اولین گام این است که بدانند چه پلیس برای

نبرد برای قانون اساسی برای اصلاحات موفق آمریکایی جوامع نیاز به صحبت در مورد آنچه که هدف از پلیس است و فکر

توسط NEWS-SINGLE در 19 خرداد 1399
در سال 1967 Lyndon B. Johnson تاسیس Kerner کمیسیون عمده تلاش ملی به بحث در مورد چگونه جوامع باید ای اداره. بیش از 50 سال بعد کمی تغییر کرده است در بهبود پلیس-روابط اجتماعی.آندروود Archives / گتی

آن است که متاسفانه جالب است که ایالات متحده که ادعا می شود اختصاص داده شده به حکومت دموکراتیک از طریق حاکمیت قانون دارای یک سنت طولانی مدت از پلیس از طریق زور. آن مهم است به درک که این سنت است نه محصول آگاهانه و مشورتی بیان آنچه آمریکایی ها بر این باورند که ارتباط بین پلیس و جامعه باید مانند نگاه; بلکه شکل این اغلب خشونت آمیز بازوی دولت که قهوه ای و سیاه شهروندان نامتناسب آمده به طور منظم تماس با تکامل یافته است تا از طریق یک سری از ترتیبات رسمی برای مدیریت فوری مشکلات اختلال است.

اگر امریکا به حرکت فراتر از آن مشکل و درگیری-لادن در ارتباط با آن پلیس باید آن را گسترده تر بحث جدی در مورد آنچه دموکراتیک پلیس می تواند و باید باشد. چه پلیس ، این یک لحظه برای یک بحث است. نرخ جرم و جنایت است و برای چندین سال در حال حاضر شده است در طول تاریخ در سطح پایین است. هزینه های پلیس-جامعه تعارض دارد یک بار دیگر روشن است. و در دوره ای از کاهش بودجه شهرداری هزینه های امریکا زمان سبک پلیس باید عمده اثرات آن بر توانایی جوامع به ارائه دیگر لازم کالاهای عمومی است که بلوک های ساختمان از انرژی و زنده دلی. برای این بحث به موفقیت آن باید شامل معنی مشارکت همه مردم در امریکا جوامع است.

عمده تلاش ملی به بحث در مورد چگونه جوامع آمریکایی باید ای اداره در پی گسترده شهری تظاهرات در دهه 1960 با Kerner کمیسیون. که گروه حمایت پلیس داشتن مستقیم نقش مهمی در کمک به نشانی مشکلات اجتماعی در جوامع است. این Kerner کمیسیون مورد بحث و بررسی نیاز و اهمیت جدی دولت از سرمایه گذاری در فقیر و تفکیک سیاه محله از جمله یک استدلال برای یک تعاونی پلیس-جامعه ارتباط و دومی ایده منجر به ایده جامعه محور. اما هر گونه پیشرفت در آن نوآوری بود تا حد زیادی از دست رفته در ramping تا از پلیس برای مقابله با جرم و جنایت امواج در سال 1970 و '80s. در این دوران پلیس متمرکز سازمان خود را در مبارزه با جرم و جنایت تعریف ماموریت خود را به عنوان کنترل جرم از طریق افزایش مجازات مکانیسم. این تعریف از پلیس که عمدتا یا صرفا محور در مبارزه با جرم و جنایت همچنان ادامه دارد در این روز با وجود کاهش چشمگیر در همه اشکال فعالیت های جنایی در سال های اخیر است.

بیش از 50 سال گذشت از Kerner کمیسیون گزارش و امریکا پرداخت قیمت سنگین برای عدم به طور جدی درگیر با نیاز به پرداختن به مسائل پلیس-جامعه روابط و رقابت نابرابری نهفته است که در پایه و اساس است. یک قیمت سنگین است که از طریق عود اسپاسم از ناآرامی های شهری—پلیس سوء به دنبال اعتراض و شورش و تخریب—به عنوان ما در حال حاضر شاهد. این بخشی از یک چرخه که در آن پلیس با استفاده از زور و ایجاد سوخت—بی اعتمادی و خشم بیشتر جرم و جنایت که موجب تضعیف همکاری و به صورت دوره ای باعث جمعی خشونت است. رئیس جمهور باراک اوباما نیروی کار در قرن 21 پلیس به رسمیت شناخته شده و این چرخه و پیشنهاد کرد که ساختمان جامعه اعتماد باید اولین وظیفه نیروهای پلیس. به عنوان پلیس اصلاح طلبان از جمله پلیس خود را اغلب می گویند وجود دارد نیاز به یک جامعه "اعتماد بانک" و بازسازی اعتماد خواهد بود پرداخت که در بانک.

به عنوان یک نقطه شروع شهروندان ایالات متحده باید برای رسیدن به یک اجماع در مورد معنای امنیت عمومی که شامل دیدگاه کسانی که بیشتر تحت تاثیر هر دو مشکلاتی که دولت با اعزام پلیس به حل و روشی که دولت در پاسخ به این مشکلات است. و این اجماع باید هدف از فرایند دموکراتیک. به عنوان قانونگذاران بیان این شکل از دولت را در پاسخ به جنایت آنها باید درک کنند که مردم باید امن در خانه های خود را, اما این افراد نیز برخوردار هستند به همان اندازه امنیت علیه دولت بیش از حد. هیچ کس نباید موجه بود بحث در مورد از دست دادن زندگی پلیس ایجاد در برخی از جوامع به عنوان امری اجتناب ناپذیر هزینه امنیت عمومی. علاوه بر این پلیس مسلح لازم نیست به تنهایی مسئول رسیدگی به محله های جرم و جنایت و خشونت است. پرینستون جامعه شناس پاتریک Sharkey نشان او در کتاب های اخیر ناراحت صلحکه سازمان های جامعه می تواند نقش زیادی در ترویج استراتژی ها و هنجارها را به نگه داشتن محله امن است.

اما برای این کار در مقیاس سازمان های مانند این نیاز به پشتیبانی در تمام سطوح—شهری و ایالتی و فدرال. دولت منابع اختصاص داده شده به حمایت از مسلح-نیروی امدادرسان به طور بالقوه می تواند پشتیبانی غیر نظامی و غیر مسلح کارگران آموزش دیده در بحران-روان-سلامت پاسخ یا محله مشکل حل وظیفه با پرداختن فیزیکی سوختگی. شهرستانها در حال حاضر تکیه بر مسلح اولین پاسخ دهندگان به شرکت به بسیاری از وظایف است که آنها نه روت و نه مناسب. این می تواند و باید تغییر کند. و در دراز مدت ما نیاز به فکر می کنم بسیار عمیق تر در مورد ارائه کالاهای عمومی مانند جامد عمومی آموزش و پرورش و مسکن و مراقبت های بهداشتی. بسیار مهم است به درک که همه از این توابع عبارتند از جنبه های اساسی از دولت "پلیس برق" را به ارائه خود را برای رفاه شهروندان.

هنگامی که این کشور بهبود یافته ایده در مورد آنچه که پلیس برای آغاز مي شود روند توسعه شواهد مطلع سیاست ها و شیوه های انجام آن دید. پلیس به عنوان آن وجود دارد شده است تا حد زیادی به شکل بداهه است. پلیس مدیران و رهبران دولت در تعامل با یک الگوی مکرر از واکنش فوری به درک بحران و هراس با رفع سریع هدایت حدس و شهودهای که بسیاری از آنها یافت می شود اشتباه است و در بهترین و معکوس در بدترین حالت. این راه حل های اثبات نشده نمی تواند جایگزینی برای تجزیه و تحلیل دقیق و تست انواع استراتژی برای پرداختن به مسائل هسته ای در پلیس. به سرعت در حال گسترش معیوب ایده تنها به نظر می رسد مانند آن است که حل یک مشکل است.

برای کشف کردن چه کار می کنند و چگونه به حرکت رو به جلو رهبران نیاز ملی اطلاعات در مورد آنچه پلیس در واقع در جوامع که در آن کار می کنند. برای مثال ایالات متحده هیچ ملی آمار در مورد نرخ تیراندازی پلیس در بخش های مختلف این شرایطی که تحت آن آنها رخ می دهد و یا اقدامات پلیس را بررسی افسران و زمانی که نیاز به نگه داشتن آنها را به حساب. تدوین سیاست های موثر در عدم وجود اطلاعات اولیه سخت است. ایجاد یک پایگاه داده ملی در مورد پلیس لازم است ابتدا به شواهد مطلع در پلیس است که به وضوح بنابراین لازم است در این زمان از بحرانهای مکرر.

حتی مهم تر از دانستن آنچه پلیس را روز به روز می تواند کمک به رهبران شناسایی آنچه nonpolice بازیگران به طور بالقوه می تواند انجام دهد—و ممکن است در حال حاضر انجام دهید—برای مدیریت مسائل در جوامع خود. سازمان های جامعه برای مثال می توانید یک معامله بزرگ هر دو برای مدیریت مشکلات در محلات و به ترویج نشاط جامعه. چقدر ظرفیت آنها در حال حاضر ؟ و آنچه ممکن است آنها قادر به انجام اگر با توجه و حتی بیشتر منابع ؟

این یک چشم انداز برای بلند مدت تغییر برای آن نیاز به زمان برای ایجاد این نوع از شیفت ما در اینجا توضیح. امید است که پلیس می شود یکی از مولفه های امنیت عمومی و نشاط است که جوامع می توانند به آرزوی چیزی بیش از فقط کاهش آسیب از طریق کنترل جرم. این تمرکز باید شامل حمایت از دولت برای فعالیت های است که ممکن است به نام "پلیس" است که هر شهروند این کشور سزاوار است.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب