Coronavirus شیوع می تواند از بدترین در مغلوب ساختن پیشی جستن

نیکلاس Kamm / گتی

هنگامی که یک مقام ارشد کاخ سفید aide خواهد مختصری جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 در مورد یک ویروس ابولا شیوع ویروس در آفریقای مرکزی آن را به سادگی آشکار است که سختی roiling پرت و دور افتاده بخش از جهان نیست فرمان توجه خود را. او ى را. “آن را مانند صحبت کردن با یک دیوار” یک فرد آشنا با این موضوع را به من گفت.

در حال حاضر جدید کروناویروس که در چین نشات گرفته است و مقابله با او را با یک پتانسیل همه گیر یک مشکل است که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آمادگی برای دیدار با. یک بحران است که به عنوان سوم آن ماه می تواند در قرعه کشی هر شخصی و مدیریتی شکست که رئیس جمهور نشان داده به این نقطه است. بسیاری از آنچه او علنا گفت در مورد ویروس اشتباه شده است, در نتیجه کمرنگ جلوه دادن هر گونه مشکلات در سازمان دیده بان خود را. او زمانی دامن زده که ترس خارجی ها از ورود به ایالات متحده را بیماری است. در حال حاضر او ممکن است دو برابر کردن در بیگانه سوء ظن. او گود سازمان های فدرال و خوار تخصص اولویت به جای خود شهود و مطالبات سیاسی خود را پایه. اما او نیاز به تکیه بر روی یک بوروکراسی او را مورد بدخواهی برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“ما یک رئیس جمهور که نمی کند به خصوص در مورد مراقبت از صالح دولت و کسانی که ایجاد یک فرهنگ که در آن خبر بد تعطیل است, می گوید:” سناتور دموکرات برایان Schatz هاوایی که دولت است خانه را به یکی از چند فرودگاه غربالگری مسافران برای coronavirus. “و هنگامی که شما در حال برخورد با یک پتانسیل همه گیر شما نیاز به دانستن همه خبر بد. اگر این بیماری به پایان می رسد قریب به اتفاق نیست ما است که می تواند یک برکت و رحمت است. اما آن را نمی خواهد به دلیل تهمت و دولت آماده بود. آنها نمی شد.”

از اول مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده نادرست اطمینان. در یک مصاحبه با CNBC در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن نگهداری می شود که coronavirus بود “کاملا تحت کنترل” است و او نگران نیست در مورد خطر یک بیماری همه گیر. “این خواهد بود فقط خوب,” او گفت:.

به جز که آن را تحت کنترل—آن را هنوز هم نیست و هیچ کس نمی داند چقدر بد خواهد بود. “حتی یک معلم مدرسه ابتدایی نمی باید گفت که” مایکل مینا یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد دانشکده بهداشت به من گفت. “هر کس با استفاده از احتیاط در چگونه ما در حال فریم آنچه در خطر است در درجه اول از آنجا که ما درک نمی کنند آنچه در خطر است و در این لحظه است. آخرین چیزی که هر کسی می گویند که ” ما هستیم نگران نیست.’ هر کس نگران است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اول خوش بین ارزیابی تعداد افراد بیمار توسط ویروس spiraled. در زمان CNBC مصاحبه 17 نفر در چین کشته شده بود از ویروس و حدود 540 آلوده شدند. امروز مرگ و میر است که در مورد 1,900 و تعدادی از عفونت های تاپ 73,000. حداقل 15 مورد گزارش شده در ایالات متحده و اضافی 14 آمریکایی مبتلا به این ویروس دیروز وارد زیر خود را تخلیه از یک کشتی کروز در ژاپن است.

خیلی در مورد این ویروس این است که هنوز هم ناشناخته است, اما شما نمی دانید که گوش دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن. صحبت کردن با ملت فرمانداران در یک کنفرانس هفته گذشته رئیس جمهور گفت: آن را دفع هنگامی که نوبت آب و هوا گرم. “به طور معمول آن دور خواهد شد در ماه آوریل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. در واقع هیچ کس نمی داند که شیوع این بیماری فروکش خواهد کرد و آنچه که کارشناسان گفته اند که درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن Panglossian اطمینان. هفته گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات گفت: این ویروس می تواند معطل به سال آینده و در نهایت ایجاد یک “جای پا” در آمریکا

هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ یک hardheaded ناسیونالیسم. در ژانویه 31, دولت اعلام کرد سختگیرانه ممنوعیت سفر: بیشترین اتباع خارجی که می خواهم به تازگی به چین محروم شدند از ورود به آمریکا و آمریکایی ها هشدار داده بودند به روشن ماندن کشور است. این اقدامات—که حرفه ای بهداشت عمومی مقامات استدلال مورد نیاز برای به تاخیر انداختن این ویروس گسترش را شکست و با راهنمایی از سازمان بهداشت جهانی بود که توصیه محدودیت در مسافرت و یا تجارت است. محدودیت بود اما منعکس کننده زنگ آمدن از مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه.

در داخل دولت و برخی از مقامات حفظ که چین نشان داده است نیاز به همکاری و یا شفافیت به عنوان ویروس گسترش یافته است. “این شده است یک سیگنال شکست کمونیست چینی در دست زدن به بحران” پیتر ناوارو ارشد تهمت تجارت مشاور است که بخشی از دولت را تلاش برای مبارزه با شیوع به من گفت. “CCP سرکوب اطلاعات اولیه برای هر دو ایالات متحده و مردم چین است. این تاخیر مجاز ویروس به تکثیر بسیار سریع تر از آن خواهد بود و در غیر این صورت رسیدن به کشورهای دیگر است که آن را در غیر این صورت ممکن نیست.”

اما منتقدان از چه کسانی و در جای دیگر گفته اند این ممنوعیت غیر ضروری هستند و می تواند تولید یک نژادپرست صهیونیستی علیه مردم چین است. یک چینی خارجی رسمی خواسته ایالات متحده: “کجا است آن همدلی?”

همدلی ممکن است مصدوم از مغلوب ساختن پیشی جستن خود از ترس او این است که سخت گیر در مورد سرایت. بدن انسان سفر با او خواهد مطمئن شوید که دو پیاده سازی شد و همیشه در اختیار خود را: یک Sharpie برای امضا و ضد عفونی کننده دست برای میکروب گفت: سابق کاخ سفید رسمی که مانند دیگران با من صحبت کردیم برای این داستان صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن. دستیاران خواهد سعی کنید به سرکوب سرفه در حضور او. اگر آنها نمی تواند سرکوب مکرر عطسه تهمت ممکن است منظور آنها را به ترک حضور او. “او گفت:” برو خانه.’ او فقط نمی خواست آنها را در هر نقطه در نزدیکی او” سابق رسمی به من گفت.

هنگامی که یک بیماری همه گیر ابولا زده در سال 2014 مغلوب ساختن پیشی جستن شدت دستپاچه شده بود. برای ماه او فرستاده وخیم پیام با یک موضوع مشترک: نگه داشتن این ویروس در خارج از ایالات متحده در تمام هزینه. او ایراد گرفت و سپس رئیس جمهور باراک اوباما برای ارسال نیروهای نظامی به آفریقا برای مبارزه با آن و chided او را برای بازی گلف در میان شیوع. (یک زن و شوهر از هفته پیش با تعدادی از coronavirus عفونت ستون تا تهمت نمی دریغ به انتشار یک عکس از خود را teeing در باشگاه گلف خود در وست پالم بیچ فلوریدا.)

بنابراین مشخص شد او به خاطر ابولا از آمدن به ایالات متحده تهمت می خواستم به نگه داشتن آمریکایی ها ، یک پزشک به نام کنت Brantly رفته بود به لیبریا برای درمان بیماران ابولا و آلوده شد. زندگی خود را در معرض او airlifted به بیمارستانی در آتلانتا. تهمت بود و او باور نمی کند که Brantly باید اجازه بازگشت به خانه برای درمان. “آمریکا نمی تواند اجازه می دهد افراد مبتلا به ابولا به عقب. مردم که به دور از مکان به کمک بزرگ هستند—اما باید عواقب رنج می برند!” او در توئیتر خود نوشت.

Brantly در نهایت به بهبود است. من با او تماس تازگی و از او خواسته در مورد تهمت سخت-خط موضع. در یک ایمیل به او اشاره نمی کند رئیس جمهور اما نوشت که “ما باید انتخاب کنید و شفقت بیش از ترس. ما باید انتخاب کنید برای پاسخ به مردم (حتی مرگبار شیوع بیماری های عفونی) با اقدامات و سخنان و نگرش است که انتقال شفقت و رعایت کرامت انسان همکار ما.”

قبل از اینکه طولانی, مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود برای رئیس جمهور در یک ضد مهاجر پلت فرم. یکی از پیام او تحت فشار قرار دادند این بود که مهاجران حمل سرایت. در سال 2015 او قرار داده و بیانیه ای هشدار داد که “فوق العاده ای از بیماری های عفونی است و ریختن در سراسر مرز” یک ادعای پشتیبانی نشده توسط واقعیت است.

باید از شیوع کروناویروس در آمریکا آن را مطرح می تواند بزرگترین آزمون هنوز از مغلوب ساختن پیشی جستن شایستگی مدیریتی با توجه به عادت آسانسور قضاوت خود را بر نظر کارشناس به عنوان من قبل توضیح داده.

او گفت: او می داند که بیشتر در مورد تروریست ها از ژنرال بیشتر در مورد رسانه های اجتماعی از Facebook بیشتر در مورد اقتصاد از فدرال رزرو. در سال 2014 او پیشنهاد کرد که او را درک بیماری بهتر از اپيدميولوژيستها و گفت که “ابولا بسیار آسان تر برای انتقال از CDC و نمایندگان دولت در حال اعتراف.”

در میان شیوع آن سال اوباما شنود گذاشته به اصطلاح تزار ران Klain برای هماهنگ کردن کار کشت از آژانس های فدرال. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کرده است مدل های مختلف راه اندازی 12-عضو کارگروه به ریاست یک عضو کابینه الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی. کار نیروی ثابت شده balky می گویند Schatz و همکارش سناتور Mazie Hirono که همچنین یک دموکرات هاوایی: بدون یک نقطه فرد در فرمان وجود دارد عبور-از-باک ذهنیت ساخته شده است که گرفتن پاسخ دشوار است. Hirono می گوید که او “اطلاعات متناقض” درباره چگونه مردم را به قرنطینه می شود و خواهد شد که پای این لایحه است. “هنگامی که ما [آذر] آنها معمولا به مراجعه ما به سازمان های دیگر” او به من گفت. “یکی از راه های ما می توانید تغییر دهید و این عدم ارتباط این است که یک فرد مسئول است. ما یک مدل است که: این بیماری همه گیر ابولا در سال 2014.”

برای ناوارو گفت: دولت پاسخ موثر بوده است. “ایالات متحده در تلاش است برای رفتن به یک مدل تلاش در مبارزه با یک بیماری عفونی مثل این” او به من گفت.

در برابر تهمت به نظر می رسید در تقابل با تیم خود را دارد. که ممکن است چیزی برای انجام با فاصله گرفتن اولویت ها. او به دنبال حفظ ارتباط با رئیس جمهور چین به عنوان دو spar بیش از مسائل مربوط به تجارت. در طول بحران او را نشانه رفته ستایش در یازدهم اما آنچه در او نیست ذکر شده است عمیقی منبع سرخوردگی خود coronavirus نیروی کار: چینی رهبران آهسته بوده است در اجازه دادن به آمریکا برای کمک به.

در اینجا ممکن است مفید باشد اگر تهمت حفظ کرده بود قوی دیپلماتیک برای صاف کردن مذاکرات است. اما روحیه در وزارت امور خارجه رنج می برد در امریکا “اولین” عصر با رئیس جمهور اقدام به قطع بخش بودجه و خروج از موقعیت های کلیدی پر نشده. ویلیام برنز معاون سابق وزیر خارجه که با صرف بیش از 30 سال به عنوان یک دیپلمات و کسی که بازنشسته شد در سال 2014 به من گفت: “این sidelining حرفه ای تخصص بیش از سه سال گذشته شما قرار می دهد در یک نقطه ضعف در برخورد با بحران ها و چالش های بزرگ مثل این یکی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که شخصیت در هر درام. او می خواهد برای ترویج این ایده که همه چیز خود را در سازمان دیده بان در حال بهبود است. ویروس شناسی نیست سیاست ، توییتهایی نمی گم واکسن. غرایز خود را در مواجهه با شیوع است که چپ جهان در لبه خطرات همه چیز بدتر بود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>