حزب دموکرات 2020 شکسته است

M اسکات Brauer / Redux

منn سال 2016از حزب جمهوریخواه رسما اعلام کرد شکسته شده است. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اثبات شد از آن شکنندگی.

اگر پایه کار یک حزب سیاسی است که به تاثیر رای دهندگان از طریق هدایت پول و تاییدیه نسبت به استقرار ترجیح نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت کرد که ایران با یک پوسته توخالی. جب بوش صرف 130 میلیون دلار—برای هیچ چیز. مارکو روبیو و تد کروز رو کشت فانتزی تاییدیه—برای هیچ چیز. معروف ترین سیاستمداران جمهوری خواه گفت: تهمت دیوانه بود و غیر اخلاقی و تقلب و هیچ یک از آن مهم است. تهمت نمی فقط تسخیر ایران; او استعمار آن است.

حزب دموکرات به نظر می رسد به شکستن در یک روش مشابه.

برنی ساندرز است نه سوسیالیستی alter ego دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این سناتور از ایالت ورمونت سیاسی انقلاب نیازی نیست که این زندانی سیاسی دشمنان است. اما ساندرز در حال پخش است در سال 2020 اولیه یک نقش مشابه را به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بازی در سال 2016: انقلابی طوفان قلعه شکسته حزب تاسیس.

مانند تهمت ساندرز در ابتدا رد حزب خودی. فقط 10 ماه پیش در یک نظرسنجی از فعالان دموکراتیک توسط megyn kelly نشان داد که دو نامزد مورد علاقه بودند کامالا هریس و Cory Booker—هر دو از آنها کاهش یافته است قبل از آیووا. در ضمن نیمی از آنها گفت: آنها نمی خواهد در نظر گرفتن حمایت از برنی ساندرز. مانند تهمت ساندرز در زمان انتقاد شدید از حزب قبلی ریاست جمهوری نامزد: میت رامنی به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “مرد باهم جعلی”; هیلاری کلینتون گفت: از ساندرز که “هیچ کس او را دوست دارد.” مانند تهمت Sanders, دستورات پرشور پایه که برگزاری تا به خوبی در برابر شکسته زمینه بیشتر متعارف نامزدها. و مانند مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز است روشن جلو-دونده در یک مهمانی است که هیچ ایده چگونه او را متوقف کند.

ساندرز موفقیت اولیه مانند توقف قطار از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی چهار سال پیش نشان می دهد که ایالات متحده وارد یک دوره جدید از سیاست حزب که به سود شورشیان و ایدئولوژیک رادیکال. در این دوران مهم ترین نژاد است و نه به صورت گسترده ترین ائتلاف از رای دهندگان اما برای بزرگترین و پرشور ترین پایه از مردم خواهد شد که حمایت از نامزد مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. به جای تشویق نامزد به رقابت برای تصویب حزب نخبگان اولیه فرایند پاداش هر کس می رسد در پای صندوقهای رای با بزرگترین, بلندترین پایه.

تیاو احزاب یک بار می دانستند که چگونه برای متوقف کردن شورشی. در واقع آنها آن را انجام تمام زمان. برای بیشتر از 50 سال گذشته دموکرات و جمهوری خواه نخبگان—خود سازمان حزب سیاستمداران کابل-اخبار به طور منظم و مختلف در تراز وسط قرار دارد گروه های ذینفع—با استفاده از پول خود را و رسانه های نفوذ به شکل عمومی در نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. این فرایند تولید یک رشته از استقرار تایید “امن” نامزد (بیل کلینتون و باب دل; جان کری و جورج دبلیو بوش) که لذت بردم گسترده نخبگان و محبوب پشتیبانی می کند. آن را الهام گرفته از 2008 کتاب که عنوان شد یک شعار سیاسی: حزب تصمیم می گیرد.

اما این کتاب co-author, Martin Cohen سیاسی-استاد علوم در دانشگاه جیمز مدیسون موافق است که امروز احزاب نیست تصمیم گیری—در همه. “این بسیار روشن است که احزاب در حال شکست برای تصمیم گیری” کوهن به من گفت. “در چند دهه گذشته حزب تاسیس سازی باب دل به نامزدی در سال 1996 سازی گور به نامزدی در سال 2000 و حتی سازی میت رامنی به نامزدی در سال 2012. اما امروز مقدماتی در حال سخت تر به هدایت کردن. شما می توانید می گویند که طرف حتی نمی تواند نگه داشتن خودرو در جاده ها است.”

چه چیزی تغییر کرده است ؟ شروع با چشم انداز رسانه های. در دوران گذشته از کمیاب اطلاعات تعداد انگشت شماری از کابل-اخبار کانال های رادیویی و چاپ انتشارات مجموعه ملی در دستور کار است. اما امروز که در دستور کار-تنظیم قدرت متلاشی شده در میان صدها نفر از نفوذ پادکست های, وب سایت, خبرنامه و Twitter و Facebook و مفسران همه آنها ساختمان مخاطبان تو رفتگی در دیوار است که راه آهن در برابر قدرت. که در آن یک بار وجود دارد gatekeepers در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری از دروازه به نگه داشتن.

بیشتر رسانه ها به این معنی است که روابط مستقیم بین نامزدها و رای دهندگان. “مقدار مطلق از رسانه ها توجه نمی کند و فقط آن را سخت تر برای به کنترل پیام, اما همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای نامزدها برای دور زدن نخبگان و به طور مستقیم به رای دهندگان به افزایش نه فقط آگاهی بلکه مقدار زیادی از پول” کوهن گفت.

به معنی پول بیشتر است که بیشتر نامزدها قابل دوام است. ریاست جمهوری-هزینه های کمپین افزایش یافت پس از 1990s شروع شد و تا تعداد نامزدها در هر مسابقه. این جمهوری 2016 مسابقه ویژه یک آزادیخواه در حال اجرا در برابر مسیحیان انجیلی در حال اجرا در برابر کلاسیک محافظه کاران و برنده شد سفید-ملی توطئه نظریه پرداز که فقط سال قبل از آن حتی در نظر خود یک جمهوری خواه است. 2020 دموکراتیک اولیه میدان در یک نقطه برجسته 29 نامزدها. امروز یکی می تواند استدلال می کنند که دو نامزد با بهترین شانس برنده شدن نامزدی هستند برنی ساندرز و مایکل بلومبرگ—نه از آنها بود یک دموکرات 15 سال پیش.

بیشتر دوام نامزدها به معنی تایید هستند ریسک از آنها استفاده می شود. “این همه پول رفتن به outsider نامزدها مانع است احزاب” کوهن گفت. “Endorsers نمی خواهم میگیرد زیادی پرشور زیر با حمایت از کاندیدای دیگر. آنها همچنین نمی خواهید به انتخاب سمت از دست دادن. امروز حزب نخبگان صبر کنید دیگر به تایید برای جلوگیری از اشتباه است.”

در مجموع این نیروها باید نوک توازن قدرت در اصلی سیاست از نخبگان به رای دهندگان. به جای فلکس قدرت آن با حمایت یک حزب ایجاد منتظر و پرده و امید برای بهترین.

Wکلاه می کند و سیاست در آینده ای که در آن هر یک از طرفین ایجاد ضعیف است; که در آن موفق ترین نامزدها استفاده از رسانه ها برای ساخت مستقیم به مصرف کننده مبارزات; و در آن پرشور حتی cultish زیر است که چه چیزی باعث اولیه کمپین موفق شوند ؟

شاید در آینده از سیاست به نظر می رسد آینده از دین است.

در سال 1994 مقاله با عنوان “چرا سخت کلیساها قوی هستند” اقتصاددان لورنس Iannaccone اشاره به تناقض در آمریکا ایمان است. دينداری بود کاهش کلی. اما “سخت” فرقه—آنهایی که مانند مورمونها و یهودیت ارتدوکس که خواسته پیروان خود را برای بیشترین صمیمیت و اجتماعی ترین قربانی—در حال رشد بودند. Iannaccone گفت که مؤمن پرداخت های اجتماعی قیمت (از جمله پتانسیل مسخره از غیر خودی) برای خرید یک برتر مذهبی محصول (عضویت در یک جماعت پرشور و افراد همفکر). در طول زمان در بازار دین تو رفتگی در دیوار ضربان عمومی و ملتهب ارادت بیت اعتدال.

وقتی که من خواندن مارتین کوهن خلاصه ای از Iannaccone کاغذ در طول مصاحبه ما, من می توانم او را بشنود گفت: “بله بله بله” قبل از من تا به حال حتی به پایان رسید. “این یک قیاس جالب را برای احزاب سیاسی” کوهن گفت. قوی احزاب ترجیح متوسط نامزدها برای خیلی از 50 سال گذشته. اما در ضعیف احزاب ارتدوکس نامزدها اغلب ساخت ترین مؤمن موارد زیر. “راه این سیستم راه اندازی و ایجاد یک جناحی زنده ماندن و پیشرفت پویا با آیووا مؤثر در نیوهمشایر و نیوهمپشایر موثر بر نوادا” او ادامه داد. “در آن نوع اولیه و مهم این است که به طبقه بالا است که نمی خواهد برود.”

این برنی ساندرز جنبش سخت کلیسا. ساندرز است که بیشتر در جناح چپ از هر عملی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ آمریکای مدرن. اما سختگیری است قدرت خود را. ساندرز شعارهای قوی و غیر قابل انعطاف سیاست های جذب یک پایه از رای دهندگان خود گذشتگی است که او را رقابتی تا پایان اولیه. “این تصادفی نیست که ساندرز آن را به پایان 2016 اولیه با هیلاری و او به احتمال زیاد در آن تا پایان سال 2020 حتی اگر او ضعیف در سه شنبه,” کوهن گفت.

سیاست مانند فرهنگ حرکت در چرخه به جای خطوط مستقیم. در آمریکا تاریخ سیاسی ضعیف احزاب قوی شدن احزاب که ضعیف شده دوباره. اگر ساندرز برنده نامزدی و دست به تهمت و دموکرات ممکن است توانمند سازی نخبگان و رویه به این مرکز به عنوان آنها پس از جورج مک گاورن را به رفتن در برابر ریچارد نیکسون در سال 1972 است.

اما این نیروها در حال حاضر در حال تقویت امروز anti-ایجاد شور—انفجار رسانه های دموکراسی از جمع آوری کمک های مالی فراوانی از نامزدهای زنده و استفاده از محصولات تو رفتگی در دیوار در شلوغ بازار—دور می رویم بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در ماه نوامبر. در دوران ضعف احزاب و قوی تعصب رای دهندگان در حال خرید یک ناجی. و دقیقترین کلیساها بسته pews.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>