سرنوشت این خبر در سن Coronavirus

One person standing on top of coins the other standing on stairs made of bills.
تصویر سازی های طلایی هستی

در سال 2009 به عنوان اقتصاد تلاش به دوباره بجای اول برگشتن از رکود بزرگ مدیران در نیویورک تایمز در بر داشت خود را در یک شدید داخلی بحث است. آنها در تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا محتوای خود را باید در پشت یک paywall ساخت آن را در دسترس تنها به مشترکان پرداخت. وجود دارد استدلال قانع کننده در هر دو طرف. نبود در همه روشن است که مردم مایل به پرداخت هزینه برای اخبار; با اجرای paywall این بار خطر انداخته cannibalizing عظیم آن دیجیتال مخاطبان است. اما درآمد حاصل از تبلیغات بود و رو به کاهش, هر دو آنلاین و در چاپ و روزنامه به شدت مورد نیاز منابع جدید درآمد. برای مطالعه این موضوع آرتور Sulzberger جونیور ناشر در زمان تشکیل داخلی کمیته ها و استخدام مشاوران خارج از. این بار به رهبری, در ضمن در زمان گام های جدی برای ایجاد ثبات در این شرکت از لحاظ مالی استقراض دو صد و پنجاه میلیون دلار از این میلیاردر مکزیکی کارلوس اسلیم پیرایش اندازه اتاق خبر و کاهش سود سهام پرداخت شده به اعضای Sulzberger خانواده است. در آخر جلسه اتاق خبر و کسب و کار-بخش رهبران هر دو طرف خود را ارائه موارد است. Sulzberger بازیگران بسیاری خود را با کسانی که مورد علاقه شارژ به صورت دیجیتال دسترسی داشته باشید.

در مارس 28, 2011, این بار به معرفی یک “محفظه paywall.” مردم می خواند تا بیست و مقالات یک ماه به صورت رایگان; فراتر از آن است که آنها نیاز به خرید یک طرح اشتراک. در مقاله منتشر شده در زمان درست قبل از راه اندازی Sulzberger و جانت رابینسون پس از آن این شرکت مدیر ارشد اجرایی توضیح داد که آنها فکر کردن در مورد روزنامه آینده بلند مدت. “این است که یک شرط در این سال” Sulzberger گفت: نویسنده جرمی دبلیو پیترز. “سوال این است که باقی مانده بود جواب داد:” پطرس نوشت: به نوبه خود “است که آیا این شرط می پردازد خاموش در سال 2015 2020 و یا همیشه.”

نه سال بعد قمار به وضوح پرداخت می شود. این بار در حال حاضر بیش از پنج میلیون مشترک و اتاق خبر خود را به نخوت به بیش از هفده صد روزنامه نگاران—بزرگترین آن تا کنون شده است. متعدد دیگر میراث نشریات را پس از ساخته خود را دیجیتال paywalls از جمله واشنگتن پستدر سال 2013 در نیویورکردر سال 2014 و آتلانتیکدر سال گذشته. روزنامه های محلی در سراسر کشور در حال مبارزه با یک سقوط از تبلیغات طبقه بندی شده کاهش چاپ گردش خون و کاهش درآمد تبلیغات به دنبال کت و شلوار اما با مقدار کمتر موفقیت است. در سال های اخیر این بار به طور پیوسته افزایش یافته محدود تر با آن paywall اعطای کمتری رایگان مقالات به خوانندگان آن را به عنوان به دنبال متقاعد کردن حتی بیشتر از خوانندگان خود به اشتراک. (نیویورکر اتخاذ یک استراتژی مشابه.)

تغییر به paywalls شده است یک مزیت برای روزنامه نگاری با کیفیت. به جای تعقیب روند در موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی مبتنی بر اشتراک نشریات می توانید تمرکز بر روی تولید روزنامه نگاری ارزش پرداخت برای که به معنای سرمایه گذاری در گزارش اصلی از همه نوع. یک باشگاه کوچک از نخبگان انتشارات در حال حاضر در بر داشت یک راه پایدار برای حمایت از روزنامه نگاری از طریق خوانندگان به جای تبلیغ. این بار و در این پستدر خصوص رونق در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. بنابراین باید اشتراک رانده نوپا مانند اطلاعاترا پوشش می دهد که صنعت فن آوری و هزینه سه صد و نود و نه دلار در سال است. در ضمن بسیاری از رایگان به عنوان خوانده شده این رسانه ها هنوز هم وابسته به درآمد تبلیغ—از جمله سابق عزیزان دیجیتال-رسانه های انقلاب مانند BuzzFeed, معاون, HuffPost, Mic, Mashable و عناوین تحت Vox Media—زحمت کشیده اند برای پیدا کردن مناسب مدل های کسب و کار.

بسیاری از این شرکت ها جذب صدها میلیون دلار در سرمایه گذاری کمک های مالی و ساخته شده است قابل ملاحظه اتاق های خبر. حتی پس از آنها تلاش کرده ایم به موفقیت به عنوان کسب و کار در بخشی به دلیل Google و Facebook را در بخش عمده ای از درآمد حاصل از تبلیغات دیجیتال. برخی از سایت ها مجبور شده اند به شاتر; دیگران را کاهش کارکنان خود و کوچک خود را با روزنامه نگاری جاه طلبی. وجود دارد دیجیتال رایگان سایت های خبری است که در ادامه به جذب outsized مخاطبان: سی ان ان و فاکس نیوز به عنوان مثال هر قرعه کشی بیش از یک صد میلیون بازدید کننده در ماه است. اما اخبار در این سایت تمایل به کالایی. سرعت اولویت نه پیچیدگی و عمق.

قوی و مستقل مطبوعات به طور گسترده ای درک می شود یک بخش ضروری از یک عملکرد دموکراسی است. این کمک می کند تا نگه داشتن شهروندان مطلع; آن را نیز به عنوان سدی در برابر شایعات نیمه حقایق و تبلیغات که زیاد در سیستم عامل های دیجیتال. این مشکل هنگامی که اکثریت با بالاترین کیفیت روزنامه نگاری است که در پشت یک paywall. در هفته های اخیر به شناخت ارزش موقع واقعیت-بر اساس اخبار در طول یک بیماری همه گیر از, بار, The Atlantic, the Wall Street Journalواشنگتن پستو دیگر نشریات از جمله نیویورکر—خود را کاهش paywalls برای بخش های خود را coronavirus پوشش. اما معلوم نیست چه مدت ناشران خواهد ماند متعهد به نگه داشتن خود را paywalls پایین به عنوان وضعیت اضطراری در امتداد. Coronavirus بحران به وعده غرق هر جنبه ای از جامعه منجر به گسترده اقتصادی دررفتگی و اجتماعی اختلال است که ما پروسه های سیاسی و موسسات در راه فراتر از فوری بهداشت عمومی را انتخاب کنید. با اطلاعات غلط ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید نیاز به قابل اعتماد و به طور گسترده ای در دسترس از اطلاعات و حقایق ضروری تر از همیشه. در عین حال اقتصادی shutdown ایجاد شده توسط گسترش COVID-19 وعده به تلفات درآمد حاصل از تبلیغات است که می تواند عذاب بیشتر دیجیتال رسانه های خبری و روزنامه های محلی.

از آن آسان است به دست کم گرفتن اطلاعات عدم تعادل در جامعه آمریکا است. پس از همه “اطلاعات” هرگز احساس بیشتر به راحتی در دسترس است. چند سکته مغزی صفحه کلید در یک موتور جستجو در اینترنت فورا ما متصل به نامحدود به محتوای دیجیتالی است. در Facebook, Instagram, و دیگر شبکه های اجتماعی-رسانه, سیستم عامل, افرادی که ممکن است عمدا به دنبال اخبار برخورد آن به هر حال. و در عین حال آشکار در همه جا از اخبار و اطلاعات گمراه کننده است. بین سال های 2004 و سال 2018 حدود یک در پنج روزنامه آمریکایی بسته شد; در آن زمان چاپ و اتاق های خبر ریخته اند نزدیک به نیمی از کارکنان خود را. دیجیتال-بومی ناشران استخدام فقط کسری از کاهش تعداد روزنامه نگاران که هنوز هم باقی می ماند در میراث رسانه و اشتغال در پخش تلویزیون اتاق های خبر مسیرهای پیاده روی که از روزنامه ها. در سطح برخی از اخبار است که یک محصول تولید شده توسط روزنامه نگاران. کمتر روزنامه نگاران به معنی کمتر اخبار. شاخه های فرعی که خوراک رودخانه ای از اطلاعات شده اند خشک. وجود دارد چند کوه چشمه از کیفیت روزنامه نگاری; ترین نشستن پشت یک paywall.

یک گزارش منتشر شده در سال گذشته توسط رویترز و موسسه برای مطالعه روزنامه نگاری نقشه تقسیم است که در حال ظهور در میان اخبار خوانندگان. بسیاری از مردم در ایالات متحده که برای پرداخت آنلاین اخبار کوچک باقی می ماند: فقط شانزده درصد است. آن دسته از خوانندگان تمایل به ثروتمند و بیشتر احتمال دارد به درجه کالج; آنها همچنین به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن اخبار قابل اعتماد است. نابرابری در سطح اعتماد است که مردم باید خود را در اخبار, رژیم های غذایی داده ها نشان می دهد به احتمال زیاد محور با کیفیت از اخبار آنها مصرف شده است.

در کتاب “اخبار” منتشر شده در سال 2018 آلن Rusbridger سابق editor-in-chief از نگهبانتوصیف ستیز استدلال در روزنامه بیش از اینکه به اعمال paywall. Rusbridger می نویسد که او و دیگران که مخالف شارژ برای دسترسی دیجیتال نگران “در مورد بهترین اطلاعات را محدود به کسانی است که می تواند برای آن پرداخت و بقیه در تغذیه تکه.” او به یاد می آورد یک شام که با حضور او در سال 2016 در هتل پیچ در لندن به میزبانی باردر آن دین Baquet این بار را اجرایی ویرایشگر مشترک نگرانی خود را در مورد “واقعیت جدید است که در آن 98 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر خارج از NYT را روزنامه نگاری و ممکن است به خوبی به عام و اطلاعات است.” Rusbridger خلاصه معضل: “در یک دنیای تقریبا بی حد و حصر اطلاعات بهترین در دسترس خواهد بود تنها به ثروتمند تر. بقیه امریکا را با یک اقیانوس از چیزهای رایگان; برخی از برخی از جعلی است.” (این نگهبانکه یکی از جهان محبوب ترین خبری انگلیسی زبان مقصد است متعلق به اسکات اعتماد که قرار بود تا مطمئن شویم که استقلال خود را در بقای آن باقی می ماند رایگان از هزینه است.)

به تازگی بن اسمیت و Lydia Polgreen سردبیران رئیس BuzzFeed و HuffPost ترتيب اعلام کرد که آنها پله پایین—اسمیت برای نوشتن یک رسانه ستون برای بار, Polgreen برای تبدیل شدن به رئیس محتوا برای پادکست شرکت سوراخ کردن رسانه ها است. تصمیم گیری های خود اعلام کرد در روز از یکدیگر به نظر می رسید مانند یک نقطه عطف برای صنعت. در طول دوره تصدی خود را در HuffPost است که به صورت رایگان به عنوان خوانده شده Polgreen منتقل سه صد نفر newsroom دور از تجمع و محتوای تولید شده توسط کاربر و سمت بیشتر در گزارش اصلی. در BuzzFeed که آن هم با تبلیغات حمایت اسمیت led دو-صد-فرد newsroom و ساخته شده تیم تحقیقاتی به خبرنگاران که از آن بودند دو بار مفتخر به کسب عنوان فینالیست برای جایزه پولیتزر. با وجود جذب دهها میلیون ها نفر از خوانندگان هر دو در رسانه ها آمده بود تحت فشار قابل توجه مالی. در 2019, BuzzFeed گذاشته پانزده درصد از کارکنان خود را; همان سال HuffPost صاحب, ورایزون, رسانه, انجام هفت درصد کاهش در سراسر همه از خواص آن است. (همچنین صاحب AOL, Yahoo! و TechCrunch.)

Polgreen به من گفت که پریشانی او در کیفیت اخبار در دسترس برای بسیاری از مردم تا به حال کمک به او تصمیم سه سال پیش برای ترک یک magazine موقعیت در بار و بیش HuffPost از موسس آن, Arianna Huffington. “یکی از بزرگترین دلایل است که من سمت چپ بار و آمد به HuffPost بود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی تفکر است که نوع نابرابری که ما می بینیم بیان در بسیاری از بخشهای جامعه نیز بیان می شود در رسانه های,” او گفت:. “این میراث, اخبار سازمان های هسته ای خود مخاطبان هستند ثروتمندترین بهترین از مطلع ترین و تحصیل کرده ترین خراب-برای-انتخاب اخبار مصرف کنندگان است.” Polgreen گفت که او می خواست به کار بر روی اخبار دیجیتال برای “افرادی که هرگز برای تبدیل شدن به مشترکین از نیویورک تایمز.”

در سال گذشته Polgreen منتشر شده op-ed در نگهبان هشدار از تهدید ناشی از “سقوط از اطلاعات اکوسیستم.” در قطعه خود را از او خواستار تبلیغ به در نظر گرفتن راه هایی که منجر به تخریب آن; آنها ممکن است به او نشان می دهد و خرید تبلیغات “بر روی سیستم عامل است که آهسته و نه افزایش سرعت اطلاعات اکوسیستم سقوط است.” یک شرکت در نتیجه ممکن است تصمیم بگیرد که بخشی از آن بودجه بازاریابی باید محفوظ است به طور خاص برای با کیفیت بالا در سایت های خبری به عنوان مخالف به دیجیتال-تبلیغات شبکه های مدیریت شده توسط گوگل و یا Facebook. “خروج از تبلیغات دلار خواهد بود تنها قدرتمند ترین راه برای تغییر شیوه از شرکت های است که کمک بسیاری با قدرت به اطلاعات اکوسیستم بحران” او می نویسد.

در مجموع راه حل های مختلف برای حفظ روزنامه نگاری است غیر انتفاعی ، ProPublica یک تحقیقی newsroom تاسیس در سال 2007 در حال حاضر در استخدام بیش از یک صد نفر. تگزاس تریبون موفق اخبار محلی عملیات و مارشال پروژه که ومیزان جنایی-عدالت مسائل نیز سازمان های غیر انتفاعی. جمعی مخاطبان به صورت غیر انتفاعی روزنامه نگاری, اما, هنوز نسبتا محدود است. در سال گذشته سالت لیک تریبیون دریافت تایید از سرویس درآمد داخلی برای تبدیل شدن به اولین میراث روزنامه در ایالات متحده به تغییر غیر انتفاعی وضعیت. این تریبون را صاحب و ناشر پل شکارچی—یک پسر از اواخر میلیاردر جان شکارچی Sr—آغاز حرکت. مالکیت از روزنامه های محلی تبدیل شده است به طور فزاینده ای متمرکز; صندوق های تامینی و خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت را آغاز کرده اند تا اهدای مقالات به عنوان دارایی های مضطرب. تحکیم باعث می شود آن را کمتر احتمال دارد که تریبیون‘s تصمیم گیری خواهد شد و تکرار در مقیاس بزرگ است.

در کتاب جدید خود “دموکراسی بدون نگاری?,” ویکتور Pickard یک استاد در دانشگاه پنسیلوانیا آننبرگ مدرسه برای ارتباطات معتقد است که مدل تجاری است که پایدار و روزنامه ها به صورت یک صد و پنجاه سال است که فراتر از تعمیر. “بدون ماندگار, اخبار رسانه های نظام دموکراسی است کاهش می یابد به یک ایده آل دست نیافتنی” او می نویسد. Pickard می سازد و در این مورد قوی تر رسانه های عمومی سیستم—یک نسخه آمریکایی بی بی سی—که می تواند “به ارائه یک پایه برای اطلاعات قابل اعتماد و عمل به عنوان یک شبکه امن زمانی که بازار قادر به پشتیبانی از سطوح کافی از اخبار تولید.” (NPR و PBS تنها بخش کوچکی از بودجه خود را از دولت کمک های مالی.) این یک استدلال قانع کننده البته یکی که نیاز به ملاحظه تعهد مالی از دولت فدرال—Pickard پیشنهاد سی میلیارد دلار است. مبلغ سرمایه گذاری “ممکن است به نظر می رسد بزرگ, اما نسبت به مقیاس و نوع مشکل—اولین-سفارش نیاز در تاریخ همتراز با بهداشت عمومی, ایستاده نظامی و غیر قابل مذاکره هزینه های آن است که در واقع یک پیشنهاد” او می نویسد.

در حال حاضر برای کسانی که نگران دسترسی گسترده به روزنامه نگاری با کیفیت فقط می توانیم امیدوار باشیم که دیجیتال-صنعت رسانه ها به نحوی راه خود را پیدا کرد. اقتصادی تحولات ناگهانی و عمده ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به وعده این را حتی سخت تر است. در سال های اخیر برخی از ناشران دیجیتال نشان داده اند که نشانه ای از پایداری. Vox Media که شامل توضیحی روزنامه نگاری سایت بورسی و نیز خوار Recode و پیشتر است بنا به گزارش سودآور است. (در ماه سپتامبر این شرکت خریداری New York magazine.) سیاسی که شاهد آن درآمد خروش پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در حال حاضر در کسب و کار برای بیش از یک دهه است. Axios تاسیس در سال 2016 توسط یک گروه که decamped از سیاسی نیز یافت می شود موفقیت است.

هر دو HuffPost و BuzzFeed کار کرده اند برای تولید درآمد فراتر از تبلیغات است. آنها راه اندازی عضویت در برنامه های که از طریق آن خوانندگان می توانند حمایت خود را از روزنامه نگاری. (مشابه عضویت تلاش در نگهبان آغاز شد که در سال گذشته کمک کرد این روزنامه گزارش آن سود عملیاتی در دو دهه.) HuffPost دارای تجربه با حوادث زندگی می کنند. در سال گذشته, BuzzFeed, اخبار استخدام سامانتا Henig قبلا از این زمانبه عنوان آن اجرایی ویرایشگر شارژ خود را با ساختمان از جریان درآمد جدید برای سازمان است.

هر دو رسانه بهره مندی از بودن در پناه میبرند گسترده و متنوع رسانه شرکت: HuffPost صاحب, ورایزون, رسانه های, یک شرکت تابعه از غول ارتباطات از راه دور; هر چند اخبار آن بخش همچنان به از دست دادن پول, BuzzFeed بیش از همه بود و گزارش سود در نیمه دوم سال 2019 به لطف بازگشت از e-commerce, تصویری, هزینه های صدور مجوز و اشکال مختلف تبلیغات. اما گسترده اقتصادی shutdown از گسترش coronavirus باعث خواهد شد که بسیاری از این جریان درآمد و دیگران به خشک کردن. روز چهارشنبه در یک داخلی یادداشتی به BuzzFeed کارکنان یونس Peretti این شرکت از بنیانگذاران و مدیر اجرایی, اعلام حقوق و دستمزد کاهش برای اکثر کارکنان اعم از پنج درصد به بیست و پنج درصد است. Peretti همچنین گفت که او را به چشم پوشی از حقوق و دستمزد خود را برای مدت بحران است. “ما در یک موقعیت بهتر از بسیاری از دیگران است, اما ما نیز در جهان جدید قرار داده است که تنش جدی در تمام صنایع,” او نوشت. “هر چند ما به خوبی در مسیر به سود سال جاری تاثیر coronavirus در اقتصاد جهانی خواهد شد و مسلما باعث این شرکت به از دست دادن پول حتی به عنوان ما را به اقدام تهاجمی برای کنترل هزینه ها.”

طی هفته های آینده و ماه به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه مخرب آن مسیر آن را تغییر پارچه از کشور است. در حال حاضر این بیماری در معرض شکنندگی آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی برجسته آن نقاط ضعف ما نشان میدهد که در آن است به راحتی غرق شده است. آن را به همین کار را برای سیستم های دیگر از جمله رسانه ها و اکوسیستم. سوال در این نکته است که چه مقدار از آن می تواند زنده ماندن و چگونه آن را ممکن است بازسازی شود.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>