حزب دموکرات نامزد برنده شب گذشته بحث

کوین لمرقو / ایسنا

جو بایدن و برنی ساندرز برگزار دیروز برای غم انگیز ترین بحث از 2020 اولیه ظاهر می شود آرام در استودیو های تلویزیونی به جای داد و بیداد کن سالن و خودداری از دست دادن مرسوم در گره به این بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی فاصله آن مستلزم. رقبای توافق کردند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده ضعیف در طول این بحران جهانی است که او باید تسلیم بیشتر به بهداشت عمومی کارشناسان که دولت فدرال به جای فردی بیماران باید پای این لایحه به صورت 100 درصد از coronavirus تست و درمان است.

سپس آنها rehashed بسیاری آشنا اختلافات. در پهن بایدن به نفع بازگشت به حالت عادی و تدریجی و بسط دولت اوباما را در دستور کار خود مانند گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه با اضافه کردن یک گزینه برای دریافت بیمه از سوی دولت در حالی که ساندرز نفع بیشتر تغییرات گسترده–او خواستار آن دموکراتیک-سوسیالیستی انقلاب-مانند لغو بیمه های درمانی است که مردم از طریق کارفرمای خود را در حمایت از دولت-اجرای سیستم همانطور که در کانادا است.

اگر ساندرز شد برنده تر مقدماتی شکستن مشارکت سوابق و نشان دادن توانایی به گشاد گشاد راه رفتن به کاخ سفید با دموکراتیک-سوسیالیستی اعضای کنگره در coattails دموکراتیک رای دهندگان را دلیلی برای دقت بیشتر در چه اتفاقی می افتد اگر او بلند پروازانه ترین طرح قانون تبدیل شد. اما وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که ساندرز می تواند دستور کار خود را از طریق مجلس سنا یا مجلس زمانی که او نمی تواند ضرب و شتم یک میانه رو در بسیاری از دموکرات مقدماتی. در واقع من شک دارم که بایدن را موفق به دریافت برخی از میانه تر موارد دستور کار کنگره. بنابراین من کمتر علاقه مند به سیاست تفاوت بین این مردان خود را از شخصیت های مربوطه. و این آشکار است که هر دو خواهد بود بیشتر از نظر اخلاقی خوش هیکل کمتر بی رحمانه بیشتر تمایل به توجه خوب مشاوره از کارشناسان بهداشت و کمتر احتمال دارد به دروغ در مورد بحران از مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر موضوع صلاحیت و شخصیت از وقت. ساندرز اعلام کرد و آن را غیر قابل قبول برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “blabbering با unfactual اطلاعات گیج کننده است که عموم مردم است.” در گفتن تهمت است خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ معاصر این کشور است. “ایالات متحده نمی تواند مقابله با رئیس جمهور است که یک پاتولوژیک دروغگو است که در حال اجرا یک دولت فاسد که بدیهی است که نمی دانند قانون اساسی که معتقد است که او را بالاتر از قانون است که یک نژادپرست و جنسیتی و ای” او گفت:.

بایدن تأکید کرد که در سال 2020 “شخصیت ملت در انتخابات است” و اضافه کرد که چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن “را اساسا تغییر که ما به عنوان یک ملت است. ما باید برای بازگرداندن این کشور به روح است.”

البته دیروز بحث نبود همه فکر ابراز تاسف در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. نامزدها انتقاد از یکدیگر به شدت در زمان; کاونتی گذشته رای در کنگره و شرکت در بازی آشنا در مورد خود حرف و عمل با بیش خیریه از کسانی که از حریف خود را.

در دوران گذشته خود بحث ممکن است معمولی به نظر می رسید. “بایدن پر از خالی platitudes امشب” سابق جورج دبلیو بوش–دولت رسمی Ari فلایشر مشاهده شده است. “‘رهبری است. بین المللی رهبری است. ارسال کارشناسان به چین است. کارشناسان ارسال کنید.’ بدون پاسخ. فقط platitudes.” که David Frum که او نیز در خدمت بوش کاخ سفید retorted: “آنها *شد* platitudes. اما زمانی که در حال حاضر سیاست است ‘Sociopathy. سرقت آلمان واکسن میباشد. سرزنش چین است. ارسال کلاهبرداران و هک به وضعیت اتاق’—platitudes تبدیل جسورانه شجاع و طراوت را تغییر دهید.”

من گمان می کنم که رای دهندگان ارزش نمایشگری و تحقیر برای تخصص کمتر و فضیلت و اعتماد بیشتر در سال 2020 است. در یک لحظه از بحران, هر دو بایدن و ساندرز آمد در سراسر به عنوان بیشتر وحدت و کمتر دروغگو از ایران را جایگزین. من نمی دانم اگر دموکراتیک رای دهندگان را قضاوت خواهد کرد بایدن و یا ساندرز برنده است. اما با زمینه winnowed جمعیت رفته و ریسک بسیار بالاتری نسبت به قبل و مردان ملاقات لحظه اساسا و سبک نگارش. آنها هر دو به نحو بهتر به بار تر می باشد و در این وقت که هرگز متوقف نمی شود, به tweeting, برای طولانی بوده و زمان بیشتری را صرف چرخش هر هفته از ریاست جمهوری خود از تلاش برای متحد آمریکایی است. حزب دموکرات نامزد هر کس از آن است که برنده شب گذشته بحث است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>