بازی نمی تواند در

ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی / ایسنا

NBA ناگهانی تصمیم به تعلیق آن فصل تا اطلاع ثانوی شب گذشته پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus فوق العاده ای بود اولین گام به سوی اذعان اجتناب ناپذیر است.

بعدی لیگ فقط باید رسما انصراف از بقیه فصل. در پرتو این درآمد عظیم که ورزش حرفه ای می سازد از تلویزیون قراردادهای وسوسه است که احتمالا قوی به فکر می کنم که این فصل را می توان نجات داد و که همه چیز را به سرعت به حالت عادی بازگشت. این اثر موج دار شدن از Gobert را تست مثبت نشان داد و دقیقا به همین دلیل است که غیر ممکن است. اوایل روز شنبه, ESPN گزارش داد که Gobert هم تیمی داناون میچل همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus. NBA در حال حاضر دارای دو تایید موارد این ویروس در عرض 24 ساعت از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که COVID-19 یک بیماری همه گیر.

درست قبل از جاز قرار بود به نکته های خاموش در برابر Oklahoma City Thunder در شب چهارشنبه یک مقام مطلع داوران که Gobert—که تا به حال تمسخر جدیت coronavirus با خبرنگاران دو روز قبل از اینکه با دست خود میکروفون—تا به حال آلوده شده است. در عرض چند دقیقه این بازی لغو شد. در آن لحظه فقط می توانید تصور کنید احساس اضطراب توسط Gobert را هم تیمی و حتی خبرنگاران که تحت پوشش بازی—همه از آنها در قرنطینه داخل عرصه را برای چند ساعت به عنوان اوکلاهما مقامات بهداشتی آزمایش آنها را برای COVID-19 بیماری ناشی از این رمان coronavirus. در همین حال تیم های دیگر پرسنل مورد آزمایش قرار گرفتند در تیم هتل در شهر اوکلاهما.

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه این بیماری به طور مستقیم تحت تاثیر NBA. بازی بدون نیاز به طرفداران حاضر سیاست که NBA آماده شد برای شروع قبل از Gobert را تست مثبت بود و در حقیقت بیش از حد خوش بینانه راه حل است. این امر کمک کرده اند خطر را کاهش دهد اما آن را نمی خواهد حذف آن. بازی می تواند فقط به عنوان به عنوان بازیکن در آنها سالم هستند و گلگون سناریو که در آن بازی می توان به بازی در عرصه خالی نیست حساب احتمال این که یک یا چند بازیکن را به پایین می آیند با سرعت گسترش coronavirus. بازیکنان و مربیان و سایر پرسنل تیم هنوز هم زندگی را خارج از شغل خود. و با NBA گیج کننده برنامه سفر این افراد به خوبی ممکن است در معرض خطر بالا از در معرض بودن و از افشای دیگران به این بیماری است.

ردیابی تمام امکانات است که می تواند به طور بالقوه در معرض شده اند به دلیل Gobert متبلور چگونه ترسناک COVID-19 همه گیر است. در دو هفته گذشته جاز بازی کرده اند شش تیم در پنج شهرستانها متفاوت است. دلیل New Orleans Pelicans–Sacramento Kings بازی نیز لغو شد شب گذشته است چرا که یکی از داوران set to officiate بازی تا به حال officiated یوتا جاز بازی تاریخ و زمان آخرین هفته است. (بازی در حال حاضر در پیشرفت زمانی که تعلیق اعلام شد شب گذشته اجازه داده شد برای ادامه.)

فکر می کنم در مورد تمام مردم Gobert بود در تماس با دوستان خود و خانواده و هم تیمی بازیکنان در تیم های دیگر و دیگر جاز کارکنان. ESPN گزارش داد که تیم های جاز به تازگی بازی خواسته شده است به قرنطینه خود را. Gobert و بقیه جاز همراهان ماند در یک شهر اوکلاهما هتل شب قبل از بازی. آنچه در مورد تمام مردم وجود دارد که می توانست باشد؟! آمار نشان می دهد که Gobert که جوان است و در عالی شکل فیزیکی است که به احتمال زیاد به بهبود می یابند. اما اینکه آیا او قرارداد coronavirus رهبری دیگران به معرض نامشخص باقی مانده است و برای بسیاری از عموم مردم در ایالات متحده آمریکا آزمایش شده اند دشوار است به آمده است.

هنگامی که این بیماری به عنوان یک جهانی همه گیر و کارشناسان بهداشت و درمان شروع به توصیه در برابر هر گونه همایش بزرگ NBA باید فقط لغو بقیه فصل ، این که آیا آن را متوجه شدم یا نه لیگ شد و به سرعت نسبت به این تصمیم. این فقط باعث می شود NCAA تصمیم به رفتن با جنون مارس نگاه فوق العاده خودخواه و بی فکر. NCAA شده است تلاش برای انجام آنچه در NBA را با آینده با یک راه حل که اجازه می دهد تا آن را برای به حداقل رساندن خطر, اما همچنین اختصاص داده شده به انبوهی از پول های تلویزیونی NCAA با چنگک جمع کردن در از آن postseason مسابقات است. برگزاری این مسابقات خواهد بود بد اپتیک برای NCAA است که فقط به نظر می رسد مانند آن را به خطر انداختن بازیکن ایمنی برای حرص و طمع است.

بستن NBA برای بقیه فصل هزینه خواهد شد لیگ میلیون ها نفر. اما مهار است و دیگر یک گزینه قابل دوام. NBA است به انجام همه چیز ممکن است برای زنده ماندن این بحران است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>