افسردگی دوران کتاب که می خواستم به لغو اجاره

A family in their living room.
یک خانواده زندگی در آثار عمومی اداره مسکن در سال 1937. نویسنده و سازمان زتا بائر می خواستم یک سیستم است که می تواند بیشتر از به سادگی با ارائه مقرون به صرفه مکان زندگی می کنند.عکس از AP

جشن urbanist جین جیکوبز هرگز تردید به نام دشمن در چاپ. در “مرگ و زندگی از شهرستانها بزرگ آمریکایی” از سال 1961 او طول می کشد مراقبت های ویژه به انتقاد کاترین بائر با نفوذ ترین عضو کادر برنامه ریزان شهرستان که Jacobs خواستار “Decentrists” هر چند آنها معمولا شناخته شده به عنوان “housers.” Jacobs متهم بائر و دایره مایل به سرکوب آلی رشد شهرها انحراف مسیر خود را پر انرژی به استریل ماهواره ای شهرک که “مقاومت در برابر تغییر در آینده” از “هر جزئیات قابل توجهی باید کنترل توسط برنامه ریزان از شروع و پس از آن گیر کرده است.”

شصت سال بعد جیکوبز paean به شهرستان زندگی هنوز هم گسترده ای در گردش است محل خوانندگان likeliest به برخورد بائر نام. آنها ممکن است منطقی تصویر یک برنامه ریزان شهر در قالب Robert Moses—Jacobs’ معروف ترین حریف که مبارزه برای ساخت یک بزرگراه از طریق روستای گرینویچ—هر چند در واقع بائر دوست نداشتند موسی ایده تقریبا به اندازه Jacobs انجام داد. Jacobs ارائه دموکراتیک دید از محله های شهری که در آن حکومت خود به طور طبیعی باعث به مکان های خوبی برای زندگی; Bauer, در مقابل خواست دولت به بازی در نقش هر دو توسعه و صاحبخانه. برنامه ریزی شده جوامع بائر تخیل بودند در واقع طراحی شده برای مقاومت در برابر یک شکل تغییر دهید: خزنده افزایش ارزش ملک قرار داده است که مسکن مناسب دور از دسترس برای بسیاری از آمریکایی ها. جاکوبز در دل ایمان داشتند که ساختمان های قدیمی در مکان هایی مانند روستای گرینویچ به عنوان طولانی به عنوان آنها به سمت چپ ایستاده باقی خواهد ماند مقرون به صرفه است. بائر متقاعد بازار خواهد همیشه وادار کردن مردم به پرداخت بیش از حد برای خیلی کمی بهتر پیش بینی جهان ما در امروز زندگی می کنند.

بائر تنها عمده کتاب “مدرن مسکن” در سال 1934 منتشر شد و یک جزء اصلی از خواندن لیست زمانی که Jacobs مورد این housers’ “شهر-از بین بردن ایده” در “مرگ و زندگی” است. این دهه را صرف چاپ و تا زمانی که آن را به چاپ مجدد این آوریل گذشته توسط دانشگاه مینه سوتا فشار به دندان ها از یک فاجعه اقتصادی که ممکن است به وخیم به عنوان یکی که به شکل نویسنده آن است. زمانی که بازار سهام سقوط کرد و در سال 1929 بائر بود بیست و چهار ساله معماری منتقد; آغاز رکود بزرگ رو چه او بعد از آن به عنوان توسعه خود را از “یک aesthete به مسکن اصلاح طلب.” در “مدرن, مسکن,” Bauer باعث می شود مورد آنچه منتقدان در آن زمان را محکوم کرد بیشتر یا کمتر به عنوان مسکن اجتماعی اگر چه او خودش را قاب این موضوع به عنوان یک ماده در ساخت مسکن مناسب یک “ابزار عمومی” و یک حق اساسی. او فکر نمی کنم که نوشتن کتاب به تنهایی می تواند چشم انداز خود را به حال. “جنبش ساخته شده است زمانی که همه گفته و انجام شده توسط یک تعداد انگشت شماری از متخصصان” او می نویسد: در آخرین صفحات. تغییر خواهد آمد تنها زمانی که آمریکایی ها “خواستار مثبت برنامه خوب مسکن—نه صرفا برای برخی مبهم فرضی ‘زاغه نشينان’ اما برای خود و خانواده خود را.” پس از کتاب, انتشار, Bauer کنار او کار ادبی برای تبدیل شدن به یک سازمان کار سیاسی و لابی کار به طبل تقاضای گسترده ای او در بر داشت که مایل است. او جنگیدند به رمز ایده های او در مقابله و تا حد زیادی شکست خورده است.

ما در زمان بحران اقتصادی وجود دارد نشانه هایی از این نوع از مسکن انبوه جنبش است که هرگز محقق در طول رکود بزرگ. در سراسر کشور فعالان اصرار مقامات منتخب به لغو اجاره. بیش از هفت صد و نود هزار خانوار در رفته اجاره اعتصاب از ماه مارس با توجه به مسکن-عدالت ائتلاف اعتصاب ما با هم و به نظر می رسد احتمال وجود دارد که بیشتر به آنها ملحق خواهد شد زمانی که همه گیر بیکاری کمک خشک اجرا می شود. بسیاری از دولت در سطح اخراج moratoriums مجموعه به پایان می رسد در تابستان امسال و یکی املاک و مستغلات تجزیه و تحلیل شرکت تخمین می زند که بیست و هشت میلیون اجاره ممکن است به زودی در معرض خطر تبدیل شدن به خیابان آمدند. سیاه پوست و لاتین مستاجران بیش از نیمی از آنها “هزینه بر دوش” قبل از همه گیر—معنی آنها اختصاص داده شده بیش از سی درصد از درآمد خود را به نگه داشتن یک سقف بالای خانواده های خود سر را به طور نامتناسبی در تلاش برای نگه داشتن بر روی خانه های خود. می تواند ظلم و اخراج مردم در یک بیماری همه گیر در نهایت بالا بردن تقاضا برای حق مسکن به یک جریان اصلی سیاسی مسئله است ؟

بائر یک بار نوشت: در نامه به نقل از معماری مورخ باربارا قلمدان جدید پیشگفتار “مسکن مدرن” که برنامه ریزان و کارشناسان می تواند در بهترین حالت “چیزی را به هم بزنید تا تخیل” و “اعتصاب جرقه” به آتش گسترده و میل به تغییر. تقریبا یک قرن بعد این ایده در کتاب او هنوز هم می سوزاند. او تساوی او تخیلی تصویر متفاوت امریکا در خیلی از جزئیات است که آن را شروع به احساس می کنم مثل یک مقصد. چاپ در یک لحظه مناسب او اعزام از یکی دیگر از بحران را فراهم می کند زمینه و شاید الهام بخش برای یک جنبش که مانند او به شدت اشتیاق برای دیدن.

بائر رشد جونگ در مورد پناهگاه. متولد شد و در سال 1905 به upper-middle-class پدر و مادر—پدر او یک بزرگراه مهندس و مطرح در یک خانه سه طبقه در الیزابت نیوجرسی در حومه نیویورک. پس از فارغ التحصیلی از کالج Vassar در سال 1926 او کشف مدرنیسم در یک تور اروپایی. او احساس کشیده اجتماعی آرمان های بیان شده در کارکردگرا ساختمان توسط معماران مانند لوکوربوزیه که معروف به نام یک خانه یک “ماشین” است که باید تولید حداکثر رفاه است. بائر بود و قد بلند و بور با فرانک جاذبه “او راه می رفت با یک گام—شما تا به حال برای اجرا به نگه دارید تا با او—و همیشه دودی” یک آشنایی را به یاد. او همچنین صاحب یک هدیه برای گرفتن به دانستن حق مردم است. رقص در پاریس با او ملاقات معروف وینی معمار آدولف لوس و او را متقاعد به استخدام او در پایان شب. در نیویورک او را نگه داشته و شرکت با هنرمندان مانند آلفرد استیگلیتز و جرجیا اوکیف و شروع به ساختن نام او به عنوان یک نویسنده.

او به این موضوع است که تعریف زندگی او یک امر عشق با یک مرد مسن تر. در سال 1929 او با تحسین منتقد فرهنگی Lewis Mumford نوشت که در مورد شهرها و معماری برای نیویورکرو خواهد بود که از “هری پاتر” او یک بار نوشت به “خاک رس است.” فکری تاثیر زد هر دو راه: Mumford یک بار نوشت که بائر بود “تنها دانش آموز و همکار که من به طور کامل محترم شمرده شود.” او در معرفی خود به برنامه ریزی منطقه ای Association of America (R. P. A. A.) یک ستاره نکردم گروه که شامل معماران هنری رایت و کلارنس اشتاین و مسکن اصلاح طلب ادیت Elmer, چوب, و, که حمایت آمریکا از مسکن که منعکس اصول باغ انگلیسی شهرستان جنبش یک طرح برای ایجاد روستایی اما به لحاظ اجتماعی پر جنب و جوش و حومه.

Mumford نیز کمک بائر ترتیب دو سفر به اروپا به مطالعه مدرن, مسکن دوم از آن زمان با هم بودجه توسط Fortune magazine, که تا به حال سفارش Mumford به نوشتن یک سری مقاله در معماری اروپایی. او به ارمغان آورد بائر به عنوان دستیار خود که در عمل به این معنا بود که او تحقیق و نوشت: پیش نویس که به نظر می رسد با ویرایشهای خود را تنها byline. بائر و Mumford در, به زودی به شکستن صرف سفر در مواجهه اما در تراز وسط قرار دارد هدف خود را برای سوار شدن یک استدلال برای این نوع از دولت یارانه و مسکن پس از آن ظهور در کشورهایی مانند انگلستان و هلند و اتریش. خود را چپ سیاست scandalized محافظه کار بختاست که لغو این پروژه پس از سه اقساط. بائر تصمیم گرفت به نوبه خود تحقیقات خود را به یک کتاب در نام خود.

“مسکن مدرن” آغاز می شود با سابقه افسردگی دوران بحران مسکن که صدای آشنا برای خوانندگان معاصر. قرار رفاه نوزده-بیست نقاب افزایش اجاره راکد دستمزد و یک کمبود قابل توجهی از کم درآمد و طبقه متوسط مسکن. تنها “بالا-سوم درآمد گروه” می توانیم خانه های جدید ساخته شده بائر می نویسد. مشکل او معتقد بود که نه آنقدر واقعی املاک و صنعت به عنوان تابع اولیه از بازار آزاد است. هزینه مسکن به ارزش زمین تعیین می شود “فشرده ترین” — که است که می گویند سر می برند—”آینده استفاده از آن سفته بازان تخمین می زند که این طرح می تواند قرار داده است.” قیمت زمین در نتیجه نشان دهنده “بالاترین استانداردهای مسکن مجاز” رانندگی کردن استانداردهای زندگی حتی برای مرفه و consigning فقیر به محله های فقیرنشین. این اساس بائر هسته استدلال این است که باید مسکن decommodified. خوب مسکن است که “در دسترس به طور متوسط شهروند است ‘معمولی’ محصول یک جامعه سرمایه داری” می نویسد.

خانه بائر آرزو برای دیدن در امریکا است که او از نظر “مدرن, مسکن,” بنابراین باید “غیر نظری”: متعلق به نهادهای عمومی یا غیر انتفاعی coöperatives. آنها باید مقرون به صرفه و با کمک یارانه های دولتی به مردم در کمترین درآمد را در حالی که همچنین جذب طبقه متوسط ساکنان آنها را پیدا کنید airier و جذاب تر از بازار آزاد جایگزین. این است که این گروه باید دسترسی برابر امکانات بدیهی بود برای Bauer. “اگر شما شروع با آفتاب و هوا و بیولوژیکی مورد نیاز شما نمی توانید می گویند که به دلیل این خانواده تنها نیمی از درآمد است که آنها باید تنها نیمی به خوبی چشم انداز و یا به عنوان نیمی از یک زمین بازی بزرگ یا نصف آن مقدار آب یا نیم توالت,” او می نویسد. مسکن مدرن را نمی توان طراحی یک ساختمان در یک زمان بلکه باید تصور به عنوان یک شهر یا محله یک عمل است که کنترل هزینه ها در حالی که به حداکثر رساندن مشترک فضای سبز اعطای “نور خورشید آرام و دلپذیر چشم انداز از هر پنجره.”

چنین مکان هایی وجود داشته اما نه در امریکا. در طول بیست سالگی در حالی که آمریکا دو برابر را در یک بی بند و مداخله مفهوم رفاه اقتصادی اروپایی سازمان ملل در پاسخ به پس از جنگ جهانی اول کمبود مسکن با ساخت حداقل شش میلیون از دولت یارانه و مسکن, چهار و نیم میلیون نفر است که توسط بائر در محاسبات قرار دارد “حدود یک هفتم” از خانواده ها در انگلستان و هلند و آلمان و چند کشور دیگر. (برخی از زنده ماندن: بیش از شصت درصد از ساکنان وین زندگی در مسکن اجتماعی امروز است.) متمرکز برنامه ریزی از این جوامع در نظر گرفته شده بود بیش از زیبایی خشنود است. Bauer نوشته است که هیچ مدرن توسعه مسکن بود کامل بدون یک مهد کودک مدرسه و احتمالا همچنین یک کافه. به عنوان مورخ گیل ردفرد یادداشت در مطالعه کلاسیک جدید قرارداد مسکن سیاست “مدرن مسکن برای امریکا” Bauer بعدها ترویج این امکانات مشترک در امیدوار است که آنها شکل می اساس “cross-کلاس ائتلاف” بین ساکنان که پس از آن می تواند تبدیل به حمایت سیاسی برای مدرن تر مسکن.

“مسکن مدرن” نه تنها یک پیشنهاد از چیزی جدید اما همچنین یک رد از آنچه که آن را جایگزین. “ایدئولوژی فردی مالکیت خانه باید برود” Bauer اعلام کرد. این ایده که هر آمریکایی اگر او سخت کار می کرد به اندازه کافی می تواند روزی استطاعت خود قطعه زمین بخشی از “قلمرو اساطیر” او نوشت و افسردگی نشان داده بود آن را به یک آسیب اسطوره به عنوان نیمی از وام های مسکن وارد شده به طور پیش فرض پاک کردن پس انداز زندگی میلیون ها نفر از خانواده ها است. فرهنگی بائر معتقد بودند که مشتاق به مالکیت خانه تشویق مردم “به رویکرد مشکل مسکن در نقش خرده سرمایهداران و نه به عنوان کارگران و مصرف کنندگان” خفقان همبستگی بین افرادی که ممکن است بهره مندی از سیستم های مختلف. او به این نتیجه رسیدند کتاب او: “اگر تنها بخش کوچکی از انرژی گسترده بود که هنگامی که به سمت کارگردانی فردی خانه-مالکیت شد و در حال حاضر سازمان به تقاضای واقعی برنامه مدرن و مسکن و … پس از آن وجود خواهد داشت یک آمریکایی مسکن جنبش در واقع.”

به عنوان بائر بود که نوشتن “مدرن, مسکن,” ایالات متحده آمریکا آغاز شد و برای ساخت مسکن عمومی به عنوان بخشی از آثار عمومی دولت. از شروع پروژه های جدید در اشاره به مشکل محل آنها را نگه دارید در زندگی آمریکایی. با توجه به عمدی سیاست ساخت و ساز مسکن برای مردم در آنچه سازمان تعیین شده سیاه و سفید محله تحولات جدید تشدید تبعیض نژادی در شهرستانها و یا گاهی اوقات آن را ایجاد. در همان زمان مورخ ردفورد اشاره می کند که P. W. A. پروژه برای هر دو سیاه و سفید ساکنان شد به مراتب بهتر تامین می شود از خانه های عمومی از آینده دوره و دیده می شد به عنوان مطلوب مکان زندگی می کنند.

P. W. A. بود موقت آژانس اما بسیاری امیدوار بودند که این امر راه را برای یک سیاست دائمی مسکن است. بیشتر پایدار وکالت به وجود آمد در جنبش کارگری که استخدام بائر به رهبری جدید لابی بازوی کارگری مسکن کنفرانس و فرستاده او در سراسر کشور در جستجوی حامیان. “این یک پرش بلند از یک رادیکال فکری به کار اسکیت,” او نوشت: به یک دوست از جاده که در آن او زندگی می کردند در هتل های ارزان و یا با دوستان در بودجه از شش دلار در روز است. “من arty خود از سال 1927-پاریس خواهد خودکشی در منظره—اگر او نمی شد تا به طور کامل مرده است.” در سال 1935 سناتور رابرت واگنر نیویورک داوطلب خدمت سربازی Bauer برای کمک به تدوین یک مسکن لایحه. پیش نویس این قانون را تامین تحولات برای طبقه متوسط و کم درآمد آمریکایی ها. شاید اکثر اساسا بائر نوشت و آن را شامل “ماشین آلات به موجب آن گروه از افرادی که تمایل به تامین مسکن بهتر برای خود ممکن است شرکت به طور مستقیم در برنامه” با تشکیل coöperatives و درخواست خود را به دولت برای ایجاد تحولات که آنها زندگی می کنند اما خود را ندارد. قانون را اعطا مستاجر کنترل محیط اطراف خود که تنها مالکان همیشه لذت می برد.

بائر در زمان خاموش بود. واقعی املاک و صنعت در زانو خود را تنها چند سال قبل از آن شده بود دوباره زنده جدید مقابله اختراع فدرال حمایت, وام مسکن که در ادامه به نفع مالکان امروز. موفق شد در quashing بائر را دید. زمان مسکن ایالات متحده با تصویب قانون در سال 1937 آن حوزه محدود شد به فقرا مشتریان است که املاک و مستغلات لابی مراقبت کمی در مورد از دست دادن. مانند P. W. A. پروژه های جدید مسکن خواهد بود تفکیک نژادی—مکروه است که هیچ یک از این لایحه را نویسندگان از جمله Bauer, اصرار برابر. بائر را امتحان کنید و موفق به جلوگیری از اصلاحیه بستن مسکن به اصطلاح ترخیص حلبی آباد که در محدود ترین تحولات جدید به اجرا پایین محله و چپ توسعه دهندگان مطلوب تر زمین در حومه. این لایحه همچنین دربسته در محیط ساخت و ساز هزینه هر خانه جدید در سطوح بسیار پایین تر از استاندارد تعیین شده توسط P. W. A. به جای به چالش کشیدن برتری مالکیت خصوصی و در نتیجه مسکن متصل ننگ به این ایده از یک جایگزین. به عنوان بائر بعدا نوشت: اکثر آمریکایی مسکن عمومی “اعلام بصری که آن را در خدمت ‘پایین ترین گروه درآمد.’ “

همانطور که ما در صورت امکان از تکرار این نبرد آن را ارزش دانستن آنچه در گذشته اتفاق افتاد و چگونه نزدیک ما آمد به زندگی در یک جهان متفاوت است. به عنوان ردفرد مشاهده بائر امید برای مقابله با بحران مسکن با یک جهانی و سیاست است که ممکن است ایالات فقیر و طبقه متوسط گسترده در حمایت از یک حق. به جای برخورد با طلیعه در دو لایه سیستم است که همچنان ادامه دارد در این روز: سخاوتمندانه کسر مالیات برای امن ترین مالکان و کمبود بودجه روبرو عمومی مسکن برای حداقل خوش شانس. “ملی امریکا سیاست مسکن به مالکان ثروتمند مزایای زیادی; طبقه مالکان کوچکتر مزایای; و بسیاری از مستاجرها که به طور نامتناسبی فقیر هیچ چیز” پرینستون جامعه شناس متی Desmond نوشته شده است. “آن را دشوار است به فکر می کنم یکی دیگر از سیاست های اجتماعی است که بیشتر موفقیت تکثیر امریکا نابرابری است.”

خلیج فارس در حال رشد است گسترده تر در این بیماری همه گیر. این مراقبت در عمل مسلم هر کسی که با دولت فدرال حمایت وام مسکن—حدود هفتاد درصد از وام مسکن—توانایی توقف پرداخت برای یک سال. در ماه ژوئن, real-estate-اطلاعات-تجزیه و تحلیل شرکت شوالیه سیاه و سفید محاسبه می شود که انباشته پرداخت نشده اصلی اضافه شده تا به یک تریلیون دلار کمک مالی تا کنون. در مقایسه با مراقبت های عمل اختصاص داده شده دوازده میلیارد دلار برای مسکن تقریبا همه از آن بود که به کارگردانی عمومی و یارانه مسکن و خدمات برای بی خانمان ترک تقریبا هیچ چیز برای مستاجران کم درآمد تلاش برای دفع اخراج از بازار-نرخ اجاره.

به عنوان در قرارداد جدید era, نقشه های مختلف جامعه است نشسته در جدول در حال حاضر نوشته شده است. نماینده Ilhan Omar کشیده شده است تا یک لایحه برای لغو اجاره و پرداخت وام مسکن تا زمانی که بحران به طول می انجامد; سناتور الیزابت وارن دیگری نوشت که توقف اخراج تا مارس سال 2021. در ماه نوامبر نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز و سناتور برنی ساندرز معرفی سبز معامله جدید برای مسکن, برنامه ریزی برای به روز رسانی و decarbonize بیش از یک میلیون واحد است. کمتر از یک هفته بعد Omar معرفی خانه برای همه, قانون یک تریلیون دلار برنامه ریزی برای ساخت دوازده میلیون واحد جدید مسکن مقرون به صرفه—به اندازه کافی برای خدمت به بیش از ده میلیون آمریکایی به طور نامتناسبی سیاه پوست و لاتین است که صرف بیش از نیمی از درآمد خود را اجاره. عمر با مردم اقدام مترقی ائتلاف مردمی گروه پیشنهاد خود را برای “خانه تضمین” خواهد ساخت مسکن اجتماعی, موسسه اجاره و پرداخت غرامت به سیاه و مادری آمریکایی ها و دیگر گروه های آسیب نژادپرستانه سیاست های مسکن. به عنوان تارا Raghuveer گروه سیاست مسکن منجر شود گفت: در ماه سپتامبر “نظریه از خانه های تضمین است که بازار شکست شده است تا عمیق ما نمی توانید صبر کنید در اطراف برای بازار کار است.”

عقل متعارف آن است که آمریکایی ها هرگز در آغوش قصد دارد مانند این است که آنها میخواهند به جای آن به تمام آزادی های مندرج در یک قطعه زمین. بائر توافق با Jacobs که قدرت را به شکل یک محیط اطراف برترین بود; او به نام “مرگ و زندگی” و “درخشان” با وجود راه آن را فشرده و او را به خدمات به عنوان یک مفید فویل. خانه صمیمی تجسم زندگی فردی حتی اگر آن ارائه شده است با استفاده عمومی. “آزادی و انعطاف پذیری هستند که احتمالا سخت ترین چیز برای رسیدن به سیاست عمومی” Bauer نوشت: در سال 1957. “اما یک کشور است که می تواند تدبیر بیمه وام مسکن (در تمام اشکال مختلف آن)” قطعا “ارائه برخی از املاک انتخاب در همه اقتصادی و اجتماعی سطح است.”

آن را آسان به رها کردن امید است که ما را تا کنون به انجام رساندن آنچه که “مدرن” مسکن تجویز اما کتاب دهید ما به یاد داشته باشید که تاریخ هرگز به عنوان قابل پیش بینی به نظر می رسد در حقیقت. بائر تاکید می کند که “هیچ” غیر قابل اجتناب'” جلوگیری از دستاوردها مانند کسانی که از اروپا: در آن زمان یک جنبش سیاسی از جمله تظاهرات توده برای ایجاد مسکن اجتماعی است. بائر را شکست نبود مقرر ، ردفرد پیدا کردن شواهدی از هیجان در مورد مسکن مدرن در میان اعضای اتحادیه در سی سالگی استدلال می کند که بائر به سادگی نمی باید زمان کافی برای متراکم کردن لازم حمایت مردمی. تصویر یک جهان که در آن او است که یک بخش در برابر بدبینی. جدید معامله کمک کراوات مالکیت خانه برای موفقیت در ملی ما تخیل. اما یک کشور که در آن هیچ کس را مجبور به مبارزه برای یک خانه نیز دیرینه رویای آمریکایی است.

bitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر