شکننده وجود کارگران جنسی در طول همه گیر

Leilah .
Leilah که با این نسخهها کار به عنوان یک دوست گفت که صنعت به خصوص مخاطره آمیز: “هنگامی که قایق می شود لرزاند, شما از دست دادن شغل خود را به طوری سریع است.”عکس توسط کارولین Tompkins برای نیویورکر

با گذشت هر روز به باشگاه نوار در مرکز شهر منهتن رشد کمی خالیتر. مشتریان کمتر شد نوشیدن مشروب حق بیمه و خوردن استیک در مخمل خواب دار banquettes; کمتر مراجعان نشسته بودند در لبه آبی روشن مرحله کمتر مشتریان بودند پرتاب اسکناس دلار در رقصنده انجام در قطب یا در دور خود را. “این احساس عجیب و غریب. وجود دارد یک درجه از ناامیدی تقریبا” نیکو, یک رقصنده در باشگاه به من گفت. به عنوان شهرستان به آرامی از خواب بیدار شدم به گسترش coronavirus این بهار, پس, بیش از حد, آیا رقص در باشگاه های سراسر شهر که کار مستلزم جسمی نزدیک به غریبه: صحبت کردن به آنها تسلی آنها را و آنها را سرگرم کننده. در اواخر مارس بیشتر از نیویورک به تهران به حال تعطیل—باشگاه ها در بسیاری از نقاط کشور انجام همان—و در حال حاضر صدها نفر از هزاران نفر از دیگر کارگران حداقل در صنعت سکس, رقصنده روبرو هستند نه تنها یک قطره در اشتغال بلکه تبعیض و انگ به عنوان آنها جستجو برای امداد رسانی. نیکو که توصیف سلب به عنوان اقتصادی “امنیت شبکه” گفت: “این خط کار کرده است کلمه “مستقل” ساخته شده را به شرح شغل. این باشگاه که قرار بود به مراقبت از ما. ما از چپ به دفع کردن برای خود.”

همه گیر شده فاجعه بار سلامت و بحران اقتصادی است که روشن شکننده وجود دستمزد کم و فرفره کارگران در ایالات متحده است.تجربه کارگران جنسی از آنها پایدار ترین کار به عنوان پیمانکاران مستقل است و هیچ تفاوتی ندارد. (برخی از نوار باشگاه پیشنهاد کارگران, کارمند, وضعیت, اما آنها در اقلیت; در نوادا که در آن فحشا قانونی است در برخی از شهرستانهای کارگران در فاحشه خانه ها در نظر گرفته پیمانکاران مستقل.) مانند کارگران ثبت نشده که در حال محروم شدن از منافع دولت در ازای کار خود و زندان کارگران دریافت خواهید کرد که کمی در نظر گرفتن حقوق خود به عنوان کارگران, کارگران جنسی باید چند مکان به نوبه خود برای کمک به. قانون فدرال میله صدور فاجعه وام و کمک مالی بلاعوض به متقاضیان که “در حال حاضر اجرای زنده از یک prurient طبیعت جنسی” و یا کسانی که کسب درآمد از طریق فروش محصولات و یا خدمات و یا ارائه هر گونه تصاویر و یا نمایش یک prurient طبیعت جنسی.” کشش پورنوگرافی هنرمندان و صاحبان اسباب بازی و دیگر, فیلم, سرگرمی, کسب و کار فاقد شرایط لازم هستند. کارگران جنسی که پول خود را در خیابان و نمی تواند دسترسی به کمک های عمومی نیز با احتیاط از تلاش برای دسترسی به خدمات اجتماعی برای ترس از دستگیر شدن.

آدورا که با این نسخهها کار به عنوان یک دوست گفت که ایجاد مرزهای مهم است که با مشترکان خود را در OnlyFans یک پلت فرم توسعه داده است که یک فرقه تجدید نظر در طول coronavirus مستند.

که بر خلاف هر گونه دیگر کالا. آن است که برای برخی از مردم به باورهای عاطفی در مورد اخلاق و لذت و قدرت است. آن است که برای بسیاری از دیگران به آن چیزهایی که اما می توان آن را معاملاتي و unsentimental بیش از حد—خدمات. با وجود بسیاری از قطعات از جنس کسب و کار تبدیل شدن به قانونی آن کارگران هنوز هم دیدن خود یا glamorized در فرهنگ عامه به عنوان بالا-درآمد زرنگ یا به تصویر کشیده شده به عنوان قربانیان تروما و دستکاری است. سیاسی و اجتماعی کلاله حد به رسمیت شناختن حقوق اولیه خود را به عنوان کارگران است. “مردم درک نمی کنند که اکثر کارگری است که تحت استثماری سرمایه داری” Meagan یک سازمان و سابق اسکورت و رقص در ایالت واشنگتن به من گفت. “به دنبال کار جنسی از یک خشکه مقدس مشاهده است که عمیقا ریشه دوانده در جامعه است.”

مایا یک کارگر و مهاجر مستند نشده از هندوراس کار کرده است و برای چندین سال در بخش های مختلف صنعت از پورنوگرافی به سرویس کامل اسکورت می کردند. زمانی که رئیس جمهور تهمت وارد دفتر در سال 2017, و تهدید به انحلال اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه که مایا یک گیرنده او تصمیم گرفت به راه اندازی مجدد انجمن کار و رفتن به آن تمام وقت. “من می خواستم تا مطمئن شویم که اگر من از دست راست من به کار من هنوز هم قادر خواهد بود برای کسب درآمد زیرزمینی و زنده ماندن” او گفت:. آن را نیز اجازه می دهد تا او پرداخت و او IF هزینه های بازسازی. مستند نشده افرادی که یافت prostituting است که طبقه بندی به عنوان یک بزه در ایالت نیویورک را می توان دستگیر و تبعید شدند.

از ده یا کارگران جنسی که من به صحبت برخی از واجد شرایط برای بیکاری اگر آنها تا به حال پرداخت مالیات به عنوان پیمانکاران مستقل و آنها هنوز در تلاش برای آن اعمال می شود. دیگران نمی واجد شرایط بود اما پس انداز و یا خانواده خود را به تکیه. و هنوز هم دیگران به انجام آنچه آنها می تواند به قطعه با هم یک زندگی. اکثر آنها نیز به امید سخاوت از مشتریان گذشته و کمک های متقابل از درون جوامع خود. یک مادر تنها که با این نسخهها کار به عنوان اسکورت و انجام در اینترنت و هرزه نگاری در کالیفرنیا به من گفت که بسیاری از زنان او می دانست که در این صنعت در تلاش بودند تا برای خانواده خود فراهم. “آنها در فقر بزرگ شده بود و آنها می خواهم به مطمئن شوید که بچه های خود را نمی اند که همان سبک زندگی,” او گفت:. او اضافه کرد که او در تلاش بود تا تصمیم بگیرند که آیا او می تواند با خیال راحت استراحت قرنطینه و مشتریان با اجازه دختر او را به ماندن با بستگان; هر زمان او در پست تبلیغات او مضطرب می شود و طول می کشد پایین. او هنوز هم می بیند یک مشتری چه کسی او را به عنوان او را شکر پدر که نمی خواهند تعاملات جنسی.

لیلی یک رقصنده در یک باشگاه در منهتن و یک بازیگر گفت که او شروع به گرفتن کلاس در گیر و تصمیم به سعی کنید پس از سلب او خسته از درآمد کمی در رستوران. او لذت می برد از رقص و آزادی مالی این کار به او می دهد اما می گوید که بخش های دیگر آن را دشوار است که مسئولیت رسیدگی به. “مردم فکر می کنم که این کار شایسته نیست عزت نفس يا احترام,” او گفت:. چای آنتیموان یک کارگر و سازمان با Brooklyn فصل از کارگران جنسی کمک رسانی پروژه گفت: کلاله از کار جنسی منعکس اجتماعی تعصبات. “ما دوباره شاهد چه نژاد و وضعیت مهاجرت قطع نظر از آن کار تعریف شده است به عنوان معتبر,” او گفت:. “کار جنسی مانند دیگر feminized کار تعریف شده است به عنوان معتبر نیست.”

رقصنده پرداخت تا آنجا که صدها هزار دلار در هزینه ها برای انجام روی صحنه در نوار باشگاه ایده آل کسب درآمد به اندازه کافی در راهنمایی برای ایجاد سود. شرکت high-end باشگاه تبعیض علیه زنان که آنها تصمیم می گیرید نه به اندازه کافی نازک و یا در برابر زنان آمریکایی آفریقایی تبار که پوشیدن مدل های مو مانند نوارهای. برخی از باشگاه ها موفق به حمایت از هنرمندان در برابر مشتریان که نقض مرزهای. حمایت از رقصنده های بسیاری از که در حال سرقت اطلاعات وجود ندارد و در یک حرفه است که در آن صاحبان کسب و کار اغلب مردان است. “من شده است در این صنعت به اندازه کافی بلند برای دیدن هنگامی که قایق می شود لرزاند, شما از دست دادن شغل خود را خیلی سریع” Leilah که با این نسخهها کار به عنوان یک دوست به من گفت. “هر کس در این باشگاه است ترس از قدرت مردان است که کار وجود دارد.” او گفت که او معتقد است که باشگاه اخراج او به صورت علنی در انتقاد از صنعت است. “زنان ترسم چون آنها نمی خواهند به از دست دادن شغل خود را” لیلی گفت. “و چه کسی شما را تبدیل به؟”

لیلی شروع به گرفتن کلاس های مضحک و تصمیم به سعی کنید پس از سلب او خسته از درآمد کمی در رستوران.

پس از از دست دادن شغل خود لیلی تلاش کرده است در Instagram زندگی می کنند و درخواست کمک های مالی از طریق او Venmo حساب. او نیز بوده است فکر کردن در مورد شروع یک صفحه در یک سایت به نام OnlyFans به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها و یا به جریان زندگی می کنند به طور مستقیم با مشترکین.

OnlyFans آغاز شد و در سال 2016 قبل از رابطه جنسی کارگران شروع به چهره پس از SESTA-FOSTA لوایح قانون تصویب در کنگره است که هدفمند وب سایت های که در آن کارگران جنسی تبلیغ مانند Craigslist و Backpage. سایت بودند جریمه برای میزبانی محتوای شد که گفته می شود مربوط به جنس قاچاق; Backpage تعطیل و Craigslist حذف آن در پرسنل بخش. بسیاری از آنلاین کارگران جنسی تبدیل به ارسال در OnlyFans. Coronavirus مستند است و با توجه به پلت فرم غیر منتظره کش یک فرقه تجدید نظر شود. اجتماعی-رسانه اثرگذارندهها و جزئی مشاهیر باید با افتخار اعلام کرد به پیروان خود که آنها را شروع کرده اند صریح صفحات در سایت. بیانسه اخیرا ای در مورد پلت فرم: تمایلات جنسی به ظاهر قدرت و خونسردی پولی. ضربه به glamorize OnlyFans است که در هسته خود یک نشانه ای از بار: سرمایه داری حتی به عنوان اقتصاد ما شکست خورده است و بسیاری از کارگران و اغوا کننده به عنوان آداب و رسوم و آشنایی شده اند طرح میتوانست. اما برای بسیاری از کارگران جنسی در OnlyFans پلت فرم نه تنها طول می کشد تا بیست درصد از درآمد خود را اما همچنین نیاز به مقدار زیادی از کار برای جذب و نگه داشتن پیروان شاد و به سادگی سود. “من باید برای انجام بسیاری از کار را به ایجاد برخی از مرزهای برای چه من را نمی خواهد انجام دهد” آدورا که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک دوست گفت: از راه او دسته مشترکین. زمانی که او مشغول به کار در یک باشگاه او می تواند رفتن به دامان-اتاق رقص با مشتریان و تصمیم بگیرند که آیا و چگونه آنها می تواند او را لمس بسته به چه مقدار از آنها در نوک. کارکنان در این باشگاه می تواند کمک به او را با تهاجمی کاربران. در حال حاضر اگر یک آنلاین مشتری می خواهد یک ویدیو از یک عمل جنسی او برای تصمیم گیری از نظر نوع جدیدی از معامله و مطمئن شویم که پرداخت منطبق کار می کنند. “شما باید خود خود لی لی,” او گفت:.

سایت های مانند OnlyFans مفید برای کارگران جنسی که در حال حاضر مخاطبان بزرگ آنلاین; به هر کس دیگری از وب سایت ها بسیار اشباع شده است که بدانند چگونه به بهترین سرگرم کردن مشتریان ممکن است ارزش زمان آن طول می کشد برای ساخت یک پایگاه است. ترویج خود را در Instagram و توییتر در حال رشد است مشکل تر است; کارگران جنسی می گویند که سیستم عامل در حال ممنوع کردن حساب های خود را. برخی در حال آزمایش با روش های دیگر. آشنایی لیلی شارژ مشتریان چهل دلار برای مجازی lap dance. اما یک برزیل مهاجر که با این نسخهها کار در یک باشگاه در بروکلین به من گفت که او هیجان زده بود برای پیوستن به یک مجازی جمعی نوار نشان می دهد که در آن بینندگان باید کمک مالی به منظور تماشا و تشویق به نکته. همانطور که در بخش های دیگر اقتصاد کار منتقل شده اما از آن باقی مانده مالیات. “من تحسین دختران که نگه داشتن کار آنلاین, چرا که آن را دشوار است که مسئولیت رسیدگی به تمام این مالی و عاطفی استرس ما در حال رفتن را از طریق و پس از آن هنوز هم به مقدار زیادی به افراد دیگر” اما به من گفت. “من دوست دارم اما کار جنسی است تخلیه از آنجا که شما در حال نگه داشتن فضا برای شخص دیگری است.”

آنلاین کار جنسی امن تر است از نظر قرار گرفتن در معرض coronavirus. در عین حال کسانی که آن را اجرا خطر بالاتر بودن doxxed و مورد آزار و اذیت و تبعیض علیه بانک ها و پردازنده های پرداخت. بسیاری از عامل های پرداخت که در کارگران جنسی به عنوان مشتریان مانند CCBill شارژ حداقل یک هزار دلار در سال در هزینه. “بدون در نظر گرفتن چقدر پول شما در حال ساخت چرا که ما یک جرم جمعیت آن را می توانید تمام شود دور از ما در یک لحظه و ما به معنای واقعی کلمه هیچ قانونی مراجعه” مولی سیمونز یک کارگر جنسی و بنیانگذار Brooklyn فصل از کارگران جنسی توسعه پروژه به من گفت. “پی پال خود را تعطیل و آنها را تصاحب وجوه خود را. بانک شما تصمیم می گیرید که شما نمی تواند یک مشتری وجود ندارد. یک پلیس حمله و آنها می توانند خود گوشی و لپ تاپ خود را و تمام پول شما را در خانه خود. پس از آن می توان آن را واقعا سخت به ساخت زندگی خود را به عقب است.” تبعیض تراوش می کند به بخش های دیگر از کارگران جنسی زندگی می کند. “در یک زمان وجود دارد به تازگی زمانی که من به دنبال یک آپارتمان و گفتم: من نمی توانم بگویم این صاحبخانه که من سلب” Genevieve یک کارگر جنسی که در فیلادلفیا زندگی می کند به من گفت. “آنها به نظر می رسد کمی بیش از حد محافظه کار است.”

به عنوان زندگی تحت قرنطینه در زمان برگزاری در ایالات متحده و در سراسر جهان مصرف اینترنت پورنوگرافی افزایش یافت. انجمن وب سایت گزارش افزایش ترافیک; جنسیت کارگران در حال حاضر-محبوب فن صفحات شاهد افزایش مشترکان جدید است. عقب به خانه ما, ما برای حواس پرتی و که لذت و صمیمیت از طریق کامپیوتر و گوشی. چند کارگران جنسی به من گفت که کار خود را باید به عنوان طبقه بندی شده ضروری—و آنها تنها تا حدودی شوخی. به عنوان متحده بازگشایی ترین حاشیه های کارگران در این صنعت را به مخاطره می اندازد سلامت خود را برای زنده ماندن. سیمونز سازمان گفت که بسیاری از کارگران جنسی در حال حاضر استفاده می شود به “زندگی در جریان بحران تمام وقت خود را که در آن زندگی یک سری از بحران.” کارگران جنسی را برای زنده ماندن این بیماری همه گیر بیش از حد چند به من گفت چرا که آنها به مدت طولانی متوقف شد و انتظار حمایت از دولت یا کارفرمایان خود را. آنها تنها خود را و هر یک از دیگر.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetRexbetVenusbetBetvoleredfoxbetFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort