بیهودگی بایدن به چین شعارهای

Lintao ژانگ / AP

اگر او می خواهد برای حمله به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به COVID-19 جو بایدن است خجالت از گزینه های. این presumptive دموکراتیک نامزد می تواند با شدت بهم زدن تهمت به نادیده گرفتن خود و مشاوران و هشدارهای در مورد پتانسیل شدت از ویروس. بایدن می تواند سیخ رئیس جمهور برای دولت او را به ناتوانی در توسعه coronavirus آزمون. او می تواند انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم به اندازه کافی ذخایر تجهیزات حفاظت شخصی. او می تواند در محکوم کردن مقدار زیادی از اطلاعات غلط است که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ در مورد این بیماری است.

برای لحظه ای اما بایدن انتخاب زاویه های مختلف: او حمله تهمت برای knuckling زیر به پکن. دیروز بایدن کمپین رونمایی آگهی پر شوم تصاویر از سربازان چینی—این ادعا که “مغلوب ساختن پیشی جستن نورد چینی.” این شرح یکی دیگر از نقطه برای پرداخت توسط pro-بایدن فوق العاده PAC آمریکایی پل قرن 21 به تصویر می کشد وقت به عنوان یک دست نشانده برای پکن است. “همه می دانستند که آنها دروغ در مورد ویروس—چین” یک راوی اعلام کرد, در مقابل افت اهتزاز چینی پرچم. “رئیس جمهور تهمت به چین اعتماد.” روز جمعه بایدن مشاور آنتونی بلینکن گفت که “رئیس جمهور ستایش چین و رئیس جمهور یازدهم بیش از 15 بار.”

این بایدن اردوگاه منطق است که آسان به درک. مغلوب ساختن پیشی جستن در چین ساخته شده اولیه قربانی خود را شکست. هواداران خود را در حال اجرا تبلیغات تحت هشتگ #BeijingBiden. بنابراین بایدن و استراتژیست های در حال ملاقات با آتش با آتش. آنها در پاسخ به این اتهام که معاون سابق رئیس جمهور است که در چین گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است.

این شکل ایدئولوژیک جوجیتسو می آید به طور طبیعی به دموکرات بایدن نسل که در 1990s سعی کردم به نوبه خود جداول در جمهوری خواهان که نقاشی آنها را به عنوان antibusiness ضد نظامی و نرم افزار-جنایی در دوران نیکسون و ریگان اشاره کرد. در سال 1992 بیل کلینتون زد برای رئیس جمهور امیدوار کننده برای کاهش مالیات. در سال 2000 ال گور پیشنهاد به صرف بیشتر در نظامی از جورج دبلیو بوش است. و در سال 1994 پس از موفقیت چوپانی کلینتون, جرم, لایحه از طریق سنا بایدن اعالن “لیبرال جناح از حزب دموکرات است که در حال حاضر 60 جدید مجازات اعدام … لیبرال جناح از حزب دموکرات است که برای 125,000 دولت جدید سلول های زندان … من می خواهم برای دیدن جناح محافظه کار از حزب دموکرات است.”

در 1990s, ضرب و شتم ایران در بازی خود در برابر سیاسی زیرک. کلینتون فرومایه شور و شوق برای مجازات مرگ—که در سال 1992 به رهبری او را به ترک مبارزات انتخاباتی برای نظارت بر اجرای معلول ذهنی قاتل ریکی ری پیشوا—احتمالا کمک تلقیح او را از نرم-در-جرم حملات که کمک کرده بود غرق مایکل Dukakis در سال 1988. هنوز بایدن تصمیم به سعی کنید به خارج شاهین مغلوب ساختن پیشی جستن در چین دارای سه مشکل عمده است. اولین, آن را ترویج بد سیاست خارجی است. دوم آن می تواند استوک ضد چینی نژادپرستی. سوم آن نیست و حتی در دراز مدت حس سیاسی است. جمهوری خواهان که در ترویج ادغام اقتصادی با چین در گذشته در حال حاضر خود را متعهد به یک جنگ سرد با چین است. اگر دموکرات ها فکر می کنم که یک محیط سیاسی که در آن آنها را رشد آنها در حال ساخت یک اشتباه بزرگ است.

اول سیاست است. مفهوم بایدن تبلیغ جدید است که چین نمی دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به موقع اطلاعات در مورد COVID-19 شیوع چرا که تهمت نیست به اندازه کافی دشوار در رهبران چین. تجاری مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش برای چین و پر ظاهرا محکم تصاویر از مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم با هم. در مقابل آن نشان می دهد بایدن تعهد “من می تواند بر روی گوشی با چین در ساخت آن روشن است: ما در حال رفتن به نیاز به در خود کشور است. شما باید باز باشد. شما باید روشن باشد. ما باید بدانید که چه خبر است.” به عبارت دیگر بایدن, خواهد, رئیس, چینی ها در اطراف.

این یک jingoistic فانتزی. چین رقیب ابرقدرت های اجرا شده توسط یک مستبد و به شدت ناسیونالیستی رژیم است. بایدن نمی توانید به زور آن را به پیروی. زمانی که پکن داده است ایالات متحده اطلاعات ارزشمند در مورد ویروس شیوع بیماری در گذشته به آن دلیل است که رئیس جمهور آمریکا صرف زمان و پول ساخت مشترک آمریکا و چین طرح و در زمان درد به رهبران چین احساس برابر است. در سال 2009 بایدن سپس رئیس باراک اوباما ایستاده بود در یک مرحله با چینی ها رهبر هو جینتائو در پکن—در این نوع از صحنه بایدن مسخره در آگهی و گفت: دو دولت باید “ساخت بر ما منافع متقابل و تعامل بر اساس برابری و احترام متقابل است.” رهبران دو کشور اعلام کرد که آنها را “تعمیق همکاری های جهانی مسائل بهداشتی از جمله آنفلوانزای A (H1N1) پیشگیری, نظارت, گزارش و کنترل است.” به عنوان برامدگی لبه طبقات سنگ شرکت جنیفر هوانگ Bouey اشاره کرده است این همکاری عجله توسعه یک واکسن H1N1. در نشان می دهد که بایدن می تواند با چماق زدن از چین به تسلیم—در یک تماس تلفنی کمتر—از بایدن کمپین واسطه یک دروغ در مورد چگونه بهداشت عمومی با همکاری چین در واقع کار می کند.

مشکل دوم با بایدن تلاش در ایدئولوژیک جوجیتسو است که با جرم و جنایت لایحه مردم آسیب پذیر ممکن است صدمه دیده است. دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید bashed چین قبل از. اما این عادی لحظه. Coronavirus—و مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای نژادپرستانه در مورد آن—را برانگیخته هولناک افزایش حملات آمریکایی چینی و آمریکایی است. به اعتبار خود بایدن را محکوم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن “بیگانه ستیزی و ترس.” بدون, معنی, اما, او, آگهی های جدید ممکن است آن را تشدید کند.

یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری می تواند, البته, حمله دولت چین بدون حمله به آمریکایی چینی. اما انجام این کار نیاز به برخی از لفظی ظرافت—چیزی بایدن آگهی ندارد. آگهی نمی گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن “نورد” برای “شی جین پینگ” و یا “دولت چین” و یا حتی “چین است.” آن را می گوید که او بیش از نورد برای “چینی.” به عنوان یک نتیجه, قیصر Kuo سردبیر این سایت SupChina به من گفت این آگهی ممکن است منجر به سیاسی “مسابقه به پایین” که در آن “آمریکایی های آسیایی تبار رنج می برند و حتی بیشتر وحشتناکی از نژادپرستی است.”

بودند بایدن اردوگاه ضد چین تبلیغات یقین برنده با رای دهندگان Machiavellians ممکن است توجیه آنها را به عنوان یک شر لازم است. اما برای دموکرات ذکراست که بیشتر ضد چین از ایران ضعیف است در دراز مدت شرط است.

برای جمهوری خواهان—مانند تهمت و آرسنال مارکو روبیو و جاش هاولی—stoking تضاد به سمت چین می سازد ایدئولوژیک حس. ایران است که حزب از هزینه های نظامی حاکمیت ملی و سفید اضطراب. برای دهه جمهوری خواهان شده اند به دنبال یک جدید رونالد ریگان به آنها منجر به پیروزی بیش از یک شر جدید امپراتوری. آنها سعی کرده ایم تا عراق و ایران و کره شمالی. اما چین معتبر ترین نامزد در عین حال: یک nonwhite غیر مسیحی اسمی کمونیست قدرت است که واقعا می تواند چالش آمریکا در تسلط در جهان است.

دموکرات ها در طبیعت این حزب که طرفداران هزینه های مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش به جای رویارویی نظامی است. دموکرات ها در حال افرادی که در حال حاضر می گویند در برخی از نظرسنجی ها که تغییر آب و هوا است که خود را دوم-بالاترین اولویت است. شما نمی توانید مشاهده آب و هوا و تهدید وجودی و به طور همزمان در آغوش یک جنگ سرد نگه می دارد که جهان دو تا از بزرگترین قطره چکان از دی اکسید کربن از همکاری. شاهین نمی خواهد پیدا کردن دموکراتها ضد چین ذکراست معتبر. حتی اگر چند هرگز Trumpers ترک ایران در سال 2020 آنها در نهایت به خانه می آیند به پنبه یا روبیو یا نیکی هیلی بیشتر احترام نظامی گری. و در تلاش برای خارج اجی مجی ایران با دموکرات ها را دور خود هزاره پایگاه فعال.

در سال 2005 پس از دو دهه از دموکرات ها مانند بایدن و کلینتون به دنبال ضرب و شتم ایران در بازی خود مورخ ریک Perlstein نوشت: یک کتاب تحت عنوان سهام دارای صدای تیک تیک و Superjumbo. Perlstein استدلال کرد که برای یک حزب سیاسی به عنوان یک شرکت (“Superjumbo” اشاره به بوئینگ رقابت با ایرباس) کوتاه مدت gyrations در پاسخ به بوالهوسی از بازار “سهام دارای صدای تیک تیک”) می تواند ویرانگر اثرات دراز مدت اگر آنها تضعیف هسته آن هویت است. کلینتون—که گذشت رایگان-تجارت معاملات مقرراتزدایی مالی بازارهای قطع مزایای رفاهی امضا قانون ازدواج همجنسگرایان و کمک به پر کردن در امریکا زندان—برنده دو انتخابات ریاست جمهوری. اما نسبت به پایان تصدی خود دموکرات ها کنترل کمتر کرسی سنا و کمتر از قانونگذاران ایالتی از آنها در 50 سال و کمتر فرمانداری از آنها در 30 سال. کلینتون برنده شده بود; حزب دموکرات را از دست داده بود.

با حمله به ناروا بودن کافی ملی به جای اینکه به اندازه کافی انترناسیونالیستی بایدن است که شتاب یک رویارویی ژئوپلیتیکی است که تهدید مترقی اهداف است. و او را کاشت شک و تردید در مورد آنچه که حزب دموکرات در واقع معتقد است. او را انتخاب کوتاه مدت استفاده بیش از دراز مدت اصل.

این چیزی است که هواداران از برنی ساندرز نگران بودند و بایدن اثبات آنها درست است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>