تعریف فرهنگ لغت از <em>نژاد پرستی</em> به تغییر

ایده های لغت نامه می توانید به عقب تحولات اجتماعی و این ایده که یک "کلمه" مسلم "به معنی" آنچه در لغت نامه

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
اقیانوس اطلس

ویراستاران در Merriam-Webster در حال کار بر روی یک نسخه از تعریف نژاد پرستی. بنابراین بزرگ Awokening است و حتی رفتن تا آنجا که به تغییر فرهنگ? نه کاملا—sociopolitics به خود جلب کرد استفاده از کلمه نژاد پرستی فراتر از تعریف فرهنگ لغت از مدتها پیش و از آن است که زمان ما لغت نامه پیام.


Lآیک دیگران, Merriam-Webster dictionary تا به, تا به حال به ما چه ما ممکن است در نظر 1.0 تعریف نژاد پرستییکی از ما خواهد استناد برای کودک کنجکاو. که چه استفاده می شود به عنوان تعصب: "اعتقاد به این که مسابقه اصلی تعیین کننده صفات انسان و ظرفیت ها و تفاوت های نژادی تولید ذاتی برتری یک نژاد خاص."

پس از دهه 1960 اما نژاد پرستی شده است که اغلب استفاده می شود مانند اجتماعی و نژاد پرستی و نژادپرستی نهادیبا اشاره به ساختار جامعه است که نقطه ضعف مردم از تابع مسابقات به دلیل جمعی اثر متعصب نگرش است. مثلا یکی ممکن است می گویند که اجتماعی نژادپرستی است که به سرزنش برای محله های با پوسیدگی زیرساخت چون سفید پرواز کاهش درآمدهای مالیاتی.

این شرایط به طور طبیعی اغلب به کوتاه فقط به نژاد پرستیطوری که کلمه به دست آورد 2.0 تعریف. Merriam-Webster قطاری از این نیز اشاره کرد که نژادپرستی می تواند به معنای "سیاسی و یا سیستم اجتماعی تاسیس نژادپرستی است."

اما کندی میچام و 22 و فقط از کالج نوشت: یک پیام به سردبیران در Merriam-Webster درخواست از آنها برای گسترش تعریف حساب کاربری برای استفاده است که بدل و حتی فراتر از 2.0 تعریف برای اشاره به "اجتماعی و نهادی قدرت است." میچام اشاره کرد که نژاد پرستی "است که یک سیستم از مزیت بر اساس رنگ پوست."

در اینجا تمرکز تعریف است که کمتر در نگرش نسبت به نتایج: اجتماعی نابرابری بین مردم و دیگران هستند و خود را به عنوان نژاد پرستی به عنوان یک نوع از مختصر برای نگرشی نژادپرستی ایجاد نابرابری. این 3.0 تعریف کلمه است که در حال حاضر بسیار تاثیر گذار چنین است که نویسنده پرفروش و اطلس از عوامل Ibram X. Kendi تماس همه مسابقه مبتنی بر نابرابری اجتماعی نژادپرستی است که باید برای مبارزه شود. آن است که استفاده از نژادپرستی که اغلب بدست می آورد در کلاس های دانشگاه در علوم اجتماعی و اساسی است که به مدرن بحث از نژاد و نژادپرستی. برای مثال بسیاری از مردم می گویند که این واقعیت است که به طور متوسط دانش آموزان سیاه پوست را انجام نمی به عنوان بسیار در آزمون های استاندارد به دانش آموزان به این معنی است که آزمایش های نژادپرستانه که در آنها ضعف دانش آموزان سیاه پوست.

Mitchum نا امید شد توسط مردم گفتن او در بحث در مورد نژاد پرستی که او 3.0 تعریف اشتباه بود و با توجه به این که نبود "چه چیزی در فرهنگ لغت است." سرخوردگی او توجیه بود. او ایجاد خود را خود تعریف کلمه—آن است که به اشتراک گذاشته شده توسط سپاه از مردم, به خصوص آنهایی که تحصیل کرده در سراسر کشور ما.

لغت نامه می توانید به عقب تحولات اجتماعی و این ایده که یک "کلمه" مسلم "به معنی" آنچه در لغت نامه ها می گویند این است که به سادگی درهم و برهم است. کلمات معانی تغییر به ناچار و به طور مداوم و نه فقط در شرایط استفاده از زبان عامیانه. هر کسی که شک دارد که ممکن است نگاهی به گوش دادن به مردم چگونه با استفاده از کلمه فوق العاده در قسمت های قدیمی این منطقه گرگ و میش یا, پیر, فیلم, زمانی که آنها به معنای نه "بزرگ!" اما آنچه ما در حال حاضر را بیان به عنوان "خارق العاده." تغییر تدریجی بود. اما در اینجا واقعی و غیر خارق العاده جهان, مردم تمایل به فکر می کنم که سرد و چاپ لغت نامه ها به معنی نوعی از حقیقت تغییرناپذیر. به عنوان مثل آن را نمی خواهد برای تعاریف از کلمات به عنوان مهم به عنوان نژاد پرستی به نشستن منجمد در جایی در اطراف عصر واترگیت و فند. ما آمده ایم راه طولانی.

بدون شک اگر—گسترش معانی است که نژاد پرستی در حال حاضر را پوشش می دهد می تواند مخدوش. من در حال حاضر پیش بینی دقیق مکالمات با کودکان هنگامی که یکی از آنها به خانه می آید در چند سال کنجکاو در مورد کاربرد کلمه فراتر از آن به معنی "تعصب."

به گسترش یک کلمه تعریف از شخصی با کیفیت به جامعه در خود به سختی غیر معمول است. پیشرفت نژادپرستی 1.0 به نژادپرستی 2.0 شرح زیر خط استعاری استدلال مشترک به عنوان دور برگشت به عنوان فیلسوفان یونانی درمان جوامع به عنوان افراد در دنیا. مفهومی مرحله بین یک فرد سالم و جامعه سالم است یکی کوتاه است که بین یک فرد نژادپرست و یک نژادپرست جامعه است.

اما این گام این است که تنها در کوتاه زمانی که این ایده است که هنوز هم که تبعیض ایستاده در دروازه است که ماهیت نژادپرستی. پیشرفت از نژادپرستی 2.0 به نژادپرستی 3.0 است که کمتر نمونه به عنوان زبان تغییر می رود. 3.0 استفاده حاکی از آن است که تماس با نابرابری نژادی "نژاد پرستی" طبیعی است چون مسلم این است که نژادی و نابرابری بنیادی از تعصب تزریق موانع. برای مثال بسیاری استدلال می کنند که مردم سیاه عقب سفید مردم در سلامت شاخص به دلیل ناکافی دسترسی به مراقبت های بهداشتی و سوپر مارکت ها. اصطلاح نژادپرستی است که اغلب به یک مورد مثل این حتی اگر سفید تعصب است و یا دیگر علت نابرابری. این یک شعار بسیار علوم اجتماعی, اما آن مسیر به سمت جامعه-اجماع گسترده به نظر می رسد هموار با خار. آن است که به خصوص به چالش کشیدن است که اجماع است که برخی از موانع در سوال حتی اگر در تاسیس نژادپرستی 1.0 و 2.0 بودند در گذشته و نه در حال حاضر چنین به عنوان redlining سیاست هایی که محدود شده, سیاه مردم را به تنگ پوسیدگی محله. به سختی غیر معمول خواهد بود کسانی که مقاومت در برابر یک تعریف از نژاد پرستی است که شامل اقدامات و نگرش مردم در حال حاضر از بین رفته.

تیاو زبان شناس نیست تجویز چگونه زبان قرار است برای رفتن. مانند Chauncey گاردنر, ما می خواهم به تماشای. اما ما زبانشناسان هستند و هر یک از ما انسان ها, و من تنظیمات من. برای یک, من نمی خواهم ظروف سرباز یا مسافر.

اگر من آن را به حال راه من—که من نمی—ما اجازه می دهد که نژاد پرستی در حال حاضر اشاره به اجتماعی دولت و احیای تعصب به مراجعه به نگرشی تعصب. تعصب بود یک بار از کلمه انتخاب برای نژادپرستانه و تعصب. نژادپرستانه و تنها در زمان بیش از شروع در حدود سال 1970 با یک عمده سربازان ارتش پس از سال 1980. در اینجا این است که سامی دیویس جونیور متلک مورچه پناهگاه در همه در خانواده در سال 1972 است. توجه داشته باشید که استفاده از تعصب است که در حال حاضر عتیقه; کلمه خواهد بود نژادپرستانه امروز:

اگر شما تعصب شما می خواهم به اطراف کرد و گفت شما بهتر از هر کس دیگری در جهان, اما من صادقانه می توان گفت پس از گذراندن این لحظات شگفت انگیزی با شما نیست بهتر از هر کسی!

جنسیتی جایگزین شوونیستی در حدود همان زمان نژادپرستانه آیا تعصبو به همین دلیل قوی از نظر نیاز به رفع خستگی به خصوص زمانی که به شدت استفاده می شود. این است که چرا بیشتر و بیشتر سفید برتری است که کاستن از نژاد پرستی. آن را تنها یک موضوع از زمان و لغت نامه ها باید در اطلاع.

من می دانم از تلاش موفق به احیای عتیقه کلمات محاوره استفاده, اما, خوبی, تعصب خواهد بود دستی این روز است. حمل آن روشن مفهوم فرد و قضاوت خود را—کسی که خرس یک تعصب است. آن را نمی خواهد احساس کاملا مناسب برای شروع با اشاره به جامعه به عنوان "تعصب"—شما در حفظ و تفکر است که تنها فرد bigot گله مند بر روی ایوان.

نژادپرستانه بود در ابتدا به صورت بالقوه قابل استفاده به صورت متناوب تفسیر است. این نژادپرست کسی است که از یک نژاد خاص? یا طرفدار مردم از دیگر نژادها ؟ یا کسی خواستار توجه به وجود نژادهای مختلف متفاوت است ؟ یا نژادپرستانه چیزی است که اشاره به سیاست ؟ که دومی جهت است که در آن همه چیز رفت. اما در آرمانی انگلیسی مردم خواهد بود تعصب در حالی که یک جامعه خواهد نمایشگاه نژاد پرستی.

اما کامل زبان هرگز وجود داشته است. تاریخچه مثل مردم فقط کثیف. به معنای واقعی کلمه می تواند معنای خود را مخالف می تواند به عنوان سریع ("اجرای سریع" در مقابل "گیر سریع"). ما می گویند: "من خوشحال هستم" اما نه "Amn حالا من خوشحال است؟" (یا اگر ما در برخی از مکان ها در بریتانیا ما به عنوان طبقه بندی و روستایی عجیب و جالب.) و دقیقا چه تاریخدر عاشقانه حس چیست ؟ آن را اشاره به همه چیز از مورچه اندروز به هر مورچه پناهگاه را به موضوع Masters و Johnson.

در هر صورت اگر لغت نامه ها به منعکس کننده چگونه زبان است که در واقع استفاده از آنها باید tabulate چنین چیزهایی. بنابراین ما باید جشن فرهنگنویسی شدن از خواب در نژاد پرستی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب