این بحران می تواند گذشته 18 ماه. آماده می شود.

تاد Heisler / نیویورک تایمز / Redux

خود را نبرد ریتممن گفتن خودم به عنوان من بزرگتر از اندازه sweatpants برای سومین روز در یک ردیف. ماندن در داخل و دور از دفاتر ما روال و جامعه احساس نامطلوب و حتی برای کسانی که در یک سطح منطقی درک نیاز شدید اجتماعی فاصله. طرف خوب است که با داشتن بیشتر هم خانواده است. اما همه چیز به نظر می رسد طرح میتوانست حتی به میهن-امنیت حرفه ای که در استدلال upending همه چیز به سرعت گسترش COVID-19.

فقط به عنوان دریازدگی abates هنگامی که شما می توانید از ساحل این اختلالات است که این کشور در حال حاضر دچار خواهد بود آسان تر برای مدیریت اگر ما می دانستیم که آنها به زودی پایان خواهد بود. جامعه-جداسازی اتفاق افتاده است تلاش قابل ملاحظه ای سریع در عرض چند روز تمام جوامع همه اما تعطیل و در اوایل این هفته دولت فدرال در نهایت توصیه می شود همان. در روز پنج شنبه فرماندار گاوین Newsom دستور داد کل ایالت کالیفرنیا در خانه بمانند “تا اطلاع ثانوی.” اما راه بحران به پایان می رسد خواهد بود به مراتب بیشتر مبهم. وجود ندارد رفتن به یکی همه روشن سیگنال—و قطعا یکی در هر زمان به زودی.

به عنوان روز و هفته در انزوا رفتن و شوک از آنچه که فقط اتفاق افتاده است ؟ نوبت به خانواده زمان مبالغه استمردم تبدیل خواهد شد بیشتر مصر در دانستن دو چیز است: هنگامی که این بیماری همه گیر پایان ؟ و زمانی که می تواند ما را در بازگشت به عادی است ؟ این سوالات باید پاسخ های مختلف و پاسخ به دومی—به دور از صرفا علمی تصمیم—هدایت خواهد شد توسط ice-cold اخلاقی و سیاسی محاسبات که هیچ کس می خواهد به صحبت کردن با صدای بلند.

از بهداشت عمومی استاندارد این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید برای یکی دیگر از 18 ماه. تنها وضوح کامل—یک واکسن می تواند حداقل این است که دور. توسعه موفقیت آمیز واکسن است که هر دو دشوار است و نه کافی. آن را نیز باید از تولید توزیع و اداره به ملت و شهروندان است. تا زمانی که اتفاق می افتد به عنوان گزارش های اخیر از دولت ایالات متحده و از دانشمندان کالج سلطنتی لندن اشاره ما را آسیب پذیر می شود به پس از آن امواج جدید کروناویروس حتی اگر موج فعلی اتفاق می افتد به جزر.

هیچ کدام به این معنی است که مردم در حال حاضر ماندم, به در خانه را نگه دارید انجام این کار از طریق اواخر 2021. پیامدهای اقتصادی نامحدود مستند ناپایدار هستند. و در یک نقطه خاص عاطفی تنش که ماندن در منزل و تحمیل بر خانواده به عنوان زن و شوهر رنده بر یکدیگر و کودکان خسته و سقوط در مدرسه خود را تبدیل به یک خطر برای هماهنگی داخلی و شاید حتی به همه سلامت عقل.

در حال حاضر ما فقط برای زمان بازی. آیا اجتماعی فاصله است کار واضح تر خواهد بود در یک ماه از آن است که در حال حاضر, اما حتی پس از آن ما نمی خواهد می دانم که به اخلاقی به یقین زمانی که بزرگسالان می توانند با خیال راحت رفتن به دفتر و کودکان می توانند به مدرسه بروند. است که چرا بخشی از کارفرمایان و مسئولان دانشگاه و دیگران داده اند چنین به طور گسترده ای متفاوت قاب زمان برای چه مدت آنها در حال بستن همه چیز را—دو هفته تا پایان مارس تا پایان سال تحصیلی تا مدتی بعد.

دو هفتهبرای آنچه در آن ارزش است که تنها راه شکستن این خبر بد را به راحتی. اگر هر چیزی, ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر شدیدی فاصله اقدامات اگر داده ها شروع به نشان دادن موفقیت است. هدف اجتماعی فاصله به عنوان هر کس در حال حاضر می داند که به “صاف منحنی”—برای نگه داشتن تعدادی از COVID-19 مورد از خونتان سریع تر از سیستم های پزشکی می توانید بسیج به آنها رسیدگی کند. اما تملق گفتن منحنی طولانی تر است; یک شکست اجتماعی فاصله معنی اوج می آید هر چه زودتر در یک هولناک هزینه های زندگی—اما همچنین که آمریکایی ها پشت در خارج هر چه زودتر.

اگر به طور کامل سرکوب coronavirus عمومی است-سلامت ایده آل مدیریت بحران است میهن-استاندارد امنیت. هدف این است که برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به حداکثر رساندن, دفاع و حفظ انسجام اجتماعی در همان زمان. در جامعه ای که باید شروع به حرکت دوباره در برخی از نقطه اضطراری-مدیریت برنامه ریزان به دنبال معیارهای ممکن است به نظر می رسد بی عاطفه.

در نظامی فرماندهان باید محاسبات را در مورد قابل قبول ضرر و زیان; مزایای یک ماموریت باید به وزن برابر یقین است که برخی از سربازان از دست خواهد رفت. ما لازم نیست که چنین زبانی در میهن-امنیت جهان اما تجارت آف هنوز هم اجتناب ناپذیر است. این غم انگیز تصمیم به باز کردن دوباره—به پذیرش بیشتر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس به عنوان قیمت قبلی احیای اقتصادی—است که به سادگی قضاوت تماس بگیرید. آن خیلی دیر است برای جلوگیری از فاجعه به طور کامل; هدف ما این است که برای مدیریت آن در محدوده از پیشرفت های علمی و عمومی تحمل.

در این هفته به ما باید خروش نه تنها بیماران بلکه از منابع. دولت فدرال دارای دو شغل اصلی در حال حاضر: برای دریافت تست کیت توزیع در سراسر کشور و برای تسریع جریان پول و تخصص به حمایت های دولت و تلاش های محلی و گسترش ظرفیت نظام سلامت است. از برو بزرگ و یا رفتن به خانه—کلاسیک هشدار در برابر اقدامات نیمه—قدیمی اضطراری-مدیریت ماکسیم و شرایط فعلی آن را به یک پیچ و تاب و جالب: از آنجا که آمریکایی ها در دولت فدرال نیاز به رفتن ،

مدیریت این بیماری همه گیر به خوبی معنا کنی; به این معنی که توانایی ما برای کاهش چگونه بسیاری از مردم می میرند—توانایی ما برای منزوی کردن کسانی که بیمار تست مخاطبین خود را, مراقبت از آنها در دسترس فشرده-تخت های مراقبت با ماسک در دسترس—در حال کار است. اجتماعی فاصله در حال حاضر ما ابزار اصلی برای مدیریت بار در سیستم مراقبت های بهداشتی ما خواهد شد در نهایت راه را برای تلاش به سرعت شناسایی افراد آلوده قبل از آنها می توانند در معرض دیگران و همچنین برای درمان کسانی که در حال حاضر در معرض. حتی قبل از واکسن در دسترس است ایالات متحده را به یک حالت پایدار سرکوب تلاش است که می گویند زندگی را در رفتن و حتی به عنوان بهداشت عمومی مقامات بازی ضربت سخت زدن یک مول با فردی شیوع است.

به طوری که این طرح است. مدتی در حال حاضر و زمانی که واکسن در دسترس می شود رستوران ها و مدارس و ادارات را بازگشایی شده است. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد همه در یک بار به عنوان اگر توسط حکم رسمی اما به عنوان فردی خانواده ها و محل های کار نتیجه گیری یکی یکی که آنها تا به حال به اندازه کافی—و که افزایش در تست کیت های فشرده-تخت های مراقبت و دیگر منابع است که در نهایت کافی برای پاسخگویی به این نیاز. که نمی خواهد به یک سال و نیم. اما من انتظار می رود در این عرق برای حداقل یک ماه دیگر—و من برنامه ریزی برای دو نفر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>