دو-نیکل! 25 سال بعد مایکل جردن را 55-نقطه شاهکار در باغ میدان مدیسن است که هنوز هم به عنوان واقعی ‘من’ لحظه

“هر نیویورکر وجود داشت که بابی تامسون آمار خانه خود اجرا کنید برای برنده شدن در این پرچم زمانی که لایحه Buckner اجازه دهید توپ از طریق پاهای خود را در بازی 6 هنگامی که راجر ماریس کردم شماره 61 زمانی که تفنگداران در نهایت جام استنلی. به طوری که آنها را می گویند. و در حال حاضر آنها می گویند آنها وجود دارد شب مایکل رفت و برای دو nickels در باغ. و اردن نیست حتی ایشان هر چند او همه است واقعا. اگر او باز گشت به معنای هر چیزی است که.”

— شیکاگو تریبیون نویس برنی Lincicome (29 مارس 1995)

به سختی تنفس دو پس از نهایی زنگ TNT را Craig Sager جاروب در را رهگیری او. در نزدیکی midcourt بسکتبال حرم با کل ساختمان هنوز در ابتلا به آن نفس و وزوز از قبلی 2 1/2 ساعت, ضربان دار, شب سرمقاله روزنامه پرسیده شد که چگونه او احساس خود را در مورد عملکرد او فقط داده می شود.

مایکل جردن با دست خود را بر روی باسن خود شروع به پاسخ با اکثر خود مطمئن و عفونی پوزخند.

“آن شروع به دوباره به من یک کمی” اردن گفت.

گاو طرفداران در همه جا می دانستم که پوزخند که نگاه در اردن چشم, آنچه در آن همه مدلول.

“من احساس بسیار خوب امشب” او ادامه داد. “من شات توپ بسیار خوبی است. من احساس خودم را در ریتم است.”

صفر استدلال. نه با اردن آمار خط که سهشنبه شب در شهر نیویورک: 37 عکس های گرفته شده, 21 ساخته شده است.

سه سه اشاره گر. ده پرتاب آزاد اضافه شده در 11 تلاش.

که یکی از دیدنی شماره سرشار از نقاط ستون از جعبه نمره: 55.

پنجاه-گوشی-پنج!

گاو 113, نیکز 111.

دو-نیکل.

وای چه نشان می دهد. چه یادآوری است که اردن تا به حال یک بار شده است و سایهای از تمام امکانات که هنوز هم به آینده.

از آن شده است 25 سال از آنجا که مارس شاهکار در باغ میدان مدیسن کامل ربع قرن پس از اردن باز گشت از بازنشستگی از خواب بیدار شد کسانی که احساس شکست ناپذیری در شیکاگو است.

جردن افسانه ای فکس فرستاده شده بود 10 روز زودتر تحریک “ورودی” بوق در برتو مرکز نقطه عطفی اعلام خزنده در Falk همکاران مدیریت شرکت سربرگ.

من برگشتم.

زمان گاو ساخته شده آن را به بزرگ اپل یک هفته و نیم بعد اردن بازی کرده بود چهار بازی در بازگشت خود در چهار بازی که ناآشنا نیوجرسی شماره: 45. اعتیاد به مواد مخدره ساخته شده است با اولین بازی خود را در برابر پیسرز و سپس یکی دیگر از تست جاده در بوستون به همراه اولین مسابقه تا کنون در ایالات مرکز.

هک سه شب زودتر اردن شده بود اردن در آتلانتا در حال افزایش برای یک pull-up 17-پا بلوز در زنگ و دفن آن را برای یک 99-98 گاو برنده شوید.

هنوز هم اشتباه نکنید این گوهر را در برادوی? این واقعی بود “من برگشتم” لحظه یادآوری اردن را به ثمر رساند و همچنین قابلیت های خود را بزرگ-مرحله جذبه خود قابل رقابت است.

برای زمان 34 در حرفه خود اردن را به ثمر رساند حداقل 50 امتیاز. او را شکست و رکورد خود را به صورت نقاط به ثمر رساند توسط یک نیکز حریف در Madison Square Garden.

شاید بیشتر قابل توجه او را شکست 111-111 کراوات در واپسین ثانیه با — چه چیز دیگری ؟ — کمک مطلق سکه اطراف نیکز دو تیم است. به لایحه Wennington. برای غوطه دادن.

Ballgame.

“همانطور که شما نگاه کنید در می ایستد مردم بالا fiving. و ما در نیویورک است.” —TNT رنگ تحلیلگر Hubie قهوه ای

فقیر جان Starks. یکی از لیگ grittiest ترین بی باک مدافعان هرگز شانس آن شب. که باید آشکار در افتتاحیه دقیقه است. در اردن ، با گاو در انتقال تونی Kukoc ضربه اردن در جناح چپ. یک خرده خرده پیش بردن آرنج چپ pull-up. خوب.

بعدی در اختیار داشتن ؟ اردن دوباره در نزدیکی بالای صفحه کلید. یکی دیگر ابریشمی بلوز. خوب.

این حمله رعد اسا نگه داشته به آینده. شش نفر از اردن هفت عکس پایین رفت.

Starks شده بود و مشتاق برای این چالش است. او هرگز می خواستم خیلی کمک به دفاع از اردن. و نیکز مربی پت رایلی بود و تمایلی به او بسیار به هر حال ترس از صعود فاصله و توانایی اردن تیمی به باز کردن عکس. اما هیچ کس تا به حال پیش بینی این سوسو زدن شعله تبدیل شدن به دوزخ تا به سرعت.

پست تا قطره گام رعد و برق سریع درایو به سطل.

پست بالا چرخش دیگری آسان J.

تعیین کننده درایوهای. آماده pullups.

در پایان سه ماهه اول, اردن coaxed آنتونی بونر بر روی پاشنه خود را کشیده تا از جناح راست و به خاک سپرده شد سه بر دراز رسیدن به آنتونی میسون.

بیست امتیاز در پایان سه ماهه اول, 13 بیشتر در فینال چهار دقیقه, 45 ثانیه قبل از حاصل کار دو تیم هل دادن او به 35.

در اواخر سه ماهه دوم اردن به سرقت برده یک سیار Patrick Ewing تصویب و پیچ و مهره ای برای دو بر-دو انتقال فرصت است. Starks سعی کند خود را نفوذ. اما با چشم و زبان خود را از اردن رو به کوچه کشید و با یک دست انداز برخورد دو پمپ و banked خانه لیآپ در حالی که در حال خراب.

این aahs کاکل در اطراف میدان جنگ. Courtside, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن بازی-بازی بازی های گوینده باب نیل نعره میکشید هیجان خود را.

“آن احساس می کند مانند بتهوون است دوباره به نوشتن خود را 10 و 11 و 12 و 13 سمفونی.”

“این یکی از آن شب در محل ما می دانیم به عنوان بزرگ-بازی نیویورک. اردن می آید و به باغ برای یک بازی است که شما احساس می کنید بیشتر شبیه به یک کنسرت یا یک نشان می دهد که اگر در عرصه ورزش تبدیل شده به سالن کارنگی یا Radio City یا بزرگترین سالن تئاتر در برادوی است. … هیچ آسان نیکز بلیط کنه. امشب بلیط غیر ممکن است شده اند وجود دارد حتی 100 بیشتر درخواست ها برای رسانه های اعتبار از طبیعی است. اردن تغییرات همه چیز بازی و راه باغ را احساس خواهد کرد و حتی راه پیاده رو در اطراف باغ را احساس می کنید یک ساعت قبل از بازی شروع می شود. این چیزها هنوز هم اتفاق می افتد در ورزش است. متحرک در خیابان هفتم باید به عنوان خوانده شده ‘مایکل جردن امشب.’ که فقط.”

— مایک Lupica, New York Daily News نویس

جای تعجب نیست که این شده بود یک بلیط.

همانطور که سه شنبه شب نزدیک — اردن در اولین بازی برگشت در نیویورک پس از فراموش نشدنی 97-94 گاو پیروزی در 5 بازی از سال 1993 کنفرانس شرق نهایی — پیش بینی ادامه افزایش. حتی در نیویورک که در آن اردن شده بود چنین لعنت خار در نیکز’ سمت قدردانی از عظمت خود را ثابت غیر قابل مقاومت.

صندلی های ارزان قیمت برای اردن بازگشت به باغ میدان مدیسون قرار بود برای 300 $در بازار ثانویه بلیط حق بیمه خواستار $1,500.

این مناسبت بود که تشبیه به فرانک سیناترا فراموش نشدنی از بازنشستگی کنسرت در باغ میدان مدیسون در سال 1974. وجود دارد اشاره به این رویداد که شاید بزرگتر از دوم محمد علی-Joe Frazier مبارزه وجود دارد.

این بود که فقط یک به طور منظم فصل بازی بین رقبا. این برای اولین بار کلاس تئاتر.

کمیسر NBA دیوید استرن در ردیف ششم که شب شیفته خود با اردن حضور. “او ما را به یاد چیزی” استرن گفت Newsday. “او به ما یادآوری می کند که ما چگونه می خواهید ورزش ما بود. او به گسترش امکانات.”

که چه طرفداران بسکتبال همیشه کشیده شده بود به گسترش امکانات.

وقتی سه ماهه چهارم آغاز شد نیکز افسانه ارل “مروارید” مونرو باقی مانده پرچ در courtside صندلی با بازیگر Peter Falk به سمت چپ خود را. مونرو بود پرسید: چگونه او را محافظت اردن.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“اول از همه” او گفت:, “من می خواهم مطمئن شوید که او دریافت نمی کردن اتوبوس در ساختمان است.”

اسپایک لی در نزدیکی بود. Phil Donahue و دایان ساویر بیش از حد. ویولونیست مشهور Itzhak Perlman شد در حضور و غیاب به عنوان اد بردلی از “60 دقیقه.”

آه و بازیگر-slash-شیکاگو ورزشی متعصب بیل موری بود courtside پوشیدن “مسابقات قهرمانی جهان بز Roping” کلاه از Ozona, Texas.

هیچ کس به ترک ساختمان. هیچ کس می گذرد به دست اردن گذشته 50 که او با یک pull-up بیش از Starks در خط پرتاب آزاد با 3:35 باقی مانده است.

هیچ کس از دست ندهید فوق العاده پایان با نیکز پاک کردن همه نه نقطه سه ماهه چهارم گاو سرب و راه اندازی یکی از آخرین جهش از تعلیق.

چراغ های روشن. مرحله بزرگ است. اواخر بازی فشار است.

“هی نمی count on me به آن شلیک کنید در هر زمان. من منتقل می کند.”

— اردن بلافاصله پس از پیروزی

اردن یکی مانده به آخر سطل آمد تنها با بیش از دو دقیقه به سمت چپ و در عین حال یکی دیگر از خارج از دریبل pull-up بود که به دنبال یک وحشی تابش خیره کننده و آشنا nod رقابتی شدت.

“آن را مانند Starks نبود حتی وجود دارد,”, قهوه ای اشاره کرد, در پخش.

اردن امتیاز نهایی آمد با یک پمپ جعلی. Starks بیت بود و در حال حاضر در اردن به حال خود فضا و زمان قطع به محو شدن حق برای رفتن جلوتر سطل.

گاو led 111-109.

هیچ کس تا به حال امتیاز بیشتری به ثمر رساند و در یک بازی NBA تمام فصل.

پنجاه-گوشی-پنج.

هنوز گاو مورد نیاز و حتی بیشتر از آن در یک فاصله از یک کراوات بازی با 14.6 ثانیه به سمت چپ وجود دارد هر گونه سوال که فیل جکسون markerboard کارگردانی توپ ؟ به اردن البته در یک inbounds عبور از Scottie Pippen.

انجام چیزی که شما, M. J.

اردن dribbled طول کف شتاب راست و سپس متوقف بر یک سکه به طور ناگهانی است که Starks نورد خود را به سمت چپ مچ پا. اردن تغییر جهت به سمت چپ خود را به عنوان Starks بازیافت. سپس اردن چرخید و به سرعت به سمت راست و در خط برای یک پتانسیل بازی برنده بلوز. تنها سارکوم و هشت پا بال آمده بود برای کمک به.

اردن دارت به Wennington آمد و با سرعت و شدت از cobra strike.

بلامنازع جام جم. فقط 3.8 ثانیه به سمت چپ.

گاو 113, نیکز 111.

وای چه نشان می دهد.

“من می خواهم اگر من دروغ بگویم من آمد به تصویب توپ” اردن گفت: بعد از بازی. “من می خواستم به آنها را جلوگیری از به ثمر رساند. که آنها را انجام داد.”

در حدود همان زمان Starks بود در اتاق قفل خانه با یک کیسه یخ در اطراف مچ پا رگ به رگ. او احتمالا می تواند با استفاده از یکی برای سر خود را بیش از حد.

“به همین دلیل اردن بهترین است,” او گفت:.

برای خریداران در آن زمان پیروزی هیجان انگیز بود اما به سختی لرزه ای. آنها بهبود یافته به 37-33 در این فصل هنوز 15 1/2 بازی پشت کنفرانس پیشرو سحر و جادو و چنگ می زنند فقط به صعود از شرق شماره 6 اسلات.

هنوز خیلی از آن شب در نیویورک بود, در ’90s گاو نر. تمام آن لحظات از اردن تسلط. Pippen فلش خود را تطبیق پذیری و اختلاط در سه ماهه اول غوطه دادن آن را به عنوان باطل به عنوان هر حلقه برجسته پایان هر نقطه. بولز در تلاش برای آهسته سارکوم و دشواری های افراطی تکان دادن نیکز. سپس در پایان ؟ آنها حفر عمیق و تکان داد نیکز به عنوان آنها اغلب به حال.

این تیم دوباره ملاقات سه هفته بعد در شیکاگو — اردن کاهش 28 در 21 نقطه گاو برنده شوید. وجود دارد اما پس از فصل مسابقه برگشت.

گاو کاهش یافت و به شکیل اونیل و سحر و جادو در شش بازی در نیمه نهایی کنفرانس شرق. نیکز از دست داد در همان دور در هفت بازی به پیسرز.

در عین حال در یکی مارس سه شنبه شب در شهر نیویورک چیزی مهم بود reawakened. شاید این یک سایهای از آن اردن و گاو بودند دوباره سر — به NBA-رکورد 72 برنده فصل آینده به سه NBA به غیر قابل انکار سلسله وضعیت.

شادمانی در سراسر گاو بود به سرعت در حال افزایش دوباره. این تیم دوباره mobbed گرفتن در داخل و خارج از هتل ها در جاده ها است. که قدرتمند اردن در هاله بازگشته بود. حس خود را از سهولت او گفت: تا به حال بیش از حد.

“هنگامی که من در بسکتبال” اردن گفت: Sager, “بقیه مسائل فرقی نمی کند به من. چون من در رویای من زمین. این چیزی است که من لذت بردن از انجام. من عاشق بازی این بازی بسکتبال. و هنگامی که من در اینجا هیچ کس واقعا می تواند هر چیزی را انجام دهید اما اجازه دهید من بازی بازی بسکتبال.”

آن را در واقع شروع به بازگشت به او را کمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>