دامون زمستان / نیویورک تایمز / Redux

دموکرات نامزد ریاست جمهوری که برای زنده ماندن برای اولین بار اصلی مسابقات به زودی مملو تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به آغوش حمایت از بحث endorsers به عنوان برنی ساندرز بود که کمدین جو روگان اعلام کرد که به احتمال زیاد رای دادن برای او یا برای حفظ فاصله خود برای جلوگیری از در حال اجرا گرفتار از Awokening. به عنوان برخی از ترقی خواهان آن بگویید دموکرات ها در حال تقسیم بین consequentialists که به نفع پذیرش تاییدیه که گسترش ائتلاف و deontologists که فکر می کنم آن است که همیشه اشتباه به قبول bigot را تایید.

اما مطلب مهم اختلاف نگرانی چه کدها کسی بدنساز. بسیاری معتقدند که ریچارد اسپنسر—سفید supremacist—حکم ننگ و محرومیت از شرکت مودب حتی اگر او را گسترش ائتلاف. جنجال بر روگان تایید نشان داد استارک اختلاف نظر در مورد کسی که شمارش به عنوان یک bigot, چگونه این استاندارد تنظیم شده است و به همین دلیل است.

برخی بر این باورند که روگان یک شکل عمومی در 50s باید در نظر گرفته شود بر او غالب اعتقادات مشخصه اقدامات و به طور کلی comportment در سراسر زندگی حرفه ای او. آنها درک در روگان کلی تعهد به حقوق برابر به این گزاره که همه گروه های شایسته شان و منزلت برای تشویق تحمل و دلسرد hatefulness. و آنها توجه مهمانان در برنامه های خود را به عنوان جریان اصلی و متنوع به عنوان رابرت داونی جونیور, Cornel West, Chelsea Handler, مالکوم گلدول دکتر فیل, Elon Musk, Lawrence Lessig و نیل دگراس تایسون. اگر ارتباط با او است و در حال حاضر بدنساز سپس استانداردها باید به طور ناگهانی و کاملا تغییر کرده است.

روگان منتقدان تمایل به استناد ترین اظهارات توهین آمیز است که او تا به حال ساخته شده و به قضاوت او بر اساس آنها مهم نیست که چقدر غیر عادی و یا نمایندگان راستین آنها از کلمات معمولی و یا بیان اعتقادات. یک Vox مقاله توسط مترقی نویسنده دیلن ماتیوز است و گویا این “rap sheet” رویکرد:

روگان محبوبیت بدهکار است در بخش آوازی او رد “صحت سیاسی” است که می تواند به شکل تراجنسی (او یک بار به نام ترانس زن رزمی مختلط هنرمند فالون روباه “یک مرد”), اسلام هراسی (میزبانی مهمانان مانند راست افتخار پسران بنیانگذار گاوین McInnes استفاده می شود که ظاهر خود را به استدلال می کنند که مسلمانان بیش از حد خالص برای ما به عنوان مهاجران) و نژاد پرستی (او یک بار در مقایسه با محله سیاه و سفید به سیاره میمون ها).

از این اتهامات یکی بر اساس روگان را Planet of the Apes نظر است که شاید ساده ترین دلیل آن بود که مسلم نژادپرست است. روگان بود صحبت کردن کاف در مورد رفتن به دیدن یک فیلم در یک محله. “ما در حال رفتن به دیدن سیاره میمونها—ما راه رفتن به سیاره میمونها” او گفت:. “ما راه می رفت به آفریقا است.” لحظاتی بعد او گفت: “این شد یک نژادپرست چیزی که برای من می گویند.” آن بود! سپس او توضیح داد: “آنچه یک تجربه مثبت این بود برای دیدن یک فیلم در یک محله” به عنوان یک واسطه خلاصه آن قرار داده است “و به برداشت از برخی از مردم او را ملاقات کرد. روگان در ادامه به نگرانی کمبود سیاه نمایندگی در فیلم ها—از جمله در فیلم “طلوع سیاره میمونها” —و انتقاد یک تریلر است که در آن یونس هیل ‘صحبت سیاه” به یک شخصیت.” این بخش نشان دهنده ضعیف در روگان.

این مسئول تراجنسی مربوط به یک بخش در مورد یک مخلوط-رزمی-هنرهای جنگنده که انتقال از مرد به زن و می خواست به مبارزه زنان است. روگان معتقد است که نباید اجازه داده شود چرا که افرادی که متولد مرد باید ویژگی های فیزیکی مانند بیشتر تراکم استخوان است که باقی بماند پس از گذار خواهد بود و او فکر می کند, ضرر و خطر اندازد زنان مبارز. “او خودش را یک زن اما … من تمایل به مخالفت,” روگان گفت.

“او به یک مرد اما در حال حاضر او تا به حال او را فراجنسیتی است که [این]رسمی مدت این بدان معناست که شما از طریق آن ، و او می خواهد قادر به مبارزه زنان در MMA. من می گویم هیچ لعنتی راه است. من می گویم اگر شما تا به حال در یک نقطه در زمان شما نیز باید تمام ساختار استخوان می آید که با داشتن یک دیک. شما باید بزرگتر دست شما بزرگتر مفاصل شانه. شما یک مرد.”

من موافق آن است که بی احترامی به یک ترانس زن “تو” اما روگان مسلما در تلاش بود به می گویند چیزی بیشتر خوش خیم: به منظور مبارزه MMA یک فرد متولد بیولوژیکی مرد باید تعداد به عنوان یک مرد. ناظر ممکن است مسابقه دومی بیانیه بدون نتیجه رسید که هر کسی که بر خلاف قاعده است “transphobic” و یا حکم میداد.

این مسئول هراسی متفاوت است در نوع خود که در روگان منتقدان زمین آن را نه در کلمات بلکه در کلمات از مهمانان او میزبانی در پادکست خود را. “روگان ساخته شده خود را نشان می دهد یک فضای امن برای ضد اسلام تعصب” ماتیوز می نویسد. “اسلام هراسی مانند تراجنسی دارای سابقه بیشتر بودن تحمل در رسانه های جریان اصلی از دیگر اشکال تعصب و واکنش در برابر روگان نشان دهنده نا امیدی که بیش از دو برابر استاندارد است.” در تخته سنگ, Aymann اسماعیل ابراز تاسف که

در یک قسمت مهمان خود را Gad سعد شناور افسانه افشا و خنثی است که اصطلاح اسلام هراسی تنها وجود دارد به عنوان یک شگرد سیاسی را پوشش خارجی خطرناک گروه های اسلامگرای. در یکی دیگر از گاوین McInnes, بنیانگذار افتخار پسران, خشونت راست باند با استفاده از آمار ساختگی به استدلال می کنند که جهان اسلام که در آن خانواده من, مهاجرت, از, است, بیش از حد خالص برای غرب است.

متوجه استاندارد: که برای مصاحبه با کسی که می گوید چیزی توهین آمیز و یا wrongheaded است برای ایجاد یک “فضای امن” برای بیان آن باور است. که منطق هر روزنامه نگار است که مصاحبه مایکل بلومبرگ طی mayoralty ایجاد یک “فضای امن” برای حمایت از توقف-و-frisk پلیس و ضمانت جاسوسی از مسلمانان و هر روزنامه نگار است که مصاحبه هیلاری کلینتون در سال 2008 ریاست جمهوری اجرا ایجاد یک “فضای امن” برای رای گیری در حمایت از جنگ عراق و مخالفت با برابری ازدواج.

بعد در جمعبندی موقعیت کسانی که فکر می کنم ساندرز باید رد تایید ماتیوز می نویسد: “پذیرش تایید شده… اشتباه بود چرا که این غلط است که نیم پز و تقویت افراد متعصبی کامل متوقف شود.” او مشخص ساندرز به عنوان یک “مسکن با تعصب است.”

ضربه به استفاده از “رپ ورق” قابل فهم است. کسانی که استقرار آن را ببینید ارزش برجسته تجاوزات که یک بار می میرم به ناحق نادیده گرفته و یا فراموش شده است. از آن آسان است برای پیدا کردن یک مثال از زمانی که این رویکرد ممکن است تولید یک نتیجه مطلوب: بیل کازبی را undeservedly مثبت شهرت هرگز جان سالم به در بیشتر روشمند بررسی گذشته خود را.

در بسیاری از موارد قضاوت مردم توسط خود ورق های رپ است reductively گمراه کننده است. تصور کنید که باراک اوباما تایید الیزابت وارن. این امر مضحک به توصیف ستایش این است: “اوباما شناخته شده است به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی رئیس جمهور ایالات متحده, اما او تا حدودی بدهکار سیاسی خود را افزایش و بعد از آن موفقیت به سایه یک کلیسا که در آن واعظ thundered “خدا لعنت امریکا’ به پشتیبانی از سابق داخلی تروریستی و به قتل فراقضایی از آمریکایی ها است.” و من می گویم که به عنوان کسی که بسیار انتقادی از برخی خصوصیاتی اشاره به وجود دارد.

بیشتر چه, رپ ورق کوچک در اهمیت برای کسانی که به دنبال به دست آمده و رستگاری برای اعمال بد یا که باز هستند به گفت و گو به خطاپذیر خود به خود بهبود; تعامل می تواند سازنده تر پاسخ اجتماعی از دوری می گزیدند.

به عنوان چیز ایستاده دموکراتیک نامزدها نمی تواند با اطمینان پیش بینی کند که چگونه آنها یا خود را endorsers در نظر گرفته خواهد شد. مردم به قضاوت به کلی خود را ثبت و یا خود را برای بدترین لحظات? اگر یک شکل عمومی باعث می شود خارج از کاف نظر ریشه در یک مهلک کلیشه تعمیم یا درونی تعصب و سپس به سرعت و علنا تاسف از آن جایی که او را ترک? Irredeemable? ببخشند ؟ سمی برای یک سال ؟ باید دموکراتیک نامزدهای رد تاییدیه از هر کسی که معتقد است نا امن برای زنان ترانس به مبارزه زنان در MMA? و یا آن را خوب به بیان است که موقعیت خود را به عنوان طولانی به عنوان یک تن مودب است? باید مصاحبه با کسی که با متعصب views یکی نیست به اشتراک گذاری باعث دوری می گزیدند? هر گونه ارتباط با کسی که به زبان آمده یک متعصب نمایش “نیمپز کردن با آب گرم” یک طرفدار و یک “مسکن” از تعصب? آیا عدم اجتناب از یک bigot رندر کسی bigot?

کسانی که می خواهند بیشتر پیشنهادات را رد کرد و باید برای روشن کردن جایی که آنها ایستاده در چنین سوالات تقطیر استانداردهای جدید در ذهن آنها و توضیح دهید که چگونه مشي آن است که به آنها اعمال می شود. اگر دموکرات ها در حال رفتن به مبارزه با آنها باید بدانند این قوانین است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی