ایجاد حملات برگشت

سیاست آنچه پس از متنوع ترین مسابقه اولیه در تاریخ محدود به دو رنگ سفید نر septuagenarians. اسکات اولس

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398
اسکات اولسون / گتی

منn طول 72 ساعت یک نامزد که هرگز برنده یک دولت واحد در سه بی مهارت مناقصه برای ریاست جمهوری است, عضلانی, راه خود را به بالای دموکراتیک زمینه است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بيشترين شب مادام العمر خود را تلاش برای کاخ سفید امشب برنده اصلی سه شنبه جوایز پس از یک غیر محتمل اواخر موج در پای صندوقهای رای است.

در شنبه بایدن مذکور را شکست سناتور برنی ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی کاهش پیشتاز حرکت در آخرین اولیه قبل از سه شنبه. وزش دموکرات ها از جمله بایدن سابق مخالفان پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o'rourke با عجله به تایید او. این نوع از coalescing بایدن امیدوار بودم برای یکی که بیرون آورده اخراج بایدن برخی از رای دهندگان بر این باور رفته بود گم شده و قبل از کارولینای جنوبی تار و مار.

"این احساس خوب" بایدن گفت: یک خبرنگار که می خواهم او را مطلع است که او پیش بینی شده بود را به نفع خود ویرجینیا اوایل شنبه شب. او تا به حال پا به یک Roscoe مرغ و وافل در لس آنجلس به امید رسیدن به یک کمی بیشتر رای دهندگان قبل از انتخابات بسته شده در کالیفرنیا است. "من نمی دانم چه نتایج واقعی هستند اما این احساس خوبی است." اگر کسی می داند چگونه توفانی اولیه منجر شود می توان آن را بایدن. و اگر او ولرم اوایل امشب او نشئه به عنوان او در زمان این مرحله در بلدوین تپه پس از نتایج نورد در سراسر کشور است. "مردم در حال صحبت کردن در مورد انقلاب," او گفت: "صدای او افزایش به یک فریاد. "ما افزایش مشارکت مردم! مشارکت مردم معلوم شد برای ما!"

حقیقت این است: بایدن شده بود لبخند برای روز.

در سراسر کشور رای دهندگان پاسخ دادند. اگر دموکرات ها تا به حال طعم انقلاب ساندرز ارائه شد در آیووا و نیوهمشایر و نوادا در ایالات متحده در سراسر جنوب آنها به سرعت تبدیل به دور و به سمت بیشتر آشنا جناح چپ سیاست بایدن نشان دهنده. رو سیاه و رای دهندگان سابق معاون رئیس جمهور برنده اولیه و قانع کننده پیروزی در ویرجینیا و کارولینای شمالی و Alabama. او متصلب ده ها تن از نمایندگان در ضرب و شتم ساندرز بنابراین به آسانی. و حتی در ورمونت, Sanders, خانه, دولت, بایدن به نظر می رسد به احتمال زیاد برای عبور از 15 درصد آستانه مورد نیاز به انتخاب کنید تا برخی از نمایندگان. او رفت و با پیروزی در ایالت مینه سوتا به احتمال زیاد با تشکر Klobuchar را تایید و ماساچوست که در آن او به ضرب و شتم نه تنها ساندرز اما یک مورد علاقه دختر سناتور الیزابت وارن.

ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است محرک قدرتمند برای دموکرات ها. در واقع 60 درصد از دموکرات ها وقتی پرسید که آیا آنها ترجیح می دهند یک نامزد که موافق با آنها را بر روی تقریبا تمام مسائل و یا کسی که تا به حال بهترین شانس ضرب و شتم رئیس جمهور گفت: آنها ترجیح می دهند نامزدی که خواهد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به نوامبر گالوپ نظرسنجی. "بیشتر ما به ابتدایی فصل به طور جدی تر همه در حال رفتن به آن را" یکی از این "electability رای دهندگان" لیزا گرانت-تابوت 53 سال مدیر هنری گفت: این اطلس در بایدن اصلی-شب رالی در کارولینای جنوبی در روز شنبه. "ایدئولوژی مهم است اما عمل گرایی مهم است. شما می توانید هر چیزی را انجام دهید اگر شما فقط فریاد در گوشه," او گفت:. "شما باید در دفتر."

دموکراتها از جان گذشته نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است بخشی از دلیل سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار قادر به افزایش سرعت در پای صندوقهای رای است. او آب گرفتگی آگهی بازار با یک پیام اصلی: او کسی است که می تواند سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن.

در چند ماه گذشته بلومبرگ بوده است کارت های وحشی. او ساخته شده حرکت خطرناک از پرش همه چهار اوایل نامزدی متحده به شرط آن همه یا حداقل یک و نیم میلیارد دلار از ثروت شخصی در سه شنبه. برای یک لحظه کوتاه, استراتژی به نظر می رسید به کار می شود. او به ردیف بالا در رای گیری برای بسیاری از مسابقات. پس از آن آمد یک بدبختی نوادا بحث و تجدید نظر از اینکه چگونه او در واقع در برابر انجام مغلوب ساختن پیشی جستن. این electability رای دهندگان که یک بار بر این باور است که بایدن ممکن است خود تخریبی آب گرفتگی به معاون رئیس جمهور است. و اوایل امشب مشخص شد که بایدن قویترین مربوط به حوزه های سیاه و رای دهندگان—ادامه خواهد داد به حمایت از او در اعداد بزرگ است. با توجه به ویرجینیا خروج سنجی بایدن برنده 63 درصد از آرا در این دولت در مقایسه با 18 درصد برای ساندرز و فقط 10 درصد برای بلومبرگ.

"بسیاری از رای دهندگان به خصوص در جنوب, سیاه, رای دهندگان نیست به دنبال یک انقلاب" کریستینا Greer, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه فوردهام گفت: این اطلس در مصاحبه امشب. "به همین دلیل بسیاری از سیاه و سفید رای دهندگان محافظه کار—که در حزب محافظه کار در چیدن یک نامزد است زیرا آنها می دانند که آنچه در این کشور شده است. برخی از مردم موافق با نیاز به یک انقلاب" اما بسیاری از دیگران ممکن است با احتیاط.

سوال شب شد چقدر کارولینای جنوبی پیروزی و تاییدیه که به دنبال خواهد موضوع برای بایدن. او در حال صرف کسری از پول رقبای خود تا به حال در سه شنبه متحده—حدود 2.2 میلیون برابر ساندرز' $18 میلیون. در کارولینای جنوبی, تاییدیه—و حمایت خاص که از نماینده جیم Clyburn—تا به حال اهمیت. Clyburn است که قدرت کارگزار در دولت خود را "جهان معروف" ماهی سرخ یک نیاز است برای هر نامزد که امید به توان رقابتی وجود دارد. با توجه به کابل-اخبار خروج سنجی 47 درصد اولیه رای دهندگان در دولت گفت: Clyburn تایید شد, یک عامل مهم در تصمیم گیری خود را.

اما Clyburn یک شکل مفرد در سیاست است. چند تاییدیه در هر نقطه حمل وزن که در خانه اکثر شلاق را در کارولینای جنوبی است. هنوز هم به عنوان گریر توضیح داد تاییدیه مانند o'rourke را ممکن است برخی از اثر داشته اند. "او هنوز هم مقدار زیادی از حسن نیت در تگزاس" او گفت:. "و که ممکن است به احتمال زیاد به حمایت از مردم بایدن."

در روز سه شنبه بایدن برداشت حمایت نه تنها از حامیان o'rourke و Buttigieg و Klobuchar اما مطمئنا همچنین از دموکرات ها که تا به حال شده است با توجه به بلومبرگ یا وارن. دو نامزد مبارزه برای مقام سوم در بسیاری از ایالات و هر یک از جمع آوری تعداد نسبتا کمی از نمایندگان.

اما بزرگترین قربانی بایدن را افزایش بود بدون شک ساندرز که وارد شب به امید گرفتن روشن کثرت از نمایندگان که دشوار خواهد بود برای بایدن و یا هر نامزد دیگر برای بازی در هفته های آینده. به جای آن بایدن که در صدر ساندرز در دولت پس از دولت است. ساندرز در سمت چپ بود به دنبال کالیفرنیا جایی که او برگزار شده بود بزرگ رهبری در پای صندوق های رای و در جایی که بسیاری از دموکرات ها در حال حاضر بازیگران در اوایل رای.

برای ساندرز و حامیان او تنها مطمئن شوید که چیزی که در مورد او به سوی نامزدی بود که در برخی از نقطه این مردم که تا چه چپ دموکراتیک ایجاد خواهد سعی کنید به او را متوقف کند. و پیروزی او در نوادا در حال تکان حزب بیدار.

رقبا که آموزش داده بود خود را آتش بلومبرگ در لاس وگاس بحث حمله ساندرز با شدت بیشتر در کارولینای جنوبی است. در این بحث و در این روزها که به دنبال منتقدان خود را متمرکز در یک پیام: اکثریت آمریکایی ها نمی خواهند یک انقلاب و نامزدی دموکراتیک سوسیالیستی به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن یک خطر حزب را باید نه تنها برای شانس خود را در کاخ سفید اما برای صدها نفر از دموکرات ها که نام ظاهر خواهد شد در انتخابات ماه نوامبر در زیر این نامزد انتخابات ریاست جمهوری است. "من مانند برنی" Klobuchar گفت: در بحث در چارلستون. "اما من فکر نمی کنم که این بهترین فرد برای رهبری بلیط."

نیز وجود دارد یک بزرگتر ویژه در ساندرز ترین تند و تیز هواداران که پلیس سیاسی بحث آنلاین و از طریق محبوب تجاري تله خانه پادکست—با محکوم کردن هر کسی که جرات نداره به انتقاد سناتور.

باریک رای گیری کسری در کارولینای جنوبی تبدیل به یک اصلی-بعد از دست دادن به عنوان ساندرز به پایان رسید 30 امتیاز پشت صعودی بایدن. "شما نمی توانید برنده شوید اونا همه" او به هواداران خود گفت که شب ظاهری به اخراج این نتیجه به عنوان یک پرت. اما دموکرات ها در حال حرکت بودند و با آن سرعت مسابقه منتقل شده در سه روز بین کارولینای جنوبی و سه شنبه در زمان بالا ساندرز حامیان با تعجب: Buttigieg و Klobuchar کاهش یافته است (همراه با میلیاردر تام Steyer) و تایید بایدن.

"من نمی خواهد پیش بینی کرده اند که هر سه نفر کاهش یافته است که از" لری کوهن رئیس ساندرز-حمایت از ما انقلاب PAC گفت: این اطلس دیروز.

چقدر خوب ساندرز انجام داد و یا انجام نداد—در کالیفرنیا ممکن است شناخته شده برای هفته ها به عنوان محبوبیت از رأی-با-ایمیل باعث می شود این کشور بزرگترین دولت بدنام کند در شمارش آراء. در همین حال کشورهای بزرگ که رای در دو هفته آینده ارائه خواهد شد فرصت برای هر دو او و بایدن. با مقدار زیادی از نمایندگان هنوز هم برای grabs Sanders زمان به تجدید قوا. بایدن را تحت فشار به منظور بالا بردن پول و ساخت یک سازمان بزرگتر به سرعت, و او باید برای ادامه مرور کلامی اتفاقی که برای اولین بار ناشی از دموکرات ها به شک خود را زنده ماندن در انتخابات عمومی ،

میشیگان که بزرگترین جایزه در مارس 10, سایت یکی از ساندرز بیشتر تعجب آور پیروزی های بیش از هیلاری کلینتون در سال 2016 زمانی که او غلبه یک رای گیری در کسری از بیش از 20 امتیاز. او همچنین مبارزه کلینتون تقریبا به یک رسم در میسوری که همچنین آرا در هفته آینده. بایدن به نوبه خود قرار است به انجام به خوبی در می سی سی پی که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار را تشکیل می دهند بخش بزرگی از رای دهندگان دموکرات.

حتی بزرگتر روز در تقویم اصلی است مارس 17, زمانی که, اوهایو, ایلینوی و فلوریدا تمام وزن در. فلوریدا است که در آن ساندرز است به احتمال زیاد به مبارزه بیشتر: کلینتون walloped او وجود دارد در سال 2016 و دموکراتیک سوسیالیستی در دستور کار ضعیف است مناسب برای دولت است جمعیت زیادی از افراد مسن تر و محافظه کارانه تر هیسپانیک رای دهندگان.

به عنوان نژاد حرکت در ساندرز باید روی چیزی حساب کردن با یک بایدن گشت که به مراتب بزرگتر از مبارزات انتخاباتی خود را پیش بینی. به عنوان اواخر به عنوان دوشنبه, Sanders, حامیان هنوز امید اگر نه انتظار یک شب بزرگ. "من شک دارم که برنی ساندرز در حال رفتن به بیرون آمدن از سوپر سهشنبه داشتن اکثر ایالت ترین نمایندگان و بیشترین آرا را در سراسر این زمینه" چارلز چمبرلین رئیس دموکراسی برای آمریکا و مترقی که تایید ساندرز گفت: این اطلس در روز دوشنبه.

یک بار در کالیفرنیا آرا به طور کامل شمارش سوپر جمعه برنده در تمام سه نفر از کسانی که معیارهای خوبی ممکن است جو بایدن نه برنی ساندرز.

به عنوان مهر و وارن سقوط کنون پشت در نماینده تعداد یک مسابقه آغاز شد که بیش از یک سال پیش با متنوع ترین و دموکراتیک زمینه در تاریخ است که به دو رنگ سفید septuagenarian مردانی که صرف بهتر بخشی از زندگی خود را در راه رفتن از سالن های کنگره.

در روز سه شنبه آن 77 ساله بایدن—یک سال جوانتر از این دو—که برنده شب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب