دشمن نظامی نیست و آماده برای مبارزه با

سیاست حتی آن را به عنوان نامیده می شود برای کمک به coronavirus پاسخ در سراسر کشور نظامی است و تلاش برای مه

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399
تاریخی / گتی

شیوع در یک ناو هواپیمابر. عفونت در آموزش های پایه. منشی-محدود پیمانکاران قادر به کار از خانه. Coronavirus ضربه مجتمع نظامی-صنعتی و این است که دشمن از آن می داند که چگونه به مبارزه با.

نیروهای مسلح و حمایت از صنایع با مردم wedged به اشتراک گذاشته بازداشتگاه یا در 96-فرد کشتی اسکله خواب اینچ به دور از یک دیگر هستند به ویژه آسیب پذیر به گسترش ویروس. نظامی نیز بزرگترین کارفرما با بیش از 3 میلیون در وزارت دفاع و دستمزد به تنهایی—و نه حتی شمارش سپاه از پیمانکاران که کمک به کل سرمایه گذاری است.

این ویروس در حال حاضر تهدید به مرگبارتر به شهروندان ایالات متحده از هر کدام از امریکا اخیر درگیری های مسلحانه و بسیاری از تقسیم عددی بر مضرب تعدادی از زندگی از دست رفته در 9/11 حملات. و موسسه که به دنبال محافظت از ایالات متحده آمریکا از تهدیدات می تواند به توقف این واحد یکی از بزرگترین ایالات متحده مواجه شده است و در یک نسل. در ضمن حتی به عنوان نظامی است بر نامیده می شود برای کمک به با داخلی پاسخ ماهیت ویروس اعتصاب حق در هسته آن فرهنگ و اخلاق. نقطه تمام از نظامی است که به جرم با هم برای از بین بردن دشمن. که دقیقا اشتباه ترین چیزی که برای انجام به هنگام مقابله با یک انتقال ویروس.

با این وجود دولت آمریکا با تکیه بر نظامی برای بخش مهمی از تلاش خود را برای مهار این بیماری همه گیر. سپاه مهندسان ارتش است مقاوم سازی مراکز کنوانسیون ها و هتل ها به امکانات پزشکی در نیویورک و سیاتل نیروی دریایی فرستاده است بیمارستان کشتی به نیویورک و کالیفرنیا و گارد ملی است تخلیه کامیون ها در فروشگاه های مواد غذایی در آریزونا. وزارت دفاع ارائه شده است میلیون ها نفر از ماسک و تجهیزات دیگر برای مبارزه; ارتش است که به درخواست خود بازنشسته خدمات پزشکی, اعضای, به نظر آمدن. اما چگونه می تواند نظامی محافظت از امریکا زمانی که آن را نمی توان محافظت از خود را ؟

"ما در جنگ" نوشت کاپیتان برت Crozier از ناو یو اس اس تئودور روزولت در یک نامه درخواست مافوق برای کمک به پس از شیوع در کشتی در حالی که آن را تا به حال از 4800 نفر سرنشین. خطرات خاص خدمه لزوما در زمان جنگ بودند غیر قابل قبول در زمان صلح و او نوشت. اما نیروی دریایی "نمی توانیم اجازه تک ملوان به هلاک به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بی ارزش."

"محیط زیست منجر به گسترش این بیماری است که محیط زیست خدمه TR است که در حال حاضر" Crozier نوشت: در این نامه که به سان فرانسیسکو کرونیکل منتشر شده است. هزاران نفر از ملوانان در یک فضای محدود است. مشترک دستشویی. تماس نزدیک در معابر باریک. نردبان تخم اهرم دستگیره های درب تمام وجود لمس توسط تعداد زیادی از افراد دیگر است. در روز نامه تبدیل شدن عمومی نیروی دریایی رها او را از فرماندهی کشتی.

مشابه موانع اجتماعی فاصله درخواست به ارتش به عنوان یک کل و نه فقط در کشتی—به همین دلیل است که وزارت دفاع تا حد زیادی واگذار تصمیم گیری در مورد سلامت حمایت به فرماندهان. عدم یکپارچه آموزش از پنتاگون رهبری در مورد اقدامات احتیاطی لازم و اجتماعی-فاصله enforcements ایجاد کرده است یک اتفاقی به روش مهار با بیش از 1500 عفونت و مرگ و میر پنج که تا کنون در سراسر ارتش و وزارت دفاع غیر نظامی وابستگان و پیمانکاران است. "من می توانم قرار دادن یک پتو سیاست اگر شما خواهد شد که ما را پس از آن اعمال می شود به هر دلیل هر وضعیت را متفاوت" وزیر دفاع علامت Esper به خبرنگاران گفت: در ماه مارس زمانی که ویروس به تازگی گرفته شده از زندگی یک پیمانکار دفاعی. "به من بگویید چه کار کنم شش پا در فاصله یک زیردریایی حمله? یا چه کار کنم که در یک بمب افکن با دو خلبان نشسته در کنار هم?"

نیروی دریایی رهبری در دفاع از اقدامات خود را ندارد و تخلیه هر کس از تدی روزولت در حال حاضر لنگر انداخت در گوام با هزاران نفر از ملوانان هنوز روی پس از حدود 100 نفر تست مثبت برای coronavirus—همه از آنها در نیروی دریایی مقامات منتقل شده اند کردن کشتی و جدا شده است. درست است تعداد زیادی از عفونت ها می تواند بالاتر از شنبه, بسیاری از خدمه تا به حال حتی آزمایش شده است و در عین حال اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly به خبرنگاران گفت:. هنوز هم "ما نمی تواند و نمی خواهد حذف همه ملوانان از کشتی" Modly گفت. "این کشتی سلاح در آن است و مهمات آن را به گران قیمت هواپیما و آن را به یک نیروگاه هسته ای. از آن نیاز به تعداد معینی از مردم در آن کشتی برای حفظ ایمنی و امنیت کشتی."

نزدیک محله در طول تاریخ منجر به گسترش بیماری در ارتش چه در کشتی و یا در اردوگاه بوت و یا در خارج از کشور پایگاه. مثلا 1918 اسپانیایی-بیماری همه گیر آنفلوآنزا به نظر می رسد برای اولین بار در ایالات متحده در ارتش فورت رایلی در کانزاس و به سرعت در حال گسترش از وجود دارد در نهایت کشته شدن نزدیک به 700 ، 000 آمریکایی ظرف یک سال.

"همه از این به طور کامل قابل پیش بینی است. چگونه می تواند از آن نشده اند قابل پیش بینی؟" اندرو Milburn های دریایی سرهنگ که بازنشسته شد در سال گذشته به من گفت. گناه اصلی در نظر او بود Esper تصمیم به نماینده استانداردهای ایمنی به فرماندهان. نتیجه این شده است یک درهم آمیخته از محدودیت های مختلف و مقررات مختلف در سراسر خدمات و واحد است. ارتش متوقف آموزش های پایه در ماه مارس و پس از آن معکوس خود را. نیروی دریایی است و به تأخیر انداختن جدید بوت کمپ ورود یک هفته پس از استخدام تست مثبت است. تفنگداران دریایی آموزش نگه داشته می رویم تا خود را شیوع بیش از 20 استخدام در parris در جزیره استخدام انبار مجبور به متوقف کردن پذیرش مهاجران جدید تا اواسط ماه آوریل است. دریایی-پادگان بدنسازی در واشنگتن دی سی هنوز باز بود هفته گذشته به عنوان بقیه از شهرستان تعطیل. تفنگداران دریایی نیست آرام نظافت استاندارد در سراسر این سرویس دوباره تفویض اختیار تصمیم گیری در پایین زنجیره ای; در Camp Lejeune در کارولینای شمالی آرایشگری باقی می ماند باز بر پایه البته با محدودیت حتی به عنوان فرماندار دستور داده است تا "غیر پایدار زندگی" کسب و کار به تعطیل در سراسر کشور.

"این بود که یک بار زمانی که سلسله مراتبی تصمیم گیری شد واقعا مورد نیاز" Milburn گفت. "و آن را فقط اتفاق نمی افتد."

Esper است در دفاع از این تصمیم به نماینده و حتی اعلام کرد افزایش همنوا عملیات استقرار بیشتر تنگ کشتی و هلیکوپتر و هواپیما به نیمکره جنوبی و قرار دادن در عین حال بیشتر اعضای خدمات مخاطره آمیز در محله های نزدیک. "به نظر می رسد این روایت وجود دارد که ما فقط باید تعطیل کل ایالات متحده نظامی و رسیدگی به مشکل است که راه" Esper گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. "این امکان پذیر نیست." این نوع هیئت ها نیز نمی پنتاگون خاص; کل کشور فاقد یک واحد پاسخ به این ویروس با فردی فرمانداران تصمیم گیری زمانی که و چگونه به شدت به محدود کردن ساکنان جنبش.

نظامی بسیار بوروکراتیک سازمان است که مقادیر چقرمگی قربانی و شاید بالاتر از همه, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد. که فرهنگ امر به انواع بیماری ها. "در نیروی دریایی معمولی راه حل [است که] باید Motrin و نوشیدن آب" گفت دریایی سرهنگ صحبت کرد که با من در خواست نامش فاش نشود چرا که این فرد مجاز به صحبت با مطبوعات است. "و بار وجود دارد که آن را مناسب پاسخ دهد."

تام Crabtree که صرف 24 سال به عنوان یک جراح ارتش به من گفت که این رویکرد به درمان رایج بود به اندازه کافی است که افراد مراجعه کننده به Motrin به عنوان "رنجر آب نبات." در حالی که او نمی بینم "حمل" اخلاق به عنوان منحصر به فرد به نظامی"من همان چیزهایی که در خارج"—مفاهیم برای امریکا ایمنی در جهان کاملا متفاوت است. "این یک واقعیت ساده است: سالم نظامی است که قادر نظامی. برای تمام چیزهایی که به آن نیاز دارد انجام دهید و می توانید انجام," او گفت:. "ناسالم نظامی نیست."

و به عنوان فرماندهان سعی کنید به تعادل حفاظت از ایالات متحده از دشمنان خارجی در حالی که مبارزه داخلی خود pandemic, سوال این است که دقیقا به خطر انداختن سلامت مردم در نهایت آسیب رساندن به تمام کسانی که دیگر حفاظت ماموریت ؟

Milburn فکر می کند می تواند استطاعت محدودیت بیشتر. و تدی روزولت حامل یک مورد در نقطه است. اگر برخی از کشتی ها باید mothballed برای چند هفته به تمیز و محافظت از ملوانان برای یک جنگ واقعی هنگامی که وجود دارد, به او, آن را به ارزش هزینه. "آیا ما واقعا می خواهید برای صرفنظر کردن از کنترل دریاها در این دوره کوتاه از زمان؟"

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب