Coronavirus اسپرز یک جنبش از مردم بازپس خانه های خالی

A sign hung in front of a home reads SHELTER IN THE STORM.
یک گروه از فعالان در لس آنجلس هستند که با هدف ایجاد خانه های خالی در شهرستان در دسترس در قیمت مقرون به صرفه و coronavirus تیز شده است ضرورت.عکس توسط فردریک J. Brown / خبرگزاری فرانسه / گتی

کالیفرنیا بدترین بحران مسکن در این کشور خیلی بد است که زمانی که فرماندار گاوین Newsom آن در سال 2019 او با استفاده از سخنرانی مراسم تحلیف خود را به صورت یک “طرح مارشال برای مقرون به صرفه مسکن” متضمن ساخت و ساز از 3.5 میلیون واحد مسکونی تا سال 2025. در این ماه با یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد در لس آنجلس و سفارشات از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti کارگردانی ساکنان شهر به ماندن در خانه در تمام هزینه های فعالان را تبدیل توجه خود را به صدها نفر از خالی, دولتی خانه. وجود سی و شش هزار افراد بی خانمان در لس آنجلس و دیگران بی شماری در زندگی شلوغ ناکافی و ناپایدار شرایط. آیا آنها بیش از حد می تواند امن تر در یک خانه ؟ این بحران حاد از coronavirus و تناقض stay-در-خانه سفارشات برای یک بی خانمان جمعیت ممکن است ارائه فعالان شانس به نیروی تعیین کننده تغییر دهید.

در اواسط ماه مارس یک گروه از افراد بی خانمان و مسکن-مردم نا امنی که خود را Reclaimers در زمان در اختیار داشتن یازده خانه های خالی در آرام طبقه کارگر محله به نام El Sereno شرق مرکز شهر. خانه ها در میان صدها نفر که Caltrans دولت حمل و نقل اقتدار خریداری قرن گذشته با هدف منهدم کردن آنها راه را برای گسترش 710 آزادراه. آنها خالی—که بسیاری از آنها خالی برای سال. با توجه به روبرتو Flores, یک مستاجران-فعال حقوق پس از خرید خانه, Caltrans اجاره آنها گاهی اوقات به صاحبان قبلی و سپس مطرح اجاره شتاب وادار بسیاری از آنها را. (که آنچه اتفاق افتاده است به او.) به تازگی پس از چند دهه از اعتراض از محیط زیست preservationists و اجتماعی-فعالان عدالت در ال Sereno جنوبی پاسادنا و پاسادنا اتوبان پروژه شد و در نهایت مشخصی ترک املاک و مستغلات در برزخ—آشکار زباله در میان یک فاجعه کمبود مسکن است.

برای سال فلرس و سازمان ایالات Caltrans مستاجران شده است دادخواست Caltrans به خانه های موجود برای فروش و یا اجاره در قیمت مقرون به صرفه و coronavirus تیز شده است ضرورت. “این چنین نیست که ما در زمان استفاده از COVID-19 اما COVID-19 به ما بیشتر از یک دلیل که چرا ما تا به حال به انجام این کار” او به من گفت. “آن را نمی, مانند,” اوه, بله, این است که زمان برای انجام آن است. آن را ” Oh shit. این بیشتر از یک دلیل ما مجبور به انجام این کار است.’ آن را نه فقط قرار دادن مردم در خانه—آن را به صرفه جویی در زندگی می کند اجازه می دهد خانواده ها به خود منزوی کردن و نگه داشتن کودکان خود را امن است.” او و دیگر فعالان شناسایی امن ترین خانه ها در بهترین شرایط و همسان آنها را با پتانسیل کارکنان خوب متولیان که کار برای بهبود خانه. مهم بود که او گفت: به منظور محدود کردن reclamations; هدف نهایی او این بود که مردم چمباتمه در خانه اما برای اضافه کردن نیروی اخلاقی به این دلیل که آنها در حال ساخت به Caltrans. “البته هر کسی می تواند آن را انجام دهد. اما وجود دارد مقدار زیادی از توجه در اینجا برای ما و آنچه که ما انجام دهد و به نظر ما. من می گویند شما می خواهید به تباهی ، ما قصد داریم نگاهی دیگر; ما در حال رفتن به محل کار در آنهایی که ما داریم.’ “

در میان Reclaimers است یاقوت Gordillo, یک سی و سه سال L. A. متولد مادر سه که زندگی کرده بود چند مایل دور با فرزندان و شوهر در یک آپارتمان استودیو کوچک. او ملکه اندازه تخت دو برابر به عنوان یک میز ناهار خوری/مشق منطقه/ترامپلاین و بچه ها در سن هشت تا چهارده خواب در یک سه گانه-طبقه سفری یک طول بازو دور. اجاره فقط زیر یک هزار دلار در ماه در حدود نیمی از آنچه Gordillo شوهر را بدست آورده و به عنوان یک راحتی-فروشگاه اپراتور در یک ایستگاه گاز: غیرقابل تحمل و حتی در مناسب شرایط اقتصادی و بالقوه فاجعه بار در آن مطرح شده توسط این بیماری همه گیر. برای شش ماه قبل از این خانواده پیدا studio, آنها تا به حال هیچ خانه خود را. Gordillo و بچه ها در آنجا ماند در futon در آن خانه در حالی که شوهر او را خواب در جاهای دیگر.

زندگی در بالای یکدیگر به خصوص شخص دیگری در فضا مشکل بود: Gordillo کودکان عصبی چالش ها و همچنین شرایط تنفسی. چند ماه پیش در رسانه های اجتماعی او یاد گرفته در مورد یک گروه از مادران بی خانمان در منطقه خلیج که تا به حال نقل مکان به یک توسعه دهنده متعلق به خانه خالی در غرب اوکلند جرقه جنبش به نام بچه 4 مسکن. (اوکلند مامان و حذف توسط کلانتر تحت حکم دادگاه در حال مذاکره با شهر اوکلند و توسعه برای این ملک به فروش می رسد به زمین اعتماد است که اجازه می دهد خانواده بازگشت.) پس از تحقیق در مورد خواص متعلق به شهرستان, دولت, منطقه مدرسه و مترو و صحبت کردن به بی خانمان محلی جامعه Gordillo رفت و درب ضربه زدن در ال Sereno برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خالی Caltrans خانه.

با شیوع COVID-19, Gordillo تصمیم گرفت که او دیگر نمی تواند صبر کنید. به عنوان او آن را می بیند این بیماری همه گیر در معرض واقعیت زندگی بسیاری مانند خود او از جمله کسانی که از همسایگان سابق. “برای ما در آپارتمان بیست واحد مانند معدن و مردمی که هم اتاقی از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت اجاره بها—به آنها پرداخت می شود بسیار کم است. بسیاری ممکن است مستند نشده بسیار underpaid—آنها در حال رفتن به کار هر روز و داشتن شغل های مختلف و در معرض بسیاری از مردم و آینده و حلق آویز کردن در ساختمان,” او گفت:. “شما به طور مداوم در نزدیکی کسی. . . . با COVID-19 اگر ما به طور مداوم در معرض بودن به دیگران آن را گسترش و آن را به گسترش سریع واقعی است.”

Gordillo یافت خانه unlocked—Flores به من گفت که ناشناس مسکن فعالان “تسهیل ورود”—نقل مکان کرد و خانواده اش را به یک خالی سه خوابه خانه متعلق به Caltrans. آنها آویزان bedsheet در سراسر سردر که بر روی آنها نوشته شده بود در ضخیم, سیاه, Sharpie, “پناهگاه طوفان است.” من به صحبت Gordillo بیش از FaceTime چند ساعت قبل از شهردار سفارشات در اثر میگرداند و هر کس در این شهرستان به ماندن در خانه. او تیره و مجعد بود سفید ریشه. او لبخند زد tensely—یک وحشت زده و عصبی ترکیبی از لذت و ترس است. “این یک خانه زیبا,” او گفت:. آن را به نظر می رسد به تاریخ به نوزده-سی; نمودار رشد pencilled در درگاه پیشنهاد کرد که آخرین آن سرنشینان چپ در سال 2013. تا به حال آنها مجبور شده اند ؟ خواهد او بود ؟

“شما می خواهید یک سفر؟” Gordillo خواسته چرخش دوربین در اطراف او به عنوان راه می رفت و من از طریق اتاق: یک اتاق نشیمن با میز ساخته شده و یک faux, شومینه, اتاق ناهار خوری و صبحانه قطعه زمین پیش امده. در آشپزخانه می بینم باقی مانده از صبحانه: یک دسته از موز و یک کیسه بزرگ از Mocha مخلوط را در مقابله با یک پشته از صفحات در نزول است. وجود اجاق اما داوطلبان آورده بود بیش از یک اهدا واشر و خشک کن و چون فراوان قفسه و کابینت Gordillo در نهایت یک محل برای ذخیره مواد غذایی کنسرو شده به دور از مواد شوینده.

یک راهرو به انتظارنشسته بودند با کیسه های آخر هفته بود و یک اتاق خواب با چمدان روی تخت. تا یک پرواز کوتاه از پله ها Gordillo به من نشان داد یکی دیگر از اتاق خواب بزرگ اتاق خواب استاد با اهدا اندازه تخت پادشاه و یک پیاده روی در گنجه. استاد حمام بود فیروزه و کاشی زرد رنگ ظاهر اصلی. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند,” Gordillo گفت. اما او احساس نمی حل و فصل. “اولین شب همه ما خواب در همان اتاق” او به من گفت. “ما دارای لیت و لعل زیاد می ترسم ، سپس آخرین شب از خواب در یک اتاق و من و من در خواب بود دیگر.” او گفت: “در 11 P. M., California Highway Patrol”—به اجرای قانون بدن با صلاحیت Caltrans خانه — “آمد از طریق دوازده گشت وسایل نقلیه به خیابان, رانندگی, به, وآمد به شناخته شده خانه های خالی. آنها می دانستند که ما در اینجا بودند و آنها میدرخشید چراغ ها در ویندوز, زمان عکس.” تنها در خانه با بچه ها هم ترسیده بود برای دیدن مردان را در خارج از پنجره: “من اینجا بودم با خودم. من می خواهم مراقب باشند. من واقعی بودن; من یک زن هستم.” او کودکان را در کفش های خود را فقط در مورد راه اندازی یک حمله هراس در او فرزند ارشد است که در طیف اوتیسم.

در اواسط ماه مارس شهردار Garcetti به طور موقت به حالت تعلیق اخراج برای کسانی که قادر به پرداخت اجاره بها با توجه به اثرات اقتصادی COVID-19. این Reclaimers امیدوار هستند که این مقررات به آنها اعمال می شود. اما حداقل یکی از کسانی که نقل مکان به یک ال Sereno خانه ممکن است مانع از reëntering توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا. (یک سخنگوی C. H. P را انکار می کند که آنها قفل شده است و هر یک از Reclaimers.) Flores, مستاجران-فعال حقوق زن به من گفت که زن شصت و هفت ساله خانه دار و دستیار که ترک خانه برای رفتن به محل کار. در شب بازگشت به پیدا کردن که جلوی درب که او را ترک کرده بود باز به اشتباه قفل شده بود; کلید خود را تنها مشغول به کار در deadbolt بنابراین او نمی تواند دریافت کنید. فلورس می گوید که در حال حاضر این زن به خوابیدن در یک اتاق خواب خانه با او معلول پسر همسر باردار خود و نوجوانی خود را-ager. قبل از اخراج مهلت قانونی خانواده در آستانه لگد از خانه خود را. Caltrans گفت: کمی علنا در مورد Reclaimers. “ما آگاه هستند از این وضعیت و Caltrans در حال حاضر در حال بحث در مورد استفاده از این خواص” مت Rocco سخنگوی آژانس به من نوشت در پست الکترونیکی.

Gordillo اشاره دوربین تلفن خود را از پنجره به بیرون. خیابان برگ با گیاهی مادها خال خال سیاه و سفید اتومبیل های گشت. “C. H. P. فقط سوار توسط,” او گفت:. “آنها گفت: آنها در حال رفتن به سعی کنید به اخراج آنها فقط بازرسی. اما بازرسی خود بسیار ترسناک است. آنها پارک شده در جلوی خانه که خالی خانه را که سوخته است.” او به من نشان داد یکی دیگر از خانه که در آن او تا به حال نقل مکان کرد و در اصل با یک گروه از Reclaimers قبل از اضطراب در مورد ازدحام موجب به حرکت به محل خود. “C. H. P. افسران در حال ایستاده در سراسر خیابان را از آن,” او گفت:.

زمانی که او برای اولین بار وارد فعلی خانه Gordillo گفت: او خواسته مجلس برای کمک به خانواده اش رشد. “من راه می رفت و من فقط dumbified با شادی بسیار با خانه,” او گفت:. در حیاط پشت او کشف کباب کردن آجر. یک فعال سیاسی بود که با آن نوشته شده در Instagram و به زودی به یک زن اظهار داشت که این خانه متعلق به من است و او امیدوار است آن را Gordillo خانواده به عنوان شادی بسیار به عنوان آن را به حال خود. برای من Gordillo panned تلفن خود را در اطراف حیاط و سپس به سمت خیابان دوباره. “اوه مرد,” او گفت:. “وجود دارد یکی دیگر از گشت, ماشین, رانندگی در جهت دیگر.” استراتژی خود برای جلوگیری از عفونت و خنثی کردن C. H. P., این است که هرگز ترک خانه دوباره.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>