“شیشه ای هتل” یک مطالعه عمیق از مسئولیت در زمان بحران

در “شیشه ای هتل” امیلی سنت جان مندل تأکید به ظاهر بی نهایت مسیرهای یک فرد ممکن است سفر.عکس اسماعیل فردوس / Redux

نه کاملا در نیمه راه از طریق “شیشه ای هتل” یک رمان جدید توسط امیلی سنت جان مندل یک زن به نام وینسنت طول می کشد سهام از وجود او. “او احساس می کرد که با هر منطقی اندازه گیری او یک زندگی فوق العاده ای,” مندل می نویسد. من با خواندن این کلمات در خود قرنطینه در حالی که تماشای دوست پسر من حذف پنج رقم از ماکارونی از کیسه های مواد غذایی. پیوستن به این باشگاه فکر کردم.

Coronavirus ممکن است افزایش احساس ما از زندگی در یک “فوق العاده” لحظه اما وقایع کنونی—تغییرات آب و هوایی رئیس جمهور شده و با تحریک آن برای برخی از زمان. ممکن است به پارگی از طریق مندل داستان در یک هذیان از به رسمیت شناختن. (قبلی رمان “ایستگاه یازده” که فینالیست برای جایزه ملی کتاب در سال 2014 به شرح زیر بازماندگان از آنفولانزا که دستمال مرطوب از نود و نه درصد از بشریت است.) مندل را هدیه ای است به بافت رئالیسم از اندام. او گیاهان پرچم او که در آن مردم عادی و شگفت آور ملاقات که در آن مردم هر روز توقف به تعجب که چگونه دقیقا آن به این. او ما را برد از بیدار شدن از خواب در زمان اشتباه خط.

زمانی که وینسنت در “شیشه ای هتل” شگفتی در implausibility زندگی او ایستاده است روی یک تراس زل زده در “آخرت آبی” از دریای مدیترانه. او فقط در خوب با دوست پسر خود سرمایه Jonathan Alkaitis که او بر لب از بیابان در یک هتل پنج ستاره (پر زرق و برق, شیشه عمارت از عنوان) جایی که او مشغول به کار بود به عنوان یک متصدی بار. رابطه فرو وینسنت به یک “افسانه” از لوکس. ریشه های آن, اگر چه سایه: همان شب که وینسنت و Alkaitis شروع به صحبت کردن نقاشی های دیواری, به نظر می رسد در یک پنجره در لابی هتل پیام خود را—”چرا شما فرو شکسته شیشه ای؟”—در نظر گرفته شده برای Alkaitis.

او هرگز آن را می بیند. وینسنت کند—همراه با نیمی برادر پل و حمل و نقل اجرایی به نام لئون Prevant. مندل طرفداران را تشخیص Prevant از “ایستگاه یازده” جایی که او اجرا می شود شرکت حمل و نقل است که سهوا گسترش این ویروس در خارج از کشور. دیگر metafictional اتصالات ظهور: Prevant را در کتاب قبلی میراندا دارای یک تمدید cameo در “شیشه ای هتل” به عنوان موفق C. E. O. برای برخی از خوانندگان این خواهد بود که نامطلوب و دوست داشتنی در یک بار: “ایستگاه یازده” می بندد با میراندا در حال مرگ در این بیماری همه گیر است که سوختگی در سراسر جهان نابودی بسیاری از انسانیت و کلاف تمدن. “شیشه ای هتل” بخشوده شده است که در آخرالزمان. آن است که اگر دو رمان بودند unspooling در جهان های موازی یکی غیر قابل تصور و دیگر احاطه شده توسط انواع شر—تقلب, اعتیاد به مواد مخدر—که تا همین اواخر زده اند یک خواننده به عنوان “واقع بینانه تر است.”

در واقع سازماندهی تروما “شیشه ای هتل” یک ویرانگر طرح Ponzi در یک سال 2008 عطر و طعم. کسانی که تحت تاثیر عبارتند از سرمایه گذاران (یک هنرمند با فرسایش سلامت Prevant و همسرش و یک شاهزاده سعودی) سفید-یقه کارکنان ضروری به این طرح (که زیبا و روایت خود را از سقوط در بخش با عنوان “دفتر کر”) و Alkaitis خود orchestrates جرم و جنایت. هنگامی که شریک زندگی خود نیرنگ می آید به نور وینسنت سوئیچ آهنگ یک بار دیگر بسیج به عنوان یک آشپز در یک کشتی باری که متعلق به Prevant قدیمی شرکت. رمان باز و بسته با فصل با عنوان “وینسنت در اقیانوس” که juddering, رویا و گفت: در بیضوی اول شخص است. “من آگاه هستم از مرز اما من نمی توانم بگویم که کدام طرف من” راوی می گوید. “من از زمان”

یک اثر از مندل کتاب است برای تاکید به ظاهر بی نهایت مسیرهای یک فرد ممکن است سفر. وینسنت است که نه تنها شخصیت به تجربه تولد دوباره: او اقامت در آنچه که او فکر می کند به عنوان “پادشاهی پول” مربوط به Prevant را تبعید به “shadowland”—فقر—بعد از پس انداز خود را ناپدید می شوند. “ما از طریق این حرکت جهانی پس از به آرامی” Prevant همسر اظهارات داشتن معامله و برنامه های بازنشستگی برای یک R. V. “شیشه” از مندل به عنوان نشان می دهد شکنندگی شرایط: سهولت که با آن ما می تواند به جایگزین زندگی و tenuousness از حضور ما در هر یک از آنها. که او بیانگر این موضوع از طریق طرح (شخصیت های پرتاب به ریشه محیط های جدید) ساختار (خطوط داستان خونریزی به یکدیگر) و referentiality (از اعضای “ایستگاه یازده” گروه جدید بازی نقش) است که تقریبا مضحک. او تداعی احتمالی از طریق آن مخالف: قصد.

مندل اولین بار نیست نویسنده به مشاهده میکنیم که جهان به نظر می رسد به چسبیدن به در ظریف و غیر محتمل تعادل است. است که یک فرد می تواند در نهایت ظاهرا بدون تلاش در یک محل او انتظار نداشت که این قضیه به عنوان مثال را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی کتاب. (همچنین ببینید: “زندگی پس از زندگی” کیت اتکینسون که چرخش کردن چندین جدول زمانی برای قهرمان خود را.) مندل سرحال این ایده ها با بررسی آنچه انجام می دهند به مفاهیم مسئولیت. این منصفانه است که می گویند که “شیشه ای هتل” بررسی بی وقفه refracting گزینه; آن را به همان اندازه منصفانه است که بگوییم این رمان مطالعات مردم (و مردان) که فرار از عواقب ناشی از اعمال خود. (Paul Vincent نیمی برادر قطره از دانشگاه پس از او به طور تصادفی می کشد آشنایی با دادن او را بد E.) در طول رمان ممکن می شود اخلاقی trapdoor. قبل از او backdates یک معامله اسکار کارمند Alkaitis را تصور “یک نسخه شبح” از حوادث که در آن او “درب بسته به دفتر خود و به نام اف بی آی است.” این طرح Ponzi در خود متشکل از پیچیده عمارت از معاملات است که رخ نمی دهد اما بسیار موجه می تواند داشته باشد. وجود دارد یک حس است که بیشتر در معرض شخصیت ها به سند چشم انداز از یک جایگزین زندگی کمتر آنها در مورد مراقبت باعث آسیب برساند. چه جرم و جنایت نیست که اگر در یک جهان موازی یکی از اطاعت قانون ؟

جای تعجب نیست پس از آن که Alkaitis معلوم می شود این کتاب بیشتر درمانده fantasist. مندل عناوین خود را در فصل “به Counterlife” پس از زنده daydreams که گرفتن کارگزار در طول صد و هفتاد سال حکم زندان. (“توهم است و کلمه اشتباه” Alkaitis فکر می کند تلاش برای توضیح مشکل خود را به یک دکتر است. “این بیشتر شبیه به یک خزنده حس واقعیت حس سقوط کرد.”) گاهی نشسته در سلول خود Alkaitis می یابد خود را در یک پرواز به دبی و یا در آسایشگاه با همسر اول خود را سوزان و یا پرتاب یک Frisbee به برادر خود در گرگ و میش. گاهی ارواح—شاهزاده سعودی که خودکشی و یا یک بازرگان که از حمله قلبی درگذشت—بازدید از زندان حیاط. رمان چرکین است با فانتوم. یک صحنه از پل را در یک راهرو چشمک می زند به وینسنت ذهن; Paul خود را به طور مداوم بحال خود برگشتن از تجلی مرد او را کشته است. مندل theorizes مرگ به عنوان یک فرصت برای گذشتن از بسیاری از زندگی واقعی و خیالی—”به نظر می رسد من می توانم حرکت بین خاطرات مانند راه رفتن از یک اتاق به بعد” از مرگ یک شخصیت muses—و در عین حال این ارواح نیز احتمالا مظاهر گناه.

آنچه که یک شبح اما یک نتیجه قابل مشاهده ساخته شده? اگر Alkaitis را قربانیان اندازه کافی واقعی به او هنگامی که او به سرقت برده پول خود را به دست آوردن آنها وهم آور حضور پس از این واقعیت است. مندل است علاقه مند در آنچه در آن به معنی واقعا دیدن کسی به درک وجود دیگران است. در “شیشه ای هتل” نامرئی است اعطا شده است برای کاهش ناراحتی از مراقبت. Prevant construes فقر به عنوان “سایه کشور که در زندگی قبلی خود را که او تنها کم درک شده است.” یک ثروتمند confides به وینسنت که او دیگر متوجه او محافظ و وینسنت نشان می دهد که “چیزی وجود دارد هولناک و همچنین اغوا کننده در این ایده است.” در مقابل آن است که بی سر و صدا و تکان دهنده و تقریبا شیرین هنگامی که صحبت کردن به یک دوست Alkaitis به درستی گیره وینسنت به عنوان یک هنرمند از خود سازگاری. در آن لحظه Alkaitis می بیند آنچه که مردم دیگر نمی توانند.

خطرات ناشی از سکونت در counterfactuals سپس خطرات ناشی از هزینه فرصت: واقعی مردان و زنان سقوط توسط ایستگاه فرعی. این مشکل مربوط به داستان خود را, و به طور خاص به داستان در لحظات اضطراری. و در عین حال وجود یک پیشنهاد به سوی پایان “شیشه ای هتل” که مکرر تجارت با مرده (یا خیالی) ممکن است مجدد ما به زندگی است. یک شبح مداخله می تواند تمدید یک احساس مسئولیت است. خاطرات مهم ارائه راهنمایی برای آینده است. شاید آن است که با این در ذهن است که مندل ساخته شده فانتزی برای ما موقت سکونت. داستان او ارائه می دهد فرار اما نوع آن بستگی دارد و جدا از جهان فراتر از آن—و نه بر خلاف هتل از این عنوان است که پیروز و مخاطره آمیز در یک بار “روشن” را به عنوان مندل می نویسد: “در برابر تاریکی جنگل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>