فرسایش عدالت در هنگ کنگ

بیش از 7000 نفر دستگیر شده اند در هنگ کنگ تظاهرات. اما در حالی که برخی از ساکنان حفظ سوسو ایمان در قوه قضائیه بسیاری از دیگران باید خود را شک و تردید است.لام Yik فی / نیویورک تایمز / Redux

دلار هنگ کنگ—قبل از پلیس احاطه شده جکی چن اسپری فلفل و رهبری او را دور مچ دست بسته او ثابت از دلار هنگ کنگ دوران مخالفت. برای چند هفته او هشدار داد ماموران در تظاهرات به معترضان اجازه جمع آوری در صلح و آرامش به مردم زمان و فضا برای متفرق کردن با خیال راحت. مددکار اجتماعی همراه با همکارانش در عمل به عنوان شاهد و مشاور و داور به عنوان عصبانی هنگ Kongers و افسران پلیس مواجه قابل حمل میکروفون در دست خود را در سراسر.

که در ماه اوت زمانی که در هنگ کنگ تظاهرات بودند در اوج خود ظاهر nonstop مرحله نهایی مسابقات بین مردم به دنبال حقوق دموکراتیک و پلیس به دنبال مسدود خیابان. تظاهرات را آرام قابل توجهی به عنوان بسیاری از ساکنان سرپا ایستادن کردن در خانه برای جلوگیری از بیمار توسط رمان coronavirus. کوچکتر تظاهرات با این حال شعله ور شدن و دستگیری ها ادامه دارد. در حالی که همه موارد دادگاه در برابر تظاهر کنندگان خرد کردن در چن گنجانده شده است. او به اتهام شورش و اگر محکوم می تواند به صرف هفت سال در زندان است.

چن است که در میان بیش از 7000 نفر دستگیر شده در مبارزات انتخاباتی آغاز شد که در ماه ژوئن گذشته برای جلوگیری از لایحه اجازه دادن به فرهنگ جامعه تبدیل چین است. پلیس باید ثبت شورش علیه بیش از 500 برخی به عنوان جوان 13. تعدادی از این متهمان به احتمال زیاد مسدود پلیس در سنگر و یا پرتاب مشت و یا آجر و یا بطری آتش زا. در عین حال نیز در انتظار محاکمه هستند پزشکان برای اولین بار کمک های اولیه داوطلبان یک تصویربردار و چند تن دیگر اجتماعی کارگران است. (پلیس به دنبال موارد در برابر صدها نفر دیگر متهم غیر قانونی, مجلس, حمله, آتش سوزی, جنایی, آسیب و آرایه ای از اعمال دیگر نیز هست.)

همانطور که بیشتر ساکنان شهر وزن آتی به عنوان محکوم جنایتکاران فعالان شکایت کرده اند در مورد انتخاب نشده قدرت پلیس فرسايش دانشگاهی استقلال و حمله به آزادی رسانه ها. این diminishment از حقوق مدنی رخ داده است در یک شهرستان که قانون اساسی جزئیات این حقوق گسترده است. با وجود موانع بسیاری از ساکنان در اینجا حفظ سوسو زدن از ایمان در قوه قضائیه. تظاهرات را تیره و تار که امیدواریم.

اکثر انتقادات نگرانی تصمیم گیری توسط دادستان به دنبال موارد در برابر بعید است که متهمان از جمله افرادی که به کمک معترضان. نیم دوجین دفاع وکیل صحبت کردم و او گفت که در ماه های اخیر دادستان به طور معمول ارائه شده اثبات کافی برای توجیه اتهامات عنوان شده علیه. این نگرانی دامن زد که دولت تا به حال درگیر سیاسی که تعقیب جرم قانونی عمل کردند. “پلیس و دادستان به نظر می رسد گسترش این شبکه باز به دستگیری و اتهام افراد با شنیع هدف از رانندگی مردم را از خیابان” لارنس لاو, یک وکیل مدافع است که از چندین معترضان را به من گفت.

وکلا و قانونی محقق نقطه به نقطه آشکار تغییر در نحوه قضات درمان متهمان در اوایل فرایند: در گذشته زمانی که دادستان آورده لرزان موارد قضات خواهد تقاضا بیشتر اثبات و رایگان متهمان به قید وثیقه با چند محدودیت های لاو و کنت لام یک وکیل برای بسیاری از معترضین به من گفت. پس از ماه ژوئن گذشته آنها گفت: برخی از قضات را به نظر می رسد معوق به هنگ کنگ وزارت دادگستری که نظارت بر تعقیب و منتقل موارد به محاکمه خواستار عکس و یا شاهد عینی اظهارات نشان می دهد که ماهیت جنایتکارانه از متهمان اقدامات دیگر صرفا در حال حاضر. یک دادگستری و سخنگوی کاهش یافته است به نظر برای این داستان اما در ماه فوریه دولت با صدور بیانیه ای به آدرس نگرانی های که در آن دادستان بودند رفتار سیاسی است: “DoJ باعث می شود هر یک از دادستانی تصمیم گیری مبتنی بر شواهد قانون و دادستان کد … همه موارد به کار گرفته خواهد شد در همان شیوه ای صرف نظر از باورهای سیاسی درخواست ها و پس زمینه از افراد درگیر است.”

یک روز صبح در پاییز گذشته به بیش از 90 نفر به نظر می رسد در یک دادگاه به اتهام شورش دادستان اطلاع برخی از وکلای دفاع نهایی است که اتهامات هنوز شناخته شده نیست و یا آماده لام من بعد گفت:—یک وضعیت که آن را تقریبا غیر ممکن است برای یک وکیل برای آماده سازی یک صدا استدلال برای یک مشتری آزاد است. در یک مورد دیگر Tsang Chi-kin یک نوجوان بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر در 1 اکتبر پس از او به نظر می رسد زده اند متفاوت افسر در یک نزاع و جدال بود arraigned در شورش اتهامات او به عنوان ذخیره کردن در یک بیمارستان دوره نقاهت بعد از عمل جراحی اورژانس دارد. Tsang وکیل لیندا وانگ تقبیح “کاملا نامناسب شرایطی” که در سمت چپ خود را با حداقل اطلاعات و مانع مرد جوان دفاع.

دیگر وکلای مطرح کرده اند اعتراض خود را با قضات است. با شروع در ماه ژوئیه ، وکیل مدافع داگلاس Kwok به من گفت که او شروع به طور معمول انتقاد دادستان در دادگاه علنی برای آوردن اتهامات بدون شواهد بتن. بعد از یکی از این قسمت اتاق ورزشگاه به تشویق همکار وکیل مدافع کریس Ng گفت. (حتی چن وکیل شکایت به دادگاه مورد پیگرد قانونی را تاکتیک گفتن یک قاضی در ماه دسامبر است که وزارت دادگستری به حال فاش “صفر مدارک” مربوط به پرونده او با وجود سه ماه از درخواست. او به قید وثیقه آزاد شد.)

اگر قضات به نظر می رسد به دادستان گریز که توسط سنت. دانشمندان توجه داشته باشید که انگلیسی ها-مشتق مشترک سیستم های مورد استفاده در هنگ کنگ اجازه می دهد تا دادستان قدرت های گسترده ای در نظر گرفته شده برای استفاده با اختیار. در همان زمان, هنگ کنگ هنوز هم حامل بسیاری از قوانین است که تجدید نظر لغو و یا تعبیر از آنجا که خاک را استعمار روز. هنگ کنگ نسخه از 1714 شورش قانون بریتانیا برای مثال تصویب شد برای بار دیگر کمونیست حمایت قیام که وحشت ساکنان در 1960s. فرمان را محکم محدود گروه و رفتار خود را. در دقیقترین تفسیر حتی حقوقی تظاهرات برگزار و در طی سال ممکن است عبور نمی اوری. (یکی از چالش از پیگرد قانونی افرادی که پیوست چه شد گسترده تر جنبش دموکراسی نبود از موارد تاریخی که ممکن است تعریف آنچه در آن به معنی درگیر شدن در یک شورش سیمون جوان یک استاد حقوق در دانشگاه هنگ کنگ به من گفت. صرفا در حال حاضر به اندازه کافی برای محکوم کردن? باید متهم نقض صلح ؟ می کند که فرد به قصد هر کس دیگری که آشفته صلح و riotously مونتاژ? با چند رویه قضات داده اند دادستان کافی زمان و فضا را به شکل خود را ادعا می کند.)

اختیار دادستانی ارائه می دهد رسیده و احتمال سوء استفاده در یک سیستم است که در حال حاضر فاقد شفافیت کامل و یا مقدار محدودیت آلوین چونگ کنگ Hong وکیل مدافع و نامزد دکترا در دانشگاه نیویورک و دانشکده حقوق به من گفت. این سیستم نقاط ضعف خود را مجاز به مقامات اداره هنگ کنگ موجب حمایت مشترک از احکام در رمان راه هایی که می توانید مانع دولت گل نشسته منتقدان.

در سال 2016 یک قاضی محکوم به سه فعالان دانشجویی از جمله جاشوا وانگ از پیشرو جمعیت به یک قفل دولت حياط دو سال قبل از این حادثه که موجب ناموفق شغل برای حقوق دموکراتیک. پس از دانش آموزان به پایان رسید و جملات خود را—به حالت تعلیق در زندان برای یکی و خدمات اجتماعی برای ونگ و دیگری—یک ناراضی وزیر دادگستری درخواست دادگاه تجدید نظر به تحمیل شرایط. چونگ معتقد است که دادستان بود “با انگیزه های سیاسی animus,” با استناد به اخبار است که در آن unnamed حرفه ای دادستان توصیه وزیر دادگستری به چشم پوشیدن اضافی مجازات است. این شهر بالاترین دادگاه منتشر شد که مردان جوان پس از چند هفته پشت میله های زندان حاکم است که استیناف نیمکت بود اشتباه. (مشابه مخالفت ظاهر در سال گذشته بیش از حد: در اواخر ژوئیه چندین نفر ادعا می شود دادستان عمومی امضا نامه ای سرگشاده محکوم فعلی وزیر دادگستری برای حمایت از پلیس و آنچه را که آنها نامیده می شوند محاسبات سیاسی در موارد علیه تظاهرکنندگان.) در حالی که معترضان برگزار شد چونگ اشاره کرد دادستان به طور معمول کاهش یافته است به فشار جدی علیه pro-پکن تظاهرکنندگان متهم به حمله به مخالفان خود را. اخیرا نه معترضان و قانونگذاران سعی کردم در سال 2018 برای سازماندهی و رهبری این اعتراض 2014. همه محکوم شدند در ماه آوریل گذشته و هر دو دانشگاه و اساتید و زندانی شدند.

تاثیر وزارت دادگستری در صفحه نمایش کامل در سال 2018 زمانی که یک سیاستمدار جوان به نام ادوارد لئونگ محاکمه شد اتهام که او تا به حال تحریک و پیوست یک شورش دو سال پیش از آن. لئونگ اعتراف کرد به لگد زدن افتاده افسر پلیس در غوغا و دادستان اعتقاد هیات داوران که متهم به اقدامات دیگر—پرتاب یک سطل زباله می تواند و دارای حق اعمال یک پالت چوبی—تشکیل شورش. لئونگ شد و محکوم به شش سال زندان. زمانی که دادستان دوباره او را در یک شورش شارژ که زودتر داوران موفق به توافق بر او تبرئه شد.

سیاست لاو و دیگر وکلای مدافع گفت: من آغشته اتهامات پرونده پس از یک دانشگاه-پردیس محاصره در ماه نوامبر. بعد از پلیس و معترضان مبارزه برای ساعت—سوراخ سوراخ کردن یک توپ آب و رگبار گلوله از گلوله های لاستیکی در برابر صدها نفر از Molotovs و آجر—ماموران اعلام کرد که اعتراض خواهد بود برچسب ضد شورش است و که هر کسی که در داخل باقی مانده این مجموعه پس از 10 p. m. متهم خواهد بود. و در عین حال برخی از افرادی که گفت: آنها سعی به ترک قبل از مهلت دستگیر شدند. “به DOJ prosecutes هر کسی پلیس قرار می دهد رو به جلو است. که پوچ” لاو به من گفت. در دوره دیگری او استدلال دادستان ها می خواسته اند که پلیس در حال حاضر واضح تر اثبات منتظر و انجام یک عمیق تر بررسی و یا کاهش یافته است و این موارد به طور کامل. یک فرد دستگیر شده اند منتشر شده توسط پلیس با چند اگر هر گونه محدودیت. لاو گفت: موارد ارائه شده اند بسیار ضعیف او نمی شود شگفت زده اگر پس از شش ماه بسیاری از دستگیرشدگان آزاد شدند. پس از آن هر چند برخی از مشاغل از دست رفته و فرصت ها به دلیل طاقت فرسا وثیقه محدودیت مانند شب حکومت. بسیاری از خواهد بود ترس از پیوستن به آینده تظاهرات.

یک دولت انصاف را می توان با درمان آن از آن شدیدترین منتقدان. محاکمه مشورت مشروعیت ایجاد یک مقام رسمی رکورد تاریخ Carolijn Terwindt یادداشت در کتاب خود وقتی اعتراض می شود جرم و جنایت. اما زمانی که عمومی حواس انگشت شست در مقیاس حل آن اعتماد به نفس است که دادگاه بدون تعصب صدمه زدن به اعتماد و بیشتر پلاریزه جامعه است. هنگ کنگ توخالی مجریه خدمت در پکن و آن قوه مقننه است hobbled توسط قانون اساسی محدودیت. شهر دادگاه طولانی ارائه اطمینان از برخی از شفافیت حتی سهام در حالی که همه عامل تحت چین یک حزب دولت است. هنوز چقدر دیگر ممکن است پکن اجازه می دهد این ترتیب?

زمانی که یک حزب سیاسی و یا مدنی گروه هدف توسط مقامات عمومی را به طور طبیعی محتاط باشید حتی اگر این گروه هدف از بازی خود را. در این راه دولت defang مدنی خود مخالفان Terwindt هشدار می دهد. این است که چگونه یک اتحادیه مددکاران اجتماعی و یا دفاع طرفداران و یا اعتراضی در حمایت از از دست دادن مشروعیت و آمد به دیده می شود به عنوان آشوبگران که ترویج خشونت است.

در ماه ژانویه Ventus لاو, سخنگوی اعتراض گروهی که ریاست آن را یک حقوقی تجمع به درخواست کشورهای دیگر برای تحریم هنگ کنگ مقامات. یک لباس شخصی پلیس نزدیک شد و گفت: مرد جوان برای پایان دادن به این رویداد پس از چند معترضان روشن شده بود آتش سوزی و حفر کردن آجر. پس از Lau مشاهده افسر شناسایی او اعلام کرد بیش از میکروفن که او لغو تظاهرات. پلیس ضد شورش و سپس او را دستگیر کردند. در دادگاه دو روز بعد او به اتهام تحریک غیر قانونی مجمع و عمدا غفلت پلیس سفارشات. به عنوان اتهامات خوانده شد از فعال فشرد اشک است. او به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه “این سرکوب.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>