The Diary of a Grand شاهزاده عضو خدمه به عنوان Coronavirus گسترش در کشتی

Reporters watch as the Grand Princess docks in Oakland.
پس از چرخش در سواحل کالیفرنیا بزرگ شاهزاده خانم وارد اوکلند, در مارس 9th, و انتخاب مسافران بودند متحرك در حالی که همه خدمه باقی مانده در هیئت مدیره.عکس توسط Jim Wilson / نیویورک تایمز / Redux

در شب مارس 3rd, قبل از رفتن به رختخواب یک عضو خدمه روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم—کشتی کروز متعلق به کارناوال, بزرگترین کروز اپراتور در جهان—نشستم به نوشتن در دفتر خاطرات خود را. “چه یک روز خشن در دریا!,” او نوشت. آب و هوا تا به حال خوب بوده است از کشتی در سمت چپ پورت از هیلو در هاوایی حدود یک هفته زودتر عازم مکزیک بندر Ensenada, حمل برخی از سی و پنج صد نفر تقریبا یک سوم از آنها خدمه. مسافران که او می خواهم به تماشای خط-رقص با خوشحالی پیش از آن در روز بود “wobbling در مورد کشتی” و با صدای بلند کوبیدن امواج و حرکت مسافران ساخته شده خواب بعید است.

در این دوره از هفته آینده عضو خدمه آنها من تماس بگیرید مارگارت در زمان به طور منظم یادداشت به عنوان روز گذشت با افزایش سرخوردگی و ترس است. (او از من خواست برای شناسایی او را از ترس عذاب از کارناوال.) یک عضو خدمه در یک سفر دریایی است روشن تر چشم از میانگین تعطیلات مسافر در مورد پتانسیل برای چیزهایی که به اشتباه زمانی که هزاران نفر از مردم در حال شناور در وسط اقیانوس. و مارگارت در حال حاضر شنیده بود در مورد الماس شاهزاده یکی دیگر از کارناوال کشتی بود که قرنطینه در سواحل ژاپن به مدت دو هفته در ماه فوریه به دلیل مردم در هیئت مدیره شده بود شما با چیزی به نام coronavirus. (بیش از هفت صد نفر در هیئت مدیره آلوده شدند و حداقل هشت کشته شدند از بیماری.) حتی پس از او خاطرات قطاری از ترس و عدم اطمینان به ارمغان آورد در مورد مقابله با این ویروس دست اول و توقف و راه ناهموار است که اطلاعات در مورد شیوع تحویل داده شد و دریافت که نه تنها در کشتی بلکه در جاهای دیگر. آن را نیز نشان دهنده چگونه متفاوت از ویروس است و تحت تاثیر کسانی که با آزادی و منابع به خارج از راه خود را و یا دریافت درمان می شود و کسانی که بدون.

“دریافت یک اخطار امروز به تمام خدمه” مارگارت نوشت: در ماه مارس 4th. خدمه-به-مسافر تماس خواهد بود به حداقل نگه داشته شود. مواد غذایی و نوشیدنی, خدمات برای مسافران را تغییر نمی دهد اما “خدمه باید باقی می ماند در زیر عرشه مگر اینکه انجام وظایف خود را به طور منظم.” وجود دارد هیچ دلیلی که چرا. کشتی را منحرف کرده و به طور مستقیم به سان فرانسیسکو به جای ادامه به مکزیک. مسافران تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده از این آگاه را تغییر دهید. بهداشت پروتکل های حال حاضر می خواهد در “حداکثر سطح” مارگارت اشاره کرد; شستن دست ها بود “مهم تر از همیشه.” در روز بعد پیام دیگری وارد: همه غیرضروری وظایف بزرگ شاهزاده خانم می تواند لغو شود چرا که برخی از مهمانان که تا به حال سفر در کشتی قبلی کروز حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آنها می خواهم دلپذیر است.

خدمه “در حال حاضر مشغول به کار در سراسر ساعت” مارگارت نوشت: در تاریخ 5 مارس. مهمان گفته شده بود به ماندن در staterooms که قرار دادن یک بار در اتاق است. یک هلیکوپتر فرود آمد در کشتی به عنوان مارگارت نگرانی او ناهار می خوردند. “لحظاتی بعد همه ما شاهد آن در تلویزیون است که این هلیکوپتر تا به حال کاهش یافته است تست کیت برای افراد در هیئت مدیره بودند که با نشان دادن علائمی شبیه به آنفولانزا,” او نوشت. سرگرمی برای خدمه—بازی, فیلم, رقص بود تعطیل و یا محدود. خدمه نوار در حال حاضر تنها به فروش می رسد آب و سیگار. (شیر آب در کشتی خوب نیست برای نوشیدن مارگارت به من گفت. وجود دارد نوشیدنی در وعده های غذایی اما در غیر این صورت شما نیاز به خرید آب بطری—شما می توانید خرید دو بطری یک روز برای پنجاه و پنج سنت در هر.) خدمه فروشگاه ارائه شده کمی بیشتر از چیپس و چوب شور. “خدمه به نظر می رسد وحشت-خرید هر آنچه که آنها می ترسند که آنها ممکن است از این کشتی برای مدت زمان طولانی” مارگارت نوشت. آب و هوا در ضمن تا به حال بهبود یافته است. و کروز بعدی لغو شده بود.

در بعد از ظهر مارس 6th, در غذاخوری مارگارت شنیده ام که برخی از خدمه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. “من آن را باور نمی کند اما لحظاتی بعد مایک پنس صحبت شد زندگی BBC World News,” او نوشت. پنس گفت که بیست و یکی از چهل و شش نفر بودند که تست مثبت بودند و نوزده از آنها خدمه. پنس نیز تایید گزارش در مورد عفونت در کشتی قبلی کروز در ماه فوریه. “این مهم است که توجه داشته باشید که شاهزاده بزرگ واقع بود در آن دوم تور و ما می دانیم که از coronavirus عفونت از اولین تور نیز بسیار, بسیار دشوار است, نتایج,” او گفت:. او افزود: “مردم آمریکا می تواند اعتماد به نفس است که وجود خواهد داشت هیچ فرسايش در ما اقدامات پیشگیرانه و تلاش برای حفظ coronavirus از سراسر کشور است.” مارگارت نوشت: “که من در اطراف کشتی و متوجه شدم این ویروس می تواند اخير پس از 11 Feb من مضطرب شد. عصبی برای مسافران و خدمه که تا به حال هیچ ایده.”

پردازنده مرکز پزشکی بود که به زودی غرق با تماس و بازدیدکننده داشته است به خصوص هنگامی که کاپیتان تایید کرد که چه پنس گفته بود در تلویزیون و دقیق بود. “او به نظر می رسید ناراحت است که او ظاهرا نه مطلع شده است قبل از این رسانه های” مارگارت نوشت: کاپیتان. “من فکر می کنم بسیاری از ما شگفت زده شدند [sic] و احساس می کردم که ممکن است ما بودند که در تاریکی نگه داشته در مورد امکان پذیر است و در موارد بالقوه است.” از یک جعبه روی میز در lounging عرشه او را برداشت و دو فولاد ماسک—او شنیده بودند در مرکز پزشکی اما که آنها در حال اجرا کم و دستکش از آنجا بوده است “بدون بحث درباره جداسازی خدمه.” او در یک کابین با یکی دیگر از اعضای خدمه و یک حمام با دو ،

خدمه بوده است امید به حوض در سان فرانسیسکو در مارس 7th. در عوض به آنها گفته شد که این کشتی خواهد بادبان در محافل نزدیک به ساحل. به نظر می رسید که مسافران را خاموش اولین بار از زمانی که این کشتی در نهایت لنگر انداخت. “ما در حال کار در شیفت های مختلف 24 ساعت در هر روز را امتحان کنید و نگه داشتن مسافران تغذیه و خوشحال” مارگارت نوشت. خدمه تحویل کیسه های هدیه, مواد غذایی و نوشیدنی به اتاق. استوارت بودند دیگر تمیز کردن کابین و یا کتانی. “کشتی مانند یک کشتی ارواح در راهروها به جز خدمه مناطق” مارگارت نوشت. خدمه اتاق سیگار بود “مشغول طبق معمول” و مارگارت فکر “اگر این امر می تواند گسترش بیشتر ویروس.” او شنیده ام که برخی از آلوده خدمه بودند که جدا شده اما به نظر نمی رسد به اندازه کافی یدکی کابین برای منزوی کردن تمام خدمه بودند که دچار علائم. “همه خدمه در حال پوشیدن ماسک و دستکش و ما نشسته و به اشتراک گذاری جداول و گفتگو به عنوان اگر چیزی اتفاق می افتد,” او نوشت. “پایین رفتن در آسانسور به کابین من متوجه شدم که چگونه بسیاری از خدمه های آسانسور فضایی. این رفتن به همه ok؟”

کار ادامه داد: اغلب برای دوازده ساعت در روز است. مارگارت رز در پنج برابر دستمال پس از کمتر از شش ساعت خواب. کشتی هنوز نداده لنگر انداخت; آن خواهد بود ارسال سراسر خلیج به یک پورت در اوکلند. “مسافران در حال تبدیل شدن تحریک پذیر” مارگارت نوشت, در مارس 8th. او نمی خوردن که شب بود چرا که او بیش از حد خسته.

در مارس 9th, در اطراف خود ارضایی, قایق وارد در اوکلند. مسافران از کالیفرنیا و کسانی که در نظر گرفته شد بیشتر در معرض مشکلات سلامتی دلپذیر است. کانادا مسافران نیز قادر به ترک: پس از دولت ایالات متحده خواسته کانادا برای کمک به بازگرداندن شهروندان خود دولت کانادا چیده شده برای یک هواپیما برای پرواز به آنها را به یک پایگاه نظامی در انتاریو است. هلیکوپتر دور کشتی و مارگارت تماشا به عنوان خدمه همراهی مسافران به عرشه باز به تماشای. “وجود دارد مردم رقص,” او نوشت. “من فکر می کنم شاید این بود که به برخی از خوب فیلم برای رسانه ها به این وضعیت به نظر می رسد بهتر از آن است.”

پشت پایین مسافران شکایت در مورد قادر به رفتن به خارج و یا دود یا یک نوشیدنی اما مارگارت نمی دانم چه بگویم. او تا به حال خورده یا رفته خارج در تمام طول روز ، “آنها در حال اجرا هستند از داروها, تازه, لباس,” او نوشت: از مسافران است. “بعضی از آنها هیچ پنجره یا بالکن هستند و احساس به دام افتاده و جدا شده است.” غذایی بهبود حداقل احتمالا با توجه به تازه جیره. “خدمه شروع معاملات,” او نوشت. “آن شروع به احساس می کنم مثل یک شناور زندان است. من به برخی از شراب در کابین من است که من باید معامله برای برخی از چیپس و شکلات در این شب ، مردم در حال معامله مواد شوینده برای شامپو آبجو برای دلار است.” هوا در پنجره کابین احساس ، او و هم اتاقی او احساس ناخوشی. مرکز پزشکی تنها قادر به تطبیق شرایط اضطراری. هر کس دیگری بود دستور برای تماس با یک شماره تلفن.

در مارس 10th, مارگارت نوشت: آخرین ورود به دفتر خاطرات روی عرشه کشتی. او شروع به احساس پارانوئید. “من شستن دست من هر فرصتی من حمل در اطراف ضد عفونی کننده دست,” او نوشت. “برخی از خدمه در حال اقدام مانند ماموران امنیتی تقریبا محدود کردن مسافران است.” او افزود: “تعداد زیادی از مسافران در تماس هستند این اشکال قایق, تاج کروز یا الماس 2.”

“من از ترس ما به سمت چپ نگه داشته و در دریا” او رفت. “قلب من است نگران خانواده من خیلی دور هستند و نگران هستند. و من برای پرداخت بطری آب هنوز.” مسافران شده بود مطلع در مورد بازپرداخت و تعریف آینده کشتی, اما خدمه هنوز هم نمی دانم که آیا آنها می تواند به طور کامل پرداخت می شود قرارداد خود را. “من صادقانه احساس می کنم مثل من در نوعی از کابوس” ورود به این نتیجه میرسد.

آن روز یک زن و شوهر فلوریدا در هیئت مدیره طرح دعوی در دادگاه در برابر شاهزاده خانم خطوط کروز به دنبال بیش از یک میلیون دلار خسارت برای سهل انگاری ناخالص. آنها را متهم به کشتی قایقرانی با وجود “دانستن که کشتی آلوده شد از دو نفر قبلی مسافران که آمد پایین با علائم COVID-19 و شصت و دو مسافر در هیئت مدیره است.” شاهزاده Cruises با صدور بیانیه ای در پاسخ به این ادعا اصرار “پاسخ ما در طول این فرایند متمرکز شده که به خوبی از مهمانان و خدمه در درون پارامترهای اجباری در آمریکا توسط سازمان های دولتی درگیر و در حال تحول پزشکی درک درستی از این بیماری است.”

روز شنبه, مارگارت ارسال یک ضبط صوتی از یک صدای مرد است که او گفت: متعلق به کشتی کاپیتان صحبت کردن بیش از یک آی فون به خدمه هنوز در هیئت مدیره. صدای تایید کرد که پرداخت خواهد ادامه تنها “از طریق دولت خود را موظف به دوره قرنطینه” از یک زن و شوهر هفته. برخی از خدمه تا به حال قرارداد که به طول انجامید برای بسیاری از ماه بیشتر است. “در حال حاضر وجود ندارد تصمیم به پرداخت مردم قرارداد از طریق تمام باقی مانده قرارداد دوره های زمانی که آنها می رسند صفحه اصلی” مرد می گوید. شما می توانید شنیدن مارگارت جیغ زدن در ترس به او می گوید این است. وقتی پرسیده شد که در مورد ضبط یک سخنگوی شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط جواب داد: “برای جبران تمام اعضای تیم ما در طول این مکث در حال حاضر تحت بررسی است.” در وب سایت این شرکت است وجود دارد یک لینک است که بار خوانده شده “***به روز رسانی*** اخبار در اطراف تاج” که عنوان این نوشته برای شما می فرستد به یک صفحه خطا است.

بیش از آخر هفته گذشته باقی مانده مسافران متحرك از شاهزاده بزرگ; کشتی در سمت چپ اوکلند در بعد از ظهر دوشنبه پس از یک سری از تاخیر. این رفت و برگشت به سان فرانسیسکو که در آن خواهد ماند در حالی که باقی مانده خدمه تکمیل چهارده روز قرنطینه. به گفته یک خبرنگار با KTVU اخبار سیصد و چهل و خدمه هنوز در هیئت مدیره.

مارگارت در کشور خود که در آن او در انزوا به مدت دو هفته به عنوان یک “خطر بالا مورد است.” او messaged من در اواخر هفته گذشته. “I’m wide awake من نیاز به گوشی من در دسترس و در آنجا که کسی تماس برای بررسی در من هر روز در حال حاضر و من نیاز به آزمایش و دریافت نتایج اما من علائم و تا به حال مختصری تلفن ارزیابی چند ساعت پیش.” او گفت که او هنوز هم در شوک است. “حداقل من جوان هستم و به احتمال زیاد به بهبود و اگر من آن را,” او گفت:. “من شمارش نعمت های من.” وقتی که من او رسیده دوباره در صبح روز دوشنبه او هنوز هم در حال انتظار برای تست شده مانند بسیاری از خدمه او سخن گفته بود و یا messaged با. او در کمتر امیدوار قاب از ذهن است. “من نا امید, نا امید و عصبانی” او به من گفت. او افزود: “این احساس که ما را فقط در مورد در حال حاضر.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>