این ناهماهنگی بین ساندرز و حامیان او در مدیکر برای همه

سیاست برخی از سازمان دهندگان مایل به ایجاد یک معامله است. موقعیت خود است یک پیش نمایش از کلی انتخابات پیام

توسط NEWS-SINGLE در 7 اسفند 1398
رابین بک / خبرگزاری گتی

به روز شده در 1:42 p. m. و در فوریه 25 سال 2020 است.

درخواست یک برنی ساندرز حامی چرا آنها حمایت سناتور ورمونت و پاسخ خود را خواهد شد به احتمال زیاد شامل قاطعانه گفتن عبارت مدیکر برای همه—سلامت-مراقبت از پیشنهاد چلیپا ساندرز را پشتیبانی می کند.

اما برخی از ساندرز وفادار ترین دهندگان به نظر می رسد مایل به ایجاد یک معامله. در حالی که آنها واقعا می خواهید این طرح به تصویب این حامیان—مردمی رهبران در سراسر کشور چه کسی با من صحبت کردیم در طول هفته گذشته—صحبت با شک و تردید بیشتر در مورد شانس خود را اغلب بیشتر از نامزد خود است. آنها گفتند که روشن هستند چشم را در مورد چقدر دشوار دستیابی به چنین عظیم الجثه اصلاحات خواهد بود. و آنها خوشحال خواهد بود اگر نه به طور کامل راضی با عبور یک گزینه به عنوان یک مصالحه.

"هدف این است که مدیکر برای همه, اما ما می دانیم سناتور سندرز به رسمیت می شناسد که برای رفتن به یک فرایند" کریستین بسته 50 ساله, اقامت در خانه مادر و یکی از رهبران انقلاب ما در کنتاکی مرکزی به من گفت. "اگر ما می تواند فوق العاده جامد عمومی گزینه ای است که نمی تواند به راحتی روبترقی دیگری که به قدرت خواهد بود که wildly موفق است."

"من میخوام هر جنبش به عنوان یک پیروزی به دلیل قانون حرکت می کند بسیار به آرامی در سطح فدرال گفت:" جنیفر Mitchell, عمومی, معلم مدرسه در کارولینای شمالی اجرا می شود که یک سری از Facebook pages حمایت از Sanders.

این است چگونه سناتور و بسیاری از بالا خود را عملیاتی کردیم در مورد مدیکر برای همه است. ساندرز صرف چند سال گذشته فشار برای حذف بیمه خصوصی در حمایت از یک راه حل جامع با بودجه عمومی بهداشت و درمان-مراقبت از برنامه. او و متحدانش باید شتاب گیری روند رشد خود را دموکراتیک اولیه مخالفان برای اینکه به اندازه کافی اختصاص داده شده به این مرکزی سیاست پیشنهاد. برای مثال بارها و بارها مورد سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg برای مدیکر برای همه کسانی که می خواهند این طرح است که اجازه می دهد مردم را به انتخاب بین بیمه های خصوصی و خرید به یک گزینه است. "این یک شکست خورده ایده" ساندرز گفت: در ماه دسامبر. و هنگامی که سناتور الیزابت وارن از ماساچوست اعلام کرد که او را به حمایت از یک گزینه را به عنوان اولین گام به سوی یک دولت مورد حمایت سیستم مراقبت های بهداشتی Sanders طرفداران او را متهم بودن unserious مورد مدیکر برای همه است.

اما یک تغییر قابل توجه در فصاحت و بلاغت به نظر می رسد در اوایل این ماه زمانی که برجسته ساندرز جانشین اسکندریه Ocasio-کورتز گفت که یک رئیس جمهور ساندرز ممکن است به حل و فصل چیزی کمتر از مدیکر برای همه است. "یک رئیس جمهور نمی تواند موج گرز سحر و جادو و تصویب قانون هر گونه می خواهند" Ocasio-کورتز گفت HuffPost. "بدترین سناریو? ما سازش عمیق و ما در نهایت گرفتن یک گزینه است. این است که یک کابوس ؟ من فکر نمی کنم." ساندرز مخالفت با او در یک مصاحبه در سی ان ان گفته است که پیشنهاد او این است که "در یک معنا در حال حاضر یک مصالحه" از آنجا که این طرح تا چهار سال دوره گذار است. (Sanders مبارزات انتخاباتی نمی تواند به نظر برای این داستان.)

اما ساندرز سازمان صحبت کردم و او با صدای بسیار بیشتری مانند کنگره از نیویورک هنگامی که آنها در مورد بحث بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات. واقعیت های سیاسی خواهد شد و به احتمال زیاد مانع تلاش برای تصویب مدیکر برای همه آنها پیش بینی کرد. "من می خواهم به می گویند بله" میچل گفت: زمانی که من از او پرسید که آیا او فکر یک رئیس جمهور ساندرز می تواند تصویب سیاست. "اما که در حال رفتن به همه بستگی دارد چه نوع از کنگره ما منتخب با رئيس جمهور ما است."

به انجام اصلاحات جامع دموکرات ها خواهد نیاز به حداقل 218 رای در مجلس و 60 رای در سنا (مگر اینکه به عنوان ساندرز ادعا کرده است او می تواند فشار مدیکر برای همه از طریق استفاده از بودجه-آشتی فرایند است که نیاز به تنها 51 رای اکثریت). اما حتی اگر این حزب می تواند پیروزی پشت اتاق بالایی از جمهوری خواهان در ماه نوامبر -- در حال حاضر یک مشکل پرش از روی مانع—ساندرز متحدان هنوز هم باید برای متقاعد کردن متوسط دموکرات از جمله سناتور Kyrsten Sinema از آریزونا و سناتور Joe Manchin از غرب ویرجینیا به اطراف. "بین همه این مذاکرات که رخ می دهد, آن سخت است برای گفتن آنچه نهایی مدیکر برای تمام بیل خواهد بود" شین Assadzandi یکی از رهبران مردمی ائتلاف غرب ویرجینیا برای برنی به من گفت.

یک لایحه مصالحه ممکن است در نهایت به دنبال بسیاری مانند Buttigieg یا وارن عمومی-گزینه های پیشنهادی. و حتی هر چند که ایده repulses برخی در سمت چپ بیشتر از ساندرز جانبازان با من صحبت کرد گفت که آنها را ببینید یک گزینه را به عنوان یک پیروزی بزرگ. "من درک می کنم اگر برنی است نامزد و او را به جلو می گذارد یک نفس بلند پروازانه دستور کار کنگره کنگره است که قصد ندارم به آن قلاب, خط و وزنه گفت:" مایک McCabe مدیر اجرایی ما ویسکانسین انقلاب است. "اگر مردم به اندازه کافی در حال حاضر به آغوش [مدیکر برای همه] اما ما هنوز قادر به ایجاد یک گام مهم رو به جلو ... که هنوز هم می تواند نتیجه شگفت انگیز برای میلیون ها نفر از خانواده ها در این کشور است."

نظرات مثل این استنباط grumbles از "نفاق" از حامیان دیگر دموکرات نامزد شده اند گفت: برای ماه که مدیکر برای همه بسیار کمتر سیاسی امکان پذیر است بیش از یک گزینه است. اما زمانی که من سوال ساندرز حامیان در این مرحله هر یک از آنها پاسخ داد که با مبارزه در چیزی به عنوان گسترده به عنوان مدیکر برای همه ساندرز تنها نامزد شروع به قوی ترین ممکن است موقعیت چانه زنی. "به طوری که اغلب دموکرات ها سازش با خود" McCabe گفت: با استناد به Buttigieg و عمومی خود را-گزینه ای طرح. "آنها در مهار خود را از آرمان های آنها محدود کردن خواسته های خود را. همه که من می دانم این است که اگر شما بخواهید برای بسیاری از شما می توانید و اگر شما بخواهید برای یک کمی شما هیچ چیز نیست."

بسیاری از آنها هنوز هم در خوش بینانه در مورد عبور مدیکر برای همه آنها بر این باورند که همان موجی از انرژی و شور و شوق است که رفت و برگشت ساندرز را در ماه نوامبر نیز ایجاد انگیزه در نمایندگان مجلس برای حمایت از خود را رادیکال تر طرح. حتی اگر محافظه کارانه تر اعضای کنگره مردد هستند برای حمایت از بهداشت و درمان-مراقبت از طرح برخی ساندرز هواداران فکر می کنم که یک فشار مبارزات انتخاباتی در کشورهای خود را—که سناتور عهد کرده است به دستمزد—کمک خواهد کرد که متقاعد کردن آنها. "اپتیک از آنچه که ما در حال برخورد با به طور کامل تلنگر در [خود] سر و هنگامی که او در کاخ سفید گفت:" Skylar Hurwitz 27 ساله عضو از انقلاب ما در پنسیلوانیا که در حال اجرا است برای ایالات متحده در خانه.*

اما در بیشتر قسمت ها, سازمان من مصاحبه نشان داد که چگونه خود را از بزرگترین مدافعان نیست بی اعتنا به مخالفت با برنامه های خود را در کنگره (نه به ذکر است از این گروه های ذینفع که ساندرز ریل علیه). و به عنوان یک ساندرز نامزدی رشد می کند بیشتر احتمال دارد روز به روز این امکان وجود دارد که ما در حال گرفتن اولیه اجمالی استدلال او را به حلقه در مردد دموکرات ها در انتخابات عمومی: که ساندرز در انتخابات ریاست جمهوری برنده لزوما به این معنی نیست فوری تغییر انقلابی. آن را قابل قبول هم که ساندرز حامیان در حال معتدل مترقی انتظارات.

"من درک می کنم که چگونه روند سیاسی آثار" McCabe گفت. "من درک می کنم که شما نمی توانید همه چیز را که شما می خواهید."


* نسخه های قبلی از این داستان misstated دفتر Skylar Hurwitz در حال اجرا است ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب