که رفتن دشوار می شود.

“ما در حال تطبیق و حتی بیشتر انعطاف پذیر در فعالیت های ما, اما آن را نه یک گزینه به پرتاب در حوله در سازماندهی کند و یا به خصوص از طریق این بحران می گوید:” trevor trust رئيس جمهور Ilyse Hogue. “ایران همیشه برنده هنگامی که مردم کمتر شرکت می کنند و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر باقی مانده است یک اولویت برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

هر کس که محدود به خانه خود را تقریبا به طور قطع به این معنی است که زنان در روابط سوء استفاده نکرده اند قادر به ترک. عروق کرونر از روشهای پزشکی که قرار مسلما بدان معنی است که زنان که ممکن است باید به دنبال سقط جنین نمی توانید انجام دهید. (اوهایو و تگزاس کنتاکی و می سی سی پی طبقه بندی شده اند سقط جنین به عنوان یک غیرضروری روش به طور موقت منع از آن به طور کامل.) اقتصادی خرابه که کروناویروس در پشت برگ را تقریبا به طور قطع زمین به طور نامتناسبی بر زنان است.

که Hogue به من گفت: بدان معنی است که گروه ها مانند او هستند و نگاه به آینده. Trevor trust است که در میان گروه هایی که دیده می شود یک چشم انداز مثبت در تعامل با بسیاری از مردم نشسته بر روی نیمکت خود را با کامپیوتر خود. “در ادامه به طرح اتفاقاتی که متمرکز زنان یک عمل از امید و همچنین راه عملی برای یادآوری مردمی فقط به آنچه در خطر است. انرژی, ایده و کار است که می رود به برنامه ریزی استفاده می شود برای تقویت راه حل اگر ما به پایان رسید تا نیاز به لغو یک فرد در رویداد” Hogue گفت.

در ضمن به یاد داشته باشید خانواده-جدایی سیاست ؟ این مهاجران که باقی مانده بودند در بازداشتگاه? آنها در مرکز دموکراتیک اولیه مسابقه برای حدود یک هفته در ماه ژوئن زمانی که همه نامزدها در زمان رانندگی از سایت از اول بحث در میامی به دنبال بیش از یک دیوار در حیاط بازداشتگاه. آنها بدست مقدار توجه رسانه ها پس از آن حتی به عنوان طرفداران نگرانی در مورد گسترش ویروس در تنگ امکانات که اصلا اولویت بندی, دوش, اجازه دهید به تنهایی دست شستن. پاسخ به و پس از همه گیر نیست ترک مقدار زیادی از اتاق را برای اصلاحات مهاجرت. “ما می دانیم که این یک نبرد بزرگ برای ما به فراموشی سپرده شود بنابراین ما باید به صدای بلند و جسورانه می گوید:” خاویر والدس co–مدیر اجرایی ساخت جاده نیویورک زیادی مهاجران حمایت از حقوق سازمان. مانند دیگران او رسیدن است سخت برای, خوش بینی, با این استدلال که شاید این بحران را حمایت آسان تر است. “یکی از چیزهایی که در این لحظه نیز برجسته است این تقاطع از همه ما مسائل” والدس به من گفت.

در ساعت 6 صبح به صبح قبل از اینکه ما صحبت کرد شش مهاجرت و گمرک عوامل در زدم یک عضو والدس گروه ملی مکزیک در تمام دنده محافظ و او را دستگیر کردند. حتی برای آن وجود نخواهد بود تظاهرات. وجود دارد نمی تواند در کنفرانس های مطبوعاتی. “در حال حاضر تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که تماس و ایمیل” والدس گفت. ترس او از این است که این بیش از حد, نه جلب توجه.

پس از آن وجود دارد تغییر آب و هوا این موضوع که تا به حال تبدیل شدن به definitional در دموکراتیک نژاد رقابت با مراقبت های بهداشتی در نظر سنجی در مورد رای دهندگان نگرانی های بالا. همه گیر ممکن است به نظر می رسد بهترین تصور شوک به سیستم به مردم جدی در مورد تغییر آب و هوا—جمعیت کل جهان هم در پاسخ به یک تهدید اندازه گیری علم و (امیدوارم) در نهایت با شکست از علم برای بهتر یا بدتر.

اما فقط درخواست واشنگتن فرماندار جی Inslee رسمی بیشتر با شناسایی مبارزه با تغییر آب و هوا چقدر زمان او تا به حال به بحث در مورد محیط زیست در حالی که خانه های پرستاری و بیمارستان های در حال تاخت و تاز کردن توسط COVID-19. “شایان ذکر است که افرادی که به ما گفت که coronavirus جعل است یا نه باید نگران آن هستند همان افرادی که نادیده گرفته اند روشن و در حال حاضر علم در تغییر آب و هوا” Inslee سابق آب و هوا-مشاور سیاست, سام Ricketts گفت: من هفته گذشته است.

Ricketts در حال حاضر یک عضو ارشد در مرکز آمریکا و هر چند او را مشغول به کار در پتانسیل سیاست, پاسخ به همه گیر — او تاکید کرد که سرمایه گذاری در آب و هوا-تغییر تکنولوژی خواهد بود یک پچ برای سوراخ باز شدن در اقتصاد—او انتظار نیست coronavirus برای ایجاد ناگهانی فشار برای سیاست های زیست محیطی. از باراک اوباما به پیت Buttigieg تعدادی از رهبران دموکرات پیشنهاد کرده اند که این بیماری همه گیر ممکن است جرقه این نوع از عمل است. اما Ricketts مطمئن نیست.

“من نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به قرعه کشی یک خط مستقیم از یک ویروس است که کشتن مردم در سراسر جهان به تغییر آب و هوا” او گفت:.

برای دیگران هر چند همه گیر می کند چه هنگامی که بعید به نظر می رسید نگاه ممکن است. را سبز کرد که جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان صرف دو سال گذشته رد به عنوان غیر واقعی و غیرقابل تحمل. استفان o’hanlon ملی زمینه مدیر برای جوانان-اجرای طلوع جنبش است که منجر به اتهام سبز جدید ایران اشاره می کند که این طرح طراحی شده به این کشور از رکود اقتصادی با ساخت یک دهه 1930 به سبک سرمایه گذاری دولت در مبارزه با تغییر آب و هوا. در حال حاضر که رکود اقتصادی به نظر می رسد در اینجا.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که بعد از چند ماه باید از این پتانسیل به یک بار در یک قرن حاضر از سیاسی تجدید در این کشور” o’hanlon به من گفت روز چهارشنبه بعد از ظهر. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است صحبت کردن در مورد نجات شرکت های نفت و گاز در همان زمان که کار به خانواده ها در حال مبارزه و دیدن حقوق خود را ناپدید می شوند…. این یک لحظه واقعی حساب برای کشور ما است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>