پایان Filibuster, هیچ, واقعا

سناتور ریچارد راسل گرجستان (مرکز) جلسه با جنوب همکاران در مورد filibuster اصلاحات در سال 1959. راسل برای آنها مجلس سنا ساختمان است که هنوز هم نام در یک مدافع filibuster و مستقر را به چالش حقوق مدنی عمل گذشت.پل Schutzer / زندگی مجموعه عکس / گتی ایماژ

از طریق اواسط قرن 20 در جنوب segregationists متکی سنا filibuster به عنوان نهایی خود را قانونی سلاح به بلوک حقوق برابر برای آمریکایی های سیاه و سفید. در حال حاضر تجدید مبارزه بیش از این حقوق ممکن است عذاب filibuster خود را شاید به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده.

با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه در پای صندوق های رای دموکرات ها در حال حاضر مشتاقانه به فکر امکان وجود دارد که در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری می تواند تحویل حزب واحد کنترل مجلس سنا و مجلس نمایندگان برای اولین بار از سال 2009 است. اما این شور و هیجان است خو به رسمیت شناختن است که تحت هر سناریو خواهان را تقریبا به طور قطع هنوز هم کنترل کافی کرسی سنا برای جلوگیری از بسیاری از دموکراتها در دستور کار بلند پروازانه از طریق پایدار filibusters.

که چشم انداز افزایش هشدار دهنده در میان طرفداران برای طیف گسترده ای از علل از جمله تغییر آب و هوا و اصلاحات مهاجرت. اما پس از بهار امسال در سراسر کشور فوران اعتراض پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس بسیاری از دموکرات ها معتقدند که اگر حزب برنده یکپارچه کنترل مسائل نژادی و بی عدالتی و حقوق مدنی ممکن است ایجاد بزرگترین فشار و در عین حال برای از بین بردن filibuster. که فشار تنها رشد خواهد کرد اگر به عنوان بسیاری از صداهای در حال حاضر اصرار دموکرات تجاری تمام یا بعضی از آنها رای گیری-حقوق برنامه به عنوان یک ادای احترام به حقوق مدنی پیشگام و دیرین نماینده John Lewis که روز جمعه درگذشت.

رهبران رو به رشد نژادی-جنبش عدالت صریح هستند در سنا هشدار رهبران دموکرات که آنها در معرض خطر یک فوران اگر آنها دستیابی به کنترل یکپارچه از دولت و در عین حال اجازه می دهد جمهوریخواه filibusters به کشتن مدنی-حقوق است که با تصویب مجلس به عنوان صورتحساب در پلیس اصلاحات رای گیری و مسائل دیگر باید در این جلسه است.

که “خواهد بود غیر قابل قبول” رشاد رابینسون, مدیر اجرایی, رنگ, تغییر, پیشرو نژادی-عدالت سازمان به من گفت. “از آن خواهد شد غیر قابل قبول برای افرادی که منتظر یک زمان طولانی. از آن خواهد شد غیر قابل قبول برای افرادی که در حال حاضر شک و تردید از سیاست های انتخاباتی. از آن خواهد شد غیر قابل قبول است که یک بدن است که عمیقا نمایندگان راستین متنوع آمریکا گفتن مردم به صبر و زمان بیشتری است.”

Aimee آلیسون بنیانگذار او مردم, یک سازمان است که بسیج زنان از رنگ می فرستد همان بلانت هشدار. “این غیر قابل قبول برای گفتن وجود دارد هیچ چیز ما می تواند انجام دهد که ما باید به گروگان گرفته شده توسط جمهوری خواهان که فعال اند یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری و مجموعه ای از سیاست هایی که صدمه دیده اند ما,” او به من گفت. “ما نمی تواند به گروگان گرفته شده توسط filibuster.”

دموکرات Jeff Merkley اورگان, سنا ارشد, مدافع برای پایان دادن به filibuster موافق است که حقوق مدنی نگرانی (همراه با تغییر آب و هوا) ممکن است این موضوع است که نیروهای این حزب به عقب و یا از بین بردن ابزار اگر آنها برنده اکثریت است. “من فکر می کنم آن را غیر قابل قبول برای مبارزات انتخاباتی در مسائل و به شما می گویند در مورد مراقبت از آنها و سپس دست [رهبر اکثریت جمهوریخواه میچ] مک کانل توانایی نمایندگی از قدرتمند منافع خاص برای جلوگیری از آن تلاش های” Merkley به من گفت. در نژادی-سهام سیاست به ویژه حزب دموکرات نمی تواند اجازه دهد که “یک نفر از حق وتو برای جلوگیری از آنها را از اتفاق می افتد.”

Filibuster که آثار به قرن 19 اجازه می دهد تا اقلیت حزب برای جلوگیری از اقدام سنا لوایح با گسترش بحث است. در سال 1917 سنا نیاز به دو سوم رای گیری برای پایان دادن به یک filibuster; در سال 1975 که در آستانه کاهش بود به سه پنجم یا 60 نفر از اعضای کنونی مجلس سنا. اما فوقانی اتاق بازرگانی می تواند محدود و یا از بین بردن filibuster خود را تنها با یک اکثریت ساده. دموکراتیک کنترل مجلس سنا رای دادند و در سال 2013 به پایان filibuster برای ریاست جمهوری منصوب از جمله پایین قضات دادگاه; چهار سال بعد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر خواهان لغو آن را برای دیوان عالی کشور نامزد بیش از حد. “سنا به نظر می رسد بسیار ثابت مارس نسبت به حکومت اکثریت” سارا چسباننده یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز به من گفت.

اما filibuster, در حال حاضر, ماندگار برای طرح قانونی. در حالی که بودجه “آشتی” فرایند می تواند اجازه می دهد تا دموکرات ها برای تصویب لوایح مربوط به هزینه های دولت فدرال—به احتمال زیاد از جمله برنامه هایی برای گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه—با یک اکثریت ساده که ابزار را نمی توان کشیده برای در بر گرفتن بسیاری از دیگر اولویت های مانند مهاجرت کنترل اسلحه, تجاوز, حقوق زیادی از آب و هوا را در دستور کار خود و نژادی-سهام مسائل.

دموکرات ها هر دو در داخل و فراتر از سنا شده اند به شدت تقسیم بر اینکه آیا سعی کنید به پایان filibuster; چند سناتور ابراز نگرانی در مورد از دست دادن توانایی خود را برای متوقف کردن سیاست های جمهوری خواه اگر و هنگامی که مذاکرات بعدی دستیابی به کنترل یکپارچه. جو بایدن بود که بیشتر به یک دنباله در طول 36 سال در مجلس سنا هرگز ابراز شور و شوق زیادی برای حذف هر چند در هفته گذشته او می گویند او می خواهم “نگاهی به” پایان دادن به filibuster اگر خواهان تبدیل شدن به بیش از حد “غوغایی دیگر” در مخالفت با.

Merkley می گوید او در گفتگو با همکاران در مورد filibuster “متفاوت” در حال حاضر نسبت به قبل تا حدودی به دلیل چشم انداز تصرف سنا کنترل در داخل چشم تا حدودی به دلیل آنها بیشتر و بیشتر نا امید فرسایش باز کردن بحث در این اتاق. علاوه بر از بین بردن و یا محدود کردن filibuster Merkely می خواهد برای بازگرداندن هستهای با امکان ارائه نامحدود اصلاحات در انتظار این چیزی است که مک کانل و سلف دموکرات هری رید به شدت محدود است.

برای بسیاری از سنا تاریخ “اصلاحات رایج بوده است و فمن آرا شده اند نادر” Merkley می گوید. “در حال حاضر آن مخالف است. سنا واقعا انحراف از سنت تاریخی خود را … [از] هر سناتور قادر به قرار دادن ایده ها در جدول نیروی آرا در آن ایده ها و در نتیجه ایجاد مسئولیت پذیری در آن دسته از مسائل است.”

عوامل متعددی در حال همگرا به حرکت مدنی-حقوق نگرانی به مرکز رشد و بیش از بحث filibuster آینده.

یکی این است که دموکرات ها در حال بعید است به نفع خود کنترل یکپارچه در وهله اول بدون بزرگ مردم در انتخابات در ماه نوامبر و حاشیه در میان رای دهندگان از رنگ. یکی دیگر این است که این بهار را protestsgalvanized توجه نژادی و نابرابری برای رای دهندگان در سراسر ائتلاف دموکراتیک. اضافه کردن به فشار فزاینده نژادی شکاف بین احزاب و واگرا آمریکا آنها را نمایندگی کند. سناتور جمهوریخواه تا حد زیادی نشان دهنده حداقل نژادی متنوع متحده و تقریبا همه آنها تکیه preponderantly در سفید آرا حتی در ایالات متحده هستند که متنوع تر به خصوص در جنوب. و از آنجا که خواهان تسلط کمتر از جمعیت کشورهای فعلی اکثریت جمهوری خواه در سنا برنده حدود 14 میلیون کمتر از کل آرا از حزب دموکرات اقلیت با توجه به محاسبات توسط مولی رینولدز, یک عضو ارشد در حکومت مطالعات بروکینگز. (که نامزدها شامل دو سناتور جمهوریخواه منصوب به مواضع خود کلی Loeffler گرجستان و مارتا McSally آریزونا.)

به این دلایل بسیاری از نژادی-عدالت طرفداران شامل filibuster در لیست خود را از موانع ساختاری که تداوم سفید-اقلیت محافظه کار حکومت و ناعادلانه مانع ملت nonwhite جوامع از کسب نفوذ سیاسی متناسب با خود را در حال رشد در اندازه. (همچنین در این لیست هستند کالج انتخاباتی رای دهندگان-سرکوب قوانین و قانون اساسی نیاز است که هر ایالت دو سناتور صرف نظر از جمعیت است.)

دموکرات ها نمی تواند صرفنظر کردن از کنترل مدنی-حقوق جزا-حقوق صاحبان سهام و مسائل مربوط به “گروهی از سناتورها که کمتر و کمتر نماینده” از کشور, آلیسون به من گفت. این “filibuster یک ابزار است که استفاده از آنها مانع پیشرفت است. ما باید به فکر می کنم در مورد ساختار گسترده تر به منظور فعال کردن یک چند نژادی-بازتاب دموکراسی است. اگر ما این گفتگوها یک اعتراض به بعد یک کمپین مبارزه با به بعد—آن را سخت تر برای به دست آوردن کشش و به سادگی یک دولت است که بیشتر پاسخگو به مردم است.”

یکی دیگر از دلایل نژادی و حقوق صاحبان سهام می تواند این موضوع است که می شکند filibuster است ساز و تاریخ. آن است که به طور معمول مورد استفاده توسط اقلیت سنا برای جلوگیری از عمل تقریبا در هر مسئله ای است که نمی توان shoehorned به روند آشتی. اما برای بسیاری از قرن گذشته filibuster مستقر شد در درجه اول در جنوب segregationist دموکرات ها در بسیاری از موارد با حمایت از حزب جمهوری خواه محافظه کاران برای جلوگیری از اقدام مدنی-حقوق اقداماتی مانند نمایشگاه مسکن و ضد مجازات ، زمانی که سنا تصویب حقوق مدنی قانون در سال 1964 پس از تایتانیک چهار ماه مبارزه بر روی زمین این اولین بار بود که بدن همیشه شکست جنوب filibuster در حقوق مدنی.

اگر یک اقلیت جمهوریخواه بلوک مدنی-حقوق قانون دوباره در سال 2021, “فشار به خلاص شدن از شر filibuster غیر قابل تحمل خواهد بود و [دموکرات] را به خلاص شدن از شر آن” پیش بینی آدم Jentleson یک معاون سابق رئیس ستاد رید و نویسنده یک کتاب آینده در مورد سنا سوئیچ کشتن. با شروع سال آینده دموکرات “به سادگی نمی تواند توضیح دهد” به ائتلاف و افکار عمومی به طور یکسان است که آنها شکست خواهد خورد “به تصویب جدید حقوق مدنی در دستور کار احترام به رویه ابزاری که اختراع شد توسط segregationists به رعایت Jim Crow و سفید برتری. که ناپایدار استدلال برای دموکرات ها را.”

سیگنال از زمان کنگره پیشنهاد می کنم این بحث می تواند ژل بسیار به سرعت در 2021 چرا که دموکرات ها به نظر می رسد احتمال بیشتری نسبت به گذشته برای تولید ساده-حمایت اکثریت برای بزرگترین عناصر مدرن نژادی-سهام دستور کار است.

پس از دهه 1960 خانه دموکراتیک حزبی شامل تعداد زیادی از اعضا از جنوب و روستایی مناطق تحت سلطه فرهنگی محافظه کار غیر کالج تحصیل کرده و غیر شهری سفید رای دهندگان. مسابقه مربوط به سیاست های اغلب تقسیم حزبی در دو. اما به ویژه پس از سال 2018 midterms خانه دموکرات ها عمدتا به نمایندگی از ملت بزرگ شهری مراکز و آنها نشان داده ایم فوق العاده وحدت در عبور از یک مجموعه از حقوق مدنی اقدامات که مقیاس به طور کلی نادیده گرفته شده است.

خانه دموکرات گذشت H. R. 1 یک جارو انتخابات-اصلاحات لایحه که بسیار گسترش دسترسی به ثبت نام رای دهندگان پست الکترونیکی انتخابات و رای گیری اولیه; اصلاحات کنگره-redistricting روند و قانون بودجه مبارزات انتخاباتی و لغو برخی از قوانین جمهوری خواه کنترل متحده گذرانده اند به مانع رای گیری دسترسی داشته باشید. آنها به گذشت یک رای گیری جدید حقوق قانون که لغو دادگاه عالی 2013 , Shelby County v. دارنده تصمیم که در را باز کرد و به موجی از رای دهندگان-سرکوب قوانین مصوب در عربستان متحده در سال های اخیر است. آنها گذشت گسترده پلیس-اصلاحات قانون پیش نویس در پاسخ به این فلوید تظاهرات. و آنها به تصویب قانون به واشنگتن با آن بزرگ سیاه و جمعیت یک دولت است. خانه دموکرات فوق العاده پشتیبانی از تمام چهار صورتحساب به اتفاق آرا به جز یک “نه” رای دادن در سی استقلال از نماینده کالین پترسون که در حال اجرا برای انتخاب مجدد در مینه سوتا منطقه برگ برنده برنده با 30 امتیاز.

اگر آنها را حفظ اکثریت خود را در سال آینده آمریکا خواهد بدون شک تصویب این لوایح دوباره. و همراه لایحه به هر یک از این حمایت گسترده در سنا است. مثلا تمام 47 سناتور که در حال حاضر حزبی با دموکراتها را تایید یک رای گیری جدید-قانون حقوق حمایت شده توسط سابق قوه قضائیه رئیس کمیته Patrick Leahy و همچنین مجلس سنا به همراه H. R. 1.

در یک جهان که در آن دموکرات ها رسیدن به واحد کنترل filibuster نهایی خواهد بود مانع برای بسیاری و شاید همه از این پیشنهادات—نه به ذکر است گسترده مهاجرت اصلاحات, کنترل اسلحه محل کار برای حمایت از جامعه تجاوز و مسائل دیگر که خانه را به احتمال زیاد تایید کند. و دموکرات ها می دانند که کنترل می تواند دشوار برای حفظ. گذشته چهار بار رئیس جمهور از هر دو حزب—رفت و به midterm با کنترل یکپارچه رای دهندگان را لغو آن است. (این لیست شامل مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 باراک اوباما در سال 2010 جورج دبلیو بوش در سال 2006 و بیل کلینتون در سال 1994.) است که کنترل تمام اهرم های دولت برای بیش از چهار سال متوالی از سال 1968. در تمام احتمال, آلیسون می گوید: حکومت واحد را ارائه دموکرات “یک پنجره” از فرصت پس از سال 2020 است.

یک حزب دموکرات مجلس سنا اکثریت می تواند رای به از بین بردن filibuster بلافاصله پس از آن طول می کشد کنترل قبل از هر گونه اقدام قوه مقننه آغاز می شود. اما بسیاری از ناظران سیاسی که صحبت کردم به باور آنها ممکن است مقاومت در برابر مصرف آن گام تا زمانی که آنها به صورت یک جمهوری خواه filibuster مسدود کردن آنها را در یک لایحه خاص آنها می خواهند گذشت—بایدن به عنوان پیشنهاد در نظر خود را در هفته گذشته است.

این بدان معناست که یکی از مهم ترین انتخاب رو به دموکرات ها ممکن است چیدن این موضوع است که نیروهای filibuster آینده به سر.

Merkley پیش بینی کرد که حتی اگر دموکرات ها نمی تواند توافق برای پایان دادن به filibuster در تمام قوانین آنها ممکن است مایل به از بین بردن آن برای اقدامات مانند H. R. 1 و جدید رای گیری-قانون حقوق. “وجود دارد یک حس است که حفاظت و مصرف در gerrymandering رای دهندگان سرکوب و پول است که بسیار مهم است آن را به خوبی می تواند مورد … که در آن هر حزب دموکرات با هم می آیند به پشتیبانی ساده-اکثریت” رای نیاز او به من گفت.

خواهد بود که یک گام مهم. اما به احتمال زیاد نمی برآوردن حقوق مدنی فعالان که بی تاب برای اقدام در مورد مسائل دیگر با بیش فوری اثر در روز به روز زندگی از تغییرات اساسی در قوانین انتخاباتی. به همین دلیل است که برخی از ناظران بر این باورند پلیس اصلاحات است که این موضوع به احتمال زیاد به متبلور بحث بر filibuster.

چنین افرادی فکر می کنم یک جمهوری خواه سنا در اقلیت آگاه از تاریخ ممکن است نگاه به قطع معامله در پلیس اصلاحات زیرا آنها نمی خواهند که به تبدیل به مناقشه ای است که به طور بالقوه به پایان می رسد filibuster و موقعیت آنها را به عنوان مدرن وارثان به جنوب segregationists مانند ریچارد راسل و Strom Thurmond. در عین حال چند نشانه نشان می دهد که بسیاری از جمهوری خواهان را قبول اصلاحات و اقداماتی که مجلس در حال تصویب و ممکن است ساخت در سال آینده است. و است که می تواند پلیس اصلاحات بوته که در نهایت ترک سلاح filibuster جعلی به شکل مدرن آن از دهه “عظیم” مقاومت به حقوق مدنی.

“من فکر می کنم آن را به یک مسئله اساسی برای ارائه انگیزه برای سناتورها به خلاص شدن از شر filibuster” Jentleson می گوید. “در این محیط این است که احتمالا بهتر است برای انجام آن در یک موضوع مانند پلیس اصلاحات. وجود خواهد داشت برخی از جدی تداوم تاریخی وجود دارد که اضافه کردن یک لایه اضافی از شاعرانه عدالت به آن است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynabuy stripe accountTuzla Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis