پایان روز دموکراتیک اولیه

نم Y. Huh / AP

Nothing به خانه آورد جاذبه coronavirus همه گیر کاملا به وضوح—و یا fuzzily—به عنوان pixelated چهره به نظر می رسد که در آمریکا صفحه تلویزیون به ادعای یک سری دموکراتیک اولیه پیروزی امشب.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت شد از خانه اش در ویلمینگتون, اما او به عنوان ممکن است در یک پناهگاه. بایدن انتخاباتی تعیین کرده بود تا یک تریبون و یک جفت از پرچم آمریکا, اما مرد آماده به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد دموکرات تا به حال ظاهر شده است کاهش می یابد به آنچه احساس مانند تار lo-fi تصویری از یک مودم.

بایدن را شکست داد برنی ساندرز در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا. او تا نزدیک به 40 امتیاز در فلوریدا که در آن دولت را مردم و بسیاری از اسپانیایی حوزه بودند خصمانه به ساندرز با نام تجاری دموکراتیک سوسیالیسم. اما برای اولین بار چند دقیقه از سخنان خود امشب بایدن حتی ذکر اولیه مسابقات را به دست آورد. ذهن خود را—همه ذهن بود مهلک ویروسی تهدید است که آلوده نزدیک به 6000 آمریکایی ها و شمارش همه آنها به جز توقیف بزرگ ایالات و شهرستانها و نابود اقتصاد ملی است.

“مقابله با این بیماری همه گیر ملی اضطراری شبیه به جنگ می شود.” او تلاش برای حمله به هر دو غم انگیز و اطمینان بخش در تن و بارها تشکر و نماز خواندن را به خانواده ها ضربه توسط ویروس و به میلیون ها نفر از پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان قفسه stockers و مواد غذایی-فروشگاه کارمندان که خطر سلامت خود را به نگه داشتن خدمات ضروری در حال اجرا است.

“این لحظه ای است که در آن ما نیاز به رهبران ما به رهبری” او گفت:. “اما آن را نیز یک لحظه که در آن انتخاب و تصمیم گیری ما را به عنوان افراد و در مجموع به عنوان یک مردم یک تفاوت بزرگ را در شدت شیوع و توانایی ما پزشکی و بیمارستانی سیستم های رسیدگی به آن است.

“من می دانم” او ادامه داد: “که ما به عنوان یک مردم هستند تا به این چالش است.”

عطف به انتخابات بایدن همچنین تشکر از رای دهندگان و نظرسنجی کارگران در سه کشور برگزار شد که مقدماتی خود را بدون ذکر یکی که نیست. در اوهایو فرماندار مایک DeWine ساخته شده در آخرین دقیقه تصمیم برای به تعویق انداختن مسابقه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دولت قاضی را رد کرد و از فرماندار درخواست اما DeWine یک جمهوری خواه است که در میان ملت تهاجمی ترین رهبران در واکنش به شیوع اساسا نادیده گرفته و حکم و اعلام اولیه به تعویق افتاد به دلیل عمومی-بهداشت و درمان اضطراری.

در کشورهایی که رای دادند و بزرگترین سوال بود که آیا بایدن را برنده انتخابات نشان داد او با راحت سرب بیش از ساندرز در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا—اما این که آیا دموکرات ها خواهد خطر عفونت به پای صندوق های رأی رفتند. رای دهندگان را نشان می دهد اما در ایلینوی و فلوریدا روز انتخابات مردم در انتخابات به نظر می رسد به طور قابل توجهی پایین تر از آن بود که چهار سال پیش. شهردار میامی فرانسیس سوارز که حاکم است در حالی که قرنطینه با این ویروس گفت: در MSNBC که مشارکت مردم در این شهرستان را “بسیار بسیار سبک است.”

در شیکاگو برخی از حوزه های رأی گیری باز نمی شود در زمان به دلیل انتخابات کارگران نشان نمی دهد و شهر در انتخابات گفت: مشارکت مردم در اوایل روز بود که کمتر از نصف آنچه در آن بود در طول سال 2016 اولیه. در حالی که بایدن روسی در ایلینوی دموکرات در دولت 3rd کنگره منطقه پوشش غربی شیکاگو و بخش هایی از حومه آن به نظر می رسد به سرنگونی دیرین نماینده دن Lipinski به نفع مترقی چلنجر ماری نیومن. اولین انتخاب برای موفقیت پدر خود را در سال 2004 Lipinski یکی از آخرین ضد سقط جنین دموکرات خدمت در خانه. نیومن بود نصب مستقیم دوم چالش اصلی به Lipinski و به حمایت از طیف گسترده ای از مترقی گروه ها و سیاستمداران از جمله Sanders.

او آشکار پیروزی را کمی تسلی به ساندرز است که در مواجهه با فشار بیشتر و بیشتر به رها کردن دموکراتیک نژاد به عنوان بایدن قفسه آنچه که به احتمال زیاد مانع نماینده منجر شود. این سناتور ورمونت به آدرس نیست نتایج امشب صحبت تنها به رئوس مطالب طرح خود را برای مقابله با شیوع کروناویروس. به عنوان او یک هفته پیش بایدن ستایش ساندرز حامیان برای “قابل توجه و شور و سرسختی” آنها به ارمغان آورد مترقی باعث می شود. “اجازه دهید به من می گویند به خصوص به جوان رای دهندگان که الهام گرفته شده اند سناتور سندرز: من می شنوم شما می شود.” “من می دانم که چه چیزی در خطر است. و من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم.”

در عین حال اگر وجود دارد برنده دیگری در روز سه شنبه این سیستم رای گیری-با-پست مجموعه ای است که سوابق هر دو در فلوریدا و ایلینوی به عنوان دموکرات نگاه به رأی گیری بدون ایستاده چهره به چهره با شهروندان خود را. در فلوریدا ترکیب اولیه رای گیری و رای دادن توسط پست الکترونیکی به نظر می رسد بسیار قوی است که به طور کلی مردم در انتخابات پیش بینی شده بود به بیش از 1.6 میلیون برگه بازیگران در سال 2016 اولیه.

روشن است که حمایت از یک جایگزین برای فرد رای گیری می تواند مفاهیم در ماه های آینده برای ایالات متحده است که ممکن است به تعویق انداختن و یا خود را تغییر دهد مقدماتی در پاسخ به شیوع کروناویروس. و آن را حتی می تواند ارائه یک افزایش به برخی از قانونگذاران ایالتی یا فدرال که در حال دفاع از گسترش رأی-با-ایمیل اگر شیوع هنوز ادامه دارد به انتخابات نزدیک این سقوط.

در یک شب زمانی که نتایج انتخابات بسیار ثانویه نگرانی, داستان نیست که دموکرات ها رای دادند اما آنها که رای دادند در همه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>