Coronavirus Shutdown ویرانگر است اما لازم است برای برادوی

An empty theater.
تئاتر تعطیل خواهد هزینه ده ها میلیون دلار قرار داده و بسیاری از مردم از کار. اما خطر سلامت برای آن دسته از کارگران انجام در محله های نزدیک بیش از حد بزرگ است.عکس توسط Mark Kennedy / AP / شاتر

مانند بسیاری از جنبه های زندگی تحت این رمان coronavirus همه گیر تعلیق برادوی نشان می دهد که اتفاق افتاده است به آرامی و پس از آن همه در یک بار. آن را تنها در صبح روز سه شنبه—روز مطمئن هستند که این هفته نیست ، —که تولید کننده اسکات رودین اعلام کرد با تخفیف پنجاه دلار بلیط برای خود در برادوی را نشان می دهد از جمله sellout بازدید “کتاب مورمون” و “کشتن مرغ مقلد.” “تا زمانی که شهر نیویورک باز برای کسب و کار خود را ضرب و شتم قلب باقی می ماند برادوی مرحله” رودین در بیانیه ای گفت. “این فرصت بی سابقه ای برای همه برای دیدن نشان می دهد که آنها در غیر این صورت ممکن است مجبور آسان و مقرون به صرفه دسترسی به.”

این یک “فرصت بی سابقه ای” و یا سلامت خطر ؟ عمومی بود که نقطه آگاهی از خطرات ناشی از تجمع در جمعیت های بزرگ و مفهوم اجتماعی فاصله. من خودم رفتم به برادوی موسیقی دوشنبه شب هنگامی که آن را به نظر می رسید مانند یک ریسک قابل قبول. مخاطبان بسته بندی شده بود. اما چهارشنبه جدول کلمات متقاطع دیگر احساس پایدار است. در ایالت واشنگتن فرماندار جی Inslee اعلام کرده بود ممنوعیت تجمعات از دو صد و پنجاه نفر و یا بیشتر در چند استان ها. N. B. A. فصل و نیویورک روز سنت پاتریک رژه لغو شد, همراه با بسیاری از حوادث زندگی می کنند در سراسر جهان است. که همان روز برادوی تولید کنندگان اعلام کرد توقف در طرفداران جمع آوری و در مرحله درب, اما نشان می دهد-باید-به-در روح غالب حداقل publicly. سپس در بعد از ظهر تایمز گزارش داد که یک بخشی-زمان برادوی usher به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از مشغول به کار در هفته گذشته در دو موسیقی “شش” و رودین خود را احیای “who’s Afraid of Virginia Woolf?”

تئاتر صاحبان اعلام کرد که وجود دارد خواهد بود عمیق شستشو و امکان بلیط مبادلات, اما آن را تا روز شنبه که آخرین مهلت گزارش شده است که در برادوی, لیگ, سازمان برادوی صاحبان و تولید کنندگان شد برگزاری جلسه اضطراری برای بحث در مورد امکان خاموش کردن. این آمد و چندی پس از شهردار, بیل د Blasio تا به حال با سی ان ان گفت: “من نمی خواهم برای دیدن برادوی تاریک اگر ما می تواند جلوگیری از آن” و گفت که او امیدوار است به “اعتصاب نوعی از تعادل است.” ساعت بعد اجتناب ناپذیر در نهایت به عنوان فرماندار اندرو کومو اعلام کرد محدودیت در گردهمایی پنج صد نفر و یا بیشتر. (برادوی تئاتر تعریف برگزاری پنج صد نفر یا بیشتر است.) برادوی را نشان می دهد لغو شد از طریق آوریل 12th, شروع, شنبه, شب, هنگامی که “شش”—موسیقی پاپ-موسیقی در wives of Henry VIII—مجموعه ای بود برای باز کردن در بروکس اتکینسون.

چرا آن را تا مدتها در برادوی برای تنظیم ؟ هزینه های اقتصادی ویرانگر است. با وجود این چندساله نگرانی که تئاتر—از “افسانه نامعتبر”—است که در حال مرگ برادوی بوده و پررونق است. در فصل گذشته در مجموع گیشه بود از 1.8 میلیارد و حضور و غیاب بود تا نه و نیم درصد با نزدیک به پانزده میلیون کاربران. به تعطیلی خواهد هزینه های بی حد و حصر ده ها میلیون دلار و قرار دادن بازیگران, کردند, ushers و بسیاری دیگر از کار. کیت Shindle رئیس جمهور از بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام قرار دادن یک بیانیه خواستار کمک دولت به هنر و سرگرمی کارگران و گفت: “سهام اعضای حرفه ای اختصاص داده شده که درآمد خود را به مراقبت از سلامت و حقوق بازنشستگی یک هفته از کار در یک زمان.” اما خطر سلامت برای آن دسته از کارگران انجام در محله های نزدیک بیش از حد بزرگ است, به عنوان آن را برای مخاطبان که انحراف از سمت. (متوسط سن برادوی theatregoers بین چهل و چهل و پنج هر چند matinee جمعیت تمایل به سفید.)

زمان است به خصوص بد است. فصل بهار یکی از شلوغ ترین نقاط برادوی فصل به عنوان یک مجموعه جدید نشان می دهد باز قبل از تونی مهلت در اواخر ماه آوریل است. در میان جدید نشان می دهد که دهانه اند scuttled هستند Tracy Letts درام “دقیقه” یک جنسيت-تعویض احیای “شرکت” مارتین مکدونا سیاه و سفید کمدی “جلادان” یک موسیقی جدید در مورد شاهزاده خانم دیانا, Neil Simon کمدی “پلازا سوئیت” و موسیقی نسخه از “Mrs. Doubtfire.” چندین نفر دیگر به معنای باز کردن و به زودی پس از آوریل 12th, از جمله مرکز لینکلن در تئاتر موزیکال “پرواز بر فراز غروب” احیای David Mamet آمریکایی “بوفالو” و بیس بال کمدی “من را”—همه از آن خواهد شد از دست دادن خود را پیش نمایش دوره.

حتی اگر فرض کنیم که تئاتر بازگشته است در اواسط ماه آوریل که مشخص نیست که آیا تمام این تولیدات زنده خواهد ماند. شایعات در حال حاضر در حال چرخش است که برخی از نشان می دهد در حال رکوع اما برادوی روزنامه نگار به من اطمینان در روز پنج شنبه که “بوفالو آمریکایی,” “Beetlejuice,” “در دقیقه” “جلادان” و جدید موسیقی “آواز خواندن در خیابان” سر گرفته خواهد شد در این هفته از آوریل 13th, “زمانی که دولت نشان می دهد برادوی می توانید دوباره باز کنید.” (آن را به دور از جهان ترین مشکل فشار دادن اما جوایز تونی برنامه نیاز به افکار.) هیچ چیز از این مقدار تا کنون اتفاق افتاده است به برادوی صنعت به غیر از مختصر خاموش شدن ناگهانی برای اعتصاب و پس از 9/11. در وال استریت ژورنالتری Teachout پیشنهاد کرده است که با استفاده از livestreaming موقت به عنوان روشی برای نگه داشتن صنعت شناور. آف برادوی و شرکت های منطقه ای تئاتر در سراسر کشور نیز لغو اجرای برنامه خروج از موسسات است که برای تولید آنها و هنرمندان و کارگران که آنها را روی صحنه از نظر مالی آسیب پذیر است.

به سختی وجود دارد یک حرفه یک کشور و یا یک جنبه از زندگی روزانه است که نمی توان با این بیماری همه گیر. اما ممنوعیت جمعیت کاهش به هسته از چه می دهد تئاتر هویت خود را. برادوی خاموش شدن ممکن است چند روز بعد از آن را باید داشته باشد اما آن را به سمت راست حرکت می کند اگر یکی از دردناک. در دهه هشتاد در نیویورک تئاتر صحنه اب و هوای یک نوع متفاوت از بحران بهداشتی که طولانی شد و مرگبار و ویرانگر پاک کردن تقریبا یک نسل از هنرمندان و مخاطبان است. از بسیاری از آثار هنری که گل از ایدز اپیدمی یکی از جدید ترین این است که متی لوپز multigenerational درام “ارث” در مورد قطع ارتباط بین مردان همجنسگرا که از طریق آن زندگی می کردند و آنهایی که جوان برای آنها زندگی در زیر آن را غیر قابل تصور است. نشان می دهد شده است بازی در بریمور تئاتر از سپتامبر و آخرین آن با عملکرد برنامه ریزی شده بود برای این جمعه. اما بسته شدن در آمد سه روز زود است.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>