این Girlboss اتحاد چپ ساختمان

سلامت آمریکا محل کار روبرو هستند یک حساب. پس چه می آید بعدی ؟ Krista Schlueter / نیویورک تایمز زما

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
Krista Schlueter / نیویورک تایمز

زمانی که مدت girlboss شد foisted روی عمومی در سال 2014 ایالات متحده بود و در حال حاضر به خوبی در راه خود را به مجموعه ای از آبشاری بلایای طبیعی است که باید به شکل 2020, حتی اگر آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آمده به طور کامل به تمرکز. که در سال یک شیوع ابولا به طور خلاصه به نظر می رسید به عنوان اگر آن را ممکن است ریشه در امریکا است. تئوری های توطئه در مورد ایمنی واکسن محبوب شد به اندازه کافی به دانه یک سرخک flare-up در شهر نیویورک است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره در آینده اجرا برای رئيس جمهور. مایکل براون نوجوان سیاه پوست کشته شد و کشته شدن توسط یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری است.

بسیاری از مردم احساس نیاز برای تغییر, اما نه همه توافق چقدر است. در pop-فمینیستی کسب و کار خاطرات #Girlbossکارآفرین سوفیا Amoruso که تا به حال parlayed بی حساب به سرعت مد مینی امپراتوری گال تند و زننده پیشنهاد مناسب incrementalism. به جای از بین بردن قدرت مردان مدتها اختیار داشت در امریکا, زنان حرفه ای به سادگی می تواند آن را برای خود در دفتر. مانند شریل سندبرگ خود کمک آمار ناب در قبل از آن #Girlboss استدلال کرد که موفقیت های حرفه ای از جاه طلبانه زنان جوان بود دو-پرندگان-یک-سنگ نوع فعالیت: تعقیب خود را از قدرت می تواند rebranded به عنوان یک صالح تلاش برای برابری و موفقیت زنان مدیران و کارآفرینان خواهد آسانسور تا زیر آنها را.

Amoruso چشم انداز از شرکت های بزرگ برتری جشن گرفته شد و شبیه سازی با دیگر کارآفرینان مشتاق برای سال. #Girlboss فروش بیش از نیم میلیون نسخه و Amoruso راه اندازی یک شرکت رسانه ای به همین نام کامل با شبکه, همایش مارک کالا و Netflix سری. به زودی girlboss ایده آل تبدیل به یک الگو برای بازاریابی و نوشتن در مورد قدرتمند زنان در تقریبا هر صنعت. برای یک زمان زن ثروت درمان به عنوان احساس خوب اخبار را نزد خود.

واقعیت girlbossing اما همیشه کمی مسیه. Amoruso حرفه ای در گال تند و زننده گل نشسته بود ثابت گردش اتهام تبعیض و سوء مدیریت این شرکت را از ورشکستگی احتمالی. (این شرکت را رد اتهامات زمانی که آنها ساخته شده است. از طریق یک نماینده Amoruso کاهش یافته است یک درخواست برای نظر برای این مقاله است.) در طول زمان اتهامات شوم شیوه کار در میان بازرگانان برجسته که متناسب با girlboss الگو شد بیشتر رایج است. این اعتماد به نفس, زحمتکش, دوربین-آماده زن جوان از یک روزنامه نگار رویاهای ظاهرا تا به حال evil twin: یک زن, pedigreed و معمولا سفید بود که نه تنها به عنوان انجام به عنوان همتایان مرد, اما فقط به عنوان بی رحمانه و خواستار بیش از حد.

پس #Girlboss's, انتشار, این کشور را دیرینه بخش همراه مسابقه و کلاس خطوط منجر شده بسیاری از مردم که ممکن است متمایل به Amoruso را پاداشی شبه فمینیستی آزادی فانتزی برای تبدیل شدن به بیشتر شک و تردید نه تنها از مرد خود کارفرمایان اما از قدرت خود را و هر کسی که ممکن است دارای آن است. در حال حاضر در میان هرج و مرج از سال 2020 مردم احساس نیاز به تغییر عمیق تر از خود-کمک حرفه ای کتاب می تواند امید به ارائه. در ماه های اخیر یک سری از جوان و شیک کارآفرینان زن را ترک کرده اند یا مجبور شده اند از شرکت های تاسیس کردند. این گروه حتی شامل Amoruso خودش: در اوایل این هفته او و بسیاری از کارکنان خود را به سمت چپ Girlboss رسانه ها با استناد به ضرر و زیان مالی ناشی از این بیماری همه گیر.

حتی قبل از Amoruso اعلام پایان girlboss بود نزدیک است. زمانی که یک کشور در حال دست و پنجه نرم کردن با توده مرگ نژادپرستانه و خشونت دولتی و بیکاری و پتانسیل بی خانمانی میلیون ها نفر از مردم آن را می شود inescapably روشن است که هنگامی که زنان مرکز جهانبینی خود را در اطراف دفتر خود و فشار دادن آن فقط دوباره ایجاد ساختارهای قدرت ساخته شده توسط مردان است اما زنان به راحتی در بالای صفحه. در جای خالی سمت چپ پس از پایان شرکت فمینیستی چشم انداز آینده این حساب باز می شود فضایی را تصور کنید که موفقیت را شامل نمی شود acing بررسی عملکرد و یا گرفتن بیشتر از شما کارورزان.

برای girlboss نظریه جهان به چسبیدن زنان را ذاتا خوب و اخلاقی موجودات یا حداقل ذاتا بهتر از مردان است. برای برخی از زنان جوان که پیدا کردن الهام در این مفهوم است که ادعا ممکن است به سادگی احساس می کنم مثل یک رأی اعتماد به نفس. اما این فرض که تفاوت بین زنان و مردان نیز چه ساخته شده girlbosses قابل عرضه در بازار به کسانی که ممکن است سرپرستی خود را کسب و کار: اگر این زنان می تواند به موفقیت در حالی که حفظ ارزش های فمینیستی و درمان کارکنان خود را انسانی و سپس شاید مردسالاری فقط یک انتخاب است که مصرف کنندگان زرنگ و دانا می تواند فروشگاه خود را راه را در اطراف. شاید مردم می توانند رای خود را برای برابری با خرید یک مجموعه خاص از توشه و یا پیوستن به یک خاص co-فضای کاری.

برای سفید مرفه هزاره زنانی که مورد نظر برای تبدیل شدن به girlbosses خود را خاص و جاه طلبی بود خیاط ساخته شده برای لحظه ای که در آن به مفهوم رونق گرفت. Girlbossing ارائه شکننده پل در اواسط 2010s: در پایان یک واقعیت تحولات اجتماعی و راکد رشد دستمزد که ملاقات افراد جوان در بازار کار پس از رکود بزرگ; دیگر بلند رفته جهان قابل پیش بینی موفقیت شرکت های بزرگ است که این زنان وعده داده شده توسط حرفه ای پیشرفت خود را دارد. بسیاری از کسانی که زنان با عجله که پل امیدوار است که در آینده به آنها وعده داده شده بود در طرف دیگر.

که همان اساس منافع خود این باعث می شود girlbosses به خصوص نامناسب برای یک لحظه آن را متوقف کرده است و اولویت خود را به موفقیت شخصی—و این است که به جای تمرکز بر ملی حساب بیش نژادی و بی عدالتی است. "سفید girlboss و بسیاری از آنها سفید نشسته در منحصر به فرد تقاطع ظلم و ستم و امتیاز. او را دیدم نابرابری جنسی در همه جا او نگاه کرد; این به چیزی او را به جنگ در برابر" لی استین نوشت: به تازگی در یک مقاله در این دوران به پایان رسیده است. "نابرابری نژادی هرگز واقعا در رادار. که شخص دیگری مشکل را حل کند."

زنان هنوز هم مردم این بدان معناست که ما می توانیم در راه شبیه به مشوق ها و امتیازات قدرت است که گاهی اوقات مرد کارفرمایان ظالم یا harassers یا ثروت-hoarders. سلتنج بیشتر زنان سفید به ساختار قدرت معمولا اشغال شده توسط مردان نمی عملا تغییر محل اجازه دهید به تنهایی جهان برای بهتر ساختار خود را دست نخورده.

این همه بیش از حد آشکار در راه است که تحولات اجتماعی سال های اخیر و به ویژه چند ماه گذشته—اتحاد متزلزل کردن در شرکت های اجرا شده توسط برخی از ترین کشور ballyhooed کارآفرینان زن. Steph کوری, مدیر عامل شرکت توشه با نام تجاری دور قفل شده در یک مبارزه قدرت در این شرکت بیش از او گفته استبدادی سبک مدیریت از اواخر سال 2019. (او استعفا داد و صادر طولانی عذرخواهی اما پس از آن به نام گزارش "نادرست" و اعلام کرد چند ماه بعد که او را به ماندن در این شرکت است.) آدری Gelman, بنیانگذار زنان تنها co-فضای کار بال—خود را یک ماشین جوجه کشی از انواع برای girlbosses—استعفا از نقش خود به عنوان مدیر عامل در اوایل این ماه در میان داد و بیداد بر سر پرداخت کم و ضعیف درمان مردم تا حد زیادی از زنان از رنگ موظف به روز-به-روز عملیات شرکت و عضویت در باشگاه است. (گلمن کاهش یافته است به نظر ضبط و به نفع افشای کامل من میزبانی یک رویداد در یک بال محل در سال گذشته.) Miki Agrawal, بنیانگذار Thinx, لباس زیر, شد, مجبور به ترک این شرکت در سال 2017 پس از کارمندان سابق متهم او را از آزار و اذیت جنسی. (Agrawal اتهامات را رد کرده است.)

به عنوان این داستان ظاهر آنها ملاقات کردم مخاطب کمتر حاضر از هر کدام در حافظه اخیر به بهانه فکر یا مضر رفتار از کسانی که در قدرت بدون توجه به جنسیت از عاملان. در گذشته زمانی که یک Anna Wintour, یا, Arianna Huffington, صعود به بالا خود را به طور گسترده ای گزارش بدرفتاری کارکنان خود شد و دست تکان داد و دور برای چند دهه به عنوان مایه تاسف است اما لازم است محصول اجرایی نابغه شاخص چقدر زنان تا به حال به سخت خود را به اکسل در جهان است. (Wintour به تازگی عذرخواهی به کارکنان خود را در یک ایمیل داخلی; در گذشته هافینگتون کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد شکایت در مورد سبک مدیریت.)

جریان فرهنگی مقاومت مواجه برابر girlbosses نیست تمایل به انجام, به دنبال برابری و یا به توقف تلاش برای از بین بردن محل کار و نابرابری. این حالت از توانمندسازی به طور خلاصه موفق دقیقا چون مردم آگاه تر و ناراحت کننده با—راه قدرت توابع در امریکا است. در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری که احساس تنها شدت یافته میان دقیقا گروه #Girlboss قرار بود به الهام: جوان مترقی زنان را به سوی عمل است. فشار به حرکت فراتر از girlboss است اذعان که اندکی گسترش کالج تحصیل دسترسی زنان به سرمایه و یا فرصت های مربی گری هرگز یک تغییر معنی دار برای شروع و یا یک خیابان است که از طریق آن تغییر معنی دار ممکن است به دست آورد. که خوار, مورد آزار و اذیت و یا رد عادلانه پرداخت توسط یک زن را ندارد تجربه آموزنده به جای آسیب زا است.

با توجه به اتهام سوء رفتارهای توسط مدیران و کارآفرینان از آن خواهد شد آسان به احساس مانند آنها هستند که به طور نامتناسبی هدفمند برای چیزهایی که مردان در مواضع خود همواره انجام می شود یا این که مردم را کمی بیش از حد سرور و نشاط را در خود سقوط. قطعا تبعیض جنسیتی در هر پله از نردبان شرکت ها هنوز هم شایع است. اما این بار شواهدی وجود دارد که تغییر بزرگتر است: این نه فقط girlbosses که به حساب نامیده می شود. بازی رایانه مدیر عامل گرگ Glassman, Bon Appétit سردبیر آدم Rapoport و نیویورک تایمز نظر سردبیر جیمز بنت سردبیر سابق از اقیانوس اطلسبودند همه از شغل خود در این ماه توسط کسانی که در زیر آنها را.

برای بسیاری از مردم مساوی-فرصت حساب برای کسانی که در قدرت ارائه می دهد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید. آمریکا محل کار مشکلات همین حالا شروع و پایان با هویت کسانی که در بالای سلسله مراتب سازمانی—آنها تعبیه شده در سلسله مراتب خود. ساخت زنان مردان جدید در شرکت های بزرگ هرگز به اندازه کافی به آدرس سیستمیک نژادپرستی و تبعیض فرسایش حقوق کار و یا انباشت ثروت فقط در چند کشور میلیون ها نفر از دست گسترده سوء استفاده از قدرت که پریشان زندگی روزمره بسیاری از افراد است.

حوادث مختل آینده مردم انتظار دارند اما آنها نیز به این افراد فضا را تصور کنید یک بهتر است. کسانی که به دنبال قدرت بیشتر مدافع سرسخت ممکن است رهبران مردم نیاز است. به عنوان آمریکایی ها بررسی یک ملت از هم پاشیده و برنامه ای برای کوک آن را به عقب با هم اعتراف به این حداقل را می توان آسان اولین قدم در راه بسیار سخت تر روند انجام چیزهایی است که در واقع کار می کنند. تغییر ساختاری است که یک چیز است که اتفاق می افتد به ساختار و نه در عرض آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن