این کارگردان که فیلم را بونگ جون هو حسادت

کوین زمستان / چت Rentz / گتی / اطلس

زمانی که بونگ جون هو برنده آرزو نخل طلا در سال گذشته در جشنواره فیلم کن برای فیلم خود انگلیک نفر رای داوران برگزار معنی خاص برای او که مدیر Kelly Reichardt. یک ستون از آمریکا مستقل سینما Reichardt نفع آرام, حداقلی, داستان سرایی, اغلب متمرکز در حاشیه جامعه. به عنوان او پس از آن قرار داده است “فیلم من فقط یک نگاه اجمالی از مردم از طریق عبور.” بونگ صحبت کرده است اغلب از قدردانی خود را برای او کار می کنند; به نام او افتتاح شات از او 2008 فیلم وندی و لوسی “یکی از زیبا ترین صحنه باز در تاریخ فیلم است.”

Reichardt دیگر فیلم عبارتند از پیر شادییک لمس اکتشاف دوستی مرد; Meek قطعیک انزجار از سفر در Oregon Trail; و برخی از زنانفوق العاده او 2016 triptych در مورد زندگی معاصر در مونتانا. او در جدیدترین کار این است که برای اولین بار گاوشل اقتباس از جاناتان ریموند رمان نیمه عمر. مجموعه در 1820s در آنچه در حال حاضر اورگان این فیلم به شرح زیر کوکی Figowitz (با بازی John Magaro) یک نانوایی از بوستون و شاه لو (Orion لی) یک مهاجر چینی که تیم به فروش محصولات پخته ساخته شده و با سرقت شیر از زمین های محلی بارون گاو. گاو و پشتیبانی به عنوان اولین در نوع خود به ارمغان آورد به منطقه, خنده دار, نماد تجاوز ثروت قابل توجه اما بیهوده آفریده می شود که تمرکز از درام.

بونگ دیدم که گاو برای اولین بار زمانی که آن را برای اولین بار در سال 2019 جشنواره فیلم تلورید یکی از بزرگترین طرفداران. پیش از این فیلم انتشار Reichardt, Bong و من صحبت کرد و از طریق یک چهار راه تماس اسکایپ (بونگ مترجم, شارون چوی نیز در دست) با Reichardt شماره گیری از لس آنجلس و بونگ از سئول. اگر بونگ شده است تغییر برنده چهار اسکار برای انگل (از جمله یک نقطه عطفی بهترین عکس جایزه) آن را نشان نمی دهد. نشستن در مقابل یک دیوار از دی وی دی در منزل خود و عمل کشیدن در آستین ژاکت خود او فلفلی Reichardt با پرسش و باران کار خود را با ستایش. برای او بخشی Reichardt دعوت بونگ به بازدید پورتلند اورگان پس از ما در مورد خود نوشتن فرآیندهای aspect ratios, چگونه آثار خود را نقد سرمایه داری و بیشتر. این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.


Kelly Reichardt: من بسیار مرعوب! که در آن ما شروع بونگ خدای من! تبریک!

بونگ جون هو: با تشکر از شما!

Reichardt: آیا شما قادر به انجام هر کار در حال حاضر است که شما را متوقف رفتن در اطراف با انگل?

بونگ: در حال حاضر که من در نهایت هم من در تلاش به عقب بر گردیم در آن, اما من خیلی خسته ذهنی و جسمی. من فقط یک پوسته از یک انسان است.

چگونه در مورد شما ؟ ما آخرین ملاقات در تلورید و من تو را دیدم اولین گاو وجود دارد. آن را به طور کامل بسته بندی شده; من احساس من می شنوید هر تنفس به عنوان آنها را به تماشای فیلم.

دیوید سیمز: این است که هنگامی که شما برای اولین بار ملاقات کرد ؟

بونگ: ما برای اولین بار ملاقات در جشنواره کن. در جوایز مرحله. و من اعتراف, “اوه, من یکی از طرفداران بزرگ!”

Reichardt: که بسیار خوب بود! من در جشنواره کن داوران با Yorgos [Lanthimos مدیر مورد علاقه] و هر جا که ما راه می رفت مردم درخواست شد Yorgos برای تشکر کرد. و او را “اوه ببخشید من کلی من باید برای رفتن از من تشکر کرد.” بنابراین زمانی که بونگ برنده شد و او به من گفت که او دوست داشت من در مقابل Yorgos آن بسیار لحظه ای بزرگ برای من است.

بونگ: در جشنواره کن, آنها همیشه بحث در مورد چگونه مدیران در رقابت هرگز نباید سلام به مردم در هیئت منصفه اما پس از آن بود که پس از مراسم جوایز من احساس راحت تر است.

Reichardt: آن زمان کامل بود. می توانید از من بپرسید بونگ اگر آن را تا به حال شده است برای اسکار چگونه خواهد شما معمولا نوشتن ؟ آیا شما کار خودتان است ؟

بونگ: حتی زمانی که من یک co-writer من واقعا نمی بحث در مورد همه چیز با آنها. من اجازه دهید آنها را انجام دهد خود را از پیش نویس و سپس من را بیش از و صرف پنج تا شش ماه تولید پیش نویس نهایی در خود من. من یک iPad و یک صفحه کلید بی سیم است که من همیشه به کافی شاپ و من فقط پنهان در گوشه و نوشتن توسط خودم. من باید در یک کافی شاپ با سر و صدا در اطراف من; من همیشه تا پایان خواب اگر من نوشتن در صفحه اصلی.

Reichardt: من درک می کنم. اما شما نمی توانید به نشستن در کافی شاپ در حال حاضر! شما بیش از حد معروف! شما آن را منفجر!

بونگ: همیشه گوشه که در آن من می توانم پنهان!

سیمز: آیا شما خود را دنبال معمول روند نوشتن برای انگل و اولین گاو?

Reichardt: من نوشتن اغلب با دوست من Jonathan ریموند. معمولا او اولین پیش نویس و سپس مانند [بونگ] من آن را و جدا کردن آن. اما من می خواهم برای شروع سراغ در حالی که من نوشتن. آیا می دانید مکان خود را هنگامی که شما در حال رفتن به ساقه ؟

بونگ: مانند اورگان است که به شما من بسیار آشنا با سئول به عنوان یک شهرستان و بسیاری از فیلم ها از ویژگی های سئول است. انگل بود چنین فضای داخلی داستان در حال وقوع در داخل خانه ها و ساختمان, بنابراین غنی از خانه بود ترکیبی از soundstages و مجموعه ای که ما ساخته شده و ما ساخته شده و کل محله فقیر در یک مخزن آب.

Reichardt: گاو برای اولین بار است که بر اساس یک رمان جاناتان به نام نیمه عمر. این اولین چیزی که من به عنوان خوانده شده خود را. رمان دهانه چهار دهه و شامل یک کشتی سوار به چین و من کوچک-بودجه فیلم, بنابراین برای سال های بسیاری از ما در تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند آن را. گاو است نه در جان رمان—ما آمد تا با آن به عنوان یک راه برای گفتن داستان در حالی که نگه داشتن آن را به اندازه کافی کوچک.

بونگ: شما اساسا دوباره ایجاد شده قضیه از این رمان است.

Reichardt: حضور گاو به ما یک طرح ساده ساختار آن اجازه داده بسیاری از تم ها Jonathan تا به حال در رمان خود را در مورد بیش از حد تجارت در 1820s اورگان به بازی می آیند.

بونگ: [گاو] بخشی از یک بسیار ابتدایی دولت سرمایهداری و تجارت است.

Reichardt: این بذر اولیه از سرمایه داری می سرمایه داری با کار طبیعی جهان است ؟ وجود دارد این غرور ایده این است که این عناصر طبیعی خواهد بود بی پایان. در واقع بیش از حد تجارت سقوط بسیار سریع است.

بونگ: در اولین گاوما دیدن [این فیلم شخصیت اصلی] کوکی چیدن قارچ و بهتر خواهد بود اگر او موفق به پیدا کردن شیر او در نهایت نیاز به طور طبیعی. اما شیر در حال حاضر در اختیار کسی است. هنگامی که ما یاد بگیرند که در مورد مارکسیسم ما یاد بگیرند که در مورد کسی که دارای حالت های تولید و که در آن درام گستراند. آن را بسیار جالب—شما در حال دیدن تولد در ایالات متحده سرمایه داری.

سیمز: من می دانم که هر دوی شما مشغول به کار با حیوانات قبل از هر چند گمان می کنم Okja یک فانتزی حیوانات.

بونگ: چگونه شما در پیدا کردن گاو ؟ من مطمئن هستم که این یک رقابت شدید!

Reichardt: در آن بود! من برداشت این نوع گاو من می خواستم یک گاو جرسی و سپس آنها را برای من ارسال ویدئوها از گاوها و من تو را دیدم این یکی و من او را دوست داشتم. ما آموزش دیده خود را به سوار شدن در کشتی, چون گاو شنا نکنید. اما آن را بسیار سطحی ریخته گری—من به دنبال زیباترین گاو.

a24

بونگ: با Okjaچرا که ما نمی باید واقعی حیوانات, در مجموعه, مدیر, عکاسی, و من کاملا تنها بود. بنابراین ما در واقع ایجاد یک محافظه کار بود که به اندازه Okja به طوری که بازیگران می تواند لمس و ارتباط برقرار کردن با آن است. با اولین گاو, من مطمئن هستم که آن را راحت تر بود. [افزایش می دهد یک تصویر از Okja دست نشانده خود را در اپل.]

Reichardt: این خیلی بزرگ! او هنوز هم بسیار زیبا!

بونگ آیا شما همیشه کار با همان فیلمبردار?

بونگ: با مادر, Snowpiercerو انگلآن را یکی از فیلمبردار; نام او Hong Kyung-pyo. با Okjaمن مشغول به کار با Darius Khondji. من فکر می کنم هر خارجی محصولات من در حال حاضر خواهد شد با داریوش, و هر, فیلم کره ای خواهد بود با هنگ. آیا شما با همان فیلمبردار?

Reichardt: آن متفاوت بود در هر زمان و پس از آن از حوصله قطع در, همیشه با کریستوفر Blauvelt. من دوست دارم کار کردن با او بسیار—شما با شروع از ابتدا در هر زمان.

سیمز: مدیر بونگ من می دانم که شما در حال توسعه دو پروژه در حال حاضر—یکی به زبان انگلیسی و کره ای. شما می توانید کار بر روی اسکریپت های چندگانه در همان زمان ؟

بونگ: تنها در مراحل اولیه است. هنگامی که من شروع به نوشتن من فقط می تواند کار بر روی یک پروژه و همان می رود برای پیش تولید. من همیشه حسادت از مدیران که می توانید انجام پروژه ها در بین تلویزیون را نشان می دهد. چگونه در مورد شما کلی?

Reichardt: یک پروژه برای من بیش از حد. من به تدریس در پاییز هر سال و من را به کلاس من نوعی بسته بندی کردن در اطراف تمام چیزهایی که من می خواهم به تحقیق و پژوهش برای فیلم من ساخت. برای این کار من نشان دادن آنها Ugetsu و Apu سه گانه و زن در تپهچون من می خواستم به نگاه [فیلم] که در آن مردم [زندگی در hutches و] در خاک طبقه است.

بونگ: هر زمان که من به تماشای فیلم های شما من همیشه می خواهید به بازدید اورگان اما من هرگز قادر به. من کنجکاو آنچه که محل به معنی شما در بدن شما کار می کنند.

Reichardt: لطفا بیا! ما به شما نشان می دهد همه چیز! شما می دانید, من شروع به رفتن وجود دارد چرا که دوست من Todd Haynes [مدیر فیلم هایی مانند کارول و آبهای تیره] نقل مکان کرد وجود دارد. من از میامی فلوریدا است که بسیار صاف و سفید با آبی اقیانوس و [اورگان] خیلی متفاوت برای من است. آن را بسیار [جغرافیایی] متنوع دولت—آن را به یک بیابان یک اقیانوس جنگلی کهن—و نه مثل کالیفرنیا که در آن بسیار به فیلم برداری شده است. شما می تواند یک کمی کردن رادار.

بونگ: که در آن جنگل است که شما شات اول گاو ؟

Reichardt: همه چیز از یک ساعت شعاع از پورتلند. شما می توانید یک راه کوتاه می شود و در جنگل.

A24

سیمز: آیا به شما شلیک در یک آکادمی نسبت [که بسیار مربع] از آنجا که از جنگل است ؟

Reichardt: من واقعا مانند مربع است. وجود دارد اتاق را بالا و پایین برای درختان و از نزدیک این خیلی خوب است. و اقتصاد آن را گرفتن grand مناظر اما افرادی که بسیار کوچک زندگی می کند.

بونگ: حتی زمانی که شما با دیدن این جنگل آن را احساس می کند بسیار شخصی و صمیمی است. من نمی توانم تصور کنید که [فیلم] که در آن شما را بیشتر از آنچه که در سمت چپ و در سمت راست تصویر. رابطه این دو نفر به اشتراک گذاری [در اولین گاو] بسیار منحصر به فرد ظریف و زیبا و من فکر می کنم نسبت واقعا کمک در ایجاد آن است.

سیمز: که قابل توجه زمانی که ما برای اولین بار معرفی به پادشاه Lu: آن را بسیار تاریک و او را برهنه در جنگل و خلق و خو و وضعیت احساس بسیار محصور شده است.

Reichardt: این بود که در یک عملی سخت ترین صحنه به دلیل تاریکی. من در تلاش بود به ساقه روز-برای-شب و نه باید آن را نگاه بیش از حد, بستنی قیفی, چرا که آن را روی حیله و تزویر به نور است که, اما بعد از آن واقع شد شب—محصول نهایی است که ترکیبی—و بنابراین من آن را واقعا به چالش کشیدن. ما نیز آن را به ضرب گلوله در اوایل و این بازیگران واقعا نمی دانم هر یک از دیگر و در عین حال ما در جنگل و آن را سرد. بنابراین Orion [که نقش شاه] بسیار آسیب پذیر است—او را احاطه شده توسط این خدمه و او نشسته وجود دارد برهنه! در داستان آنها فقط جلسه هر یک از دیگر تا شاید تداخل کار می کند.

بونگ: که اولین برخورد بین دو مرد است بسیار ظریف و حساس است. اگر چه شخصیت برهنه است شما نمی توانید واقعا دیدن او رنگ پوست پس از آن تقریبا مانند دو شخصیت را به همان رنگ پوست.

Reichardt: به دلیل راه ما آن را به ضرب گلوله آنها هر دو نگاه از نوع سبز! همه در اورگان پس از آن بود که یک مهاجر علاوه بر مردم بومی. این لحظه بسیار تاریک در آمریکا, شما می دانید, با این شدت در برابر مهاجرت و نادرست روایت است که ما [است] برخی از سفید ملت برای همیشه لطفا برای. بنابراین من نمی خواهم [این پیام] به بیش از حد اشاره کرد اما آن وجود دارد.

بونگ: چگونه شما پیدا کردن جبار? من فرض این اولین بار است که شما با او کار می کرد.

Reichardt: آن را بسیار طولانی را جستجو کنید. من Skyping با بازیگران در چین که صحبت نمی, هر, زبان انگلیسی, تعجب اگر آنها می توانند یاد بگیرند که خطوط در زمان و همچنین به عنوان یادگیری یک بومی آمریکایی زبان. Orion در نهایت به ما آمد و بخوانید شاید چهار بار بیش از یک ماه یا دو و او فقط نگه داشته به آینده را به ذهن من. ما واقعا نمی هر گونه ارجاع به اتصال بیش, با فیلم و یا موسیقی است. او را دوست دارد شرکشما می دانید; ما نه در همان طول موج! اما او پس از بازی و همیشه جالب است.

بونگ: شیمی بین دو مرد شگفت انگیز است. هر دو آنها احساس بسیار آسیب پذیر است.

Reichardt: زمانی که ما تیراندازی شد ما تا به حال آنها را به جنگل بروید برای سه یا چهار شب با مانده. آنها آموخته است که چگونه برای ساخت یک آتش بدون کبریت و برای به دام انداختن و آن را سرد و بارانی است. ما این را به جای تمرین—این است که چگونه آنها را پیوند می خورند.

سیمز: آیا هر کدام از شما به نفع تمرینات قبل از اینکه شما شروع به فیلمبرداری?

بونگ: من واقعا نمی مانند تمرینات اما فیلم من اغلب شامل مقدار زیادی از پیچیده حرکات دوربین بنابراین برای کسانی که ما را مجبور تمرینات فیزیکی که در آن ما هماهنگ مسدود کردن. اما سعی می کنم که به عنوان کوتاه که ممکن است. من واقعا مانند تیراندازی هنگامی که آن را احساس می کند مانند مردم آماده نیست و همه چیز را با دقت تنظیم شده است. من می خواهم برای گرفتن ضعف شما در آن لحظات در دوربین. آن را به تولید یک حس عجیب و غریب از واقعیت هر چند آن را همیشه آسان نیست.

Reichardt: من نمی توانیم به [تمرینات]! در Meek قطعبود که یک غربی ما تا به حال یک اردوگاه پیشگام بنابراین [بازیگران] می تواند یادگیری به راه رفتن گاو و چیزهایی مانند آن. اما من نه به تمرین—فقط داشتن مردم یاد بگیرند که چگونه به انجام کارهای.

بونگ من باید برای رفتن اما من می خواستم با تشکر از شما! من واقعا از صدای خود را. من رفتن را از طریق لیست جدید فیلمسازان دوست دارید و آن را به من تبدیل به چیزهای جدید است. آن چنان فراگیر است.

بونگ: برخی از فیلم های شاعرانه تر و زیبا تر زمانی که شما رفتن به آنها را نمی دانستن هر چیزی در مورد آنها و من فکر می کنم فیلم های شما همیشه می خواهم که. با اولین گاو, آن چیزی است که یک فیلمساز مثل من هرگز نمی تواند تقلید—بنابراین من بسیار حسود است.

Reichardt: [امواج دست زیرکی.] اوه بیا. بیا به پورتلند بونگ! بیا به اورگان! وجود دارد نشان می دهد کسب و کار وجود دارد ما می توانیم فقط برای غذا خوردن بیرون بروید و Todd Haynes و من فقط شما را به جنگل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme