جنوبی تنها سناتور دموکرات هنوز امید

الهام Schukar / Redux

زمانی که داگ جونز فراخوانی مدنی-جنبش حقوق از اوایل 1960s او می داند که ریسک. چهل سال قبل از او ناراحت پیروزی در یک سال 2017 ویژه انتخابات به نمایندگی از آلاباما در سنای آمریکا جونز آمریکا وکیل تحت تعقیب قرار Klansmen برای بیرمنگام کلیسا بمب گذاری—و اصرار داشت که حکم گناه دیده نمی شود به عنوان پایان جنبش داستان.

جونز می داند که چرا آمریکایی ها ممکن است بدبینانه در مورد زمان حقوق مدنی تظاهرات. او می داند که چرا مردم ممکن است در تمام تظاهرات پس از جورج فلوید مرگ و می گویند که تا کنون شده است که بیشتر سیاسی عقب و جلو بر اینکه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” خوب است از شعار واقعی تغییر دهید.

“شما فقط باید برای نگاه به آنچه اتفاق افتاده در این کشور در سال 1963 1964, 1965,” جونز به من گفت. این تغییرات وی با اشاره به اینکه در زمان بیش از چند ماه. “من را تشویق مردمی فقط نمی دهد که اجازه نمی دهد این لحظه عبور کند و نه فقط به نشستن و بگو: آن را هرگز دیگه این اتفاق نمیفته. وجود دارد رفتن به مقاومت بیش از حد, بنابراین اجازه دهید فقط در حرکت است.'”

از خانه اش در بیرمنگام جونز تلاش شده است برای دریافت Alabamans به گوش دادن به بهداشت عمومی دستورالعمل در مورد کوروناویروس—در حالی که همچنین تلاش برای مبارزات انتخاباتی برای برگزاری صندلی خود را در ماه نوامبر. او همچنین مشاهده شده است جنوب دست به گریبان دوباره با تاریخ آن و اصرار مردم به صداقت در مورد آنچه که در جنگ داخلی و پیامدهای آن به معنای. “شما می توانید به افتخار افرادی که جنگیدند اما ما نباید افتخار کنفدراسیون. به یاد داشته باشید این نه کشور ما. این Confederate States of America,” جونز گفت. “اگر شما عاشق آزادی هستند و شما یک وطن پرست و سپس شما نمی توانید افتخار کنفدراسیون.” اما او هشدار داد در برابر گرفتن مصرف به طور کامل توسط این مبارزه بیش از آثار تاریخی با وجود حمایت از حذف بسیاری از خود. “کسانی که فقط نمادها و آنها آثار; و آنها موانع نژادی [برابری]” او به من گفت.

مدنی-جنبش حقوق شروع به 60 سال پیش و به او می گوید آن را بیش نیست. من او را پرسید که چگونه او امیدوار است که حوادث گذشته چهار ماه اقامت با امریکا است. “خب صادقانه به شما بگویم” جونز گفت: “من امیدوارم که ما با آن زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی است.”

گوش دادن به مصاحبه در اینجا:

اشتراک بلیط در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده رونوشت:

ادوارد-اسحاق Dovere: سناتور, آخرین باری که من دیدم شما در ماه مارس است. ما در شهر سلما در ایالت آلاباما برای سالگرد یکشنبه خونین مارس در سراسر ادموند Pettus پل. شما به یک سخنرانی هشدار در برابر مردم چگونه در واشنگتن در تلاش بودند به نوبه خود آمریکایی ها در برابر هر یک از دیگر. ما چگونه انجام می دهند ،

داگ جونز: خوب, من فکر می کنم به عنوان یک کل امریکا است که در واقع مراتب بسیار بهتر است. من فکر می کنم امریکا است که در آینده هم مانند قبل از هرگز.

Dovere: من به صحبت مردم که می گویند که ما در حال احمقانه به فکر می کنم که همه چیز در حال رفتن به دریافت کنید بهتر است. شما در حال حاضر احساس می کنم امیدوارم.

جونز: نگاه من می توانم آن را کمک نمی کند. من درک بدبینی است که مردم دارند. شما فقط باید برای نگاه به آنچه اتفاق افتاده در این کشور در سال 1963 1964, 1965—لحظات تاریخی است که تعدادی از تغییرات اما آنها نمی پایان کار. و به عنوان ما رفت و ما تمایل به شروع به پسرفت. بنابراین من می تواند درک کند که بدبینی. من فقط می خواهم به نگاهی به نیمه پر لیوان. و من را تشویق مردمی فقط نمی دهد که اجازه نمی دهد این لحظه عبور کند و نه فقط به نظاره نشست و گفت: “خوب هیچ وقت دیگه این اتفاق نمیفته. وجود دارد رفتن به مقاومت بیش از حد. بنابراین اجازه دهید فقط در حرکت است.” ما در این لحظه با این بیماری همه گیر با یک بحران اقتصادی با نور افکن در نابرابری نژادی—منحصر به فرد ترین در تاریخ مدرن به اعتقاد من واقعا به انجام همه چیز را در یک راه برای خلاص شدن از مشکلات سیستمیک که ما رو در این کشور و ایجاد یک قوی تر و فقط امریکا.

Dovere: بسیاری از دیگر نقاط جهان و حتی در کشور را نمیفهمد چگونه به نگه داشتن موارد کم است. نه Alabama. چه خبر است ؟

جونز: خوب ترین مکان ها در کشور اند و نه آن را نمیفهمد و یا اگر آنها آن را نمیفهمد آنها نه فقط پس از آن. من فکر می کنم آلاباما و فرماندار ما را بسیار خود را مرده در سطح بهترین سعی کنید به باز کردن اقتصاد در کند و روشمند راه است. اما وجود دارد مقدار زیادی از فشار و من فکر می کنم و منظورم فقط فشار از دولت. منظورم جامعه فشار است که ما باید برای خارج شدن از خانواده ما. ما شروع کردیم به تلاش برای زندگی دوباره. و بنابراین فرماندار و دیگران شروع به باز کردن. آلاباما فرماندار منظور رفت و از یک محیط امن در خانه نظم و تقریبا یک مادر اقامت در خانه سفارش به امن در خانه سفارش دهید.

اما مردم فقط نمی گوش دادن به آن به همان اندازه است. آنها شنیده می شود: شما می توانید دریافت کنید. شما می توانید رفتن به رستوران. فقط فاصله اجتماعی. پوشیدن ماسک. اما آنها را دنبال نمی کند که مشاوره.

Dovere: آیا شما احساس می کنید مانند مردم به اندازه کافی در آلاباما با پوشیدن ماسک?

جونز: من نمی. من فکر می کنم بیشتر و بیشتر, شما در حال دیدن بیشتر مقامات محلی بیشتر رهبران کسب و کار گفت: “پوشیدن این ماسک است. لطفا به این اقدامات احتیاطی.”

Dovere: آیا شما فکر می کنید اگر آن را به حال شده است معکوس شود اگر همه گیر آغاز شده بود در بیشتر جوامع روستایی به جای هدف قرار دادن شهرها برای اولین بار است که این پاسخ ممکن است متفاوت است ؟

جونز: نظر من این است که آن را بسیار بدتر از حال این آمار در جوامع روستایی ما در جوامع محروم ، به دلیل آن است که آن جوامع است که دسترسی به مراقبت های بهداشتی خوب است که همان کیفیت مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان. در حال حاضر گفت که چه بسیار ناامید کننده است که دلیل آن هم آمار خود را در مراکز شهری اول گفتم این واقعا در اوایل به مردمی که در مناطق روستایی, آلاباما, روستایی امریکا: “نگاه این است که در حال حاضر محور ما در بیشتر مناطق پر جمعیت. شما مردمی در این مناطق روستایی که در آن جمعیت بیشتر پراکنده اند این فرصت را به توقف در آهنگ های خود را قبل از آن را به شما. اما شما رو به انجام آنچه که ما در حال گفت برای انجام این کار در بیرمنگام و در نیویورک و جاهای دیگر و این که: شروع اجتماعی فاصله در حال حاضر. شروع خود quarantining. در خانه بماند. بیایید این کارها را انجام در حال حاضر است.” و متاسفانه فکر نمی کنم مردمی رو که.

آن را فوق العاده خسته کننده است. اما من به شما بگویم که بخشی از این فقط پیام های رسانه ای—و هنگامی که من می گویم این من نیستم که انتقاد از رسانه ها, از آنجا که ما تا به حال گزارش چیزهایی که ما بروید. بنابراین اجازه دهید فکر می کنم در این مورد: اولین چیزی که ما در حال شنیدن است “خوب این است که واقعا تاثیر ارشد شهروندان و مردم در خانه های سالمندان.” که اجازه دهید همه باید گارد خود را کمی, چرا که همه آنها شنیده می شود. سپس آن را مؤثر در شهرستانها. بنابراین مردم در مناطق روستایی فکر می کنم که تاثیر نمی گذارد من. پس از آن وجود دارد و حتی نژادی جزء جایی که آن را واقعا تحت تاثیر آمریکایی های آفریقایی تبار و جامعه سیاه پوستان و لاتین در جامعه بیشتر است. بنابراین وجود یک حس خوب احتمالا من واقعا در معرض خطر. وجود دارد فقط تا آنجا که ما نمی دانیم و این که ما در یادگیری شد. و همانطور که ما یاد بگیرند که در آن ما می گویند همه چیز, ما همه چیز را و آن lulls مردم کمی. و آن را فوق العاده خسته کننده است. در اینجا ما در ماه جولای و در یک وضعیت در آلاباما جایی که هر روز ما شاهد یک رکورد جدید و هر روز ما شاهد مرگ و میر بیشتر. و آن را فقط قابل قبول نیست.

Dovere: شما به استناد اوایل 60s به عنوان مرتب کردن بر اساس مدل از لحظه ای که ما در حال حاضر. در سال 1997 شما قرار داده شد در اتهام محاکمه دو Klansmen مسئول بیرمنگام کلیسا بمب گذاری. در زمانی که دادستان اتفاق افتاد به نظر می رسید به مردم در راه بود بسته شدن یک فصل در تاریخ است.

جونز: این کمک می کند تا التیام برخی از زخم ها اما آن را نمی دید یک فصل. به من گفت:—و گفت: من 20 سال در حال حاضر ما باید هرگز آن فصل. ما باید همیشه به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده در بیرمنگام و تغییراتی که آمد از حوادث رخ داده است که حق در اینجا در شهر ما که آیا این شیلنگ آتش نشانی و سگ و یا کلیسا بمب گذاری در این دوره از یک سال در سال 1963. و من فکر می کنم ما در یک لحظه مشابه در حال حاضر که ما نمی توانیم اجازه عبور.

Dovere: که در آن شما فکر می کنم که ما در داستان میراث غرب, برده داری و تبعیض نژادی?

جونز: من فکر می کنم ما گرفته اند گام های فوق العاده ای که در داستان. هیچ سوالی وجود دارد. ما باید بیشتر سیاه و مقامات منتخب در حال حاضر. ما باید بیشتر مردمی یکپارچه به جامعه و مدارس. اما در همان زمان ما نیز دیده می شود برخی از اسلاید-پشت rollbacks از تلاش ها به مردم حق رای و آن را سخت تر برای رای دادن. و بنابراین من فکر می کنم ما کمی از خود راضی. دکتر کینگ در این مورد نوشت در سال 1967 او در آخرین کتاب است. آن را واقعا آسان به تصویب و امضای این قانون فکر می کنم همه چیز انجام شده است.

من فکر می کنم تا حدی که آنچه در ’60s. همه تماسهای مکرر خود را در پشت. آن را یک پیروزی باور نکردنی. و من معنی نیست که در تمام, کاهش شگفت انگیز آن پیروزی. اما انجام کارهایی که از نظر قانونی و قانونی یک چیز است. انجام آن را در راه است که مردم تغییر یک داستان کاملا متفاوت است. و من فکر می کنم که بسیاری از زمان وجود دارد که ما می بینیم یک ضمنی و تعصب است که مردم حتی نمی به طور کامل درک. و در حال حاضر ما در آن لحظه که در آن همه چیز به نظر می رسد که دایره کامل آمده و ما در حال بازگشت به جایی که مردم شناخت آنچه در جریان است در این کشور. آنها همچنین به رسمیت شناختن است که صرف نظر از آنچه در آینده اتفاق می افتد, ما در حال تبدیل شدن بیشتر و متنوع امریکا است. هیچ سوال وجود دارد در مورد آن است. و مردم در حال دیدن آن است. آنها از پذیرش آن است. آنها آن را درک کنند.

Dovere: شما چه می گویند به افرادی که می خواهید به افتخار کنفدراسیون?

جونز: من می گویم شما می توانید افتخار افرادی که جنگیدند اما ما نباید افتخار کنفدراسیون. به یاد داشته باشید این نه کشور ما. این مؤتلفه متحده آمریکا است. آن را یک کشور جداگانه است که در نظر گرفتن اسلحه در برابر ایالات متحده آمریکا است. اگر شما عاشق آزادی هستند و شما یک وطن پرست و سپس شما نمی توانید افتخار کنفدراسیون. آن را نه فقط یک اصطلاح دولت-حقوق موضوع است. که فقط یک مغالطه و تاریخ بازنگری. آن متحده حقوق با توجه به داشتن بردگی مردم است.

Dovere: شما صحبت در مورد ’60s به عنوان یک پتانسیل مدل برای آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. ما هنوز در زندگی با آن است. چقدر می خواهیم به زندگی با میراث این دوره ؟

جونز: صادقانه به شما بگویم من امیدوارم که ما با آن زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی. من امیدوارم که ما زندگی می کنند با این واقعیت است که ما در حال یادآوری از چیزهایی که جلو مردم با هم و چیزهایی که تقسیم مردمی است. من فکر می کنم که این میراثی است که ما شاهد در حال حاضر در حال رفتن به گذشته با ما برای نسل های. ما هرگز نباید فراموش چگونه آمادگی ما بودند که این بیماری همه گیر آمار آمریکا. این چیزی است که من امیدوارم که هرگز اتفاق می افتد به ایالات متحده و یا دوباره جهان است. ما آماده به انجام این کار. مدارس شدند. کسب و کار آماده نمی شد. دولت آماده است.

Dovere: خواه اولیه رواناب در آلاباما هفته آینده است و شما پیدا کردن که آیا حریف خود را خواهد بود جف جلسات یا تامی Tuberville. آن است که احتمالا عجیب ترین جمهوریخواه نژاد در کشور با توجه به پویایی بین آنها و رئیس جمهور تهمت بودن سرمایه گذاری در صدمه زدن به خود و دادستان کل سابق رغم چقدر جلسات را نگه می دارد در تعقیب او باشد. چه که مسابقه به شما بگویم در مورد دولت از حزب جمهوری خواه آلاباما در?

جونز: من فکر می کنم آن را به شما می گوید چیزی که اتفاق افتاده را به حزب جمهوری خواه در آلاباما نیست چه خبر است در ایالت آلاباما اما فقط آنچه را اتفاق افتاده به حزب جمهوری خواه. و من تقصیر حزب دموکرات زیادی برای این به دلیل ملی دموکرات ها را نادیده جنوب دموکرات ها برای مدت طولانی است و ما تا به حال به آن را خودمان. و سپس همه ناگهانی همه چیز رو به یک نقطه در آلاباما جایی که حزب ما بود نه تنها به درستی کار. و غیره وجود دارد و نه صدای دیگری در خارج وجود دارد. و حزب جمهوری خواه فقط یک حزب است که شما تا به حال به درخواست تجدید نظر به یک پایه کوچک در یک اصلی—شما می دانید 50 درصد از یک در حال حاضر-پایه کوچک در یک اولیه—به منظور پیروزی اولیه که معادل یک انتخابات تا حدودی در این راه دموکرات بود سال ها و سال پیش.

Dovere: پس Tuberville یا جلسات شما کدام یک را به جای خود ،

جونز: پاسخ به این است که: من آماده برای رفتن. مهم نیست برای من. من فکر می کنم آنها هر دو دارای معایب جدی است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsübuy stripe account