Coronavirus را تهدید می کند هوستون معشوق رستوران

Dun Huang Plaza
هوستون رستوران فرهنگ ساخته شده است همدلی و باز بودن. در میان جهانی از همه گیر ما مواجه با آنچه که ما مدیون این نقاط که به ما داده اند بسیار است.عکس توسط Bryan Schutmaat

یک شب که چند هفته به عقب اگر چه آن را صادقانه احساس می کند مانند سال های من به پایان رسید تا در فو فو کافه محلی من اواخر شب, چینی, کسی که شام میخورد. معمولا آن را پر از لبه به لبه تا همه ساعت در خدمت سوم-shift مردمی از مجموعه باشگاه و هر تعداد از خانواده گرسنه. اما امشب متفاوت بود. به عنوان رمان coronavirus ساخته شده پیشرفت در سراسر ایالات متحده و افزایش تعداد موارد موجود در هوستون شهر ما محله چینی ها تا به حال نشده است معاف از نرخهای پایین در کسب و کار به صورت موازی محله در سراسر کشور. در برخی از نقاط در بللیر بلوار کل شیفت glided بدون مشتریان. شما می توانید پیدا کردن پارکینگ کافی در به طور معمول به سر می برند پشته از مراکز نوار. و در حال حاضر در فو فو هر جدول در دسترس بود.

اما پس از من دستور داد یک زن و شوهر در راه می رفت. و سپس در نهایت یک زن و شوهر از بچه ها در عرق. و سپس یک دسته از انواع کسب و کار راحت در لباس. و سپس چند مردمی تصادفا از طریق درب برای بایگانی اطلاعات. در سراسر منطقه به عنوان همه گیر شتاب آمریکایی ها بودند که فرح برای بلندی اختلال در زندگی روزمره خود—که ما در حال حاضر پیدا کردن معنی تعلیق ناهار خوری در دسترس نباشد. اما این رستوران حداقل برای امشب تا به حال به حل و فصل تا حدودی از جریان. من در زمان یک صندلی توسط ثبت نام. صحبت با یکی از صاحبان کمی. او به من گفت که بله کسب و کار کند بود اما گاهی اوقات زندگی کند و سپس او به من گذشت یک آبجو. آن را به طور منظم شب در لبه عمیقا نامنظم بار.

ناهار خوری بخشی از هوستون کیهان شناسی. آن را به عنوان جدایی ناپذیر به عنوان خاطره و نفت و هنر و خرد-و-پیچ ریمیکس فیلترینگ از طریق بلندگوهای ماشین بالا و پایین بزرگراه های ما. یک Zagat survey چند سال را در بر داشت که Houstonians خوردن بیش از هر دیگر عمده-ساکنان شهرستان در کشور و تصور می کنم که بخشی از ماده دسترسی از آنجا که شهر جهانی-غذا پناهگاه. ما باید هر تعداد از ظرافتهای اغلب در دسترس در همان خیابان اغلب به کمتر از ده دلار. شاید این هم به دلیل این شهر هزینه نسبتا پایین زندگی که به ما امتیاز قادر به غذا خوردن در همه, اجازه دهید به تنهایی چند بار در هفته.

زندگی در هوستون زندگی می کردند در شهر کره ای, رستوران های پنهان در پشت فروشگاه رفاه و ایستگاه های گاز و taquerias جمع در نوار مراکز و مجلل در جنوب محله نقاط. رستوران ما فرهنگ ساخته شده است همدلی و باز بودن و انعطاف پذیری—و در میان جهانی از همه گیر ما ناگهان مواجه با آنچه که ما مدیون این نقاط که به ما داده اند بسیار است. روز دوشنبه هوستون مقامات موظف است که تمام رستوران از بین بردن نشسته و خدمات برای پانزده روز همراه با یک بسته شدن همزمان از کافه ها و باشگاه ها. برخی از مکان فورا تبدیل به Instagram ترویج وانت و تحویل فرصت اما بسیاری از آنها به عدم ترافیک پا و یا اجتماعی-رسانه های رسیدن به بستن درهای خود را بلافاصله. به تدریج میلادی آغاز شد که جایگزین خدمات با امید بالا شروع به شاتر بیش از حد.

ماه گذشته یک عکاس سنگاپوری من دنبال Instagram, Nguan ارسال شده عکس های یک جمعیت از شام خوردن در خارج از زیر چراغ های نئون—فقط به طور منظم شب. “من این نوشته شده در Weibo و چینی پیروان می گویند که آنها واقعا آرزو آنها می تواند برای غذا خوردن بیرون بروید” Nguan نوشت: در یک نظر. با خواندن این مطلب احساس کردم کمی از این ترس که پس از تبدیل شدن به یک عامل اصلی در وضعیت فعلی ما. البته وجود دارد غمگین چیزهایی که ام اتفاق افتاده است و مهم تر بلافاصله با فشار دادن در این جریان بحران جهانی است. اما من نمی توانستم فکر می کنم از هر چیزی بیشتر مخل به زندگی عمومی در شهر خاص از دست دادن ها و رستوران ها. غذا خوردن می تواند یک چاره اندیشی موقت و یا یک جشن و یا کارهای عادی و روزمره. می توان آن را با مته سوراخ. یا یک روال. اما هنگامی که آن را رفته وجود دارد به سادگی چیزی است که شما می توانید در خود جای داده است.

هفته گذشته قبل از سوال از یک full-on بسته شدن حتی به وجود آمد من رشته مغازه در بهار شاخه های کوچک مفصل معمولا دودی و معطر با روغن کنجد و گوشت خوک کبابی—قفل درهای خود را قرار داده و یک علامت روی پنجره نوشته شده در هانگول. در اوایل این هفته به طور منظم من مکزیکی نقطه در ارتفاعات اعلام کرد که آن را بسته تا اطلاع ثانوی. در این روز پس از ممنوعیت به ظاهر در سراسر هر پلت فرم رستوران های ساخته شده خود تجدید نظر: برای مشتریان به منظور خرید کارت هدیه اهدا به صندوق raisers برای ثبت نشده کارکنان. این آهنگ همان است که از شهرستان به شهرستان. فو فو عامل در یک takeout-تنها پایه و اساس در حال حاضر همراه با هر رستوران در همان پلازا. صبح روز چهارشنبه در سریع مواد غذایی اجرا من گذشت از طریق پارکینگ و یک تعداد انگشت شماری از مردمی نشستن در اتومبیل های خود را در حالی که دیگران نشسته در بتن و یا محدود کردن زیرا که در آن رستوران و شام خدمت کرده بود به عنوان مقام سوم در حال حاضر وجود دارد از یک درجه اعتبار ساقط است. در اینجا بودند Houstonians انجام بهترین خود را برای پر کردن آن خود را.

ما ترکی نانوایی نیجریه بازارهای pupuserias پوشش کل Westheimer و Bissonnet ما تایوانی boba مغازه ما کوبا مفاصل که patios, نشستن به انتظارنشسته بودند با چراغ های کریسمس ما رستوران هندی خیلی خوشمزه و معطر است که شما می توانید آنها را بو از فیدر جاده—این مکان که کشت مردم به عنوان حد سود. اگر ما مبارزه برای آنها بسیاری را برای خوب است. کارکنان که شده است و ادامه خواهد داد, گذاشته نمی خواهد که شغل خود را برای بازگشت به. و همه ما خواهد بود بدتر از آن است. من کاملا می تواند به شما قول می دهم که.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>