پزشکان تحت پیگرد به مراقبت های بهداشتی بزرگ دوباره

Bettmann / گتی / کتی مارتین / اطلس

هنگامی که این واکسن سرکوب آمد از آن پزشکان از همه مردم که احساس سانسور. این همه آغاز شده در سال گذشته زمانی که آدام شیف یک نماینده دموکرات از کالیفرنیا با ارسال نامه به آمازون و دیگر تکنولوژی غول ابراز نگرانی که شرکت ها از ویژگی های ضد واکسن ویدئوها و اطلاعات خود را در سیستم عامل. شیف به استناد یک گزارش سی ان ان که در بر داشت که بسیاری از جستجوها در آمازون مربوط به واکسن منجر به ضد vax محتوا. اولین مثال مثلا یک حمایت و ارسال کتاب واکسن در دادگاهاست که اختصاص داده شده به “کودکانی که تا به حال به رنج می برند به دلیل عوارض جانبی واکسن واکنش.”

آمازون حذف anti-واکسن فیلم مانند Vaxxed: از پوشش تا به فاجعه از آن نخست خدمات جریان incensing طرفداران مخالف اجباری واکسن و منجر به طرح دعوی در دادگاه که علیه شیف چند هفته پیش. این طرح دعوی در دادگاه در آمد از نیویورک زنی که می خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد واکسن در کنار یک سازمان است که در سطح به نظر می رسد counterintuitive: یک گروه از پزشکان به نام انجمن آمریکایی پزشکان و جراحان.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که شیف این اقدامات به مثابه سانسور. به عنوان یک نتیجه از نامه های خود را کت و شلوار می گوید: آمازون لگد AAPS از یک شبکه وابسته است که از طریق آن سازمان به دست آورده کمیسیون. با توجه به گروه, جستجوها در Facebook به صورت AAPS واکسن مقالات به جای تسلیم لینک کلیک کنید برای سازمان بهداشت جهانی, موسسه ملی بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. یکی از AAPS مقالات بود که گفته سرکوب متحده “سرخک یک مشکل آزار دهنده و کامل تر مجبور واکسیناسیون به احتمال زیاد آن را حل نمی کند.” (شیف دفتر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

انجمن آمریکایی پزشکان و جراحان ممکن است صدا مانند دیگر خسته کننده پزشکان گروه مودبانه بحث telehealth قانون. اما AAPS کوچک در عین حال پر سر و صدا علاقه ، مانند Zelig با گوشی پزشکی, آن ظهور کرده است تا تقریبا در هر عمده بهداشت و درمان-مراقبت از, بحث, برای چندین دهه از جمله قانون مراقبت مقرون به صرفه و مواد مخدر و از آن برخوردار مقدار شگفت آور از نفوذ است. سناتور رند پل از کنتاکی شد و خواست به عنوان یک عضو در سال 2010. (یک پل سخنگو به من گفت که در حالی که سناتور دیگر یک عضو او حمایت از AAPS مبارزه علیه Obamacare.) زمانی که نماینده تام قیمت گرجستان نامزد دریافت جایزه بود به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت بهداشت و خدمات انسانی چند روزنامه اشاره کرد که او هم عضو شد. (در آن زمان یک HHS سخنگو گفت که همه پزشکان در یک گروه معتقدند همین است.)

هر چند AAPS اغلب طول می کشد موقعیت است که در ارتباط با گروه های محافظه کار آن را گاهی اوقات می رود و حتی بیشتر هل دادن حاشیه نمایش است که بیشتر جریان اصلی محافظه کاران را تایید نمی کنیم, مانند اعتقاد به این که واکسیناسیون اجباری است “معادل انسان آزمایش” و مدیکر “بد است.” در طول سال این گروه به نظر می رسد که coalesced در اطراف یک اخلاق رادیکال تعیین سرنوشت و اعتقاد به این که جریان اصلی علم نیست و همیشه قابل اعتماد است. آن را بیشتر کنجکاو از سازمان های پزشکی: پزشکان علاقه ای که به نظر می رسد سرمایه گذاری بیشتر در جهت منافع پزشکان به جای سلامت عمومی است.

در زمانی که پزشکان روبرو هستند و سوزان سطح فرسودگی شغلی هزینه های مراقبت های بهداشتی در حال افزایش هستند و به ظاهر همه نا امید است با وضعیت موجود AAPS به نظر می رسد به آمده تا با یک غیر معمول پاسخ: به پشت ساعت. AAPS می بیند و چشم انداز خود را به عنوان به جلو نگاه مدرن و اما گروه لفاظی به یاد می آورد یک دوره زمانی که یک پزشک درمان شما برای فقط چند دلار است. هیچ معافیت بیمه نیاز به ملاقات کرد و هیچ تهدید آمیز واکسن برنامه ریزی شده بود دستور از بالا.

AAPS شده است به نام حزب چای مورد علاقه پزشکان, اما آن را در واقع یک مناسب تر مراقبت های بهداشتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. به عنوان تهمت به کمک پاشیدند شک در علمی اجماع AAPS است لحظه تصرف. این گروه فقط می خواهد به مراقبت های بهداشتی بزرگ دوباره—حتی اگر این بدان معناست که آن پاره از هم جدا.


AAPS تاسیس شد و در سال 1943 در مخالفت اولیه تلاش برای ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی برای آمریکایی ها. آن را برای اولین بار به شهرت شات از یک و نیم قرن بعد از آن زمانی که این شکایت پس از آن–بانوی اول هیلاری کلینتون برای به دست آوردن دسترسی به سوابق او کارگروه ملی اصلاح مراقبت های بهداشتی. (هر چند دولت کلینتون در ابتدا دستور به پرداخت AAPS وکیل و سایر هزینه های, در نهایت یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکم به نفع آن است.)

امروز این گروه منتقل شده است فراتر از به سادگی مخالف بهداشت و درمان اصلاحات با ظاهری قصد پرتاب شن و ماسه در هر و همه دولت های چرخ دنده. به نظر می رسد بیشتر سرمایه گذاری در حفاظت از پزشکان از قوانین و مقررات. “ما اعتقاد داریم در خصوصی پزشکی” جین مشرق زمین AAPS را دیرین مدیر اجرایی و اولیه سخنگو گفت: من در یک مصاحبه تلفنی. “ما مخالف تلاش برای دخالت دولت و دیگر اشخاص ثالث بین بیماران و پزشکان است.”

بخوانید: زمانی که مذهبی دکتر حاضر به درمان شما

شرق گفت که AAPS عضویت متشکل از “زیر 5000” از این کشور میلیون یا بیشتر از پزشکان است. او یک پزشک خودش مستقر در Tuscon و دارای مجوز توسط Arizona هیئت پزشکی. با توجه به AAPS فرم های مالیات بر شرق باعث می شود $181,000 یک سال از این گروه هر چند او گفت: در یک ایمیل که خیلی از این سمت در حال اجرا دفتر مانند آن پشتیبانی و لوازم اداری و حقوق و دستمزد $48,000. در Facebook, کسی به نام جین مشرق زمین از توسان پست AAPS مطبوعات در خوراک همراه با تبلیغات برای آشکارسازهای تابش تئوری های توطئه در مورد واکسن ها و نوشته های الهام بخش از Littlethings.com. شرق را نه تایید این بود که آیا او Facebook صفحه.

در طول ما تماس جهت پایین بود بر شرکت های بیمه و همچنین پرونده سلامت الکترونیک و هر کسی و یا هر چیزی که ممکن است به یک پزشک چه باید بکنید ، در سال 2005 جهت حمایت پزشکان تجویز مقدار زیادی مواد مخدر در گفتن یک روزنامه که پزشکان بودند که “زندانی برای تجویز در حسن نیت با قصد تسکین درد است.” (به مواد مخدر بیماری همه گیر ادعا کرده 700,000 آمریکا زندگی می کند.) در سال 2007 AAPS شکایت پزشکی تگزاس هیئت مدیره به آن را متوقف کند از تکیه بر ناشناس شکایت به مقابله به مثل در برابر پزشکان مشکوک به تخلف است. (AAPS از دست داد.) بعد AAPS شد اولین جامعه پزشکی به شکایت به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و گفت که آن را “جادوها پایان آزادی در پزشکی به عنوان ما آن را می دانم.”

در طول سال 2018 چرخه انتخابات AAPS اهدا $16,000 به فدرال سیاسی نامزدها همه آنها جمهوری خواهان با توجه به مرکز سیاست پاسخگو. شرق خودش را همواره اهدا مقدار کمی از پول را به نامزدهای تقریبا به طور انحصاری جمهوری خواهان از سال 1998 است. اما این گروه منحرف از استقرار جمهوری خواه در راه های بسیاری. شرق گفت که او مخالف برخی به طور سنتی محافظه کار مراقبت های بهداشتی سیاست مانند ماساچوست سلف به قانون مراقبت مقرون به صرفه ابداع محافظه کار و بنیاد میراث. در مورد تهمت شرق گفت: او بوده است “ناامیدی در برخی از راه” اما AAPS است “بسیار خوشحالم که برای برخی از چیزهایی که او انجام داده است” مانند ادامه به مخالفت با Obamacare.

چند جریان اصلی محافظه کاران من رسیده به کاهش یافته است به صحبت با من در مورد AAPS. هنگامی که من در نهایت یکی از سمت راست متمایل سلامت wonk جو Antos در گوشی و او گفت که او تا به حال شده فکر اشتباه AAPS و نمی دانم زیادی در مورد این گروه است.

در همین حال رسانه ها-نماینده روابط در انجمن پزشکی آمریکا اصلی پزشکان در امریکا به ذکر است که او می خواهم انتظار AAPS به متهم آما داشتن یک فاشیست’ ارتباط با دولت است. مشرق زمین به من گفت که AAPS در نظر نمی AMA فاشیستی “اگر چه ما قطعا انتقاد بسیاری از سیاست های خود را. ما فکر می کنیم این مهم است که به تعریف اصطلاحات دقیق و نه به افراط در نام-تماس است.”


شاید تنها چیزی که آمریکایی ها موافق در وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی امروز است که something’s gotta give. سوابق الکترونیکی یک کابوس برای بسیاری از پزشکان و بیماران نفرت مبارزه با بیمه تا آنجا که پزشک انجام می دهد. آن را طبیعی می خواهید به فقط اتمی آن است. AAPS ارائه یک چشم انداز است که: چه اتفاقی خواهد افتاد اگر دولت را ندارد, پزشکان, آیا, خوبی, هر چیزی ؟ من ملاقات با برخی از پزشکان که ضد واکسن بیماران و کسانی که نیز را قبول نمی کند, بیمه, و من گرفته شده توسط چگونه رایگان خود فعلیت و در غیر این صورت رابطه جنسی با آنها بودند. بسیاری از پزشکان ممکن است به آسانی مبادله پر ازدحام اولیه-مراقبت تمرین برای یک سرایدار فرفره مانند آن.

AAPS به نظر می رسد که تحت فشار قرار دادند و این چشم انداز نامحدود دکتر بیش از حد ، در طول زمان آن را گرفته است گیج کننده به نوبه خود به سمت غیر متعارف پزشکی انداز به عنوان نمونه توسط حقوقی خود را درهم و برهم کردن با شیف. به جهت دولت باید حتی دیکته داروها ضروری است که محافظت از سلامت عمومی است. پرسید که آیا واکسن افزایش خطر ابتلا به اوتیسم, او گفت:, “من فکر می کنم که پژوهش قطعی شده است انجام می شود.” (قریب به اتفاق اجماع علمی است که واکسن باعث اوتیسم نیست.)

در سال 2015 پس از سرخک شکست در دیزنی لند AAPS قرار داده و از آزادی مطبوعات سوال ایمنی واکسن. این گروه پیشنهاد کرده است که زنانی که سقط جنین هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به سرطان پستان, هر چند جریان اصلی دانشمندان می گویند این غلط است. در سال 2008 یک مقاله در AAPS وب سایت پیشنهاد کرد که باراک اوباما رئیس جمهور شد, مخفیانه hypnotizing مردم با سخنرانی های خود را و که این ممکن است توضیح دهد که چرا یهودیان به او رای دادند. AAPS مجله این مجله آمریکایی پزشکان و جراحانمنتشر کرده است از مقالات بالا بردن شک و تردید است که HIV باعث ایدز و پرسش های حکمت از اصرار مردم به ترک سیگار با توجه به لویی پیک مجله.

مشرق زمین به من گفت که این مقالات در گروه مجله لزوما نشان دهنده سیاست رسمی AAPS. او به نام داستان از لویی پیک مجله “آمار قطعه” گفت که سیگار مقاله بود استدلال به سادگی که “به طور مداوم گفتن [مردم] است که نیکوتین اعتیاد آور است ممکن است آنها را به بهانه ای برای سعی کنید” به ترک. در مورد سقط جنین–سرطان پستان لینک, او گفت: در یک ایمیل که “بزرگ وجود دارد و رو به رشد تعداد مقالات در حمایت از این اگر چه ‘اصلی’ محققان آمریکایی آن را انکار کند و تمرکز بر روی تعداد کمی از مقالات با منفی يافته است.” او را رد پیشنهاد در مورد یهودیان و گفت که کل AAPS مقاله مرجع مقاله از منبع دیگری.

جهت مخالف با فرض این مقاله بیش از حد. او گفت که AAPS مراقبت بیشتر در مورد بیماران و نه پزشکان. به جای اینکه به عقب به دنبال او گفت که این گروه “به دنبال به جلو به آینده ای که در آن وجود دارد نوآوری بیشتر و آزادی بیشتر به جای یکی که در آن وجود دارد سخت تر از کنترل دولت.” با چنین آزادی شرق به من گفت: “ما می توانست پر رونق و نوآورانه و دوستانه عمل پزشکی که در آن زمانی که با شما تماس مطب دکتر بر روی گوشی به جای گفتن” چه بیمه دارید ؟ ‘ مطب دکتر می گویند: چگونه می توانیم به شما کمک کند؟'”

AAPS آشکار حسرت برای بیماران به پرداخت با پول نقد و برای پزشکان به انجام به عنوان آنها لطفا به سابقه تاریخی. مدیکر تنها وارد در سال 1966. قبل از آن, گزینه برای سالمندان به عنوان PolitiFact , یادداشت “خود را صرف پس انداز تکیه بر کمک های مالی از فرزندان خود … امیدوارم که برای امور خیریه از بیمارستان ها و یا جلوگیری از, مراقبت از در دسترس نباشد.” در اوایل دهه 1970 تنها برخی از کشورهای خاص بود مدرسه واکسیناسیون قوانین و سرخک نرخ 40 تا 51 درصد پایین تر از در مدارس بدون چنین قوانین.

وجود دارد در واقع قوانین کمتر و کمتر کاغذ در آن زمان. اما AAPS به نظر نمی رسد برای ارائه یک راه حل برای این واقعیت است که این روزها یک “چگونه ما می تواند به شما کمک کند ؟” از یک پزشک می تواند در نتیجه یک پنج رقم لایحه. در سال های اخیر این گروه با تمرکز بر مخالفت با تماس به صورت تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی و حتی آن بیرون آمد و در برابر تعجب-حسابداری و مدیریت قانون است که محافظت از بیماران از خارج از شبکه صورتحساب بیمارستان و به دست آورد تا به حمایت هر دو حزب در چندین متحده است. (جهت رد این اقدامات به عنوان “کنترل قیمت اعمال شده در پزشکان است.”)

در گفتگوی ما جهت می گویند که پزشکان باید در تلاش برای کمک به افرادی که نمی توانند پرداخت که بیمارستان ها باید هزینه معقول تر و شفاف قیمت است که بیماران اغلب قادر به کاهش صورتحساب بیمارستان از طریق مذاکره است. اما در سال 2016 شرق نوشت: در یک op-ed که برخی از مردم ممکن است به سادگی به فروش وسایل خود را به پرداخت صورتحساب های پزشکی خود را. “این را در نظر بگیرید,” او نوشت. “آیا شما به جای خرید یک ماشین خوب و خطر داشتن برای فروش آن را به پرداخت صورتحساب و یا شرکت بیمه پرداخت همان مقدار و هرگز به درایو ماشین؟” (مشرق زمین می ایستد با این نوشتن در یک ایمیل گفت: “اگر شما زندگی می کردند فراتر از معنی خود و خرید یک ماشین است که شما نمی تواند استطاعت و فراهم نیست برای آینده هزینه های پزشکی چقدر همدردی شما باید دریافت خواهید کرد؟”)

اکثر گروه سلامت امروز یک ایده خاص برای نحوه اصلاح مراقبت های پزشکی چه از طریق تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی و یا Netflix بکشد برای پزشکان. مشکل با AAPS چشم انداز برای امریکا این است که این نمایشگاه یک نوستالژی برای گذشته ای که هرگز وجود نداشته است. سرخک به کشته شدن صدها نفر از آمریکایی ها یک سال قبل از این واکسن در دسترس قرار گرفت. آمریکایی ها در حال غرق شدن در بدهی های پزشکی که با مهربانی پزشکان نیست با موفقیت حذف شده و فروش اتومبیل های ما به پرداخت برای مراقبت های پزشکی به اعتصاب چند نفر به عنوان پاسخ درست است. ایده این است که پزشکان همیشه حق با بيماران همیشه پول برای پرداخت و این که هیچ کس تا کنون می شود سرخک در دیزنی لند است وسوسه انگیز رویا. مشکل این است که آن را فقط که.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>