این امید کاذب آنتی بادی آزمون

اقیانوس اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

برای ماه عدم تست برای رمان کروناویروس در آمریکا اجازه داده است از قضا کوچک با روشنایی ضعیف تابیدن از امید: تعداد رسمی COVID-19 موارد در حال حاضر 957,875 است تقریبا به طور قطع بیش از حد کم است.

اگر افرادی که می خواهید برای آزمایش می توانید تست شده و اگر افرادی که بدون علامت هرگز فکر می کنم برای تست آن می ایستد به همین دلیل است که بسیاری از آمریکایی ها باید ایمنی بدن به COVID-19 از در حال حاضر شناخته شده است. تنها راه برای پیدا کردن تعداد واقعی است که به دنبال ایمنی که نیاز به تست برای پروتئین ها به نام آنتی بادی در خون است که شواهدی از گذشته عفونت است. چنین آنتی بادی آزمون دیده شده است به عنوان کلیدی برای بازگشایی این کشور در سایر کشورها و حتی پیشنهاد استفاده از آنها را برای “ایمنی گواهی” که اجازه می دهد که سیستم ایمنی بدن به بازگشت به کار.

اما اگر نتایج را اول از آنتی بادی نظرسنجی, همچنین شناخته شده به عنوان “serosurveys” در آمریکا هر چیزی را به قاضی توسط به سادگی نه مردم به اندازه کافی سیستم ایمنی هستند. بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم آسیب پذیر به COVID-19 عفونت برای این آزمون برای “تغییر بازی” که بسیاری امیدوار بودند.

یک جفت از بحث نظر سنجی در منطقه خلیج و لس آنجلس در بر داشت آنتی بادی 2.5 تا 4 درصد از جمعیت—و حتی تعداد کسانی که ممکن است بالاتر از واقعیت به دلیل نقص روش. در شهر نیویورک کشور COVID-19 مرکز 24.7 درصد از افراد آزمایش مثبت آنتی بادی است. (ایالت عدد 14.9 درصد است.) این نرخ انجام ترجمه به چند بار بیشتر موارد از رسمی مستند به حذف اما آنها هنوز گریه به دور از 70 درصد دانشمندان معتقدند که لازم است برای رسیدن به گله ایمنی و جلوگیری از انتقال بيماري. و اگر تنها بخش کوچکی از جمعیت می تواند بازگشت به کار بدون ترس از گرفتن coronavirus بازگشت به چیزی شبیه عادی است که هنوز هم یک راه طولانی ،

“من فکر می کنم زیادی وجود داشت امیدواریم که که ما می خواهیم انجام تست آنتی بادی و یا انجام serosurveys و پس از آن ما خواهد بود وجود دارد مقدار زیادی از ایمنی ساخته شده است تا در مردم” ناتالی دین یک biostatistician در دانشگاه فلوریدا به من گفت. اما قبل از آن داده ها از خارج از ایالات متحده پیشنهاد کرده اند در غیر این صورت. یک مطالعه در سخت ضربه شهرداری گنگلت عنوان “آلمان در ووهان” یافت 14 درصد از مردم تست مثبت آنتی بادی است. “این روشن است که برای من, که ما نمی خواهید برای دیدن اعداد بزرگ,” Dean گفت.

این ایده از بازگشایی این کشور بر اساس آنتی بادی آزمایش اجرا می شود به ویژگی های محدوده آزمون خود را. دانشمندان دقیقا نمی دانند که چگونه ایمنی به COVID-19 گذشته و چه در سطح آنتی بادی اعطا ایمنی. “وجود دارد فقط ناشناختهها برای یک فرد” جی جی Gronvall ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیت و همکاری نویسنده از گزارش های اخیر در تست آنتی بادی به من گفت. “‘دریافت خارج از زندان آزاد’ کارت ما به امید آن نه تنها چگونه باید آن را به فروش می رسد” او گفت:. سازمان بهداشت جهانی روز جمعه هشدار داد که صدور “گواهی ایمنی” بر اساس آنتی بادی آزمایش زود خواهد بود.

در ضمن یک سیل جدید کیت های آزمایش با تغییر نرخ از دقت و صحت است و در حال حاضر هدف قرار دادن بازار است. در انگلستان به عنوان مثال نخست وزیر بوریس جانسون تبلیغ انگشت خراش آنتی بادی آزمایش به عنوان یک “تغییر بازی” تنها برای دولت به تحقق بخشیدن به که 3.5 میلیون آزمون آن خریداری شده از چین نمی شد به اندازه کافی قابل اعتماد استفاده کنید. از نگرانی های خاص در اینجا غلط-مثبت رای: اگر شيوع COVID-19 بسیار کم در جامعه—می گویند 5 درصد و آزمون می تواند به شناسایی افرادی که واقعا منفی با 95 درصد اطمينان نیمی از “مثبت” آن را برمی گرداند خواهد بود مثبت کاذب. به عبارت دیگر نیمی از مردم این تست می گوید باید آنتی بادی نمی خواهد در واقع آنها را داشته باشد. “من نمی خواهم برای گفتن یک پرستار یا پزشک ‘بازگشت به کار” بر اساس این که” مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا به من گفت.

علاوه بر این Osterholm گفت: آنتی بادی آزمایش نمی دهد یک تصویر لحظهای از زمان حال است. می توانید آن را به مدت دو هفته برای یک بیمار به توسعه قابل تشخیص میزان آنتی بادی در خون خود بنابراین آنتی بادی نظرسنجی لزوما عقب-به دنبال. اما زمانی که بهداشت عمومی مقامات تصمیم گیری مدارس و یا کسب و کار امن برای بازگشایی قطعه کلیدی از اطلاعات است که تعداد زیادی از مردم در حال حاضر آلوده. “من می خواهم به دانستن آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر” Osterholm گفت: “و آنتی بادی آزمایش نمی خواهد که به شما.”

کلید استراتژی برای توقف این بیماری هنوز هم همان آنهایی که کارشناسان شده اند با ترویج از ابتدا: تست, تماس, ردیابی, جداسازی برای کسانی که تست مثبت برای COVID-19 و اجتماعی فاصله برای هر کس دیگری. “وجود دارد باید برخی از سطح طبیعی جدید در حالی که” دین گفت. مداوم آنتی بادی نظرسنجی ها کمک خواهد کرد که روشن شدن دامنه واقعی این بیماری همه گیر و واقعی نسبت حامل بدون علامت و کسانی که اطلاعات در واقع می تواند کمک به اطلاع رسانی عمومی-بهداشت و درمان تصمیم گیری. اما تا آنجا که آنتی بادی آزمایش می رود Gronvall گفت: “این گلوله نقره ای برای همه چیز.”

زمان آنتی بادی نظرسنجی آشکار علاوه بر این که ایمنی به COVID-19 می تواند به طور گسترده ای متفاوت است از محل به محل. نگاهی به شهر نیویورک بود که نسبتا بالایی از آنتی بادی مثبت رای از 24.7 درصد در حالی که بقیه از ایالت نیویورک بود در فقط 3.2 درصد است. همه گیر ممکن است جهانی به عنوان يونتان گراد ایمنی شناس در دانشگاه هاروارد به من گفت: “آن را ساخته شده است hyperlocal شیوع آن متفاوت تأثیر جوامع است.” اگر همسایه شهرستانها ایالات و یا کشورها هستند که در نقاط مختلف در آنها شیوع مسیر آن می تواند ایجاد مشکل سوال در مورد زمان و نحوه بازگشایی شده است. مکان هایی که باید بهترین موفق به متوقف کردن COVID-19 خواهد بود که آنهایی که بیشتر در معرض عفونت های آینده. سنگاپور به عنوان مثال موفق حاوی ویروس در اوایل تنها برای دیدن موج عظیمی از موارد در مارس و آوریل. “در برخی از نقطه” گراد گفت: “ما در حال رفتن به نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه همه ما را به همان محل ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>