ضروری کارگران پر نیویورک Coronavirus بخش

A food delivery worker walks through a light beam
تحویل مردم در میان کارگران ضروری که باید در معرض خود و خانواده خود را به این ویروس هر روز.عکس توسط مت Rourke / AP / شاتر

تنوع نیویورک است بر روی صفحه نمایش کامل در آن اتاق بیمارستان. بعضی روزها من سازماندهی من دور نیست که در آن بیماران قرار دارد اما با چه زبان آنها صحبت می کنند: اسپانیایی, چینی, زبان انگلیسی, Creole. که راه من می توانم نگه داشتن همان مترجم در تلفن به من راه من از یک اتاق به اتاق. یکی از پنج آمریکایی صحبت می کند یک زبان دیگر غیر از زبان انگلیسی در خانه; نیمی از نیویورک انجام دهد.

یک روز صبح من شب و گام به گام در داخل یک بیمار اتاق مترجم در بلندگو در مالش جیب. بیمار یک deliveryman من اعتراف کرد قبل از آن که هفته; تنفس خود را بدتر شده هر روز نیاز به افزایش دوز اکسیژن از طریق بینی کانول و در حال حاضر یک ماسک صورت. من باید به او بگویید که باید تنفس خود را بدتر بیشتر گام بعدی خواهد بود لولهگذاری.

من صحبت می کنند با دقت در پاراگراف کوتاه, توقف اجازه می دهد تا مترجم برای ترجمه. مرد خیره در من از پشت ماسک خود را در حال انتظار به یاد چه آینده خود را نگه می دارد. سی ثانیه بعد از من متوقف صحبت کردن به عنوان مترجم او کامل ترجمه اش تیره چشم پهن و آهسته به رسمیت شناختن گسترش در سراسر چهره خود را.

او می پرسد چه لولهگذاری مستلزم و من توضیح دهد. دوباره تاخیر; دوباره این اخبار ناخوشایند شروع به ثبت نام کنید. او می پرسد چگونه او باقی می ماند بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. ما نمی توانیم برای اطمینان می دانم, من می گویند, اما من امیدوارم که آن را طولانی نیست. اشک فرار از چشم او و تنفس را تسریع. من نگران است که این گفتگو به خودی خود نکته او را به extremis. در طول همه گیر من اجتناب از ورود به اتاق بیش از یک بار در روز اما امروز من نذر به بازگشت.

من rub فوم ضد عفونی کننده به دست من و حذف چهره من سپر. من که مترجم است که هنوز هم در خط.

“خواهد بود که همه دکتر ؟” او می گوید: یک دقیقه بعد از جیب من است.

“آره, با تشکر از شما” پاسخ من. “بود که بسیار خشن مناسب است؟”

“بله,” او می گوید. “شده اند وجود دارد بسیاری از کسانی که مکالمات به تازگی.”

در شهر نیویورک اجتماعی فاصله در حال کار است. این ویروس تاکنون حداقل دوازده هزار نفر زندگی می کند اما تنها بعد مرگ و میر کاهش یافته است به طور پیوسته از آوریل 7th, زمانی که نزدیک به پنج صد و شصت نفر از COVID-19. موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان نیز کاهش یافته است در هفته های اخیر حتی اگر بسیاری از بیمارستان ها باقی می ماند تقریبا کامل است.

اما به عنوان این موج از coronavirus شروع کند, من نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که بسیاری از مردم هنوز هم آلوده هستند کسانی که نمی لوکس از راه دور—کسانی که با ضرورت و یا توسط, تجارت, افشای خود و خانواده خود را به این ویروس هر روز. ما در حال حاضر بحث که آیا آن را بی خطر برای بازگشایی, اقتصاد, اما برای کارگران ضروری آن هرگز بسته شده است. هر روز صبح در راس از کشنده ترین بیماری های همه گیر در یک قرن, این مردان و زنان بوده است جسارت به کانون بیماری به طبخ و ارائه مواد غذایی و انجام, ایمیل, رانندگی اتوبوس و انبار قفسه گشت زنی در خیابان ها و تمایل به بیمار است. بسیاری پرداخت کرده اند با سلامت آنها—برخی با زندگی خود را.

آن را تبدیل شدن به روشن است که کارگران ضروری تجربه سهم نامتناسب از مرگ و بیماری با توجه به COVID-19. در طول یک هفته چندی پیش من برای مراقبت از یک افسر پلیس, یک مواد غذایی-فروشگاه های فروشنده و راننده اتوبوس است. در یکی دیگر خدمات بالینی از پانزده بیماران شامل سه غذا deliverymen. (آخرین باری که من می توانید به یاد مراقبت از یک کارگر تحویل شد و بیش از دو سال پیش: پای او شکسته شد و پس از او ضربه توسط S. U. V. در منهتن مشغول تقاطع.)

این بار می افتد به طور یکنواخت در میان نژادها و گروه های قومی: در شهر نیویورک مردم رنگ شامل سه چهارم از شهرستان را ضروری کارگران است. سه پنجم از تمیز کردن کارگران Latino; بیش از چهل درصد از حمل و نقل کارگران سیاه و سفید هستند. Latinos شامل بیست و نه درصد از جمعیت شهر است اما سی و چهار درصد از همه موارد; مردم سیاه, بیست و دو درصد از جمعیت اما نمایندگی بیست و هشت درصد از COVID-19 مرگ و میر. بسیاری از عوامل کمک می کند. جوامع رنگ, نرخ بالاتری از فقر مسکن بی ثباتی و مزمن بیماری است. آنها بیشتر احتمال دارد شامل متراکم یا multigenerational خانوار است که در آن ویروس گسترش می یابد بیشتر به راحتی. این جوامع باید با تجربه های مکرر و گاهی اوقات فاحش تعصب از سیستم مراقبت های بهداشتی است که موجب ماندگاری بی اعتمادی و منجر به برخی از افراد به چشم پوشیدن نیاز به مراقبت.

در یک بیماری همه گیر فقط رفتن به محل کار خطرناک است. “همه یکی است ایستاده بر روی یک پلت فرم و شما خواهید دید که قطار پر از سیاه و قهوه ای و افراد کم درآمد به جوامع به خدمات کسانی که قادر به ارتباط از راه دور,” اریک آدامز, بروکلین قصبه رئیس جمهور اخیرا گفته است. (در حدود یک صد نفر از این شهرستان را حمل و نقل کارگران درگذشت COVID-19 پس از اولین M. T. A. کارگر مرگ گزارش شده در مارس 26.) و در عین حال بسیاری از کارگران ضروری چاره ای اما برای ماندن در شغل در طول همه گیر—یا به این دلیل آنها نمی تواند استطاعت به زمان و یا اینکه به آنها گفته است که آنها مجاز نیست به. یک مطالعه نشان داد که پنجاه و پنج درصد از خرده فروشی و مواد غذایی-خدمات کارگران بسیاری از آنها اعلام شده ضروری است, هیچ پرداخت مرخصی استعلاجی و کمتر از ده درصد از آنها می تواند دو هفته خاموش—توصیه می شود COVID-19 دوره قرنطینه.

مراحل اساسی که توسط پزشکان جمع آوری یک تاریخچه پزشکی تغییر نکرده در یک قرن. شما شروع با یک بیمار “شکايت”—دلیل اصلی برای به دنبال مراقبت های پزشکی. شما راه خود را از طریق “تاریخ در حال حاضر بیماری” کاوش شروع, سرعت, شخصیت و شدت علائم است. (که دقیقا هم که سرفه شروع کنم ؟ چه رنگ خود را خلط? آیا قفسه سینه شما بیشتر صدمه دیده است هنگامی که تنفس عمیق و یا راه رفتن سرعت؟) سپس شما را در حرکت به preëxisting شرایط داروها و آلرژی است.

جمع در جایی پایین است و تاریخ اجتماعی. در بهترین حالت آن در تاریخ اجتماعی این است که چگونه ما کشف که بیماران به عنوان افراد—چگونه شغل خود و سرگرمی و زندگی قطع با خود معضلات فعلی. آن را به معنای روشن چگونه غير از عوامل ممکن است منجر به بیماری بلکه به ما درک کامل تر از آنچه مهم به فرد ما در حال مراقبت از. برای شلوغ پزشکان آن اغلب کاهش می یابد به چند مکانیک پرسش: آیا شما سیگار می کشید ؟ نوشیدن الکل? فراموش مواد مخدر ؟ کل تاریخ اجتماعی در توجه داشته باشید ممکن است خواندن “هیچ سمی عادات.”

مشخص شده است که در این بیماری همه گیر تاریخ اجتماعی است عمیقا مهم است. همانطور که ما یاد بگیرند بیشتر در مورد اپیدمیولوژی ویروس من خودم بررسی این جزئیات را با علاقه زیادی. که در آن شما زندگی می کنند? چگونه بسیاری از اتاق ؟ چگونه بسیاری از مردم در آن اتاق ؟ می کند کار خود را به شما نیاز به در تماس نزدیک با دیگران ؟ پاسخ آشکار چقدر خطر خاص خانواده ها و خانواده ها shouldering.

یکی از بسیاری از چهره های جدید در بیمارستان متعلق به خالد Haynes, یک softspoken آفریقایی-آمریکایی در اواسط دهه بیست. COVID-19 ایجاد کرده اداری خواسته در علاوه بر این به بالينی آنهایی; Haynes یکی از بسیاری از بیمار جدید coördinators که وارد شده اند را به نگه داشتن بیمارستان در حال اجرا است. (جدید دیگر استخدام شده اند کمک به ساخت جدید I. C. U. s و یا انتقال بیماران بین امکانات.) او شروع به کار خود را به عنوان یک مربی شخصی قبل از شروع کار به عنوان یک بیمار coördinator در یکپارچه-درمانگاه بهداشت. وجود دارد وی در پاسخ به همراه استقبال بیماران و تایید بیمه; به عنوان coronavirus شروع به گسترش در سراسر شهرستان خود را به درمانگاه تبدیل شده به پزشکی از راه دور, و او شروع به کار از راه دور. در اواخر ماه مارس او موفق به دریافت یک تماس از مدیر خود گفت که او در حال اعزام به بیمارستان به عنوان یک ضروری کارگر. در نقش جدید خود, او می خواهم کمک به عیب یابی و توزیع iPads ها به پزشکان به طوری که بیماران خود را می تواند خانواده خود را.

Haynes به چشمان مهربان شاخ-rimmed عینک و بی قید جذابیت. در طول ما اولین برخورد من با عجله گذشته در قبل از کافئین خیرگی و او به من متوقف به درخواست در مورد روز من اصرار بر واقعی پاسخ دهد. دو هفته پس از او آغاز شده و در بیمارستان درگذشت مادر بزرگ خود را از COVID-19. “که من واقعا دردناک دیدگاه در چگونه مهم این نقش است” او به من گفت. “من نمی توانستم دیدن مادر بزرگ من قبل از او درگذشت. من نمی خواهم که به اتفاق می افتد به هر کس دیگری.”

Haynes زندگی در هارلم با دو هم اتاقی. هر روز صبح او طول می کشد مترو دو متوقف می شود و سپس با یک شاتل به کار می کنند. او را انتخاب لباس برای کار که او قصد دارد به پوشیدن و شستن برای مدت وقت خود را در بیمارستان برای جلوگیری از آلوده بقیه از کمد لباس خود را. یکی از هم اتاقی خود را نیز از دست داده است به ویروس و برنامه های حرکت به عقب به کالیفرنیا می شود و نزدیک به خانواده; Haynes, بنابراین شروع به جستجو برای یک هم اتاقی جدید. هفته گذشته کسی علاقه نشان داد اما به سرعت حمایت کردن پس از یادگیری است که او در بیمارستان است. “او آن را تعطیل بلافاصله” Haynes به من گفت. “من گفت:” من کار نمی کند به طور مستقیم با بیماران. من در پس زمینه.’ او گفت: “من اهمیتی نمی دهند.’ “

هر عضو مرد از Haynes خانواده است که در حال حاضر مشغول به کار در خارج از خانه: برادر خود را یک مدیر در Walgreens و پدرش یک توزیع کننده در N. Y. P. D. مادر او “دعا برای ما فقط تلاش برای نگه داشتن ایمان,” او گفت:. از من خواسته Haynes او چگونه احساس خود را در مورد بسیاری از اعضای یک خانواده فرض بسیار خطر است. “من حدس می زنم همه ما فقط احساس می کنم کار ما مهم است,” او گفت:. “مردم نیاز به مواد غذایی است. آنها نیاز به دارو است. آنها نیاز به احساس امنیت است. رویکرد ما این است که ” این شغل باید انجام شود و ما در حال رفتن به آنها را انجام دهد.’ “

همه گیر نشان داده است بسیاری از آنچه را خوب است در آمریکا پزشکی: حرفه ای مراقبت های بهداشتی کارگران این سیستم توانایی به سرعت در حال گسترش ظرفیت, اما همچنین بسیاری از آنچه را شکسته و تکه تکه مراقبت از دسترسی نابرابر و عمیق اجتماعی و بی عدالتی. شواهد در زبان ناسازگار care—مراقبت با توجه به زمانی که پزشکان و بیماران نمی همان زبان صحبت می کنند—به خصوص دلسرد. در بیمارستان ما خوش شانس به خدمات ترجمه در آماده است. حتی پس از ارتباط یک چالش بوده است. بسیاری از بیماران به شدت بد یا هذیانی. پس از هفته ها از لولهگذاری صدای آنها به سختی قابل شنیدن است. (این لوله تراشه پرس روی تارهای صوتی گاهی آسیب رساندن به آنها.) کسانی که می توانید صحبت کنید باید به رقابت با یک ماسک صورت و ثابت صدای خش خش از اکسیژن است. بیمار مبارزات به صحبت می کنند; مترجم در تلاش برای شنیدن; من چپ زور زدن فریاد تکرار و بازسازی.

بیمارستان ها توسط قانون ملزم به ارائه یک مترجم برای بیمارانی که نیاز به یک. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که مفسران استفاده می شود. تماس در یک مفسر زمان طول می کشد هر دو دلیل یکی ممکن است فورا در دسترس خواهد بود به خصوص برای نادر گویش و چون از سه راه عقب و جلو که تحقیق و بحث بین پزشک, بیمار و مترجم. این چالش ها تشدید شده اند در طول همه گیر و گزارش های پدید آمده از غرق پزشکان صرف نظر کردن از مفسران در مجموع خروج از کسانی که به زبان انگلیسی صحبت کنید اشتباه می شود و به تنهایی.

حتی قبل از COVID-19 بسیاری از بیماران با محدود تسلط به زبان انگلیسی گزارش نیاز به برقراری ارتباط بدون مترجم در طول اقامت در بیمارستان. پس از ورود در بخش اورژانس این بیماران به احتمال زیاد به انجام روش های تشخیصی—X-اشعه فراصوت استرس تست—و بیشتر احتمال دارد به بستری از بیماران که انگلیسی صحبت می کنند. هنگامی که پایه های ارتباطی دچار تزلزل و در نظر گرفتن یک تاریخچه پزشکی می شود دشوار یا غیر ممکن است پزشکان برای رسیدن به ابزارهای دیگر که برخی از آنها گران قیمت و خطرناک و یا هر دو. داده ها در نتایج نیز نگران کننده است. بیمارانی که به زبان انگلیسی صحبت کنید به احتمال زیاد کمتر به علائم خود را کنترل می شود; آنها باقی می ماند در بیمارستان های دیگر و آنها به احتمال زیاد به بازگشت پس از ترخيص.

تحقیقات همچنین به طور مداوم نشان داده شده است که مراقبت بهتر است که پزشکان و بیماران از زمینه های مشابه. در یک مطالعه محققان به طور تصادفی بیش از شش صد در اوکلند به یک سیاه نر یا غیر سیاه دکتر مرد در همان درمانگاه. از بیماران خواسته شد در مورد چگونگی پیشگیری بسیاری از آزمایش آنها می خواستند به—خون-فشار, اندازه گیری, برای مثال, یا خون تساوی برای دیابت و کلسترول غربالگری. در حالت ایده آل بیماران در یک محیط خواهد درگیر در ماجرای تست برای مراقبت از سلامت خود. کسانی که با دکتر سیاه شد خیلی بیشتر احتمال دارد به انتخاب کردن برای هر آزمون. این اثر بود به خصوص بزرگ برای آزمون که مهاجم و مورد نیاز است که اعتماد بین پزشک و بیمار است.

همه این افزایش سوالات مهم در مورد این که چرا مراقبت از سلامت نیروی کار نیست بیشتر شبیه مردم آن را در خدمت. اگر چه جمعیت ایالات متحده تبدیل شده است blacker و بیشتر لاتین در دهه های اخیر حرفه پزشکی نیست سرعت نگه داشته. این گروه به نمایندگی از ده درصد از دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان در سال 1978; در سال 2008 این تعداد به حال تنها به چهارده درصد است. تعداد مردان سیاه پوست در دانشکده پزشکی است در واقع کاهش یافته است پس از نوزده-نود. امروز تنها یازده درصد از پزشک نیروی کار شناسایی به عنوان سیاه و سفید و یا لاتینی, حتی اگر آنها را تا نزدیک به یک سوم از این کشور به مردم است. این است که می گویند که بیماران و پزشکان همیشه باید همسان با جنسیت یا نژاد یا کشور مبدا. اما کمی تنوع بیشتر کمک خواهد کرد.

در حال حاضر این شهرستان را ضروری کارگران همچنان به انجام بهترین آنها می توانند. در اوایل دو هزار نفر امی Wrzesniewski در حال حاضر یک روانشناس سازمانی در دانشگاه ییل منتشر شده یک سری از منی مقاله در آنچه باعث می شود کار معنی دار است. او علاقه مند بود نه آنقدر به کارگران پرداخت می شود که در افراد انجام شغل در نظر گرفته شود “ماهر”: پاک کننده, آرایشگری, خط آشپز. مصاحبه با دو دوجین بیمارستان متولیان او در بر داشت که کسانی که لذت می برد کار خود را بیشتر نیز مفهوم نقش خود را به طور گسترده. او مدت برای این طرز تفکر بود که “کار گشتن.” این کارگران ضروری دیدم خود را نه به عنوان پاک کننده اما به عنوان درمانگران. آنها از ذهن آب برای بیماران مبتلا به شوخی با آنها به عنوان پرستار وارد I. V. s, سرگرم اعضای خانواده برگزاری vigils در کنار تخت.

این روزها با دلیل خوب, تمام کارگران در بیمارستان—ماموران امنیتی, آشپز, سرور پاک کننده واحد کارمندان—درک نقش خود expansively. خود را در افزایش خطر شخصی است که همسان با افزایش حس غرور و افتخار است. همان درست است در خارج از بیمارستان. این کارگران نگه داشتن شهر تمیز, تغذیه, در حال حرکت متصل شده و برای مراقبت.

یک روز صبح من راه رفتن را به یک اتاق بیمار. من در ملاقات با او برای اولین بار او را متحرک به سرعت در حال صحبت کردن به تلفن خود را. در ابتدا من نگران هستم که او را در درد و یا ناراحتی و یا نمی توانید گرفتن نفس خود را. اما من یاد بگیرند که نگرانی خود را است دوناتها نه بیماری. یک دوست فرستاده است او را بسته و deliveryman انتظار است طبقه پایین. امنیتی نمی خواهد به او اجازه دهید تا او را برای رفتن به ترک.

من می گویند من آن را با شتاب و راه من پایین خالی بیمارستان پله ها من قدم به قدم انعکاس بالا و پایین. یک پزشک اجرا می شود به او پیجر برس هوا—یک اتفاق معمول این روزها در میان جریان اضطراری لوله. من در گذشته راه رفتن امنیت و از طریق درب های گردان. خورشید به روشنی می درخشد و من یک نقاب deliveryman با یک بسته کوچک آویزان توسط سمت خود را. او به نظر می رسد و لبخند و یا بنابراین من فرض کنیم. من از او تشکر برای خدمات خود را. من امیدوارم که او نمی خواهد نیاز به معدن.


بیشتر پزشکی اعزام

  • بازمانده شدید coronavirus عفونت سخت است. بنابراین دوره نقاهت است.
  • برخی از بیمارستان ها به تعویق افتاد سرطان عمل جراحی به دلیل coronavirus بحران است. چگونه پزشکان ارزیابی ضرورت در طول یک بیماری همه گیر?
  • آن را خیلی دیر نیست برای رفتن در جرم در برابر coronavirus. این پنج-بخش عمومی-برنامه درمانی ممکن است کلیدی.
  • تنهایی و همبستگی درمان coronavirus بیماران در نیویورک است.
  • برای پر کردن این خلاء توسط دولت فدرال پزشکان با تکیه بر رسمی شبکه برای دریافت اطلاعات و پشتیبانی آنها نیاز دارید.
  • تعارض و سردرگمی سلطنت در نیویورک بیمارستان بیش نحوه رسیدگی زایمان در طول بیماری همه گیر.
  • در کشورهایی که میزان عفونت را تهدید می کند به پیش افتادن از ظرفیت نظام سلامت و پزشکان در حال مقابله با اخلاقی quandaries است که هیچ چیز در آموزش خود را آماده آنها.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>