دموکراتیک نژاد پس از برنی ساندرز پیروزی در نیوهمپشایر

The Democratic Presidential candidate Senator Bernie Sanders.
برنی ساندرز عملکرد در آیووا “به احتمال زیاد سردرگم برخی حمایت ها در سمت چپ برای [الیزابت] وارن” دیو واسرمن می گوید: از نیوهمپشایر اولیه باز می گرداند.منبع عکس توسط جو Raedle / گتی

در سه شنبه شب برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر اولیه منجر پیت Buttigieg با یک و نیم درصد است. بزرگترین شگفتی های شب بود ctq را نشان میدهد: او به پایان رسید چند امتیاز پشت سر Buttigieg اما با بیش از دو برابر و پشتیبانی از جو بایدن یا الیزابت وارن. مسابقه بعدی خواهد بود, نوادا, قفقاز, on February 22nd, به دنبال, یک هفته بعد توسط کارولینای جنوبی اولیه. و سپس می آید سه شنبه, آوریل 3rd, زمانی که مایکل بلومبرگ امیدوار است که شگفت آور خود را صرف استفاده خواهد منجنیق او به مشاجره. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر ساندرز روشن ترین مسیر دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

به بحث از طریق نیوهمپشایر نتایج و که در آن مسابقه به رهبری صحبت کردم که از طریق تلفن با دیو Wasserman, U. s. House ویرایشگر برای طبخ, سیاسی, گزارش و کمک کننده به ان بی سی نیوز. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما ساندرز ائتلاف تغییر کرده است از سال 2016 چرا وارن مبارزات انتخاباتی شود و اینکه آیا بلومبرگ است به احتمال زیاد به موفقیت در تلاش خود را برای خواستگاری سیاه دموکرات.

چه بود, جمعیتی, صحبت, بزرگترین تفاوت در نیوهمپشایر نتایج با نتایج مقایسه در آیووا?

جنبش کالج تحصیل حومه رای دهندگان به Klobuchar. شواهدی وجود دارد او را به دست آورد بسیاری از زمین از وارن حامیان. طنز این است که وارن به پایان رسید پیش از Klobuchar در آیووا و وارن [یک سناتور ماساچوست] است که در کنار درب به نیوهمپشایر و Klobuchar [مینه سوتا سناتور] است که در کنار درب به Iowa. بنابراین این چیزی است که ما را حدس زده چند ماه پیش. اما Klobuchar را بحث عملکرد رو او را به خوبی نشان در نیوهمپشایر. سوال این است که در آن او می رود از اینجا. آنچه ما می دانیم این است که این دو مهم ترین گروه های دموکراتیک مقدماتی در سراسر کشور هستند آفریقایی-آمریکایی و حومه و البته کسانی که با هم همپوشانی دارند کمی. اما Klobuchar مسیر به نامزدی است که به وضوح در حومه زنان و که به آن می گویند لزوما وجود دارد, اما او به امید آن می کند.

وارن و Klobuchar به طور معمول دیده می شود به عنوان رقابت برای همان رای دهندگان با وارن در سمت چپ خط و Klobuchar در میانه خط. به دنبال ما در این بیش از حد اغلب از طریق منشور از ایدئولوژی?

آن را نیز در مورد فرمت. قفقاز تمایل به قرعه کشی یک لیبرال تر مجموعه ای از شرکت کنندگان از مقدماتی و وارن دیده می شد به تازگی به عنوان یک جایگزین مناسب در سمت چپ به Sanders. اما ساندرز عملکرد در آیووا به احتمال زیاد سردرگم برخی حمایت ها در سمت چپ برای وارن و Klobuchar از سود اولیه قالب در نیوهمپشایر که در آن جمهوری خواه و مستقل رای دهندگان به راحتی می تواند شرکت کنند.

ساندرز در ادامه به انجام بسیار محکم با وجود انجام می دهند کمتر به خوبی در مجموع درصد نسبت به او در برابر هیلاری کلینتون در چهار سال پیش—اگر چه مسلما او تا به حال تنها یکی از عمده حریف در این مسابقه است. که در آن است که مبارزات انتخاباتی خود را درخشان و در جایی که او از دست دادن پشتیبانی از سال 2016 ؟

خود را قوی نشان میدهد در سال 2016 شد همیشه نیمه با توجه به محبوبیت خود را پیام و نیم با توجه به شک و تردید دموکراتیک استقرار و هیلاری کلینتون ، ما شاهد برنی حفظ diehards اما بیشتر وجود دارد نگرانی خود را در مورد electability از وجود دارد در سال 2016 چرا که برای بسیاری از سال 2016 مردم را ندارد مفهوم برنی ساندرز نامزد به طور جدی آغاز خواهد شد و تا به حال هیچ ایده که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند برنده. در حال حاضر دموکراتها تاکید بر electability هزینه شده است ساندرز برخی از پشتیبانی او در سال 2016. حرکت صعودی برای ساندرز است که مخالفت خود را بسیار بیشتر تقسیم این زمان و طنز این است که او یک شات بسیار بهتر در برنده شدن در نامزدی با این نمایش در بیست سالگی از او با نمایش آن در چهل سالگی در سال 2016.

اگر این مسابقه را به سندرز و یک یا دو مخالفان چگونه به راحتی شما فکر می کنم او می تواند به افزایش حمایت خود را? او بالا favorability در درون حزب و دوم انتخاب از بسیاری از دموکرات ها وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم او می تواند.

خوب نگاه کنید این است راه من احساس می کنم در مورد این رشته در حال حاضر. معتدل جناح از حزب دموکرات است که درآمد اکثریت آرا در این دو مسابقه است و به احتمال زیاد برای به دست آوردن حتی بزرگتر اکثریت در مسابقات آینده, اما, مترقی دموکراتیک-سوسیالیستی جناح و حزب که شما می توانید استدلال می کنند دو چیز متفاوت هستند بیشتر coalesced پشت برنی ساندرز از عملی بال متحد است. و در همان زمان آن را وسوسه انگیز به فکر می کنم که اگر همه رای دهندگان فقط ماندن در خطوط خود و متحد در اطراف یک پراگماتیست, پس از آن آسان خواهد بود برای متوقف کردن برنی. مشکل این است که هیچ کدام از نامزدها در عملی لین مطمئن هستند که به شرط توقف برنی توسط coalescing که پشتیبانی می کند.

یک پارادوکس است که بلومبرگ دارای بیشترین منابع برای جلوگیری برنی ساندرز اما او همچنین دارای ضعیف ترین شبکه favorability در میان دموکرات ها ایستاده است. و او بسیار عالی فویل برای برنی ساندرز. ساندرز می توانید تماس بگیرید و او را به دیوار خیابان میلیاردر که وارث رودی جولیانی حتی اگر او تصویر خود را به عنوان وارث به باراک اوباما ، که یک کنتراست که ساندرز می تواند منحصر به فرد برجسته و یا یک است که او توانایی منحصر به فرد به منظور جلب.

یکی از بحثهای عمده در این ساندرز مبارزات انتخاباتی شده است آن اعتقاد است که ساندرز می تواند در افزایش مشارکت مردم است. در آیووا مردم در انتخابات بود به سختی از سال 2016. آنچه که مردم در انتخابات روز سه شنبه و چه چیزی شما فکر می کنم آن را حاکی از?

مشارکت مردم بود فروتنی بیش 2016 در نیوهمپشایر اما نه با این نوع افزایش است که برخی از دموکرات ها امیدوار بود. بعد از همه وجود دارد به احتمال زیاد ده ها هزار نفر از رای دهندگان که بازیگران برگه های رای در اولیه حزب جمهوری خواه در سال 2016 که رای در این سال دموکراتیک اولیه. دموکرات ها ممکن است برجسته که به عنوان شواهدی وجود دارد که برخی از حومه رای دهندگان در حال حرکت به راه خود را. در حقیقت بسیاری از کسانی که Kasich و روبیو رای دهندگان در ادامه به بازیگران یک رای گیری برای هیلاری کلینتون در سال 2016 پس از آن لزوما سود. است و شواهد زیادی است که دموکرات ها در حال راه بیشتر از کار اخراج شدند تا در این سال با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید از آنها در سال 2016 زمانی که او بود و نه حتی نامزد.

آنها ابراز به نظرسنجی که آنها بیشتر بخوره تا درست است ؟

خوب متاسفانه بیشتر مشتاق رای نمی تعداد بیش از یک کمی مشتاق رای دادن.

انجام یا نوادا یا کارولینای جنوبی در نظر شما ارائه یک فرصت واقعی برای Buttigieg یا Klobuchar به ادامه موفقیت است ؟

بهترین خبر برای برنی ساندرز است که میانه رو که قرار می گیرد به شدت در نیوهمپشایر منحصر به فرد بیمار مناسب برای حل بحران است که موفقیت در کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده به غیر از Klobuchar را در ایالت مینه سوتا است. واقعیت این است که نه Buttigieg و نه Klobuchar ساخته شده است پیشرفت های زیادی با nonwhite رای دهندگان و یا کاهش درآمد رای دهندگان. شواهدی وجود دارد که Buttigieg است که بیش از انجام انتظارات در مناطق روستایی است. من فکر می کنم Klobuchar است کمی بیشتر وابسته به حومه رای دهندگان. عامل دیگر این است که منابع است. نیوهمپشایر و آیوا پاداش خرده فروشی. سه شنبه پاداش های گسترده به رسمیت شناختن نام و آشنایی و منابع است.

Ctq پایان دور پنجم در آیووا و سپس به ضرب گلوله به سوم در نیوهمپشایر به دلیل یک بحث است. به نظر می رسد مانند مسابقه است تا بی قراری است که شما می توانید افزایش بدون یک تن از پول است. و یا این است که تنها در یک کشور کوچک مانند نیوهمپشایر?

نگاه پول است که شاید کمتر از یک عامل از آن استفاده می شود چرا که از تمام راه های نامزدها می تواند رسیدن به رای دهندگان از طریق رسانه ها به دست آورده. اما زمانی که یک نامزد دارای چنین قاطع پیام استفاده به عنوان مهر آماده است به, و نامزد دیگری در این زمینه شده است وسعت آشنایی و خوب را در میان nonwhite رای دهندگان به عنوان بایدن می کند و آن را دشوار است برای Buttigieg و Klobuchar برای ساخت در مقیاس.

آنچه در نظر شما اتفاق افتاده است به وارن, کمپین و چرا او قادر به گسترش او پایه ؟ New Hampshire است که یک کشور همسایه به ماساچوست به عنوان شما اشاره کرد و آن را به شدت سفید و وارن تمایل به انجام بهتر با دموکرات ها ، چگونه می توانم شما را در درک این نتیجه ؟

من فکر می کنم سه چیز است. برای اولین بار او تصمیم به ساخت یک دوره گذار به مراقبت های بهداشتی هزینه برنامه او خلوص است که برخی در سمت چپ دیدم در او پیشنهاد. دوم از همه نیویورک تایمز نتیجه نظرسنجی که در ماه نوامبر نشان داد که او انجام ضعیف در برابر تهمت در شش نوسان متحده نسبت به بایدن و ساندرز به احتمال زیاد تغییر ادراکات در مورد او electability در چشم بسیاری از نیویورک تایمز خوانندگان بودند که به حمایت از او. و سوم از همه مهم نامزدها در مسابقه او نشان داده است که حداقل تمایل و توانایی برای انطباق با مبارزات انتخاباتی او استراتژی زمانی که همه چیز به خوبی پیش نمی رود و یا به تغییر تاکتیک.

آنچه به طور خاص آیا شما از آن چیست ؟

وقتی که من رفتم به تجمع در کنکورد در روز یکشنبه گفت: همان داستان زندگی و آمار همان موضوع نمایانگر آن است که او همیشه بدون شماره گیری کنید تا کنتراست و یا پرخاشگری به عنوان برخی دیگر از نامزدها بود. او به نظر نمی رسد به ارائه چیزی جدید در تازه ترین بحث در حالی که Klobuchar واقعا تبدیل شده تا حرارت در دیگر نامزدها و بایدن سعی کردم به عنوان به خوبی.

چه چیزی شما را از این بایدن مبارزات انتخاباتی ؟ است که در آن داستان یک سقوط مبارزات انتخاباتی و یا آن را فقط که او شده است در جمعیتی نامطلوب زمین با بسیاری از سیاه رای دهندگان ؟

دو هفته است یک ابدیت در سیاست بنابراین من آماده نیست به دفعات مشاهده شده ، اما سوال من همیشه قبل از آیووا بود که آیا انتظارات پایین برای او در آیووا و نیوهمشایر اجازه می دهد او را به زنده ماندن و زیان بدون از دست دادن حمایت ملی. و یا آن را منجر به یک رسانه روایت از فاجعه و ضعف است. و من فکر می کنم به وضوح آن را به رسانه ها تصویر از فاجعه است. نگاه خود را شانزده درصد در آیووا بود احتمالا سازگار با او پیشرو در خارج از حاشیه خطا در کارولینای جنوبی و حداقل اینکه در رای گیری ملی اما واقعیت این است که او در چهارم تغییر تن از پوشش به چنین درجه ای که نیوهمپشایر ممکن است survivable. او به ثمر رساند در تک رقمی زیرا رای دهندگان نیوهمپشایر اساسا نوشت و او را قبل از اولیه. O. K. او ممکن است قادر به نگه داشتن بر روی یک مناسب و معقول کثرت از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی،, اما آیا او به اندازه کافی سفید حمایت خود را به باقی می ماند مناسب در کارولینای جنوبی یا سه شنبه? و این چیزی است که ما فقط نمی دانم.

ملی نظرسنجی تمایل به نشان می دهد بلومبرگ افزایش و کلمبیا کلمبیا نظرسنجی حتی تا به حال او را به خوبی انجام می دهند با رای دهندگان. آن را بلافاصله آشکار است چرا دومی خواهد بود در این مورد.

اوه, خوب است برای من. شما به تماشای فیلم خود را ads

آره من در کالیفرنیا است. آنها بسیار خوب است.

او پیچیده شده خود را همراه با باراک اوباما ، او به طور کامل در توزیع مجدد رکورد خود در مترقی شرایط حتی اگر تبلیغات خود را هرگز به شما بگویم که او استفاده می شود به عنوان یک جمهوری خواه و متحد رودی جولیانی و که او یک وال استریت میلیاردر. پیام خود را از بودن نامزد برای انجام کارها و نامزد برای حمل اوباما میراث تجدید نظر به هر دو رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و مرفه متوسط سفید رای دهندگان. و چیز دیگری که من می خواهم بگویم این است که این ایده است که او پول را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید نظر به بسیاری از دموکرات ها در خود و برای خود. نگه داشتن در ذهن است که تم غالب در اطراف این حزب برای ده روز بوده است این اختلال از D. N. C. و آیووا قفقاز و این ایده که یک میلیاردر که من شنیده ام به نام یک انسان فوق العاده PAC می تواند دستمزد یک کمپین مستقل از این اختلال تجدید نظر به بسیاری از دموکرات ها که به شدت می خواهید به ضرب و شتم رئیس جمهور.

مشکل من با بلومبرگ این است که او در حال رفتن به یک زمان بسیار سخت آوردن برنی ساندرز ائتلاف پردازنده و سخت تر از زمان دیگر نامزدها ممکن است موجب از اینکه وال استریت میلیاردر. زمانی که من در ساندرز تجمع در کلرمونت, New Hampshire, مقدماتی بلندگو آورده جمعیت به آن پا کرد و گفت که هرچه در این کشور به ارتکاب قتل اقتصادی. و حتی اگر ساندرز تایید می کند بلومبرگ اگر او برای تبدیل شدن به نامزد, از آن خواهد شد به احتمال زیاد شده است بسیار بحث برانگیز کنوانسیون یا معامله-روند ساخت آن را بدست بلومبرگ نامزدی. این تصور که بلومبرگ به دنبال خرید نامزدی خاموش می شود یک نوار زیادی از ائتلاف دموکراتیک و شک و تردید نسبت به D. N. C. تصمیم اساسا اجازه می دهد بلومبرگ به بعد بحث خواهد طنین انداز برای سال آمده است.

Beto o’rourke شکست خورده است. کامالا هریس شکست خورده است. Cory Booker شکست خورده است. جولین کوبا شکست خورده است. فراموش نتایج ما تا کنون دیده می شود نشان می دهد دلایل چرا که شما ممکن است در نظر گرفته اند قبل از ؟

نامزدهای اقبال ظهور و سقوط, و گاهی اوقات بدون توضیح اما از نامزدها اشاره کردید یکی من احتمالا بیشتر کنجکاو در مورد Beto. اگر او تا به حال ساخته شده و در نظر گرفتن مردم اسلحه دور که می ترسم برخی از هواداران خود باقی مانده بود در مسابقه من نوع کنجکاو که آیا او ممکن است تا به حال روز خود را در خورشید است. اما کامالا هریس و Cory Booker به احتمال زیاد رفتن به در خانه تماشای یک بحث مرحله با هیچ نامزد رنگ در آن است رفتن به بسیار دشوار است برای D. N. C. به توضیح دهد که چرا این مورد است که چهل درصد از حزب اصلی رای دهندگان است nonwhite و بیش از هفتاد درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان است یا nonwhite یا زن. من طولانی-برگزار نظریه شده است که مشخصات است که کار را برای دموکرات ها در سال 2018 شد زنان زیر پنجاه با برخی از ملی-امنیت تجربه اما به سختی هر گونه تجربه سیاسی و مشخصات است که در حال حاضر در دموکراتیک مسابقه امروز.


آخرین پوشش

دیدن نتایج انتخابات از مقدماتی نیوهمپشایر.

نیوهمپشایر نتایج سیگنال یک کشور دموکراتیک نبرد. این حزب نامزد تقریبا قطعا باید به سخت کار کردن آن را تا اوایل ماه ژوئن و زمانی که نهایی مقدماتی برگزار خواهد شد.

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!” برنی ساندرز گفت: در اولیه شب, حزب, در, New Hampshire.

برنی ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر اما عملکرد خود را نه به عنوان موثر به عنوان آن بود در سال 2016.

جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر تهمت سعی در ایجاد مشکل برای دموکرات ها.

در نیوهمشایر ساندرز و وارن وعده جسورانه تغییر اساسی. اما آنها در تلاش برای التماس کردن یک چشم انداز آمریکا که به شدت شمارنده مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از ناامید کننده چهارم-پایان محل در آیووا جو بایدن در تلاش است در نیوهمپشایر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>