دستکش چالش

Barehanded در سیتی دوچرخه, Ryan مکنزی صاحب یک خانه بدوش نوار به نام حق ثبت اختراع در انتظار نورد خود را از طریق مسکوت شرق روستای محله در پاکسازی گشت دیگر بعد از ظهر. در روزهای اولیه از این مستند بسیاری از نیویورکی شگفت زده در چگونه بستر از بین رفته بود از خیابان آنجا که دود پاک کرده بود از آسمان بالا دهلی نو و لس آنجلس. اما مکنزی پس از دیدن دست نوشته ثبت نام در lamppost که خواندن “Please don’t پرتاب دستکش های خود را در خیابان” آغاز شد و توجه به آنها: آبی و بنفش با دستکش یکبار مصرف نارسایی پیاده رو و درخت چاله و swirled باران و رواناب بر روی دریچه های شبکه ای فاضلاب. در حال حاضر او می بیند آنها را در همه جا.

“من یک اقیانوس مرد,” او گفت:. “من گشت و گذار. این همه را بشویید, را به خلیج و در زمان توزیع در سراسر جهان است. این دستکش را در گرینلند.” او افزود که این شهرستان در بخش سلامت و بهداشت روانی توصیه مکرر شستن دست نمی دستکش به مجمع عمومی. “مردم آنقدر خودخواه و کوته بینانه است که آنها به نوبه خود یک بحران بهداشتی به یک بحران زیست محیطی به عنوان خوب,” او گفت:. “این درایوهای من آجیل.”

عکس مچاله, دور انداخته دستکش اند ظاهر شدن در رسانه های اجتماعی به تازگی تحت هشتگ #TheGloveChallenge که آغاز شده توسط Maria Algarra بنیانگذار میامی سازمان مبتنی بر نام پاک این ساحل است. پارکینگ ها به خصوص ضربه; رانندگان در اوردن دستکش خود را قبل از وارد شدن به اتومبیل های خود را. خروجی مترو یکی دیگر از نقطه داغ.

دستکش را باد در آبراه. جودیت Enck سابق منطقه ای مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست و بنیانگذار یک سازمان غیر انتفاعی به نام فراتر از پلاستیک گفت: “دستکش ممکن است بیش از حد شل و ول فاضلاب-گیاه صفحه نمایش برای گرفتن و شلیک کنید سمت راست آنها را” پایان دادن تا در بستر رودخانه ها و آب ستون و در seafloors. و یا آنها می تواند شستن به دریا به طور مستقیم از طوفان تخلیه و فاضلاب سرریزهای. حتی قبل از همه گیر این شهر فاضلاب سیستم هزینه نوزده میلیون دلار در سال برای مقابله با به اصطلاح fatbergs ناشی از تجمع تن از شخصی-محصولات بهداشتی, کاندوم و دستمال مرطوب (بسیاری به بازار عرضه شده به عنوان flushable).

هنگامی که پلاستیک وینیل و دستکش دستکش می شود در آب دریا می شود پوشش داده شده با دی متیل سولفید از جلبک ها و باکتری که بوی لذیذ برای برخی از گونه های پرندگان و لاک پشت ها و پستانداران دریایی. پس از مصرف باقی مانده و حتی زیست تخریب پذیر گیاهی لاتکس—می تواند مانع این موجودات’ دستگاه گوارش و کشتن آنها. (پلاستیک نیز می تواند متلاشی به قطعات کوچکتر که وارد زنجیره غذایی در پایین; یک گونه جدید از سخت پوستان کشف شده در عمق درازگودال ماریانا در سال 2014 نام گرفت Eurythenes plasticus برای محتویات معده خود.)

“کسانی که دستکش خواهد شد بسیار به این لحظه” رابین ناگل یک انسان شناس-در-اقامت در وزارت بهداشت گفت. “این حقایق ، شما در حال عمدا قرار دادن بر روی شخص دیگری یک برنامه به طور بالقوه مرگبار خطر.” (محققان به دنبال به اینکه coronavirus ممکن است گسترش از طریق سرریز فاضلاب درمان نشده است.)

در هنگ کنگ, دستکش پوشیدن کمتر رایج است اما یکبار مصرف ماسک هنجار هستند. Gary استوکس از بنیانگذاران OceansAsia های دریایی سازمان حفاظت از شروع به پیدا کردن دور انداخته ماسک پزشکی در سواحل حدود شش هفته پس از COVID-19 هشدار ابتدا صدا. در نیویورک castoffs فقط شروع به ظاهر می شود. هفته گذشته ده ها تن از دستکش و ماسک کشف شد در سواحل جامائیکا خلیج در Canarsie اسکله Rockaway جامعه پارک Dubos نقطه پناهگاه حیات وحش فلوید بنت زمینه Rockaway Beach و MacNeil پارک و همراه بانک از برانکس و هکنساک رودخانه. “این مکان هیچ کس می رود هنگامی که آن را سرد بود به جز چند birders. به طوری که آنها باید دست خوش پیشامد میشه تا” الکس Zablocki مدیر اجرایی جامائیکا بای–Rockaway zenner گفت: از باقی مانده است.

“شهر نیاز به آمده تا با یک واقعا نوآورانه مبارزه با دستکش بستر” Enck گفت. از آن آسان است برای این موضوع به سقوط از طریق ترک شهر بوروکراسی. وزارت بهداشت مسئول خیابان جارو اما پیاده رو پاکسازی است و در حوزه این شهر فردی و کسب و کار-بهبود منطقه. با بسیاری از کسب و کار بسته و آن را از چپ به افرادی مانند مکنزی را انتخاب کنید تا بستر.

یک بیماری همه گیر ناشی از ذرات هوابرد است که بهترین زمان برای در-خود-در صورت درگیری اما مکنزی بی است. “من را دیده اند کسی پرتاب دستکش در قطره قطره شدن اما من احتمالا می خواهم فریاد در آنها اگر من,” او گفت: brandishing فلزی جدید grabber که او تا به حال فقط خرید در خیابان. اصلی خود را به سرقت رفته بود در هفته گذشته از پیاده رو در مقابل نوار خود را. ♦


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه *نیویورکر* نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش *COVID*{: .کوچک}-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>