“احمقانه ترین چیزی که”: گرجستان آرایشگری وزن جهت بازگشایی در طول یک بیماری همه گیر

A man looks through the papers covering his shop windows.
“شما نمی خواهید به نا امن, اما شما نیز نمی خواهید به از دست دادن درآمد” یک سالن مالک گفت. “این یک سنگ و یک محل سخت, شما می دانید؟”عکس توسط Curtis کامپتون / مجله آتلانتا قانون اساسی / Alamy

روز دوشنبه در عرض چند ساعت از فرماندار برایان کمپ را اعلام کرد که بسیاری از گرجستان کسب و کار می تواند بازگشایی در جمعه مورین یک شصت و نه ساله بازنشسته یک معلم, پیامک آرایشگاه او که صاحب یک سالن در آتلانتا حدود یک ساعت از مورین را در آتن. “آنهم می گوید شما می توانید برای باز کردن! 🙂 من وقت است که روز جمعه از این هفته. شما چه برنامه ریزی؟” مورین که رای برای کمپ ساخته انتصاب هشت هفته قبل از آن قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس به حال تعطیل کردن بسیاری از کشور بود و او امیدوار به نگه داشتن آن. آرایشگاه او یک مرد خود را در اوایل دهه شصت که پرسید که من نه با استفاده از نام او رای ندادند برای کمپ. او به او گفت که او نمی خواهد در بازگشایی تا پس از دوشنبه و تنها در یک محدود راه است. مورین می توانید سعی کنید یکی از دیگر آرایشگری, او گفت:, اما او نمی خواهد دیدن مشتریان خود را تا مارس 12th, در اولین. و به آرایشگر گفت: من چند روز بعد اگر “کمپ را در پروژه های علمی می رود به عنوان انتظار می رود”—که او به معنای بد”سپس من هیچ نظری ندارم که.”

نزدیک به یک هزار نفر در گرجستان بوده اند تا کنون از عوارض ناشی از کوروناویروس با توجه به اعداد است که گزارش شده است. (تعداد واقعی ممکن است بالاتر است.) مانند مرکزی گرجستان انجمن بهداشت و بسیاری دیگر در دولت و در سراسر کشور, آرایشگاه فکر نمی کنم از آن زمان به تغییر همه گیر پروتکل به منظور بازگشایی و کسب و کار و حتی با اقدامات احتیاطی مانند ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کننده. “من فکر کردم آن بود که اکثر نادان تصمیم گیری هر یک فرماندار می تواند که تا کنون ساخته شده است,” او گفت: “با توجه به علم ما با ارائه آنچه Fauci و دیگر بچه ها می گویند.” آرایشگاه چک روزانه مورد شمارش به طور منظم به او گفت. “آتلانتا بوده است خونتان بالا و پایین” او اشاره کرد. “من فکر می کنم دیروز ما تا به حال شاید دوازده صد موارد جدید. امروز شاید هفت صد یا بیشتر—اما آن را نیمه شب و در عین حال من نمی دانم.” وجود دارد بیش از بیست هزار مورد تأیید در دولت است. او گفت: “این لعنتی خیلی احمقانه اصرار بر کوتاه کردن مو در حال حاضر. اما شما باید به درک من مشتریان بسیار ممتاز. به آنها این است که یک قربانی برای رفتن بدون کوتاه کردن مو. من تا به حال مردم به من پول برای آمدن به خانه خود را—چه تفاوت است که جاوا را ؟ من نمی دانم. آن را بسیار تحت عنوان جهان.”

آرایشگاه کارکنان و پیمانکاران که اجاره غرفه از او در سالن. مدت کوتاهی پس از اعلام او آنها را فرستاده گرجستان دولت هیئت مدیره از زیبایی و آرایشگران’ دستورالعمل بازگشایی که او به نام “احمقانه ترین چیزی که—اجتماعی فاصله در حالی که به یک مدل موی سخت است.” هیئت مدیره توصیه می کند که آرایشگران پوشیدن محافظ صورت و دستکش به عنوان یک شروع است. “شما نیاز به در یک smock هم” صاحب سالن رفت “و خود را تغییر دهید smock بعد از هر برش به یکی دیگر از پاک مقادیر smock. مشتری است که در مقادیر کیپ و smock و گردن بپیچید. و سپس شما باید برای پاکسازی تمام ایستگاه و صندلی.” مصرف هر مشتری متوسط و داشتن آنها پاسخ پرسشنامه سلامت نیز توصیه می شود. “اگر من گرفتن پرداخت حقوق و دستمزد یک جراح” سلمان گفت: “این ممکن است به ارزش تمام شستشو.”

برخی از پیمانکاران در حال حاضر به ریسک برای پرداخت صورتحساب خود را. “ما می تواند صبر کنید” مالک گفت: با اشاره به بازگشایی. “اما من احساس می کنم مثل این آرایشگاه chomping در بیت—اگر آنها مایل به آن را انجام دهد و واقعا آن را به طور جدی و من در آنجا به نظارت بر آن—من نمی توانم به آنها می گویند هیچ. اما” او افزود: “من نوع یک wimp.”

یکی از این پیمانکاران بریتنی که سی و پنج است در این سالن به مدت چهار سال. “اگر خانه انبار می شود و مردم می توانند فروشگاه زیرا آنها خسته شده و می خواهید برای خرید گیاهان و هدف می تواند باز کردن برای مردم را به خرید شلوار یوگا,” او به من گفت: “من نمی بینیم آسیب در من—با دقت و با خیال راحت انجام یک مشتری است.” بریتنی گفت که او یک جمهوری خواه اما رای دادن برای کمپ. او اتهامات حدود دو هزار دلار در هر جلسه. “دوازده صد نیست حتی نصف من غرفه اجاره,” او گفت: با اشاره به محرک بررسی او دریافت شده از دولت فدرال است. (صاحب سالن نیست هزینه اجاره غرفه در حالی که فروشگاه بسته شد.) “بنابراین شما نمی خواهید به نا امن, اما شما نیز نمی خواهید به از دست دادن مشتریان و یا درآمد. این یک سنگ و یک محل سخت, شما می دانید؟”

من با صحبت بریتنی و با مورین چهارشنبه شب در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور تهمت و گفت که او “به شدت” مخالف کمپ تصمیم به بازگشایی شد که در آن “فقط بیش از حد به زودی.” مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت در توییتر برای تظاهرات پراکنده در یک تعداد انگشت شماری از کشورهای است که به نام برای فرمانداران اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی; سخنان خود تعجب برانگیز بود. هر دو بریتنی و مورین تماشا جلسه توجیهی در روز چهارشنبه. “آن را گیج کننده” مورین گفت: از پیام های مخلوط شدند. بریتنی تا به حال یک نظریه است. “من فکر می کنم برگ برنده استفاده کمپ برای دیدن چگونه مردم را به واکنش نشان می دهند,” او گفت:. “سپس تهمت می آیند صرفه جویی در روز.” او افزود: “من شخصا فکر می کنم در کمپ احمقانه است به اندازه کافی بود که خوکچه هندی. او در زمان طعمه.” مورین برای بخش او را درک نمی کنند چقدر کمپ انتخاب شده بود که انواع کسب و کار می تواند بازگشایی—در علاوه بر این به آرایشگاه لیست شامل سالنهای بولینگ کوچه ها و سالنهای ماساژ. (شوهرش او گفت: نمی توانستم باور است که تو سرو نیز در این فهرست است.) “این است که شاید سطحی” او افزود: “اما کمپ دارای یک همسر و دختران. شاید آنها او را تشویق به باز کردن آرایشگر و ناخن سالن?”

George R. نویس و عمومی-سیاست مدافع به جلو قرار داده و دیگری نظریه در یک کثیرالانتشار نامه به محلی در یک وب سایت. “این مورد اطمینان مردم نمی توانند فایل بیکاری” R. نوشت. به عنوان نرخ بیکاری را به بالاترین رکورد را خاموش است در معرض خطر گرجستان صندوق بیکاری که خواهد بود برای دوباره پر کردن R. استدلال کرد. او معتقد است که کمپ ممکن است دیده یک فرصت: افراد مشغول به کار در بولینگ کوچه و در و تو سرو در حال حاضر نمی خواهد بود قادر به ادعا می کنند که آنها غیر ارادی بیکار. “هدف از این نیست برای باز کردن این کسب و کار” R. نتیجه گرفت. “آن را به کارگران وجود کردن دل است.” خواسته در مورد این نظریه یک سخنگوی کمپ اشاره من به آزادی مطبوعات صادر شده توسط دفتر فرماندار روز پنج شنبه که توضیح می دهد که در همراهی با یک حکومت اضطراری صادر شده در اواخر ماه گذشته افراد در گرجستان می تواند تا سه صد دلار در هر هفته بدون کاهش مزایای بیکاری و هنوز هم واجد شرایط برای شش صد دلار هفتگی فدرال مکمل شامل مراقبت عمل می کنند. انتشار اشاره می کند که افرادی که تصمیم “به جدا شدن از او محل اشتغال” می توانید فایل تعداد مدعیان بیکاری خواهد شد که تصمیم گرفت در یک مورد به مورد و بر اساس. هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد و مدیر سیاست در موسسه سیاست های اقتصادی چپ متمایل اتاق فکر به من گفت که کمپ را رهنمود بعید است که برای صرفه جویی در دولت از حد بر مزایای بیکاری. Shierholz افزود: “فرماندار کمپ تصمیم به بازگشایی خیلی از گرجستان است و اقتصاد بی پروا تصمیم گیری خواهد شد که هزینه زندگی و به احتمال زیاد اگر هر چیزی را به گرجستان اقتصاد بدتر در دراز مدت است.”

در جای دیگر در شهر دیگر آرایشگاه و سالن صاحبان بحث اگر و هنگامی که به بازگشایی شده است. برخی باز خواهد شد در هفته آینده. برخی از این هفته پس از. برخی هنوز نمی دانم. “ما نگرانی اول این است که اطمینان از ایمنی کارکنان و مراجعان” مایکل رندر های رپ و کارآفرین بهتر شناخته شده به عنوان Killer Mike در بیانیه ای گفت: در مورد شرق آتلانتا سلمانی, کوله پشتی فروشگاه. “در حالی که ما بدیهی است که می خواهید به بازگشایی و ما باید انگیزه ای برای انجام این کار به عنوان صاحبان کسب و کار ما نمی خواهیم برای کمک به گسترش ویروس. همانطور که در حال حاضر ما به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی و ما نمی خواهد بازگشایی شده است.” برایان کمپ را باربر تامی توماس که خانواده متعلق به فروشگاه در شمال غرب آتلانتا یک نقطه مورد علاقه محلی برای سیاستمداران محافظه کار شد و از سوی دیگر با صراحت کامل آماده بازگشایی شده است. او همچنین تا به حال هیچ چیز اما چیزهای خوبی برای گفتن در مورد کمپ رهبری است. “او انجام می شود heck از یک کار بزرگ” توماس گفت: از کمپ, که, او به من گفت که آخر آمد در برش فقط قبل از این که فروشگاه بسته در اواخر ماه مارس است. “از زمان آن را در زمان تا زمانی که نوک آن در بالا و شروع به پایین آمدن او مطلع همه در ایالت جورجیا” توماس اضافه شده است. (کمپ یکی از آخرین فرمانداران به موضوع اقامت در خانه سفارش هفته پس از شیوع شدید در جنوب غربی بخشی از دولت به عنوان موارد صعود در آتلانتا و در جاهای دیگر.) توماس همچنین معتقد است که رئیس جمهور تهمت انجام داده است “فوق العاده” کار و نا امید دموکرات ها که او فکر می کند که “برگزاری مسائل برای حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن از گرفتن reëlected.”

“من میخوام انجام دستورالعمل های” توماس به من گفت. او آمار و ارقام که کمپ کرده است صاحبان مانند او را در ذهن زمانی که او تاکید می کند اهمیت خود را—”از آنجا که او می داند که من خودرا برای امتحان اماده آنها را در وجود دارد,” او گفت:. “یکی یکی در. ماسک و دستکش و مقدار زیادی از الکل برای پاک کردن صندلی. هر آنچه که من باید انجام دهید. من shoeshine مرد او را پاک کردن.” او گفت: “آن را به ما به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک ما رو به جلو وزن ما در حال حاضر. من میخوام انجام بهترین من.” من از توماس آنچه که او ساخته شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را ملامت از کمپ. “او به فرمانداران حق را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد زمانی که برای بازگشایی, و این چیزی است که برایان در حال انجام” توماس گفت. او افزود: “اما اگر من تا به حال پنج دقیقه با مغلوب ساختن پیشی جستن, من می خواهم از او بپرسید که چرا او گفت که روز گذشته.”

صاحب سالن به من گفت که او اخذ شده است متون از مشتریان در هر دو طرف از طیف سیاسی است. ده ها تهمت و حامیان او گفت: باید “پیامک من برخی از نسخه, ‘تبریک من شنیده ام شما را وادار به باز کردن در روز جمعه! آیا من می توانم ؟ شاید این آخر هفته؟’ و سپس دوستان من که من می دانم در حال مغلوب ساختن پیشی جستن-haters, آنها, پیام کوتاه, ‘ما نگران شما. لطفا همین حالا باز نشده است. جای من می خواهم شما امن باقی بماند. ما مو می تواند به رشد کمی طولانی تر است.’ “او افزود: “این شگفت انگیز است که چگونه به طور کامل حزبی است.” در روز پنج شنبه او تا به حال یک تغییر از قلب او texted همه پیمانکاران به می گویند که او تصمیم گرفته است پس از انعکاس بیشتر که باز در حال حاضر اشتباه خواهد بود—که این امر با قرار دادن سلامت مردم و حتی جان خود را در معرض خطر و او نمی خواهد انجام این کار است. او با توجه به باز شدن در مه, اما نمی خواهد تصمیم گیری قبل از هفته آینده. مورین که هنوز شنیده می شود این خبر به من گفت که او در نظر گرفته شده در تلاش های مختلف آرایشگاه اما تکیه داده بود در برابر آن. “از طریق این همه چیز من شده است, ‘من باید فقط این یک بار در جایی دیگری؟” “او گفت:. “من بانوی تمیز کردن, دختر خود را در واقع می کند ، او افزود: “اما شما که نمی کنند. آن را به عنوان یک رفت و آمد مکرر گذشته قبل از اینکه شما موهای خود را انجام می شود در جایی دیگر.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>