پزشکان که در لایحه شما در حالی که شما ناخودآگاه

graphego / shutterstock / اطلس

بیایید می گویند شما نیاز به جراحی کوچک مانند تعمیر برخی از پاره غضروف زانو. اگر شما بیمه, شما احتمالا تماس بیمارستان یا شرکت بیمه خود را جلوتر از زمان به مطمئن شوید که بیمارستان بود “در شبکه” را با بیمه. اگر شما فوق العاده زرنگ و دانا, شما ممکن است بررسی کنید که جراح خواهد شد که عامل شما در شبکه است ،

من باید خوبشما ممکن است فکر می کنم. شما دلیل این که شما نمی خواهد هر گونه هزینه های غیر منتظره فراتر از بیمه خود را به شرکت پرداخت چرا که نقطه بیمه شبکه است که به قیف شما به پزشکان و مراکز درمانی که بیمه خود را پوشش میدهد. اما در واقع آن را پیچیده تر از آن است. آمریکایی ها اغلب سرسام آور قبوض از ارائه دهندگان آنها درک نمی خواهد شرکت در عمل جراحی خود را.

بسیاری از مراقبت های بهداشتی داستان های ترسناک شروع با دریافت این نوع از “تعجب لایحه”—لایحه اغلب در هزاران دلار است که یک بیمار انتظار نیست, و, که اغلب منعکس کننده تفاوت بین آنچه ارائه دهنده معتقد است که باید آن را پرداخت برای خدمات و آنچه را که بیمه گر در واقع آنها پرداخت می شود. این لوایح می تواند تعلق بهره و در نهایت در گزارش اعتبار خود را. جمع بدهی می شکاری شما برای پرداخت هزینه در راه های غیر معمول و حتی چاشنی دستمزد خود را. شما اغلب می توانید مذاکره با بیمارستان به منظور کاهش پرداخت خود را, اما این فرایند طول می کشد زمان و مهارت های است که نه هر کس.

بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد که این سناریو کابوس نسبتا شایع است برای آمریکایی ها. و در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان داده است که تعجب اسکناس ممکن است حتی شایع تر از آنچه قبلا تخمین زده می شود: آنها رخ می دهد در حدود یک پنجم از این زمان است که یک بیمار عمل جراحی انتخابی در یک شبکه بیمارستان با یک شبکه جراح. داشتن یک سورپرایز کردن-از-شبکه لایحه مطرح شده در این لایحه به طور متوسط از $14,083. دلار متصلب در حالی که بسیاری از بیماران بیهوش بودند و خارج از شبکه متخصص به سادگی به اتاق راه می رفت.

برای مطالعه نویسندگان نگاه 347,356 مردم در سراسر کشور بودند که بیمه شده اصلی بیمه خصوصی. (نویسندگان کاهش یافته است به نام شرکت.) با بررسی صورتحساب از هفت رایج روش انتخابی قرار گرفته از سال 2012 تا 2017 از جمله مذکور زانو-غضروف روش و hysterectomies آنها دریافتند که تعجب صورتحساب در آمد اغلب از بیهوشی که قرار دادن بیماران به خواب قبل از روش های جراحی و دستیاران که همه چیز را از کمک در یک عملیات برای بررسی بیمار پس از آن. هر چند بیمارستان ممکن است در شبکه این متخصصان ممکن است کار برای بیمارستان اما به سادگی درمان بیماران وجود دارد. خارج از شبکه فولاد دستیاران شارژ بیشتر در $3,633 به طور متوسط از انجام بیهوشی در $1,219.

به دانشگاه میشیگان و محقق Karan Chhabra نویسنده سرب از مطالعه, شگفت انگیز ترین چیز این است که جراحان اغلب می توانید خود را انتخاب کنید دستیاران اما نه خود را متخصص بیهوشی. پس چرا ممکن است جراحان انتخاب کردن-از-شبکه فولاد دستیاران? “امید من این است که این حادثه” Chhabra به من گفت. “[پزشکان] آیا همیشه صحبت در مورد بیمه که هر کس می پذیرد.” البته بسیاری از پزشکان در حال اقدام در ایمان خوب است, اما او افزود: “نگرانی من این است که در برخی موارد این ممکن است اتفاق می افتد عمدا به نوع بهره برداری از بیماران است.” برای مثال جراحان ممکن است teaming تا با خارج-از-شبکه دستیاران و بالعکس برای دریافت پول بیشتر از بیماران.

کارن Pollitz یک عضو ارشد در بنیاد خانواده کایزر, به من گفت که هر چند این مطالعه مشخص بیهوشی و جراحی دستیاران تعجب صورتحساب همچنین می توانید از خارج از شبکه پاتولوژیست که تجزیه و تحلیل بافت و نمونه خون یا رادیولوژیست که بررسی اشعه X و Mri. مهم نیست که تعجب صورتحساب آمده از “شما نمی انتخاب این افراد است. شما نمی دانید که آنها” Pollitz گفت. “شما یاد بگیرند که نام خود را هنگامی که این لایحه می آید.”

نتایج جدید JAMA مطالعه مشابه هستند هر چند کمی بالاتر از يافته از قیصر بنیاد خانواده. سلامت-مراقبت از غیر انتفاعی به تازگی دریافتند که حدود 18 درصد از مراجعه به بخش اورژانس و 16 درصد از بیماران بستری پذیرش نتیجه در خارج از شبکه صورتحساب. افرادی که از رفتن به بیمارستان با یک حمله قلبی به ویژه آسیب پذیر هستند به تعجب صورتحساب آن یافت می شود.

تعجب صورتحساب نیز به احتمال زیاد بیشتر به آمده وجود دارد, عوارض جراحی شاید به این دلیل به عنوان روش رشد می کند پیچیده تر بیشتر افراد درگیر در درمان آن است. خطر ابتلا به لایحه تعجب بالاتر بود در قانون مراقبت مقرون به صرفه ارز برنامه در مقایسه با برنامه های دیگر احتمالا به دلیل Obamacare طرح به اصطلاح باریک شبکه های با کمتر از پزشکان شرکت کننده به نگه داشتن هزینه های پایین. نیز وجود دارد برخی از تغییرات در میان کشورهای: آلاسکا بالاترین نرخ از تعجب اسکناس در 46 درصد و نبراسکا تا به حال به پایین ترین سطح در 3 درصد است.

JAMA

آن را سخت بدانید که چه چیزی در پشت تنوع در صدور صورت حساب میان متحده است. این ممکن است به چیزی برای انجام با تعدادی از پزشکان در یک منطقه و یا درصد از آنها را که داده شده طرح بیمه Chhabra گفت. آن می تواند همچنین باید با انجام سرمایه گذاری-سرمایه شرکت های سرمایه گذاری در شیوه های پزشک Pollitz گفت و استدلال که “اگر شما را قبول نمی کند بسیاری از و یا هر بیمه شبکه های … شما می توانید لایحه هر آنچه شما می خواهید.”

داده ها به Chhabra تلخ برداشت از ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی. “این راه بیش از حد سخت را برای حسن نیت بیمار به بیرون آمدن صدمه ندیده” او به من گفت. “راه ما مجموعه ای از سیستم است که واقعا قرار دادن بيماران گذشته است.”

قانون است ساخت راه خود را از طریق کنگره که قرار دادن یک توقف به این صورت حساب. برای مراقبت در یک شبکه بیمارستان این قانون خواهد آن را به طوری که خارج از شبکه پزشکان را باید تحت پوشش و بیماران خواهد پرداخت مبلغ آنها را به طور منظم پرداخت در شبکه مراقبت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت این اندازه گیری, اما پزشکان گروه هنوز هم نزاع با بیمه بیش چقدر دقیقا آنها خواهد پرداخت تحت این پیشنهاد.

جدید مطالعه همراه با سرمقاله های کارن Joynt Maddox استادیار در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن و ادوارد لیوینگستون معاون سردبیر JAMA, دعوت از جراحان به “صحبت کردن” در برابر تعجب و صدور صورت حساب و برای کنگره به تصویب تعجب-حسابداری قانون. در ضمن دفعه بعد شما عمل جراحی ممکن است آن را به ارزش پرسیدن جلوتر از زمان اگر هر ارائه دهنده است که رفتار شما را در شبکه. آن را نمی ممکن است به جلوگیری از یک غول بیل—اما حداقل شما خواهد شد جای تعجب نیست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>