خطرناک Coronavirus تئوری های توطئه هدف قرار دادن 5G تکنولوژی بیل گیتس و جهان از ترس

Cabling and telecommunications equipment damaged by fire.
علت آتش سوزی که آسیب دیده و تجهیزات مخابراتی در هادرزفیلد انگلستان شناخته نشده است; چند سلول برج سوخته شده در میان ادعا می کند که 5G تکنولوژی مربوط به COVID-19.عکس توسط Oli Scarff / خبرگزاری فرانسه / گتی

بیش از آخر هفته عید پاک ، arsonists مجموعه ای بیش از بیست 5G سلولی برج در انگلستان در آتش—تشکیل یک الگوی از اسم حیوان دست اموز گوش infernos ها که اشاره به یکی از بسیاری از تئوری های توطئه در اطراف گسترش این رمان coronavirus. ایده اساسی این است که 5G نسل جدید ارتباطات بی سیم است مسئول coronavirus بحران و این ایده به سرعت در حال گسترش. با توجه به برخی از نظرسنجی این است که در حال حاضر به طور گسترده منتشر pandemic مربوط به تئوری توطئه در انگلستان است و در اروپا وجود داشته است همراه-برج حملات در هلند و بلژیک) و در ایالات متحده (که در آن بازیگر کارگردان: Woody Harrelson, نوشته شده در مورد آن در Instagram البته با یک تبصره و گفت که او “به طور کامل بررسی آن”). این نظریه نادرست است: بیماری COVID-19 ناشی از رمان coronavirus SARS-CoV-2 است که بسیار مسری است. اما اولین سوالی که مقابله با این نظریه این است که چگونه مردم می توانند حتی بر این باورند که 5G می تواند مسئول باشد. پاسخ چارچوبی برای چیزی کلی طبقه بندی از تئوری های توطئه است که هر کدام disorienting و متمایز اما مرتبط در راه است.

وجود دارد به نظر می رسد بسیاری از 5G coronavirus نظریه و ساده سلسله مراتب معقول. برخی از پیروان اتخاذ کرده اند این تصور که 5G طیف فرکانس به نحوی انتقال و گسترش ویروس به عنوان اگر در یک بی سیم دمه. این انواع نظریه نیست فرض هر گونه ارتباط منطقی بین علت و قرار است اثر آن به نظر می رسد تنها تکیه بر درک که هر دو جدید و ترسناک. آن است که در تمسخر توسط کسانی که ترجیح می دهند به این باور است که وجود دارد هیچ چیز مانند SARS-CoV-2 و آن داستان از این ویروس را ظهور پخته شده بود تا برای پنهان کردن این فاجعه و اثرات بهداشتی آن 5G خود را. در اینجا بد ایمان و coördinated دروغ گفتن در مقیاس انبوه هستند و فرض بر این بود توضیحات ساده از کسانی که ارائه شده توسط ویروس شناسی.

هر دو این ایده ها در حال نگاه کردن در توسط نظریه پردازان توطئه که دانش پزشکی مانند آن است که گرایش به دست آورد از آنلاین سالن و کسانی که تصمیم گرفته اند که 5G از بین می برد و سیستم ایمنی بدن و در نتیجه بدل بی ضرر coronavirus به چیزی کشنده است. (این خرس یک خانواده شباهت به ضد vaxxers و شامل برخی از افرادی که سوء ظن در مورد اثرات بهداشتی از 5G تا قبل از زمان بحران است.) این نظریه پردازان صفحه نمایش به عنوان “اثبات” side-by-side نقشه ها نشان از تراکم COVID-19 موارد و از 5G برج. اما به عنوان A. P. اشاره کرد تمام نقشه ها نشان می دهد که مکان های با بیشتر مردم بیشتر از هر دو. حتی این استدلال در مورد نقشه نتواند در نقطه اساسی که وجود دارد این است که هیچ پایه و اساس علمی برای این ایده است که امواج از برج می تواند آسیب سیستم ایمنی بدن است. در هر صورت این نظریه پردازان می توان به عنوان آماتور و کسانی که استدلال می کنند که نه تنها قدرتمند مردم در حال استقرار 5G برج به گسترش این ویروس اما آن است که اثبات این طرح این است که در انگلستان جدید بیست و پوند توجه داشته باشید که شروع به گردش در فوریه. اجتماعی-رسانه ای ویدئوها اشاره می کنند که یک عنصر فلزی در توجه داشته باشید شامل تصویر یک برج است که هنگامی که شما شیب آن را به نظر می رسد تابش اشعه—5G البته—و این که یک طراحی فوق برج شبیه دایره-با-تیغ شکل SARS-CoV-2 ویروس. در واقع این تصاویر به تصویر کشیدن یک فانوس دریایی در شهر ساحلی از مرگت و تلطیف نمای ساختمان مدور از گالری تیت در لندن هر دو مکان در ارتباط با هنرمند J. M. W. Turner پرتره که در لایحه جدید. اما حتی نظریه پردازان’ پیام اساسی نامشخص است: این ایده که یادداشت یک تماس اقدام به از خواب بیدار شدن یک روز قیامت فرقه است که به نحوی نفوذ بانک مرکزی انگلستان ؟ شاید در پایان بسیاری از کسانی که به اشتراک گذاری ویدئوها در حال انجام چیزی بیش از به دنبال پیشگویی.

هیچ کدام از این بی ضرر است: اگر مردم بر این باورند که آنها در حال فریب—و یا حتی هدفمند—عمومی-مقامات بهداشتی, چرا که آنها خود را دنبال دستورات? چرا به دیگری توجه داشته باشید به طور گسترده ای شایع خانواده کروناویروس تئوری های توطئه که آنها اجازه می دهد فرزندان خود را به سرانجام دریافت COVID-19 واکسن اگر آنها بر این باورند که همه گیر شد, مهندسی, توسط, بیل گیتس در تلاش برای کاهش جمعیت پر ازدحام سیاره و در حالی که او در آن برای تزریق مردم با free-will-مقهور ساختن microdots? یک نسخه از این نظریه ترویج شده است در یک ویدیو یوتیوب و, ارسال شده توسط, قانون آزادی کلیسای باپتیست که در حال حاضر تقریبا دو میلیون انداز و دیگری در برجسته اجتماعی-رسانه, پست های الماس و ابریشم که لامپ در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات اما تغییرات دیگر ظهور کرده اند در سراسر جهان است. (نیازی به گفتن نیست, این پوچ است. دروازه متعهد شده است که یک چهارم از یک میلیارد دلار برای این تلاش به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن; به لطف او شده است موضوع را به مرگ تهدید کرده بودند.) اما نتیجه این است که وقتی سیاستمداران و مقامات بهداشتی جریمه اعتماد آنها باعث آسیب واقعی با ایجاد یک فضای است که نظریه پردازان توطئه عجله برای پر کردن. در این معنا نیست تمام سرزنش قرار می گیرد می تواند در بسیاری از زود باور ، تخیل انسان از خلا متنفر است. و در ناکارآمد سیاسی فرهنگ بسیار شبیه به در حال حاضر وجود دارد یک conspiratorialist حلقه بازخورد: کمتر به شما اعتماد بیشتر شما جستجو برای جایگزین مقامات و بیشتر مستعد ابتلا شما به غیرقابل اعتماد اعداد و ارقام که در حفظ موقعیت خود را با حمله به آنچه درست است.

مردم به ویژه آسیب پذیر به بی اساس نظریه ها در مورد coronavirus به چند دلیل. یکی این است که اثرات اقتصادی تعطیل شده است مخرب را ترک کرده است و مردم از جان گذشته برای جایگزین—شاید این همه اغراق شده و آن را خوب خواهد بود برای رفتن به محل کار ؟ و چرا قوی تر بهتر-واقع مردم به کمک به آنها را—که کسی بهره از پریشانی خود را? دلیل دیگری که خیلی در مورد COVID-19 همچنان نامشخص است. همانطور که بیشتر شناخته شده تبدیل شده است مشاوره از مقامات دولت (در مورد ماسک برای مثال) منتقل شده است; گاهی اوقات آن را lurches در اطراف در یک کاخ سفید جلسه. (در کنار تئوری های توطئه وجود دارد قلمرو نظری حقه بازی با اظهارات اثبات نشده است که داروهای مختلف یا مواد شیمیایی و یا نور ماوراء بنفش uv و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده, درمان که تهمت مطرح در این هفته می تواند به دفع کردن خاموش یا درمان coronavirus.) تئوری های توطئه باید در این زمینه جدی گرفته شود به عنوان یک نشانه اساسی اغلب مشکلات ساختاری با این بیماری همه گیر پاسخ.

به یک مثال دیگر چین شده است یک مدل از باز بودن با توجه به اوایل گسترش ویروس. هنوز هم وجود دارد سوال در مورد چگونه SARS-CoV-2 در ابتدا در زمان برگزاری جمله دقیقا چگونه و در کجا آن را شروع به پریدن کرد از یک حیوان احتمالا یک خفاش به انسان و چه گونه های دیگر ممکن است به عنوان واسطه در زنجیره انتقال است. مقامات چینی نیز به گمراه کننده حساب اولیه شیوع در ووهان و این گزارش خدمت به underplay چگونه مشترک-انسان به انسان انتقال شد. اما کسانی که شکست واقعی شده اند بهره برداری توسط رئیس جمهور تهمت که به طور منظم به اشاره آنها به عنوان یک راه برای منحرف کردن اذهان از خود را شکست. ایالات متحده به تنهایی در این زمینه می فرماید: خشم در چین در حال افزایش است در هند (که در آن کشور را اقلیت مسلمان نیز بوده است scapegoated برای این ویروس را گسترش). اما منصفانه است که می گویند که این مرکز از فوق العاده-پخش در چه بوده است یک بیماری همه گیر از حملات آسیایی-آمریکایی ها شده است و واشنگتن است.

ووهان است و نه تنها که در آن همه گیر اول پدید آمده است; آن را نیز به یک سطح بالا ویروس شناسی-آزمایشگاه تحقیقاتی و واقعیت الهام گرفته شده است و حتی بیشتر میدهد. یکی کثیرالانتشار مفهوم است که چین مهندسی SARS-CoV-2 و به عمد منتشر شد آن را به عنوان بخشی از یک طرح برای پایین آوردن اقتصاد جهانی و افزایش قدرت خود را. این معنا ندارد علمی پس از SARS-CoV-2 نشانه از یک ویروس است که ظهور به طور طبیعی به جای یکی که طراحی شده بود. این نظریه حتی حس خود را در آن شرایط: چرا چین انتشار چنین چیزی در آن سرزمین برای اولین بار به جای ارسال عوامل در یک هواپیما ؟ و چگونه می تواند آن را بر روی تعداد ضعف پاسخ در کشورهای دیگر از جمله این یکی ؟ (به عنوان مثال از چه لحاظ سیاسی و jingoistically نرم و قابل انعطاف چنین تئوری های بسیاری در چین بر این باورند که ایالات متحده مهندسی و گسترش این ویروس با استفاده از یک دوچرخه سواری G. I. که با حضور نظامی جهان بازی که برگزار شد در ووهان در ماه اکتبر گذشته به عنوان یک بردار.)

این biowarfare نظریه شده است سرگرم فقط در حاشیه. در اوایل این هفته, رابرت اوبراین ملی ایالات متحده آمریکا-مشاور امنیت خواسته شد تا در مورد آن. “خوب, من امیدوارم که آن را بر روی هدف انجام می شود,” او گفت:. “این چیزی است که ما در حال تبلیغ. اما من فکر می کنم نکته ای که رئیس جمهور ساخت است که وجود دارد یک بار در چین اجازه می دهد تا مردمی به در آمده و بررسی آنچه در واقع اتفاق افتاده است. آن را از یک مرطوب بازار ؟ آن را از یک آزمایشگاه است؟” وزیر امور خارجه مایک Pompeo تکرار آن احساسات را در سخنان روز چهارشنبه هنگامی که از او شکایت کرده است که چین داده نشده دیگر کشورها دسترسی کامل به ووهان آزمایشگاه. هر دو خود را به اظهارات نشان می دهد که چگونه بی اعتمادی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا دستکاری به عنوان یک پل بین معتبر پرسش و پاسخ. آن را یک بازی خطرناک در هم خطرناک.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>