ویرانی اقتصادی است برای رفتن به بدتر از شما فکر می کنم

Bourbon Street, New Orleans, به طور معمول شلوغ با گردشگران است ترک.جرالد هربرت / AP

تیاو یک سونامی با تعدادی از امواج بزرگ dead ahead.”

مارک زندی نیست اپیدمیولوژی و او بود صحبت کردن در مورد گسترش سریع coronavirus. او اقتصاددان ارشد در مودی یک تحلیلگر در نظر گرفته شده توسط هر دو احزاب سیاسی و به طور کلی در معرض ابتلا به مبالغه. در عین حال زمانی که من صحبت می کرد با او در این گوشی دیروز او بلافاصله رسیده استعاره از یک ویرانگر فاجعه طبیعی برای توصیف عوارضی که این بیماری همه گیر را در آمریکا تجارت—کسب و کار آن را از بین ببرد شغل آن را پاک کردن بازنشستگی لانه تخم مرغ آن را ترک و خرد.

که وجود دارد خواهد بود اقتصادی است که در حال حاضر روشن است. بازار سهام از دست داده است بیش از یک سوم از ارزش خود را از دست دادن همه دستاوردهای قابل توجه آن ساخته شده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017. فوری تماس اجتماعی فاصله سراسر این کشور را مجبور به بسته شدن از فقط در مورد هر کسب و کار که در آن انسان جمع. رستوران, زنده, سرگرمی, گردشگری و صنایع هواپیمایی در حال خرد. عمومی و خصوصی جرم-سیستم های حمل و نقل—بسیاری از در حال حاضر سود—بودجه روبرو هستند بحران. دولت و دولت های محلی از نظر قانونی ملزم به اجرای یک کسری بودجه خواهد شد به زودی غرق می شود هر دو را با فشار بر بهداشت عمومی سیستم ها و متعاقب آن بار در ترازنامه خود را.

هنوز کامل حوزه اقتصادی انشعابات coronavirus است مانند آن اثر آبشاری در سیستم مراقبت های بهداشتی تنها فقط شروع به ظاهر شوند. صبح روز پنجشنبه دولت گزارش داد که 281,000 مردم در سراسر کشور ثبت شده تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته یک پرش از 33 درصد و در دو سال و نیم. اضافه کردن یکی دیگر از رقمی است که شماره شما می خواهید طرح برای چگونه بسیاری از مردم خواهد شد فایل مدعیان در هفته پیش رو است.

اقتصادی شماره-کنندههای در حال تلاش برای نگه دارید تا با سرعت اسلاید. در یکشنبه شب گلدمن ساکس پیش بینی شده است که رشد اقتصادی صفر خواهد بود در سه ماهه اول سال که 31 مارس به پایان می رسد که فعالیت های اقتصادی خواهد سقوط 5 درصد در سه ماهه دوم. فقط سه روز بعد J. P. Morgan قرار دادن یک پیش بینی جدید: تولید ناخالص داخلی خواهد سقوط 4 درصد در این سه ماهه و سپس نازل شدن متناوب 14 درصد در سه ماه آینده.

“ما در حال صحبت کردن واقعا اعداد بزرگ” هایدی Shierholz که در خدمت به عنوان اقتصاددان ارشد برای وزارت کار در دولت اوباما است و در حال حاضر یک عضو ارشد در موسسه سیاست های اقتصادی, یک, مترقی, اتاق فکر به من گفت روز پنج شنبه صبح.

توسط جمعه گلدمن ساکس به حال خود تجدید نظر آمار و ارقام: بانک سرمایه گذاری شد و در حال حاضر انتظار 24 درصد کاهش در سه ماهه دوم. “مقدس جهنم” Shierholz گفت: در یک ایمیل ضعیف به روز رسانی برای من.

برای قرار دادن داده ها در چشم انداز: این سه ماهه دوم پیش بینی های معنی عمیق ترین و سریع ترین کاهش در فعالیت های اقتصادی از دولت شروع به محاسبه تولید ناخالص داخلی این کشور در سه ماه یکبار در سال 1947. قبل از در حال حاضر بدترین سه ماه سقوط بود 10 درصد در اوایل سال 1958 که اتفاق افتاده است و همزمان با یک آنفولانزای همه گیر آغاز شد که سال قبل.

Shierholz و همکاران او کار کرده اند به ترجمه گلدمن ساکس و جی پی مورگان پیش بینی به آمار که مردم مراقبت بیشتر در مورد—یعنی شغل. Nosedive در امتداد خطوط از چه J. P. Morgan پیش بینی است, او به من گفت که 8.5 میلیون شغل از دست رفته خواهد بود, توسط, تابستان, خونتان نرخ بیکاری از آن در حال حاضر 3.5 درصد تمام راه را تا به حدود 8.7 درصد است. تحت گلدمن ساکس تخمین شغل رفته خواهد مجموع 14 میلیون. در مقایسه خشن در مجموع حدود 8.7 میلیون شغل ناپدید شد در رکود بزرگ یک دهه پیش, اما کسانی که ضرر و زیان شدند و گسترش بیش از سال است. این رخ می دهد در یک بهار.

و هر چه اطلاعات دولت تولید خواهد شد و به احتمال زیاد درک درست واقعیت های اقتصادی, آمار به این دلیل که نرخ بیکاری اقدامات تنها افرادی که به طور فعال به دنبال کار. بیکار پیشخدمت ممکن است درخواست برای شغل زمانی که همه رستوران ها بسته شده است. نه در تمام احتمال, خواهد, بسیاری از کارکنان هتل کازینو, کارگران, تئاتر ushers یا دیگران.

“همه اقتصاددانان صحبت کردم به عنوان freaked به عنوان آنها تا کنون بوده است” Jared برنشتاین که در خدمت به عنوان اقتصاددان ارشد به معاون رئیس جمهور جو بایدن در دولت اوباما و غیررسمی توصیه انتخابات ریاست جمهوری گفت: من.

با این حال آنچه که ترسناکترین مورد جدید اقتصادی پیش بینی است که آنها احتمالا بیش از حد گلگون. هر دو گلدمن ساکس و جی پی مورگان پیش بینی بزرگ پرتاب ریباند در سه ماهه سوم بیش از تابستان به دلیل در بخشی به فرض که فدرال رزرو خواهد شد سرعت بخشیدن به حرکت خود را برای ایجاد ثبات در سیستم مالی و کنگره به زودی تصویب یکی دیگر از عظیم مالی-بسته محرک. اما بحران ممکن است بیش از آن. دولت فدرال برنامه ریزی برای مبارزه با این بیماری همه گیر تخمین زده است که از آن می گذشته 18 ماه و ضربه در “امواج متعدد” است که نیاز به برخی از درجه طولانی مدت اجتماعی فاصله. مدل سازی توسط امپریال کالج لندن نشان داد که مشابه مدت.

“اقتصاد نیست رفتن به بازیابی قبل از اجتماعی فاصله است” Shierholz گفت.

و حتی زمانی که زندگی را برمی گرداند به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی اقتصادی ضربه نخواهد بود. با توجه به زندی حداقل سه امواج ضربه اقتصاد آمریکا فعالیت است. این اولین بار است که اتفاق می افتد در حال حاضر به عنوان کسب و کار و اقتصاد اتومبیل را متوقف کند. بعدی خواهد بود که زیان کار است.

“موج سوم خواهد رسید که مردم متوجه ارزش آنها بسیار کمتر خصوص Boomers که متمرکز بر خود و بازنشستگی” زندی به من گفت. “زمانی که آنها متوجه خود لانه تخم مرغ تبخیر شده است آنها را به حالت وحشت و کاهش در هزینه و که علاوه بر تشدید مشکل است.”

اگر وجود دارد هر گونه امید در این تاریکی چشم انداز این اقتصاددانان به من گفت آن است که دولت فدرال به احتمال زیاد بیشتر قدرت نرم اقتصادی ضربه از آن حاوی ویروس است. و بر خلاف گذشته بحران اقتصادی در سال 2008 و 2009 هر دو طرف در اجماع عمومی در مورد حوزه مالی پاسخ لازم کسری سر در گم می شود. افرادی که مشاغل از دست رفته یا که دیده می شود ساعت خود را به طور چشمگیری کاهش نیاز فوری پول برای خرید مواد غذایی و اقامت در خانه های خود را در حالی که کسب و کار نیاز به منابع مالی به شناور باقی می ماند و به تعویق انداختن اخراج به عنوان آنجا که ممکن است.

“ما می دانیم که ما در حال رفتن به علت رکود اقتصادی زمانی که ما تعطیل کردن بخش های اقتصاد و آن را درست انجام دهید. آن را به ما بهتر است در دراز مدت” Shierholz گفت. “اما ما نیاز به مطمئن شوید که خانواده ها به عنوان کامل به عنوان امکان پذیر است بنابراین ما شروع به دیدن یک کل موج از فروش اموال به رهن, ورشکستگی—تمام چیزهایی که لازم نیست که اتفاق می افتد.

“کسانی که همه چیز لازم نیست که اتفاق می افتد” او تاکید کرد. “ما باید کنترل کامل بیش از آن.”

با هشدار که نرخ بیکاری می تواند آمار سرسام آور 20 درصد—تا کنون بالاترین پس از رکود بزرگ—اگر کنگره عمل نمی کند تهمت و مشاوران او را به نام $1 تریلیون دلار یا بیشتر در مخارج محرک. که در علاوه بر این به کوچکتر اقدامات اضطراری نمایندگان مجلس در حال حاضر به تصویب رسید در هفته های اخیر. در روز پنج شنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پرده برداری از یک جمهوری خواه پیشنهاد که ارسال خواهد یک بار پرداخت 1200 $برای افراد با درآمد تا $75,000 یک سال (آن مقدار دو برابر برای زن و شوهر) و اضافی $500 برای هر کودک است. این طرح همچنین شامل صدها میلیارد وام برای کسب و کار و شرکت های بزرگ کاهش مالیات برای تشویق شرکت های بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی و هتل های زنجیره ای به نگه داشتن خود را بیکار نیروی کار در حقوق و دستمزد.

رهبران دموکرات بلافاصله با انتقاد از این پیشنهاد به عنوان بیش از حد به شدت اریب به سمت شرکت های بزرگ; آنها در حال هل دادن قابل توجهی گسترش مزایای بیکاری و دیگر اقدامات که بیشتر به طور مستقیم کمک گذاشته و کارگران کم درآمد و آمریکایی که بیشتر در معرض شوک اقتصادی.

در عین حال حتی اقتصاددانان مترقی مانند برنشتاین توافق کردند که فقط به عنوان افراد نیاز سریع به کمک از طریق پرداخت نقدی و یا دیگر به معنی انجام کسب و کار.

“در واقع ما باید برای قرار دادن اقتصاد در یک deep freeze یا کما برای کمک به دیدار با مهار الزامات ویروس” برنشتاین به من گفت. “اما به گونه قیاس شما می خواهید می شود قادر به ذوب از deep freeze یا برای بیمار قادر به از خواب بیدار از کما. این بدان معناست که ما باید برای حفظ و نه فقط مردم هستند که برای اولین بار در لیست من به دلایل آشکار اما کسب و کار است.

“وجود دارد که به کسب و کار به گزاف گویی” او گفت:.

و به عنوان محبوب به عنوان صنعت کمک مالی هستند برنشتاین گفت: دولت باید برای کمک به هر دو شرکت های بزرگ و مادر و پاپ ها ، “آیا ما نیاز به خطوط هوایی دلتا به صورت زنده بر روی طرف دیگر از این ؟ این یک سوال بزرگ” او توضیح داد. “اما پس از آن ما نیاز به جو خشک و تمیز کننده اطراف گوشه وجود داشته باشد در طرف دیگر? و نظر من این است که ما احتمالا نیاز به هر دو. من گمراه در کنار حصول اطمینان از که کسب و کار برگزار می شود کل به عنوان امکان پذیر است.”

چگونه به سرعت اقتصاد را بهبود می یابند به احتمال زیاد بستگی به زمان—چگونه سریع و به شدت کنگره عمل می کنند و چگونه اجتماعی فاصله به طول می انجامد.

اقتصاددانان صحبت من با همه گفت که این اقتصادی رایگان-سقوط بود واضح تر از بحران مالی که موجب رکود بزرگ اما از آنجا که دولت در این زمان اساسا تبدیل اقتصاد مانند یک نور ریکاوری نیاز نمی شود به عنوان بلند یا آهسته. “خیلی از این بستگی به اثربخشی سیاست پاسخ” کهنه کار جمهوریخواه اقتصاددان داگلاس Holtz-Eakin به من گفت. “من فکر می کنم ما هنوز هم. ساعت تیک تاک ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>